Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.361

Ponedjeljak, 17. Novembar 2008

To moze da prica komentator koji nije bio na utakmici... A ko je bio samo je mogao da vidi 2 akcije nasih iz koje smo dali dva gola i ostalo nista,samo smo se branili od prejakih pozarevaca....

Dace Bog da je u pravu komentator da cemo se pojacat na zimskom prelaznom roku,al vise necu nista da se nadam najbolje da cutim i gledam :] :]

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.362

Sad kad bi mogli nekako da kupimo utakmicu protiv Apatina posto igraci tamo nikako ne dobijaju plate nego su resili da zavrse ovu polusezonu i svi odu iz kluba ukoliko im ne bude isplacena sva dugovanja.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.363

kometator je rako ima ono sto ostali nemaju nije misli na publiku vec na TORCIDU SANDZAK!!!

TO NEMA NIKO NA OVAJ DUNJAH.

ond bi rekao bujrum kod nas tako jaka ekipa nam je dobro dosla :)) :klanja: :klanja: :klanja:
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.364

Četvrtak, 20. Novembar 2008

U danasnjem zurnalu pise da ce Novi Pazar najverovatnije pojacati Vusljanin,Hadzibulic, i Ragipovic.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.365

Subota, 22. Novembar 2008

Mladost(A)-Novi Pazar 1-1.Kraj Novi Pazar bio bolji vodio celu utakmicu imao igraca vise ali su domaci igraci u 84 minutu iz slobodnog udarca izjednacili rezultat.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.366

Subota, 22. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od Dakar
U danasnjem zurnalu pise da ce Novi Pazar najverovatnije pojacati Vusljanin,Hadzibulic, i Ragipovic.

Ako je ovo tacno,uz jos jednog defanzivca bicemo ekipa koja ce moci nesto vise da uradi na prolece.

Danas smo vodili,Alivodic iz opravdano dosudjenog penala.Alivodic je imao jos jednu sansu ali je bio izblokiran

Prosto je neverovatno,da smo trecu ekipu na taabeli pobedili proslog vikenda a ovog igramo 1:1 na strani sa cetvrim na tabeli,a gubimo od nekih levaka...

Rezultati:
Metalac - Spartak 2:1
Smederevo - BSK Borča 2:1
Voždovac - ČSK Pivara 0:0
Mladi radnik - Dinamo 1:0
Mladost Apatin - Novi Pazar 1:1

Nedelja, 23. novembar:
13:00h Sevojno - Srem
13:00h Bežanija - Mladost Lučani
13:00h Kolubara - Inđija
13:00h Hajduk - Novi Sad
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

1.367

Nedjelja, 23. Novembar 2008

Citirano

Orginalno od Dakar

Citirano

Orginalno od Maximus01
posto igraci tamo nikako ne dobijaju plate nego su resili da zavrse ovu polusezonu i svi odu iz kluba ukoliko im ne bude isplacena sva dugovanja.

ova uprava je sramota ne samo za klub i za navijače, već je OVO SRAMOTA ZA CIJELI GRAD!!!

[SIZE=2]UPRAVA NAPOLJE UPRAVA NAPOLJE UPRAVA NAPOLJE[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.368

Citirano

Orginalno od Maximus01
Sad kad bi mogli nekako da kupimo utakmicu protiv Apatina posto igraci tamo nikako ne dobijaju plate nego su resili da zavrse ovu polusezonu i svi odu iz kluba ukoliko im ne bude isplacena sva dugovanja.

@carMurat -oglu
Nemoj da seces post i da konstruises onako kako ti hoces.
Optimus je napisao da igraci u Apatinu ne primaju plate a ti zbog svog slepila imputiras i insinuiras da se radi o nasim igracima i nasem klubu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

1.369

oh izvinjavam se:D:D

pa šta ima uredniče. jesil mi izbrisao koji post u zadnje vrijeme:D:D

nego: a jel to naši fudbaleri dobijaju plate na vrijeme??
i još:
pa jel' ova uprava stvarno nije sramota za naš grad?!

ps
koliko da podsjetim o te dvije stvari sam pisao:D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.370

Citirano

Orginalno od carMurat -oglu
oh izvinjavam se:D:D

Ma nije valjda da si ti pogresio pa se izvinjavas...

Citirano

nego: a jel to naši fudbaleri dobijaju plate na vrijeme??

Ovde nije rec da li ih dobijaju na vreme ili ne,nego ih igraci Apatina uopste ne dobijaju.A sto se nasih tice,ako ih ne dobijaju onda bi i oni kao ovi iz Apatina trebali da urade.

Citirano

pa jel' ova uprava stvarno nije sramota za naš grad?!

Jeste verovatno,kao i sve prethodne.
Jel ti sad lakse?

1.371

Citirano

Ma nije valjda da si ti pogresio pa se izvinjavas...

ah
pa šta bi drugo izvinjenje trebalo da znači:D
ako je tebi merak da me vidiš grešna, ska probljem mogu te ja ponekada i izvjestiti o nekom svojem grijehu i/ili grešci, nego neznam šta'š s tim
(šalu na stranu: ja da sam na tvojem mjestu, zaista bi me bilo stid da se ponašam onako... ali nejse:D:D)

Citirano

Ovde nije rec da li ih dobijaju na vreme ili ne,nego ih igraci Apatina uopste ne dobijaju.A sto se nasih tice,ako ih ne dobijaju onda bi i oni kao ovi iz Apatina trebali da urade.

ovdje uopšte nije bila riječ ni o tome ni o tome:D
ovdje je bila riječ o tome:
1. kako je naša uprava grozna (rekao bih izdajnička)
2. kako je i uprava apatina loša (mada se to mene ne tiče) i kako je dobra prilika da se kupi utakmica
3. kako sam ja navodno nešto isjekao, isdvojio iz kontexta i sl

Citirano

Jeste verovatno,kao i sve prethodne.
Jel ti sad lakse?

aaa
pa zbog čega meni ima biti sada lakše???
jer,
da bi mi bilo lakše, potrebno je da mi prethodno bude teško
a što bi meni bilo teško??

ustvari sada mi je teško, jer gledam npr tebe, kako se boriš da nepriznaš istinu makar se i ona ticala tako beznačajne stvari kao što je fudbal...

tako npr. čak i priznaš,
ali dodaš da su i prethodne bile loše...
:(
žao mi te je zbog toga, vjeruj

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.372

Utorak, 25. Novembar 2008

Hajde sta se svadjate???Dobro je uzesmo bod u goste :) :) :) ...
Sledeca utakmica kuci to je i ujedno i poslednja ove polu sezone....Igramo kuci protiv dobre ekipe Sevojna,Tu moramo da dobijemo da bi se priblizili prvim pet :klanja: :klanja

SVI NA STADION U SUBOTU 13H...

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.373

Subota, 29. Novembar 2008

POBJEDISMO :) :) :) .
Novi Pazar 2:1 Sevojno...
Losa igra,al nam sudija pomogao sudi nam penal u drugom poluvremenu,posle jos jedan fenomenalan gol neznam koga. A onda primismo jedan iz glupe situacije. Utakmicu obelezili navijaci po meni,koji sa istoka gadjali grudvama celu utakmicu...

Sve u svemu zabelezimo jos jednu pobjedu,i sad na zimu da se pojacamo i da jurimo Super Ligu.... INSALLAH

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.374

Dobro je sad zasad smo 13.Sad ako budemo doveli prava pojacanja, imamo vise utakmica kuci ako budemo pametni i to iskoristimo bicemo u prvih 5. :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.375

Sad kada čitam ove postove u kojima se prizivaju pojačanja sinu mi u glavu da pitam : kakva je situacija u odnosu FC NP sa ostalim fudbalskim klubovima diljem Sandžaka - što onih u Cg što u Srbiji. Naime smatram da bi svi ti klubovi počev od onih što su u opštinskim ligama pa do najviših nivoa trebale biti kao filijale FC NP s obzirm na to šta NP kao grad znači za Sandžak kao i činjenicu da se navijačka skupina zove torcida sandžak. Mada ja znam da u CG ima klubov sa prostora Sandžaka koji igraju prvu ligu i vidim manje više su pred borbom za opstanak redom : Jedinstvo i Jezero sem Rudara iz Pljevlje. U drugoj ligi su na prva dva mjesta Berane i Fc Ibar Rožaje. Mnogi će vjerovatno potegnuti pitanje koliko je crnogorska liga jaka i mjerodavna i zato ću dodati da sam ove klubove nabrojao tek onako usput jer se svugdje zaista u nižim rangovima može naći dobrih fudbalera. Na kraju krajeva i veliki klubovi imaju te metode traženja. Kroz svo ovo izlaganje htjeo sam reći da se nadam da neki sandžački klub nebi od FC NP tražio neko masno i nerealno obeštećenje kao i to da mislim da bi FC NP vjerovatno bio najbolja odskočna daska svim mladim talentima sa Sandžaka.
Na vatru odgovori vatrom !

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.376

emira nama trebaju igraci koji nas vode za visi rang super ligu! a ne old school to se svake godine radi perd pocetkom sezone pricaju o pojacanju i ulazku a na zimskom periodu pokupe tako po nekim selima neke decake i jos po neke starce koji su od davno presli 30tu i sa takvim timo hoce u super ligu kada him starci nemogu trcat ubacuju onda ovaj mladez u igri. ovi sto igraju po tim navedjenim klubovima njihovi igraci nemaju sanse kod nas naprimer Bijelo Polje je uzelo pre neki mesec malog novo pazarskog talenta Sulejman Sulejmanovic i on je sada tamo njihova nada a kod nas bio samo jedan decak koji treniro fudbal i sta sad treba da ti kazem da mi uzimamo jos losije koji ce nas odvesti u okruznu ligu tamo gde je momentalno josanica
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.377

ja sam mišljenja da bi Pazar vrlo lahko bio šampion CG al opet nebitno lijepo je da FC NP ima spregu sa svim sandžačkim klubovima od najvećeg do najmanjeg ranga - da postoji saradnja koja će pomoći nekim tim manjim klubovima od strane Pazara a i obrnuto jer nikad se ne zna. Uglavnom sam siguran da to može FC NP donijeti više koristi nego štete.
Na vatru odgovori vatrom !

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.378

Nedjelja, 30. Novembar 2008

Novi Pazar-Sevojno 29.11.2008

Nas nesto oko 60 u kopu.
Navijanje odlicno,snijeg ,grudvanje,skidanje do pola na tempetaturi nesto jace od nule o|
A evo i nekih slika..

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.379

na-braniku-grada bez uvrede, al otkad promenismo mjesto tamo sve nas manje i manje u kopu, a i na slikama se ne vidi da nas je imalo oko 60 u kopu, pre bi reko oko 35...???
Izgleda da vise nikad necemo dostic onu cifru kad nas je imalo i po 500 u kopu.... ;( ;( ;(

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.380

Citirano

Orginalno od PazarBoy
na-braniku-grada bez uvrede, al otkad promenismo mjesto tamo sve nas manje i manje u kopu, a i na slikama se ne vidi da nas je imalo oko 60 u kopu, pre bi reko oko 35...???
Izgleda da vise nikad necemo dostic onu cifru kad nas je imalo i po 500 u kopu.... ;( ;( ;(

Buraz ta slike koje gledas su sacinjene nesto prije prvog poluvremena.Imam slike koju nisu cenzurisane dje se vidi da nas je i vise od 60(natjero si me da brojim i tackam)..
Razlog sto se odredjen broj ljudi smanjio jeste sto su ti ljudi bili u losem stanju od alkohola i otisli su kuci da spavaju i budu spremni za rukomet,kao i nekolicina ljudi koja se odvojila malo od kopa zbog bolesti i umora..

p.s Bolje 100 pravih,nego 500 njih bez navijackog kodeksa..
Ljudi morate da svatite da postoji jedna grupa ljudi koja i bojkotuje dolazak na stadion zbog losih rezultata,zbog loseg postavljanja uprave prema nama itd,itd..
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks