Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.321

Nedjelja, 19. Oktobar 2008

Nazalost nova rasprodaja bodova na domacem terenu. Ali ovog puta nam je falilo i malo sportske srece. U onosu na mec sa BSK-om danas se video pomak u igri, bar kad je u pitanju zalaganje igrace, ali ipak glavni problem su igraci. Jednostavno nemamo kvalitet. Nema Sele carobni stapic pa da sve preko noci promijeni. Oseca se hemija izmedju njega, igraca i publike. Fale nam napadaci pod HITNO!!! I to najmanje dva!

Beko je igrao povredjen to znam pouzdano i ja mu skidam kapu. Ima srce i to je i dokazao. Cakovic ocajan. Seki nije bio los danas, imao par dobrih asistencija, narocito kad je "stiklom" iybacio Cakovica a ovaj crko posle deset koraka i nije imao snage da sutne.

Jesmo izgubili dva boda ali nesto se mijenja u ekipi, oseca se to. Mada izgubili smo puno bodova narocito kuci ali sta je tu je.
Sit Hungry Doesn't Believe

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.322

U prvom poluvremenu najbolji pojedinac je bio Vulevic,svaka mu cas covek 37 godina ostavio srce na terenu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.323

Citirano

...
Derbi kola odigran je u Apatinu, gde je Mladost savladala Metalac iz Gornjeg Milanovca. Tradicija je nastavljena, jer Mladost nikako "ne leži" ekipi iz Šumadije. Iako je Mladost u velikim finansijskim problemima očigledno je da je trener Moma Raičević dobar psiholog, jer uspeva da motiviše igrače uprkos praznim džepovima.

Posle 11 godina snage su u drugoligaškoj konkurenciji ponovo odmerili snag Novi Pazar i Smederevo. rezultat miroljubiv 0:0, koji više znači Smederevcima. Pazarci nikako ne mogu da se oporave, pa ni posle šok-terapije, odnosno promene na mestu trenera . nanizali su šest utakmica bez pobede.
Mondo

REZULTATI 11. kola:

subota, 18. oktobar:

Mladost (A) - Metalac 1:0
Inđija - BSK Borča 1:1
Novi Sad - ČSK Pivara 0:2
Bežanija - Kolubara 2:0
Novi Pazar - Smederevo 0:0

Eto sta znaci imat dobre igrace,pa makar i nemat novca.Apatin je medju prvih 5 ekipa a istupili su iz super lige jer nemaju prebijene pare,ali zato imaju dobra fond igraca i dobre iskusne igrace.

Dobro je sto se vidi napredak,ali to je u ovakvoj situaciji suvise sporo i nedovoljno.
Dakle ako cemo se u nastavku boriri za opstanak,dovoljno su na dva pojacanja,a ako nekim cudom mislimo da se domognemo super lige onda na zimu treba otici do Apatina i kupiti pola njihovog tima i vratiti iz Sevojna Irfana Vusljanina

Apatin nema nameru da udje u visi rang je,kao sto rekoh,iz njega su istupili zbog nedostatka novca.Njihov cilj je samo opstanak,sto su vec obezbedili posle ovog prvog dela.Mislim da ce biti voljni da prodaju par igraca,sad treba videti hocemo li i mozemo li mi da ih kupimo.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.324

Uz Vusljanina treba dovesti i Seada Hadzibulica iz Javora koga ne cene mnogo i ne daju mu pravu priliku.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.325

Nase ambicije su uvjek mnogo ispred nasih mogucnosti,to smo dokazali i ove sezone. Po meni boricemo se za opstanak,tako nemojte vise pricat o tim pricama o superligi o| . And U Price, imas pravo nije sele neki carobnjak da preko noci sve promjeni...Nadam se da ce ostat na celu kluba i da ce postepeno mijenjat klub na bolje ?(

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.326

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2008

Klip sa Smederevom

http://uk.youtube.com/watch?v=asCn8z3V_kA

p.s Volim te pazare srce je moje uvjek uz tebe nananan nananan annana :D
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.327

Utorak, 21. Oktobar 2008

Cerim Semsovic podneo ostavku na mesto presednika kluba. o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.328

Utorak, 21. Oktobar 2008

Cerim je podneo ostavku iz zdravstvenih razloga kao i prezauzetosti svojom firmom ali ce i dalje biti finansijer kluba.
http://www.radiostoplus.com/index.php?op…d=2199&Itemid=2
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.329

Srijeda, 22. Oktobar 2008

Vulevic i Strapak napustili Fk novi Pazar.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.330

Četvrtak, 23. Oktobar 2008

Napustaju brod koji tone.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.331

Subota, 25. Oktobar 2008

FK Vozdovac 1 - 0 FK Novi Pazar. Opet poraz...o|
Posle svega sto nam se desava bilo bi dobro da opstanemo u ligi ;( o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.332

Subota, 25. Oktobar 2008

REZULTATI 12. KOLA:

Metalac - ČSK Pivara 2:0

BSK - Novi Sad 0:1

Spartak Zlatibor voda - Inđija 1:0

Smederevo - Dinamo 2:1

Voždovac - Novi Pazar 1:0

Mladi radnik - Bežanija 1:0

Mladost Apatin - Sevojno 1:1

U NEDELJU (13.30)

Hajduk Beograd - Srem

Kolubara - Mladost Lučani

Od 7 utakmica na strani koje smo izgunili,6 smo izgubili sa 0:1 !
U pravu je And_You_Price,ovo nije nista drugo do komplex...

Daj boze da sto pre dodje do privatizacije i da se klub transformise.Najbolje bi bilo po principu akcionarskog drustva,51% akcija privatno lice-vlasnik koji upravlja klubom,25% grad Novi Pazar koji bi imao neku vrstu kontrole u smislu da vlasnik ne moze da promeni namenu(da mu padne na pamet da ugasi klub i da napravi soliter na mestu stadiona) a ostatak akcija da kupe navijaci...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.333

Subota, 25. Oktobar 2008

Nikad nismo pali na nize grane sramota,Mladost Lucane uzima bod Vozdovcu u sredu mi ne mozemo. o|

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.334

Subota, 25. Oktobar 2008

Vozdovac Bg-Novi Pazar 25.10.2008

Put Vozdovca su posle dvije ekipe.Jedna ekipa je samoinicijativno krenula na put dva dana prije utakmice,tacnije njih 4 momka,i jedan brat im se u Bg predruzio..Krenuli su vozom iz Raske,uoceni su u Usce,kako drijemeaju oko 3h pm na neku klupu,legitimisali su ih i provalili zbog salova u torbi..Bili su privedeni u policisku stanicu i nekoliko sati su se tu zadrzali,izvukli su se nekako na foru da su studenti i da ce da obidju sajam knjiga u Bg koji je danas bio,oni su ih pustili..Onda se su nekako preko stopa prebacili do Bg,i nasli stan kod nekog poznanika,al znaci "slj" kategorije,imali su problema dok su nasli taj stan na tom cuvenom "Zemunu"..Prespavali su noc,mi smo se redovno culi na tel.dogovorili se kako ce mo ih pokupiti gredom..Mi sa busom organizovano polazimo oko 08:30h,tacnije nas 16..Odma poslije rampe autoputa slijedi grubi pretres zandarmerije i dizanje u vazduh,dosta loshe ponashanje policije bzp.ljudi su maltretirali do te istance da su im se unosili za svaki pogled..Sto se tiche ekipe koja nas ceka u jednom parku,zapocinje tucu na nekim momcima,tacnije jednog momka shibaju,da bi za 10-ak minuta njih 7-8 napalo..Ishod tuche je da su nasha cetvorica dobro prosla,jednom rasecena usna dosta,i tijela malo ugruhana..Sve se zavrsava kada murija se mijesha i oni bjeze svi svojim putem..Po dogovoru mi njih kupimo na jednom dogovorenom mjestu,vrshi se pretres i jednom od tih momaka nalaze noz u pregradu ranca i taj momak dobija prijavu i upadaju sa nama u bus konacno biggrin.gif..
Ubrzo stizemo do Dusanovca,i pocinje cimanje sa drotovima.Zahtjevaju da se plate ulaznice za tekmu,mi naravno to necemo,i uz kompromis mozemo uci,ali samo bez svojih transova,foll zbog bezbjednosti sigurnosnih kamera itd,mi ulazimo u bus dogovaramo se,rijesimo da ulazimo bez trans.grupa na stad.ponajvishe zbog puta i lomljenja 300 km u jednom pravcu,ali naravno sa kecom u rukavu :)Sandzacku zastavu 1*1 unosimo,tako sto je obavijemo oko sebe u bus i bar samo da se pojavimo u stadionu josh,pa mozemo ici za Np,nakon par minuta formiranje kopa,pocinje pjesma,
oformio se vec kop,vadimo zastavu kacimo je na ogradu..Nastaje problem sa redarima i policijom,mi ne odustajemo od medjusobnog dogovora da bez ikojeg obiljezja oformimo kop i navijamo na Dushanovcu..Poslije par minuta rasprave,uzimamo zastavu i ostavljamo je na tribini,tako sto se podizemo visocije a ona ide ispred nas preko stolica..
Sto se tiche utakmice,odnosa snaga Invalida i nas skoro da se nije osjetio,pjesma se cula svih "90 minuta.
Sto se tiche Invalida oni kao po obicaju krajnje nekorektni,njih oko po mojoj procjeni 50-60 u kopu.Kraj tekme svi se kupimo i zajedno put NP,u NP smo stigli nesto oko 20:30h..Eto nesto ukratko,sto je bilo mozda bitno spomena..

p.s Slike sa utakmice zbog tehnickih problema ce biti vjerovatno sutra okacene na netu.
VOLIM TE PAZARE,SRCE JE MOJE UVJEK UZ TEBE NANANNA NANANNA ANANNANAN ...

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.335

Nedjelja, 26. Oktobar 2008

na-braniku-grada.. Sto ste morali da se krijete,kad mozemo svi organizovano da idemo u BG??

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.336

Citirano

Orginalno od PazarBoy
na-braniku-grada.. Sto ste morali da se krijete,kad mozemo svi organizovano da idemo u BG??

Tacnije ti momci se nisu krili,vec su samoinicijativno kontali da se pojave na stadion bez ogranizacije i zapucali vozom dva dana ranije..
A evo malo iz navijackog ugla:
Vozdovac-Novi Pazar 25.10.2008

http://img89.imageshack.us/img89/8461/cimg1793kz4.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/1381/cimg1810ro6.jpg
http://img369.imageshack.us/img369/9180/cimg1847lv3.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/3490/cimg1851dx3.jpg
http://img49.imageshack.us/img49/9229/cimg1838ts9.jpg
http://img401.imageshack.us/img401/7742/cimg1834jj7.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/8300/cimg1830mb0.jpg

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

1.337

Sta reci na sve ovo???
Samo imamo tu srecu sto ispada samo jedan klub ove godine iz ove lige...(u svakoj nesreci ima sreca) :rolleyes:
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.338

Utorak, 28. Oktobar 2008

To jest, izabrali smo dobru sezonu kad hocemo da gubimo ;( .Da ce bog da opstanemo,makar da gledam drugu ligu sledece god :D

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.339

Subota, 01. Novembar 2008

Evo sad sam sa utakmice. Prva pobjeda posle dosta vrijemena. Nasi ocajni,da ne kazem nikad gori,a pobjeda zahvaljujuci sudiji,koji je sudio 2 penala za nas(po meni nisu bili penali al svako ima svoje misljenje) Gosti dobri,svaka im cast veoma hrabro su usli u utakmicu...Vatreni navijaci promjenili mjesto,ali oni ako mogu da kazem jos gori nego nasi fudbaleri,mozda dvoje troje se deru navijaju.... o| SVE U SVEMU NIKAD U GOREM POLOZAJU NASE FUDBALSKO DRUSTVO xx( xx(

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.340

Subota, 01. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od PazarBoy
Evo sad sam sa utakmice. Prva pobjeda posle dosta vrijemena. Nasi ocajni,da ne kazem nikad gori,a pobjeda zahvaljujuci sudiji,koji je sudio 2 penala za nas(po meni nisu bili penali al svako ima svoje misljenje) Gosti dobri,svaka im cast veoma hrabro su usli u utakmicu...Vatreni navijaci promjenili mjesto,ali oni ako mogu da kazem jos gori nego nasi fudbaleri,mozda dvoje troje se deru navijaju.... o| SVE U SVEMU NIKAD U GOREM POLOZAJU NASE FUDBALSKO DRUSTVO xx( xx(

Kao prvo termin vatreni navijaci se upotrebljavao polovinom 80-ih,kao drugo ne kaze se "vrijemena" ,vec vremena,kao peto mi nismo sportsko drustvo i to je fraza nashih boljevika iz real socijalizma.

p.s Nego zaboravih te pitat da li si pratio formaciju,i kako ti se svidja teren na kom su igrali :)) xx(
Kako imamo isfrustrirane ljude po carsiji,slike nocas eventualno sjutra..

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks