Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.281

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2008

@Zudo, ja i ti u ovom slucaju nikad necemo biti na istoj stani,a ne samo ja i ti,nego ja i svi vi koji tako mislite.
Mi imamo svoju furku,svoju autonomiju/manifestujemo svoje misljenje o necemu ma koliko nas bilo,a nekada je ta cifra i 1000 ljudi obuhvatala.
Ja sam ponosan poslije smjene generacije,da je ostalo i toliko ljudi koji su svatili da smo mi izasli iz veselih 90-ih,i da nije samo ono"naprijed plavi itd,itd".
Nego josh jednom kazem posto cujem neka prozivanja,koga nesto interesuje zna dje je kop,moze doci i dobit adekvatan odgovor u svakojem pogledu...

p.s TORCIDA ZIVI VJECNO !
SPRIJECITI NAS NIKAD NECE !
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.282

Ponedjeljak, 06. Oktobar 2008

muhabet vas dvojice je potpuno batal.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.283

Utorak, 07. Oktobar 2008

Oko potpuno bezveznih stvari se prepirete...
Ostavite se toga nego sta cemo sutra sa utakmicom,u pola 4 pocinje protiv BSK Borce kuci?? Ovdje samo pobdjeda

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.284

Srijeda, 08. Oktobar 2008

Zar nije u 15h utakmica? NAravno pobeda sutra posto cemo sledecu da izgubimo u gostima.
Sit Hungry Doesn't Believe

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.285

U 15h pocinje utakmica.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.286

Izgubili smo 0-1. Po svemu vidjenom na terenu mogu reci da mozemo biti zadovoljni krajnjim rezultatom, jer je malo falilo da primimo jos par komada. Mi smo dali golova tacno onoliko koliko smo i imali prilika. Ne mogu reci da smo lose igrali, jer da bi neki tim lose igrao treba da uopste igra, a mi nismo ni igrali. Ono je katastrofa. Ne samo da ovi nasi fudbaleri veze zive nemaju, nego su totalno nezainteresovani za igru. Cekaju da im lopta sama dodje. Ovo je bruka. Nadam se da cemo da opstanemo u ligi, mada posle onoga sto sam danas video sve vise sumnjam u to.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.287

Istina je da nemamo tim.Bilo je tuga gledati ono danas.I jos nesto,Borca je izuzetna ekipa,a i korektni su,osim par nekih duela,korektno su igrali i razvalili su nas.E sad,u ovome vidim i hajr.Bez obzira sto Jevrica verovatno ugovor obavezuje do kraja sezone,on bi morao da dobije otkaz,i dobice ga sigurno nakon ove utakmice.Jer da smo danas dobili na "polet",muchio bi nas josh par utakmica i da josh bodova padne u bunar,ovako bolje da sad izgubimo pa da ide covek.Sto je utakmica pocela,rekao sam sebi,a i onima oko mene,da se vidi da igraci svojim pristupom igri (ne pravim im alibi,niti sporim da smo losi) zele da oteraju trenera.Prosto se videlo da nisu ZELELI da igraju.Pobedili smo mi sa jos gorim sastavom duplo jace ekipe od Borce,ali ono je danas bila tuga gledati.Igracima se trener smucio,i to se vidi iz aviona.Nas trener nema postavku,bez obzira sto ce gomila vas sad da me napadne kako on nema s kim da igra,ni Sele prosle godine nije imao igrace,osim onog Nedeljkovica i jos neke,pa je napravio shto je napravio.Dakle,krivica lezi u treneru,koji pravi glupe izmene u glupo vrijeme.Tvrdim da igraci uopste ne igraju dobro,da nemamo tim,ali kakav je takav je,mogu ovi momci bolje,samo treba da dodje jedan Slaven Bilic,a mi ga imamo,to je Sele.Nego je pitanje hoce li on prihvatiti,posto bi mu ovo bio treci put da nas spashava...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.288

B92

Citirano

Fudbaleri ČSK Pivare poraženi su u 9. kolu Prve lige Srbije dok su BSK i Mladi radnik zabeležili pobede.

Ekipa iz Čelareva je tim porazom pala na četvrto mesto na tabeli, dok je BSK preuzeo prvu poziciju. Dinamo je u Vranju savladao ČSK rezultatom 2:0 i sada ima devet bodova. Novi lider na tabeli BSK iz Borče u gostima je savladao ekipu Novog Pazara minimalnim rezultatom 1:0. Fudbaleri Mladog radnika su na domaćem terenu bili bolji od Metalca sa 2:0.

U gradskom derbiju Bežanija je savladala Voždovac rezultatom 2:1.

Rezultati 9. kolo:

Mladi radnik - Metalac 2:0
Mladost (A) - Kolubara 0:0
Sevojno - Hajduk 5:2
Bežanija - Voždovac 2:1
Mladost (L) - Smederevo 0:2
Srem - Spartak 1:1
Novi Pazar - BSK 0:1
Dinamo - ČSK 2:0
Inđija - Novi Sad 2:2

Tabela:

1. BSK 19
2. Mladi radnik 19
3. Smederevo 18
4.ČSK 18
5. Sevojno 14
6. Mladost (A) 14
7. Metalac 14
8. Kolubara 13
9. Inđija 13
10. Voždovac 12
11. Srem 12
12. Spartak 10
13. Bežanija 9
14. Dinamo 9
15. Novi Pazar 8
16. Novi Sad 7
17. Mladost (L) 7
18. Hajduk 1

Sledecu utakmicu igramo u Suboticu protiv FK Spartak Z.V.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.289

E tek ovakava tabela je realno stanje naseg fudbala u prethodnih 15 i narednih 150 (stotinu i pedeset) godina. Ono je prosto bilo neprirodno da trazim Novi Pazar iznad 13-14. mesta. Sad su stvari dosle na svoje mesto. Nadam se da su sad svima jasne ambicije kluba u ovoj sezoni. Borba za goli opstanak kao i svih prethodnih kao i svih narednih sezona. Nije FK Novi Pazar nista bolji niti gore od onog koji smo gledali svih ovih godina i koji cemo gledati. Mi smo jedan provincijski, amaterski klub koji dvaput uzastopno gubi kuci od BSK koji je igrao petu ligu do prije dvije godine.

E sad, sto se tice pristupa igri, ono je nedopustivo. Onakva nonsalantnost na terenu je bezobrazluk. Ako su bojkotovali trenera treba da ih je sramota, jer tako samo škode klubu. Brunčević treba lijepo da okači kopačke o klin i da se bavi drugim poslom. Fudbal za njega više nije. 95% vremena on provodi u ofsajdu ko da je Inzagi a i upropasti isti procenat akcija. Ma svi su danas podbacili. U 80. minutu crkli su naterenu. Kondiciju su iygubili još u 4. kolu.

Sramota. Baš bih voleo da ispadnemo iz lige pa da se više ne zanosimo praznim pričama o Super, Premijer; Prvoj; Galkatičkoj, Vanzemaljhskoj ligi. Za nas je kukuruz liga.

P.S. Baš me interesuje koliko će vremena proći dok ne postave Gonga za trenera
Sit Hungry Doesn't Believe

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.290

Nisam gled'o utakmicu. Ali prema vasem pisanju vidim da je ibolje sto nisam. Stvarno smo za posmatranje. Ne bi mi bilo da na pocetku realno kazu pa sredina tabele je realan domet, nego svaka uprava vec 50 godina govori isto na pocetku, i dovede 22 nova igraca, i svake godine isto. o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| o| X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Daj da igramo trecu ligu tamo bi bar pobedjivali. Ali videcete necemo. Zadnjih 5-6 utamica na nasem terenu opet ce biti dobar broj navijaca i pobedicemo na husku i spasiti se. Produzicemo agoniju.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Aldin #6

Početnik

(10)

• »Aldin #6« je muško

Datum registracije: 22.08.2008

• Poruku poslati

1.291

Mozda je ova ekipa sa 150% vise zalaganja i sa boljim trenerom mogla i nesto da ucini u ovoj ligi,ali kako znamo da na strani ne daju ni 65% mogucnosti,trebali smo makara da dobijemo vecinu utakmica kuci,a ne da do kraja strepimo dal cemo da ispadnemo,ko sto svake godine radimo...Mislim da ova ekipa uz nekoliko zimskih pojacanja i novim trenerom(Sele bi bio najbolji) i kad bi davali maksimum,mogla makar da zavrsi na solidnom 8-9 mestu...
Bolje pet do dvanaest nego ni jednu posle jedan... :D

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.292

Neznam sta da kazem...!?

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.293

Četvrtak, 09. Oktobar 2008

Malo iz navijackog ugla ..
Srijeda,malo frka ali ok.

Novi Pazar-BSK Borca

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.294

@na-braniku-grada, a sto na drugoj slici nisi zamaglio ovog skroz levo :D

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.295

Taj nije pripadnik navijackog karavana :D
A evo josh slika :

[img] [URL]http://img136.imageshack.us/img136/3561/cimg1586um8.jpg[/URL][/img]
[img] [URL]http://img205.imageshack.us/img205/9035/cimg1593ki2.jpg[/URL][/img]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.296

Petak, 10. Oktobar 2008

Citirano

''Dušan Jevrić više nije trener prvog tima fudbalskog kluba Novi Pazar'', rekao je novinarima posle poraza ''plavih'' od BSK Borče predsednik Upravnog odbora ovog kluba Ćerim Šemsović.

Očekuje se da do kraja dana bude imenovan novi šef stručnog štaba, a to će, najverovatnije, biti neko od novopazarskih trenera.

Radio Sto +
Ooo zemljo otvori se!
Trener uopste nije kriv,i Murinja da dovedemo,ne mozemo sa 14 igraca(od kojih su 5-6 penzioneri)da igramo svaku utakmicu.

Potpuno pogresan potez uprave,trebaju da dovedu najmanje 4 igraca a trener je bio dobar ali kad nema koga da trenira,dzaba je.
No naravno,uprava skida sa sebe odgovornost ovim potezom,nista novo...

I prosto ne mogu da verujem,gledao sam na Sos-u duel CSK-NP i bili smo potpuno ravnopravni,Strapak(hajvan)je imao 100 %-totnu sansu u prvom poluvremenu a trener CSK-a je na konferenciji za novinare rekao da su imali sece sto Pazar nije iskoristio sanse!

Veceras gledam reportazu protiv Bsk-a i ne mogu da verujem da je to ista ekipa koja je pre samo dana odigrala odlicnu utakmicu sa liderom na strani a sad kuci izgube.

I nikako mi bre nije jasno kako neki Lucani imaju racuna i ekipu da igraju Super ligu,kakd ti Lucani nemaju ni stanovnistva a kamoli navijaca.Njih ni familija ne gleda.

Kako neki ljudi imaju racuna da ulazu u neki Rad koji nema ni N od navijaca(mislim na brojnost)a kod nas niko da ukljuci mozak i da sedne sa parcetom papira i da za 5 minuta vidi da bi mu se visestruko isplatilo ulaganje u FK Novi Pazar,pa kad bi usli u prvu ligu,prosek posete bi bio 10 hiljada,neka ulaznica kosta prosecno 150 din(2 evra),to je 20 hiljada evra po utakmici kuci,15 utakmica daje 300 hiljada evra,samo od ulaznica,a gde su pare od dodatnih sponzora,grada,saveza za takmicenje,tv prava od rts-a,prodaje barem jednog igraca sto bi se sigurno dogodilo kada bi igrali u super ligi,iznedrili bi novog Adema Ljajica,mnogo njih...

Da se otvori shop sa prodajom opreme Pazara,kancelarijski i skolski materijal,da se posecuju skole i da se kolektivno dovode na tekmama,spotovi na Regionalnoj gde bi nase poznate licnosti pozivali ljude na tekmu...toliko toga moze da se uradi i zaradi novac koji bi se vratio ulagachu...

Nazalost,u nasem gradu,a i u ovoj prokletoj zemlji,ljudi koji su puni ideja nemaju novca za sprovodjenje istih,nit su na polozaju gde mi mogli d ih sprovedu,a ljudi koji ne vide dalje od svog nosa su puni para,i to ne zahvaljujuci pameti vec uglavnom malverzacijama. o| o|

Kod nas se i posle 100 godina o utakmici Pazara mozete informisati na izlogu Granate,obucara pored Rileta i Lipine kafane u centru...a tehnologija otisla u pm o| o|

Selendre su bre imali prvoligase i jos uvek ih imaju... o| o|
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.297

Petak, 10. Oktobar 2008

Slazem se sa tobom ali po mom misljenju niko nece da ulozi pare u nesto sto nije njegovo iz straha da ne bi bio ubrzo smenjen cim se promeni vlas,dok se god ne donese zakon o privatizaciji bice ovako. ;(

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.298

Petak, 10. Oktobar 2008

novcane kazne za igrace, otkazi, pa nek ih kupi neko ako misle da vrede nesto na trzistu
-e kako bi onda leteli i ginuli za platu
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

1.299

Petak, 10. Oktobar 2008

Neki bi ginuli a neki nebi jer ovakav fudbal su igrali i kad je igrao Bajro ZUPC,Bjro i pojedinci ginuli a pojedincima pazar sluzio da se prodaju u inostranstvo.
Nemoj te se toliko sikirat.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.300

Petak, 10. Oktobar 2008

@ Tahske...

trener veze nema.Zato shto se tim pravio po njegovim smernicama.Pejovic je iz Chachka doveden,ne u 5 do 12,nego u 5 do 1.Samo zato shto je ludi insan rek'o da mu treba josh on i onda ima tim za Super ligu.Nema postavku,nema igru,izgubio je 0:1 JER SU GA IGRACHI BOJKOTOVALI!!! Ko god je gledao utakmicu to je mogao da vidi,ali ovime ne pravim alibi igrachima svakako,igraju ochajno i tim nam nije neki.Ali i sam kazes da taj CSK,da taj BSK,da to Smederevo,ta Indjija,sve su to prosecne ekipe i smijem da se zakunem da niko u ovoj ligi nema tim koji je kvalitetniji od nasheg.Apsolutno nema! Tako da,ko negira krivicu trenera (ili bar njen dobar deo) nije zaista u pravu.Sele treba da se vrati i to je to.Ne bih rizikovao sa nekim drugim trenerom jer je ovo delikatan trenutak bash bash,a shto se tiche Seleta,sigurno mu nije svejedno da se treci put pojavljuje kao specijalac,posebno zbog nacina na koji je dobio otkaz letos,ali poshto je on dokazani lokal-patriota,ne sumnjam da ce se odazvat' pozivu.
Trece,niko nema pravo da napada Cerima i upravu.Razlozi su mnogobrojni.Ne moze niko bilo koga iz uprave,a uopshteno bilo ko iz grada (ovo se ne odnosi na tvoj post Tashke) da kritikuje i da naziva svakakvim imenima ljude koji bi zhivot dali za fudbal,za ljude koji,tako mi Allaha,dan i noc ne spavaju.A ja ti kazem i tvrdim ti odgovorno,ne postoji covek u Pazar,ne postoji,ne postoji,ne postoji covek,Pazarac,koji vishe voli fudbal od tog Cerima.Nisu mnogi svesni (barem oni cija ljubav prema klubu varira shodno politickom opredeljenju) da je taj insan,a i oni koji su sa njim,da su potpuno apoliticne licnosti,uprava delom snosi deo odgovornosti za lose rezultate,ali odgovorno ti tvrdim ja,svoju rijec ti dajem da je ova uprava 90% APOLITICNA,i to je jedino zbog chega imaju kredita kod mene (ne rachunajuci gradonachelnika i gradsku strukturu,jer je klub ipak opshtinsko vlasnishtvo,pa se mora neko i tu naci).A o tome ko kochi nash klub,i zashto klub ima losh marketing,drugi put,umoran sam,tema je iscrpna.

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks