Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.401

Utorak, 13. Januar 2009

Da li neko zna kada ce se birati presednik kluba???

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.402

Utorak, 13. Januar 2009

Direktor AD ''Sloga'' IGM Ishak Mavrić, novi je predsednik Upravnog odbora fudbalskog kluba Novi Pazar.
Mavrić je na konferenciji za novinare rekao da je bilo vreme da fudbalski kolektiv dobije ozbiljnog sponzora.

"Na čelo kluba sam došao na nagovor ljudi iz opštine i mojih prijatelja iz sveta sporta. Zajedno ćemo pokušati da Novi Pazar najpre stabilizujemo, a zatim učinimo snažnim kolektivom'', istakao je Mavrić.

Potpredsednici UO koji će biti dopunjen sa još desetak članova biće Sead Kecap, Džemail Plojović, Ćerim Šemsović, Enes Međedović i Enver Gusinac.

Esad Lotinac obavljaće funkciju predsednika Skupštine kluba, Ismet Košuta će biti direktor, a Nazim Izberović sportski direktor fudbalskog kluba Novi Pazar.

Saudinu Huseinoviću će u stručnom štabu u nastavku sezone pomagati trener Ljutvo Bogućanin i trener golmana Naser Halitović.

Stanko Vukićević je novi komesar za bezbednost, a Elvir Nailović portparol kluba.

Ovo uliva nadu da ce se situacija konacno promeniti jer smo dobili na celi kluba coveka koji vodi najbolje preduzece u gradu a i u regionu.
Lose je sto je Alivodic pusten,to nikako nije trebalo da se desi ali sta je tu je.

Takodje mi se ne svidja sto je portparol kluba Elvir Nilovic,momak za sve,kao Kalgonit,All in One,na to mesto treba da dodje neki mladic,entuzijasta koji bi se posvetio Promociji FK Np-a na pravi nacin a ne 10 minuta nedeljno i povrsno kao sto to radi Nailovic.
Dosta mi je vise tih kvazi novinara sa frazama od pre 100 godina koji neznaju sta je internet i kojima ovaj posao sluzi za tezgarenje.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • FK_Novi_Pazar.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.403

Srijeda, 14. Januar 2009

I nije samo Alivodic,vec i Pejovic(Borac) i Ferizovic(u Albaniju),dakle najbolji igraci prethodne sezone.Neznam kako misle sa mladim snagama da izborimo opstanak(kako najavljuju).Dolazak vodecih ljudi iz Sloge bi trebalo da bude pocetak uzdizanja naseg kluba(ne u ovoj sezoni),ali kod nas se nikad nezna!

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.404

Petak, 16. Januar 2009

Evo nesto o novim igracima:

Citirano

Mislim da ce Despotovic imati malo problema da se uklopi u novu sredinu,nisam ga gledao puno ali po onome sto znam bice mu malo teze.Karisik je pravo blago i odlican igrac za Novi Pazar.Bio je i kapiten u Teleoptiku,a par puta se pojavljivao i na prozivkama u Humskoj....ako mu se da prostor ume da pripreti i posle slobodnih udaraca,tj veoma je opasan posle prekida u kaznenom.........stamen je u odbrani....

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.405

Subota, 17. Januar 2009

@Dakar , je li govoris ovo o Milosu Karisiku, jer cuo sam da je izvrstan igrac ???

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.406

Subota, 17. Januar 2009

Pa neznam, rekose na regionalnu samo Karisik nisu rekli ime, ja pita na jedan srpski forum ovaj mi decko rece tako valjda je Milos, mada sam ja mislio da je to onaj Karisik iz Sloge iz Sjenice :D

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.407

Subota, 17. Januar 2009

Jeste izgleda ,kad ukucas u googl-u Milos Karisik,videces da je igro u Teleoptiku.Jel jos neko dolazi?

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.408

Subota, 17. Januar 2009

Nadjo da je igro za mladu reprezentaciju Srbije pre neku gorinu sa Gulanom,Obradivicem.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.409

Utorak, 20. Januar 2009

Nista od ove dvojice igraca nisu zadovoljili kriterijume pa su napustili klub.Ali je zato sve zavrseno sa Bihorcem i Lotincem i Bajkovicem.

xxxxxx

Početnik

(10)

• »xxxxxx« je muško

Datum registracije: 22.11.2008

• Poruku poslati

1.410

Utorak, 20. Januar 2009

Jesu li ovi novi u klubu ili povratnici u klub : Bihorac Lotinac i Bajkovic ?

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.411

Srijeda, 21. Januar 2009

Ako nekog zanima evo nesto sto ima veze sa FK Novi Pazar ali i sa pc igrama.Pre neki dan je izaso patch jelen super liga patch PES 09,u kome pored ostalih ima i novi pazar.Uradjen je sa originalnim dresovima(doduse proslogodisnjim) i imenima igraca.I ono sto ce se posebno svidet svim vama koji ga probate je sto se kad je novi pazar domacin cuju nasi navijaci sa nekoliko nasih pesama. Evo i linka sa kog mozete da skinete http://www.pes-serbia.com/

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.412

Ponedjeljak, 26. Januar 2009

Prelazni rok u Fk Novi Pazar:
Otisli : Alivodic (BSK),Ferizovic i Mujdragic(Albanija),Pejovic,Gavaric,Strapak i Lukic

Dosli:
Emir Bihorac, Emir Lotinac( Ofk Beograd),Uros Matic, raniji igrac Sumadije, kragujevackog Radnickog, francuskog Grenobla i makedonskog Turnova , Nikola Tajdic, povratnik iz Radnickog iz Kragujevca, kao i ''novopazarski'' povratnici Ukic i Grbovic

Fudbaleri Novog Pazara ce do 9. februara trenirati u Pazaru, a onda idu u Tivat, gde ce uz pripreme odigrati i nekoliko kontrolnih utakmica.

prvenstvo se nastavlja cini mi se 7-og marta.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.413

Srijeda, 28. Januar 2009

Fudbalski klub Novi Pazar danas je, na Gradskom stadionu, predstavio nekoliko igrača koji će pojačati konkurenciju za sastav tima u prolećnom delu sezone.

Plavi dres će ponovo nositi desni spoljni igrač Nikola Tajdić. Dvadesetsedmogodišnji fudbaler je minule jeseni branio boje Radničkog iz Kragujevca, a dao je značajan doprinos prošlogodišnjem opstanku Novog Pazara u ovom rangu takmičenja.

Pored Tajdića, u ekipi će na proleće biti i dvadesetdvogodišnji golman Boško Milenković, bivši čuvar mreže kraljevačkog Metalca, kao i Emir Lotinac, koji je na šestomesečnoj pozajmici iz OFK Beograda.

Trener Saudin Huseinović će među kandidatima za prvi tim ponovo imati nekadašnjeg omladinskog reprezentativca Jugoslavije Emira Bihorca, zatim Fuada Salihovića, napadače Altina Grbovića, Almira Ukića i pridošlicu iz Jošanice Admira Kecapa.

Uprava Novog Pazara pregovara sa štoperom Urošem Marićem, nekadašnjim igračem Šumadije, kragujevačkog Radničkog, francuskog Grenobla i makedonskog Turnova.

Ekipu su napustili Enver Alivodić, koji je pojačao BSK Borču i štoperi Edin Ferizović i Ahmed Mujdragić koji su otišli u Albaniju.

Među kandidatima za tim Novog Pazara više nisu Dragiša Pejović, Stefan Gavarić, Andraš Strapak i golman Vladimir Lukić.

Novopazarski fudbalski kolektiv je danas imenovao Bajra Župića za koordinatora škole fudbala.

Fudbaleri Novog Pazara će do 9. februara trenirati na Gradskom stadionu, a onda idu u Tivat. Na crnogorskom primorju će za deset dana priprema odigrati i nekoliko kontrolnih utakmica.

Izvor Radio Sto Plus.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.414

Četvrtak, 29. Januar 2009

Od ovoga ljeba nema...

Svake god istoo... o| o| Dokle vise AMAN !!! X( X( X( o| o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.415

Petak, 30. Januar 2009

Fudbaler odbrane Uroš Marić potpisao je danas ugovor sa fudbalskim klubom Novi Pazar.

Dvadestpetogodišnji štoper je u redove ''plavih'' došao iz mekedonskog kluba Horizont Turnovo, a ranije je nastupao i za Šumadiju, kragujevački Radnički i francuski Grenobl.

Danas u prijateljskoj utakmici u Kraljevu
Metalac-Novi Pazar 3-5

Trostruki strelac za ''plave'' bio je Almir Ukić, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Altin Grbović i Sead Brunčević.

Ono sto je najvaznije je da su Mladpst Apatin i Csk,koji su cetvrti i peti na tabeli,odustali od ulaska u Super ligu!Apatin jedva i ostaje u ovoj a Csk nema sredstava za visi rang tako da je jos uvek sve otvoreno i postoje velike sanse za ulazak u visi rang.
Jedino su mozda prva 2 mesta osigurana za Bsk i Smederevo,ostala 3 su potpuno otvorena atrka je laksa jer 2 tima u njoj nece ucestvovati!

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.416

Petak, 30. Januar 2009

Brate od toga nema nista uprava je rekla da ih ne interesuje Super liga nego samo opstanak sto znaci da ce da prodaju utakmice ko i svake godine. o|

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.417

Petak, 30. Januar 2009

Zar Emir Bihorac nije bio u klubu i prosle sezone? Dobro je da se vratio Tajdic jer je odlican igrac a takodje i Lotinac.
Sit Hungry Doesn't Believe

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.418

Subota, 31. Januar 2009

Fudbaler odbrane Uroš Marić potpisao je danas ugovor sa fudbalskim klubom Novi Pazar.

Dvadestpetogodišnji štoper je u redove ''plavih'' došao iz mekedonskog kluba Horizont Turnovo, a ranije je nastupao i za Šumadiju, kragujevački Radnički i francuski Grenobl.

Novi Pazar je u ovom prelaznom roku ranije angažovao golmana Boška Milenkovića, Nikolu Tajdića i Emira Lotinca koji je na šestomesečnoj pozajmici iz OFK Beograda.

Trener Saudin Huseinović će na proleće među kandidatima za prvi tim imati i nekadašnjeg omladinskog reprezentativca Jugoslavije Emira Bihorca, Fuada Salihovića, napadače Altina Grbovića, Almira Ukića i pridošlicu iz Jošanice Admira Kecapa.

Ekipu su napustili Enver Alivodić, koji je pojačao BSK Borču, štoperi Edin Ferizović i Ahmed Mujdragić koji su otišli u Albaniju i Dino Caković koji se vratio u Javor.

Članovi fudbalskog kluba Novi Pazar više nisu Dragiša Pejović, Stefan Gavarić, Andraš Strapak i golman Vladimir Lukić.

Izvor Radio Sto Plus.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.419

Utorak, 03. Februar 2009

Citirano

Fudbaleri Novog Pazara savladali su, u prijateljskoj utakmici igranoj u Kraljevu, tim Mladosti iz Oplanića sa 2:1.
Oba pogotka za tim trenera Saudina Huseinovića postigao je Elhan Bejtović.

Šef stručnog štaba Novog Pazara rekao je radiju Sto plus da od dolaska štopera Uroša Marića neće biti ništa, jer ovaj fudbaler nije zadovoljio njegove, kao i kriterijume igranja u ''plavom'' dresu.

''Tražimo još jednog štopera što bi trebao biti kraj prelaznog roka za nas'', rekao je našem radiju Huseinović.

Drugi tim Novog Pazara će sutra, u Novopazarskoj banji, igrati prijeteljsku utakmicu sa Ibrom iz Rožaja, dok će prvotimci u sredu, u Kraljevu, odmeriti snage sa Slogom.

Na desetodnevne pripreme, koje će se održati u Tivtu, trener Huseinović će 9. februara povesti 25 fudbalera.

Mislim da je za pripreme malo 25 igraca,to su dakle 3 golmana i po igrac na svakoj poziciji,i ako se jedan igrac povredi odmah nemamo igraca kao zamenu.Gledajuci druge klubove,mislim da je minimum 30 igraca da se povede na pripreme.

@And_You_Price : Gde si brate,nema te 100 godina? :]
Emir jeste nesto bio malo u klubu ali je nesto bio dugo povredjen a cini mi se da je u toku prosle sezone otisao negde na pozajmici,ma ko ce mu ga znat,mi ionako nemamo igraca pod normalnim ugovorom od par godina...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.420

Utorak, 03. Februar 2009

OFudbaleri Željezničara odigrat će 26. februara prijateljsku utakmicu protiv Novog Pazara, prenose srbijanski mediji. Gradski stadion u Novom Pazaru ugsotit će ambicioznu ekipu Plavih sa Grbavice a očekuje se i velika posjeta domaćih, izuzetno fanatičnih navijača.

Ovaj susret trebao bi poslužiti kao generalna proba obje ekipe za nastavak svojih šampionata. FK Novi Pazar nalazi se na lošem 13. mjestu u konkurenciji 18 klubova u Prvoj ligi Srbije (2. stepen takmičenja, nakon Jelen Superlige) ali i dalje ne gube nadu da mogu stići do 6. mjesta koje promoviše u najviši rang srbijanskog fudbala. To bi za Pazar inače bilo prvo učešće u prvoj ligi Srbije u historiji, ne samo u fudbalu već u svim sportovima! Jedan navijač Novog Pazara nam je rekao kako će ovu utakmicu doživjeti kao "Ligu Prvaka nakon Sevojna i Indjije", njihovih protivnika u ligi. Takođe, lijepo je čuti kako će Željo kao u stara vremena izazvati veliko interesovanje tamošnjih ljubitelja fudbala, tako da se očekuje pun stadion koji prima više od 7.000 gledalaca.

Ipak, bez obzira na sve to, Željo bi ipak trebao pobijediti objektivno slabiju ekipu Novog Pazara. "Plavo-bijeli derbi", kako je tamo predstavljen, najvjerovatnije će se igrati u četvrtak 26. februara u još nepoznatom terminu. Ako se utakmica odigra (još nema zvanične potvrde) na našem portalu fkzeljeznicar.com imat ćemo ekskluzivnu foto-galeriju sa utakmice kao i snimak sa televizije koja će u snimku prenositi ovu, za Novi Pazar, veliku utakmicu.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks