Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

121

Ponedjeljak, 06. Decembar 2004

DRZIM TE ZA REC RIFKO! Znaci FK Novi pazar od sledece polusezone bice oslabljen za jednu navijacku grupu "Torcida Sandzak' koja ce otici u zaborav zajedno sa dosadasnjim ljudima koji su vodili ovaj klub ... ;(

Ali to i nije mnogo strasno... Imamo mi jos dve navijacke grupe u nasem gradu ... Oni su navijali i sa dosadasnjim funkcionerima kluba tako da ce i sa ovim novim ...

Rifce zao mi te sto vise neces dolaziti na utakmice i sto ces prvoligaske utakmice kao i do sada sanjati i gledati na TV ... Samo bih trebali da nekom poklonite ove silne lepe zastave jer vama izgleda nece trebati ...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

122

Ponedjeljak, 06. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
A nakon pobjede da se malo odmorimo,uz naravno poruku smekeru i ostalim esdepeofcima ... NE BRINITE TORCIDA NECE NAVIJATI ZA VASEG PREDSJEDNIKA I NECE DOZVOLITI DA VI BUDETE BROJ 1 U FC-u ... obratite se ljudima sa druge strane tribine ...

www.torcida-sandzak.org.yu za sve koji misle da treba da pokazu na koji nacin se zivi za ovaj grad ... west do smrta !

Chini mi se da u mom prethodnom postu nigde ne pise da ce TORCIDA SANDZAK nestati sa navijachke scene (o) no Ja vec znam i drago mi je da znam da na prevrtanje rijechi i kontanje na sebi svojstven nacin se ne treba paliti te samim tim i iznosenje GNUSNIH LAZI tipa nestanka navijachke grupe i ostalo me ne brine jer medju vama mislim i da nema onih koji navijaju za klub ... tako da ti ja opusteno kazem da me drzis za rijech (i za josh poneshto ako zatreba) i da ne brinesh za zastave i postojanje VJERNE SKUPINE TORCIDA SANDZAK, i ljudi u njoj ... a mene ponarocito, jer TORCIDA NIJE JEDAN COVEK, vec opet vrsta identiteta ovog naroda (pocev od rascijepanih glava arkanovih tigrova) te mi je drago da se ja trudim biti dio ove price, ili bar dio onoga sto se zove ovim imenom ... (o)

Zivele vasem predsEdniku navijacke grupe koje su njegove, a mi ne idemo sa predsednikom kluba (ako ode) jer koliko god mi voleli SDA nismo i ne predstavljamo istu skupinu , ili da ti prevedem da laske razumEsh, biti simpatizer (sto i jesam , ali simpatizer koji prica, jer nisam clan, ili bar nemam clansku, te samim tim nisam obojen u boje jednog coveka, vec mi se pruza prilika da se u slucaju pojavi neko zdraviji pridruzim ili pristupim njima, sto ti ko jedan od clanova radikalno Srpske Demokratske Partije , sebi ne mozes priustiti ) ne znaci biti clan ... (o)

I haj ti moj rodo, vidi jesul ti tu oni iz Dezeve, a ja ti iskreno zelim (ako razmisljas o tome) srecan ulazak na stadion ... i da , dok me drzish ... prije nego svrshim izlaganje, pamet u glavu, postani ti navijac, pojacaj bilo koji kop, pa bujrum na muhabet, u suprotnom tvoji napadi i preokretanje rijechi samo moze pokazivati o tvojim "dobrim" namjerama ... ;)

uealnu ti suecu zeuim 8) pa i navijachku ... ;) a i nesto mi mnogo nisko ovo zalim, al ono ti si moj pa da si od taraba ... truhlija taraba ... zali... samo opet vidi to vezano za strane ! ;) :))
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

123

Utorak, 07. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od smeker
DRZIM TE ZA REC RIFKO! Znaci FK Novi pazar od sledece polusezone bice oslabljen za jednu navijacku grupu "Torcida Sandzak' koja ce otici u zaborav zajedno sa dosadasnjim ljudima koji su vodili ovaj klub ... ;(

Ali to i nije mnogo strasno... Imamo mi jos dve navijacke grupe u nasem gradu ... Oni su navijali i sa dosadasnjim funkcionerima kluba tako da ce i sa ovim novim ...

Rifce zao mi te sto vise neces dolaziti na utakmice i sto ces prvoligaske utakmice kao i do sada sanjati i gledati na TV ... Samo bih trebali da nekom poklonite ove silne lepe zastave jer vama izgleda nece trebati ...

Ti se chuvaj malo te grupe koja nestaje....... xx(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

124

Ostalo je jos jedno kolo zar ne? Sa kim se igra? I sta se ocekuje? Jel bitan (puno) ishod i jel teska utakmica?
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

125

Nema vishe nijedno kolo.Prvo kolo(proljechno) tek u februaru.Inache dolazi nam Javor :))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

126

Petak, 10. Decembar 2004

Cestitke fudbalerima Novog Pazara na pobedi. Ova polusezona zavrsena na deobi 6. i 7. mesta je zaista uspeh za ovu mladu ekipu. Nadam se da cemo sa par pojacanja i tim novim predsednikom (ne znam o kome se radi ali sigurno ce biti bolji) doci u poziciju da se borimo i za to trece mesto. Nije to nerealno.

Sto se navijaca tice, bitno je da se navija. Uopste nije bitno koja navijacka grupa je u pitanju ali je fakat da su mnogi tamo iz koristoljublja, sa casnim izuzecima...
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

127

Petak, 10. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Cestitke fudbalerima Novog Pazara na pobedi. Ova polusezona zavrsena na deobi 6. i 7. mesta je zaista uspeh za ovu mladu ekipu. Nadam se da cemo sa par pojacanja i tim novim predsednikom (ne znam o kome se radi ali sigurno ce biti bolji) doci u poziciju da se borimo i za to trece mesto. Nije to nerealno.

Sto se navijaca tice, bitno je da se navija. Uopste nije bitno koja navijacka grupa je u pitanju ali je fakat da su mnogi tamo iz koristoljublja, sa casnim izuzecima...

Ako bi mogao da POJASNISH ovo za koristoljublje molim te????
I za upravu jer nas je OVA vratila iz TRECHE(tamo nas oterale komunjare) lige u 2.a blizu smo PRVE!!!
Torcida Sandzak PRVA i jedina PRAVA NAVIJACHKA GRUPA U NP-u.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

128

Petak, 10. Decembar 2004

Ma, iskuliraj ... stipu , ne primash se i to je to :) 8)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

129

Subota, 11. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan
I za upravu jer nas je OVA vratila iz TRECHE(tamo nas oterale komunjare) lige u 2.a blizu smo PRVE!!!

Pa dobro, ti kao pripadnik Torcide ces naravno uvijek reci da je Torcida prava. Pazi, sve navijacke grupe prilicno dobro rade svoj posao. A to koja je prava treba da sudi neko nepristrasan. Cinjenica je da su sve grupe politicke. Kad su se ono Ekstremi odvojili, ja sam bio protiv toga i par narednih utakmica sam gledao sa zapada iz Torcidinog kopa jer mi se cinilo da je Torcida u pravu. Sada sam se ponovo vratio na istok jer mi se ne svidja vas repertoar. Ovo ne znaci da ste losa grupa. U navijackom smislu ste dobri, o cemu svedoce i neke fotke ali jednostavno mi se ne svidja to sto vas je politika previse uzela pod svoje i zbog toga ne mogu biti clan Torcide, a nisam clan niti jedne druge grupe jer imam precih stvari u zivotu. Sad gledam utakmice penzionerski, osim naravno one jace kada se ceo grad pali. ;)

Sto se tice koristoljublja, siguran sam da znas o cemu pricam jer si dugo na tribinama mnogih stadiona pa sigurno znas kakve vrste koristoljublja postoje. Opet kazem, cast izuzecima...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

130

Subota, 11. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Citirano

Orginalno od Sandokan

Pa dobro, ti kao pripadnik Torcide ces naravno uvijek reci da je Torcida prava. Pazi, sve navijacke grupe prilicno dobro rade svoj posao. A to koja je prava treba da sudi neko nepristrasan. Cinjenica je da su sve grupe politicke. Kad su se ono Ekstremi odvojili, ja sam bio protiv toga i par narednih utakmica sam gledao sa zapada iz Torcidinog kopa jer mi se cinilo da je Torcida u pravu. Sada sam se ponovo vratio na istok jer mi se ne svidja vas repertoar. Ovo ne znaci da ste losa grupa. U navijackom smislu ste dobri, o cemu svedoce i neke fotke ali jednostavno mi se ne svidja to sto vas je politika previse uzela pod svoje i zbog toga ne mogu biti clan Torcide, a nisam clan niti jedne druge grupe jer imam precih stvari u zivotu. Sad gledam utakmice penzionerski, osim naravno one jace kada se ceo grad pali. ;)

Sto se tice koristoljublja, siguran sam da znas o cemu pricam jer si dugo na tribinama mnogih stadiona pa sigurno znas kakve vrste koristoljublja postoje. Opet kazem, cast izuzecima...

Mozhda to mislish za koristoljublje o nekim drugim nav.grupama iz srbije!!????
Za Pazarce znam LICHNO da samo prave sebi troshak!!
A shto se tiche ovih pol.partija:
TS nije nichija!Zadnjih 2. godine nema skandiranja nekim lokalnim politicharima mada su neki nashi pripadnici chlanovi ili SDA ili SDP.Ja lichno sam simpatizer SDA ali nisam chlan.Nikada nisam skandirao niti jednom politicharu,osim ZLOBU (spasi srbiju i ubi seeeee,zlobodaneeeeeee).
Navedi neki konkretan primjer kad je TS na stadionu u zadnje vrijeme neshto politichki djelovala.
p.s. vrati se na PRAVU stranu!
WEST SIDE TS-1989

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

131

Nedjelja, 12. Decembar 2004

Neka ne nagovaraj tipa, mozda mu vishe odgovara ta strana tamo ... :) Cujes da ti je reko da je bio kod nas, kod nas nema grobarskih prepjeva pa mozda covek ne moze da se oseca lagodno, mozda se covek opustenije oseca na onoj strani :) ;) (o) a mozda postoje i drugi razlozi zato KO DJE HOTE :))

TSWS :)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

132

Nedjelja, 12. Decembar 2004

Pa da .Jeste.Hajmo onu nashu staru.....
ha ha ha ha .... :P

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

133

Ponedjeljak, 13. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ostalo je jos jedno kolo zar ne? Sa kim se igra? I sta se ocekuje? Jel bitan (puno) ishod i jel teska utakmica?

Pa ishod najvise zavisi od trenera :)) Ako nam je doso Dejan onda pobedjujemo garant :))

Sta bi sa trenerom? Imamo li jaku klupu :))

Videla sam novi pazar je zavrsio na 6 mestu Bravo momci
Evo ja cu odgovoriti sta ocekujem

Pa nastavak dobrih utakmica. Zadovoljana sam dosadasnjom taktikom, pokusaj u gostovanjima kod jacih timova da se igra na nereseno a kod slabih izvuce uz srecu i 3 pojena. Kod kuce nadam se,nastavicemo sa serijom pobeda.

Jos jednom bravo momci (o)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

134

Srijeda, 15. Decembar 2004

Citirano

kod nas nema grobarskih prepjeva

Ova recenica porsto nije tacna i ne znam sto se uopste hvatas za to pa sam sebe uplices laz. Prvo, uopste nije bilo rijechi o prepevima niti sam ja kritikovao Torcidu, pa ovaj tvoj "argumenat" ne pije vodu, vec sam samo govorio o politici medju navijacima.

Rifche, bolje nemoj da me vuces za jezik, posto znam za koga si navijao, koga si psovao (mislim na neke politicare koje sad slavis) i koje si pesme pevao. Ovo ti je ko zna koji post u kojem pokusavas da me diskreditujes. Do sad sam prelazio preko toga ali preterao si. Zavrsi sa tim jer nemam nameru da se prepucavam. Tema ja o FKNP.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

135

Dobro si reko' navijaO,psovaO ... sto sve dodje da se radi o proslosti ... slobodno se ti otvori :) nemoj da ti ja predstavljam problem . Izbaci ti to iz sebe :) lakse se dise :)

I ja mislim da je moj post vezan za temu FCNP, jer pjesme koje se pjevaju se pjevaju njemu ... i da opet kazem tesko da ces na nashoj strani chuti prepjev :)

P.S. Otvori se slobodno, ne obaziri se ti na mene ... ovo i sluzi za suceljavanje misljenja :) zar ne ... ? Mozda se neko i okoristi, pa se vrati na staro ili mozda neko prihvati nesto onog drugog :) I da ne znam dal si ti mislio bilo sta lose dok si pricao ovo vezano za grupe, ali ne zaboravi da se nisi ogranicio ( ako si to imao nameru) jer si govorio o nekom koristoljublju, tako da ne bude da se treba precuteti (jer opet kazem da se nisi ogranicio). I ne znam o kakvom vidu diskredicaje govoris, ako si tako skonto onda ja mislim da tu ne mogu nishta jer znam da mi to uopste nije bila namera ... i da ne znam o kojim psovkama pooliticara mislish ... slobodno se otvori ... tu smo radi toga ...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

136

Bilo je nas DOSTA ZALUDJENIH sa drugim timovima.
Samo sada ova djeca sve ranije kapiraju.Nechakaju kao poneki po 30-tak godina da shvate!! o| (o)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

137

Gde je to dobro rukovodstvo???

Sta li je bilo sa tim dobrim rukovodstvom koji je uveo FK Novi Pazar iz trece u drugu ligu???

Tuzno je slusati saopstenje za javnost igraca naeg kluba...

FUDBALERI BEZ PARA

NOVI PAZAR - Fudbaleri Novog Pazara danas su se saopštenjem obratili javnosti i upozorili da se klub “nalazi na ivici ambisa”. Fudbaler Edin Ferizović i trener Ljutvo Bugućanin potvrdili su našem radiju da uprava kluba nije ispoštovala ugovorene obaveze, direktno prozivajući Nedžiba Hodžića, Bajra Omeragića i Mensura Memića za loše stanje u klubu. U saopštenju fudbaleri su apelovali na opštinsko rukovodstvo da pomognu u rešavanju situacije.
(Radio 100 plus)

PREVARANTI OPLJACCKALI FUDBALERE

NOVI PAZAR ( Sanapress ) - Fudbaleri FK Novi Pazar oglasili su se danas saopštenjem u kome ističu da je klub na ivici ambisa i da su igrači žrtve praznih obećanja i prevara uprave i Sportskog saveza.

"Čelnici kluba, opštine i Sportskog saveza su budže koje piju samo viski i Hajneken pivo, a za meze uzimaju zečetinu", saopštili su fudbaleri, "celu godinu igramo džabe za obećanje i vernu publiku, a oni nas i dalje lažu".

U saopštenju fudbalera kaže se da su prevareni od predsednika Sportskog saveza Mensura Memića, predsednika kluba Nedžiba Hodžića i narodnog poslanika Bajra Omeragića koji su mnogo obećavali, ali se ispostavilo da su to obmane i prazna obećanja.

Zar oni to zasluzuju???

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

138

Četvrtak, 16. Decembar 2004

Necu pokusati da opravdam nikoga , jer je istina da igraci ne dobijaju novac, ali malo mi ovo mirise na onaj vec izgradjen smekerov stav " svakako bolje uz SDPSRS" ili kako se vec zovu ...

Prije svega mi je zao sto se ovo desava u doba kad se je doslo do rezultata koji su prilicno zavidni,i to u doba kad se najmanje ocekivalo ... Ja bih licno najvishe voleo da klub preuzme licnost koja nece biti politicki pijun neke partije ili nekog drugog coveka sa strane, te nece zastupati nicije interese, osim interesa FC-a,i nece se njegovi rezultati obijati nikom o glavu osim njemu ... Zao mi je sto nije uvedena privatizacija jer bi to dovelo do mnogo postavljanja mnogo boljih uslova za rad igraca i strucnog staba ...
Sa strane navijaca,nama nikad nije bilo gore u smislu pljuvanja po nama ... Dok je se imalo para u klubu placali su nam gostovanja, a sad se sve placa iz dzepa,svakak nedelja je dobar minus u novcaniku, ali ko sto rekosmo svaki se merak placa ... sto bi neki mogli skontati ko odgovor na ono navijanje iz koristi ... A za one koji vole klub ovo je odlican test, jer klub se voli i kad gubi,kad je tesko i kad se pomisli jel moze gore ... zato oni koji vole FC,vole ga u svakom ternutku ....

I KADA TESKO JE
KAD NIZES PORAZE
PJESMA SA ZAPADA
NIKAD NE PRESTAJE
VOLIM TE PAZARE
SRCE JE MOJE
UVJEK UZ TEBE
VOLIM TE PAZARE ....

TSWS

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

139

Citirano

P.S. Otvori se slobodno, ne obaziri se ti na mene ... ovo i sluzi za suceljavanje misljenja :) zar ne ... ? Mozda se neko i okoristi, pa se vrati na staro ili mozda neko prihvati nesto onog drugog :) I da ne znam dal si ti mislio bilo sta lose dok si pricao ovo vezano za grupe, ali ne zaboravi da se nisi ogranicio ( ako si to imao nameru) jer si govorio o nekom koristoljublju, tako da ne bude da se treba precuteti (jer opet kazem da se nisi ogranicio). I ne znam o kakvom vidu diskredicaje govoris, ako si tako skonto onda ja mislim da tu ne mogu nishta jer znam da mi to uopste nije bila namera ... i da ne znam o kojim psovkama pooliticara mislish ... slobodno se otvori ... tu smo radi toga ...

Dobro, nije da se nisam ogranico. Stavise, dva puta sam rekao "CAST IZUZECIM" sto znaci da ne ulaze svi u tu kategoriju.

Sto se diskreditovanja tice evo kopiracu ti par:

Citirano

Ma da bre, sta meni ovi indijanci koji brukaju, znamo ko su pravi navijachi,ziveo jug i partizan i majka srbija ... i nema veze ssto su neke podgrupe palile dzamije, nisu oni svi isti ima i gorih medju njima ...
zar nikad neces porasti mali veseljace ???

Citirano

Neka ne nagovaraj tipa, mozda mu vishe odgovara ta strana tamo ... Cujes da ti je reko da je bio kod nas, kod nas nema grobarskih prepjeva pa mozda covek ne moze da se oseca lagodno, mozda se covek opustenije oseca na onoj strani a mozda postoje i drugi razlozi zato KO DJE HOTE

Eto to je ono sto trenutno postoji, a bilo je slicnih primera u prethodnoj temi o Partizanu koju je Fingers izbrisao, a u kojima je bilo tvojih postova tipa: Ajmo crno-beli... Volim Partizan...Na nana nanan Liga sampiona... :) u gornjim citatima se oseca odredjena doza cinizma i to nije bas prijatno kada procitam od tebe ali hajde, ako kazes da ti to nije bila namera zelim da ti verujem jer se dobro znamo i uvijek cu prije prihvatit da ne zelis da me (hajde opet da upotrebim tu rijech) diskreditujesh :) vec da je to slucajnost ili moja losa percepcija.

Na kraju, ne zelim ni na koji nacin da nastavljam polemiku (a mislim da nema ni potrebe) jer su mi neke ljudske vrednosti iznad navijackih :) Hocu da kazem da mi je iskreno bilo zao sto sam morao sa tobom da se raspravljam oko toga, ali nije da nije bilo razloga. Mozda sam i ja sve to shvatio previse emotivno. ;)

Ono sto je najbitnije jeste da svi navijamo za FKNP i to je nesto sto mi niko ne moze oduzeti a nadam se i da ne zeli, a da li ja ponekad odem na Partizanovu utakmicau, navijam i za Partizan, slusam Bajagu ili Riblju Corbu ili Hari Mata Harija je opet moja stvar sa cim se nadam se svi slazemo.

Selam i idemo u nove pobede!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

140

Naravno batice , necu pokusati da se opravdava, niti bilo sta , naravno da je bilo i na na na i tih stvari, ali ono neko prihvati da to nije nase ili kako vec ... no hair :)

we alejkumu selam ako Bog da ... (o)

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks