Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.301

Subota, 11. Oktobar 2008

Citirano

Orginalno od simke_np
trener veze nema.Zato shto se tim pravio po njegovim smernicama.Pejovic je iz Chachka doveden,ne u 5 do 12,nego u 5 do 1.Samo zato shto je ludi insan rek'o da mu treba josh on i onda ima tim za Super ligu.

Upravo mislim da on za onako kratko vreme nije mogao da proceni nas igracki kadar i da je to morala uprava da uradi i da ga upozori s obzirom da su u upravi ljudi koji zive u Pazaru i znaju nase mogucnosti mnogo bolje od nekog ko dodje rvi put u zivotu u Np da ga trenira.

Citirano

Orginalno od simke_np
Nema postavku,nema igru,izgubio je 0:1 JER SU GA IGRACHI BOJKOTOVALI!!! Ko god je gledao utakmicu to je mogao da vidi,ali ovime ne pravim alibi igrachima svakako,igraju ochajno i tim nam nije neki.

Ako je ovo tacno da su ga bojkotovali,treba ih(kao sto Jasmin rece)kazniti i to drasticno jer oni nemaju pravo da na taj nacin izrazavaju svoje nezadovoljstvo trenerom igrajuci se sa ugledom kluba!
Trebali su upravi da kazu da postoji problem a ne da ga bojkotuju i time nanesu stetu pre svega klubu.

Citirano

Orginalno od simke_np
Ali i sam kazes da taj CSK,da taj BSK,da to Smederevo,ta Indjija,sve su to prosecne ekipe i smijem da se zakunem da niko u ovoj ligi nema tim koji je kvalitetniji od nasheg.Apsolutno nema!

Ja nisam rekao da oni nemaju tim vec navijace,i postavljam pitanje kako oni mogu da imaju racuna da imaju bolje igrace a malo ili nimalo navijaca na triinama.

Citirano

Orginalno od simke_np
niko nema pravo da napada Cerima i upravu.Razlozi su mnogobrojni.Ne moze niko bilo koga iz uprave,a uopshteno bilo ko iz grada (ovo se ne odnosi na tvoj post Tashke) da kritikuje i da naziva svakakvim imenima ljude koji bi zhivot dali za fudbal,za ljude koji,tako mi Allaha,dan i noc ne spavaju.

Ako ovako mislis(da nemamo pravo da kritikujemo)onda si u velikoj zabludi simke.
Pa ovo je forum,uprava je javna i upravlja klubom koji svi mi finansiramo i svako od nas ima paslutno pravo da kaze sta misli,i da kritikuje i da hvali.
I gde ih ja to nazivam svakakvim imenima?Ne pricaj napamet?
Gde ja to dovodim u pitanje njihovu ljubav prema klubu?
Nazalost,problem i jeste sto oni imaju samo ljubav prema klubu a nemaju znanja i IDEJA!To su ljudi koji vole klub(volim ga i ja i svi mi ali ga ipak ne vodimo)ali koji nemaju viziju niti ideju niti pameti da skontaju da bi im se vece ulaganje u Fk isplatilo za godinu do dve dana!

Citirano

Orginalno od simke_np
A ja ti kazem i tvrdim ti odgovorno,ne postoji covek u Pazar,ne postoji,ne postoji,ne postoji covek,Pazarac,koji vishe voli fudbal od tog Cerima.

Da ne budem grub,ali ovo ti je mnogo glupo jer je subjektivno.Ja sad mogu da ti tvrdim da postoji 100 ljudi Pazaraca koji vise vole fudbal od tog Cerima.
Mozes ti do sutra da tvrdis suprotno ali bez osnova jer ne postoji sprava kojom bi se mogla utvrditi ljubav prema klubu.
Uostalom,neznam sto ovo uospte pominjes jer niko ovde ne dovodi u pitanje ljubav prema klubu.
To sto neko voli fudbal ne znaci da zna da vodi fudbalski klub ali ne znaci i da nezna.

Citirano

Orginalno od simke_np
Nisu mnogi svesni (barem oni cija ljubav prema klubu varira shodno politickom opredeljenju) da je taj insan,a i oni koji su sa njim,da su potpuno apoliticne licnosti,uprava delom snosi deo odgovornosti za lose rezultate,ali odgovorno ti tvrdim ja,svoju rijec ti dajem da je ova uprava 90% APOLITICNA,i to je jedino zbog chega imaju kredita kod mene (ne rachunajuci gradonachelnika i gradsku strukturu,jer je klub ipak opshtinsko vlasnishtvo,pa se mora neko i tu naci)

Nema ti meni sta da tvrdis,ja znam isto to i uopste nisam to ni spominjao,sto se mene tice Cerim moze da bude clan i srs-a,ako uvede klub u visi rang svaka mu cast,ali s druge strane moze da mi bude i brat ali ima da kazem da treba da ode ako klub bude u istoj poziciji kao i prosle godine.A to upravo radim jer pre svega volim Fk i uopste mi nije bitno ko ga vodi(u politickom smislu,dal je politican ili apolitican,sve mi je jedno)

Citirano

Orginalno od simke_np
A o tome ko kochi nash klub,i zashto klub ima losh marketing,drugi put,umoran sam,tema je iscrpna.

Klub nije zivo bice pa da je on kriv sto ima los marketing jer sam sebe ne reklamira.Ima los marketing zato sto ta rec ne postoji u recniku mnogih u klubu,vecine i zato sto nemaju ideje vec misle da je dovoljno da se oni pojave jednom nedeljno i da prozbore koju na Rtv,pritom neznajuci ni tri padeza i imajuci problem da sloze tri recenice bez da ih novinar podpitanjem pomogne i pogura malo.

Citirano

Orginalno od Dakar
po mom misljenju niko nece da ulozi pare u nesto sto nije njegovo iz straha da ne bi bio ubrzo smenjen cim se promeni vlas,dok se god ne donese zakon o privatizaciji bice ovako. ;(

Ovo je naravno ziva istina i ovaj problem imaju i mnogi investitori koji b da ulazu u sport ali ne zele dok se ne donese zakon o privatizaciji u sportu.Ali misli da mi moramo naci neko resenje,pa cak i neku vrstu ugovora izmedju grada i potencijalnog finansijera kojim bi se osigurao finansijer.
U svakom slucaju Cerim onda treba da kaze koliko to on daje novca klubu,pa ako je to velika suma onda da mu se omoguci da ima veca ovlascenja u klubu,a ako je to simbolicna cifra onda nek ne trazi podrsku da on vodi klub jer u tom slucaju i ne treba da ga vodi.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.302

Subota, 11. Oktobar 2008

I zvanicno

Citirano

Saudin Huseinović je danas imenovan za novog šefa stručnog štaba fudbalskog kluba Novi Pazar. Mladi fudbalski stručnjak, koji je prošle sezone u dva navrata predvodio “plave”, nasledio je na čelu ekipe Dušana Jevrića.

Njemu će u radu pomagati trener golmana Stanko Vukićević, dok će prvi pomoćnik biti Fahrudin Aličković ili Edževit Todić.

Nekadašnji vođa navale Novog Pazara, Rada, čačanskog Borca, Čukaričkog i slovenačke Mure realan je u proceni mogućnosti sadašnjeg sastava Novog Pazara.

“Pokušaćemo da do kraja jeseni sakupimo što više bodova, a onda uz angažovanje pravih pojačanja pokušamo da osvojimo jedno od prvih pet mesta koja vode u elitu”, rekao je Huseinović za radio Sto plus.

Ovo je ono sto sam i ja reko da treba da se uradi :D
Novi Pazar će u nedelju igrati u Subotici, protiv Spartak Zlatibor vode, u meču 10. kola Prve lige Srbije.

Saudin Huseinović za tu utakmicu neće moći da računa na povređenog Pejovića i požutelog Ferizovića, ali najavljuje borbu za ceo plen.

Opsirnije na Radio Sto +
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.303

Subota, 11. Oktobar 2008

Evo,ja taman izgubio nadu,kad ono dosao nam sele opet :D :D ...
Haj neka mu je s srecom (o) ,i da izbori opstanak xx(

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.304

Subota, 11. Oktobar 2008

A ja taman pomislio da ce da postave Gonga. Uf dobro je. Hajde da vidimo sta moze Sele. Prosle godine je odradio puno toga.
Sit Hungry Doesn't Believe

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.305

Nedjelja, 12. Oktobar 2008

Kad smo svi izgubili nadu prosle godine on uze 3 boda na Banjicu.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.306

Citirano

Orginalno od Dakar
Kad smo svi izgubili nadu prosle godine on uze 3 boda na Banjicu.

a igro mu Panka,Elko,Coko...Enver bio zvezda,prosek godina 20 :)
josh gore igrache imao tad,a sutra insa'Allah tri boda uzima on.Igrace 100% napadacki pa sta Allah da...Sevojnu je uzeo bod,pobedio Rada kuci,deklasirao Zemun...vruc krompir je uzeo kad niko nije hteo i kad niko nece...Svi su govorili da je nikakav igrach pa je uspeo,svi govore da je mlad i neiskusan trener,a vec ima iza sebe zavidne rezultate ako realno sagledamo u kojim je okvirima delovao.Napravice Sele chuda.
a Allah najbolje zna.

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

1.307

Zelim Seletu puno srece! Pokazao je da moze da napuni jedra i kad izgleda da je brod potonuo!

Srecno!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.308

gubimo 2-1 na poluvremenu.
bilo je 2-0.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.309

2-1karaj,oni bili mnogo bolji.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.310

Opet poraz....
prvi nam bezi 15 bodova X(
A peti 9 o| ...

Mozda imamo sansi za super ligu sad xx(

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.311

naravno da imamo bre,pa tek je proslo 10 kola,a nismo ni igrali sa ekipama (osim Borche) koje su u vrhu tabele...
sad je samo prioritet da uzmemo tri boda smederevu,posle na vozhdovac idemo da uzmemo bod i Lion dobijamo kao najslabiju ekipu u ligi kod kuce.To su sledece tri utakmice,iz kojih bi sa Seletom mogli da uzmemo jedno 7 bodova i opet smo u igri.Makar da budemo 6-7-8 na polusezoni,to je ekstra plasman.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.312

REZULTATI 10. kola:

Metalac - Novi Sad 3:1
ČSK Pivara - Inđija 2:0
BSK Borča - Dinamo 3:2
Spartak Z.V. - Novi Pazar 2:1
Smederevo - Srem 1:0
Hajduk - Bežanija 3:2
Kolubara - Sevojno 1:1
Mladi radnik - Mladost (A) 0:3

naknadno igraju:
Voždovac - Mladost (L)

TABELA

1. BSK Borča 10 6 4 0 12:5 (+7) 22
2. Smederevo 10 6 3 1 17:8 (+9) 21
3. ČSK Pivara 10 6 3 1 13:4 (+9) 21
4. Mladi radnik 10 6 1 3 12:10 (+2) 19
5. Mladost (A) 10 4 5 1 11:6 (+5) 17
6. Metalac 10 5 2 3 8:8 (0) 17
7. Sevojno 10 4 3 3 20:15 (+5) 15
8. Kolubara 10 3 5 2 11:9 (+2) 14
9. Spartak Z.V. 10 3 4 3 12:13 (-1) 13
10. Indjija 10 4 1 5 11:16 (-5) 13
11. Voždovac 9 3 3 3 15:13 (+2) 12
12. Srem 10 2 6 2 5:5 (0) 12
13. Bežanija 10 2 3 5 10:14 (-4) 9
14. Dinamo 10 2 3 5 9:15 (-6) 9
15. Novi Pazar 10 2 2 6 9:10 (-1) 8
16. Novi Sad 10 1 4 5 9:14 (-5) 7
17. Mladost (L) 9 2 1 6 6:11 (-5) 7
18. Hajduk 10 1 1 8 7:21 (-14) 4

Ono sto sam pricao,da smo samo pobedili kuci sve,dakle Borcu i Novi Sad,sad bi imali 13 bodova i peto mesto bi nam bilo na dohvat ruke(4 boda),eto koliko znaci dobijati tekme kuci.

Kao sto vec rekoh,uopste sad nije vazno ko je trener jer Fk Np nema dovoljan broj igraca koji bi mogli da izdrze vanredna kola,tj da u 7 dana odigraju 3 utakmice.
Mi sve utakmice igramo maltene sa 14 igraca,a minimu je da imamo nekih 18 da bi mogli da izdrzimo ovaj tempo i da odmorimo neke kljucne igrace preko nedelje.

Sreca u esreci je da je liga izuzetno izjednacena i da svako gubi bodove.
Dinamo je pobedio CSK i Indjiju kuci a mi smo to Dinamo razbili sa 4:0.Takodje je sreca u nesreci sto ne gubimo sa 2,3 gola razlike,sve utakmice (osim Indjije)smo izgubili samo sa golom razlike,dakle,lako je moglo biti nereseno i da ne izgubimo.

Kao sto je Sele rekao,trebamo do kraja jeseni dobiti sve kuci a onda jos 4-5 igraca dovesti na zimu.
Po meni bi prvi pik trebao biti povratak Irfana Vusljanina koji razbija pa igra u Sevojnu,dakle nase snage,a onda jos nekog napadaca i igraca sredine terena.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.313

Tashke u potpunosti se slazem s tobom.
Jedina nasa greska jeste gubljenje bodova kuci..A to bi se moglo popravit na zimu(nadam se) :rolleyes:

Sad kad nam sele dovede Vierija,pa pocne da buse ove drugoligaske golmane,vidjecete gdje cemo dogurat :P :P .Salim se...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.314

Cak i da smo osvojili sve bodove kod kuce, ipak bi bili u zaustatku za 5-tim timom 4 boda. To znaci da ne mozemo da se oslanjamo samo na pobede kuci, vec moramo nesto da uradimo i na strani. Medjutim, mi vise treba da razmisljamo o tome kakva nam je strategija potrebna da bi opstali u ligi.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.315

Pa i rekao sam da bi za 5-im bili u zaostatku 4 boda,ali razlika bi bila sto bi bili na 9-om mestu pa bi i igracima bilo lakse(a i nama)da veruju i da bolje igraju za visi plasman.
Ovako su u opasnoj zoni pa se i ne razmislja o vecem plasmanu vec su u grcu pred svaku utakmicu(narocito kuci)jer moraju da je dobiju da ne bi dosli u zonu ispadanja.

U svakom slucaju je bolje biti u gornjem nego u donjem delu tabele,a svakako bi zaostajali.

Primera radi,ako (mada ne verujem ali eto) pobedimo u sledece 3 tekme,prvo imamo kuci pa na strani pa kuci,sa 9 uzastopnih bodova bi sigurno bili iznad 10 mesta.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.316

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2008

Glavni prioritet bice da pobedimo ove 4 utakmice kuci,a na stranu ako iscupamo neki bod pa u drugi deo sezone sa adekvatnim pojacanjima da pokusamo da uradimo nesto.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.317

Srijeda, 15. Oktobar 2008

Malo mi je tesko da priznam,ali izgleda da sam ipak bio prevelik optimista.Ipak se kod nas nikad nezna,pa i da imamo svetske igrace nemoze se sa sigurnoscu reci da cemo uradit nesto dobro.Ako je tacno ono sto je Jevric reko,to je onda za svaku osudu.I oni bivsi su se sigurno mesali ali zato su samo "bivsi",ocekivo sam da ce se nesto promenit ali izgleda...

Samo da dodam,nije sve jos gotovo,ali...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.318

Petak, 17. Oktobar 2008

Citirano

Fudbaleri Novog Pazara dočekuju sutra ekipu Smedereva, u meču 11. kola Prve lige Srbije.

Sastav Saudina Huseinovića biće hendikepiran neigranjem povredjenog Edina Ferizovića i Andraša Strapaka koji ove nedelje nije trenirao zbog lakše saobraćajne nesreće, ali se u tim vraća Pejović, koji je zadobio povredu u meču sa BSK Borčom.

''Stvari polako idu na bolje, pokazala je to i goleada u prijateljskoj utakmici sa Jošanicom, ali je Smederevo jedna od najboljih ekipa u ligi, pa nas očekuje teška borba za ceo plen'' , rekao je Huseinović radiju Sto plus i pozvao navijače da napune tribine Gradskog stadiona

Novi Pazar je u sredu savladao Jošanicu, u prijateljskom odmeravanju snaga, sa 7:2.

Ostali parovi 11. kola:

Mladost Apatin – Metalac

Sevojno – Mladi radnik

Bežanija – Kolubara

Mladost Lučani – Hajduk

Srem – Voždovac

Dinamo – Spartak Zlatibor voda

Indjija – BSK Borča

Novi Sad – ČSK Pivara

Pobedom bi makar malo smanjili prednost za ekipama iz gornjeg dela tabele jer skoro svi igraju medjusobno u ovom kolu pa ce mnodi ostati bez bodova.
Naravno,treba prvo pobedit Smederevo.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.319

Subota, 18. Oktobar 2008

Dal je moguce??? Utakmica se zavrsila u 17h a jos niko nije javio da je pazar sa smederevom igrao 0:0 kuci o| . Kako godine odmicu sve se manje voli ovaj pazar u gradu.Zar nisam u pravu??

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.320

Nedjelja, 19. Oktobar 2008

Novi -azar-Smederevo

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks