Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.421

Srijeda, 04. Februar 2009

Dakar-e gde si nasao ovu vest?Ja je trazih al nikako da je nadjem.
Ako je tacna,bice to zaista odlicna utakmica,steta sto pada u Cetvrtak,rdni dan ali nadam se da ce makar bit u 15h
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.422

Brate ovo su mi ljudi iz Bosne poslali oni se uvelike pripremaju za utakmicu, a ko je juce gledao emisiju gde je Sele gostovao i on je to takodje potvrdio ali nije jos sigurno.Ko je ulazio na njihov forum stoji da ce navijaci organizovano doci iz Sarajeva.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.423

prilika za gazije da dodju opet u goste selam
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.424

Fudbaleri Novog Pazara su danas odigrali prijateljsku utakmicu sa Slogom iz Kraljeva u Kraljevu, rezultat je bio 1-1.Gol za Novi Pazar je postigao Ukic iz penala. (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.425

Nadam se da ce biti nesto od te utakmice,tj da ce se odigrat insallah.
Sto se ovih pripremnih utakmica tice,mislim da Pazar treba jace rivale za protivnika i nadam se da ce uspeti da dogovore jake utakmice u Crnoj Gori jer ce pripreme biti u Tivtu a u Budvi se nalazi Ofk Beograd kao i Mogren iz Budve koji je lider crnogorskog sampionata...

Sve u svemu,kljucne su nam prve 4 utakmice u prolecnom delu prvenstva,tada cemo sve znati...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

1.426

Četvrtak, 05. Februar 2009

taske to se i sad zna klub je kazo da ga super liga ne interesuje da ce samo radit kako bi ostali u ligi! to znaci da ce prodavat utakmice kao ludi jer iz lige samo jedan ispada
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.427

Petak, 06. Februar 2009

Citirano

Orginalno od Dakar
O Ako se utakmica odigra (još nema zvanične potvrde) na našem portalu fkzeljeznicar.com imat ćemo ekskluzivnu foto-galeriju sa utakmice kao i snimak sa televizije koja će u snimku prenositi ovu, za Novi Pazar, veliku utakmicu.

Dobro ovo na kraju ,"za Novi Pazar veliku utakmicu",pa dobro ako im je tako lakse.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.428

Petak, 06. Februar 2009

Novi Pazar bez novih zvučnih imena

Nisu Novopazarci, za razliku od ranijih godina, u ovom prelaznom roku doveli mnogo igrača sa strane, mada je bilo interesovanja za dolazak. Stav, da novajlija mora da bude dosta kvalitetniji od domaćeg igrača, eliminisao je mnoge kandidate.

Za sada je izbor pao na golmana Boška Milenkovića iz kraljevačkog Metalca, Nikolu Tajdića iz kragujevačkog Radničkog, koji se posle šest meseci ponovo vratio u Novi Pazar, a tu je i najbolji strelac Jošanice, Admir Kecap, za koga Huseinović ima puno pohvala. Odbranom novog Pazara na proleće će dirigovati Emir Lotinac, koji je stigao na šestomesečnu pozajmicu iz OFK Beograda.

Uz pet ili šest starijih i iskusnijih igrača, ostalo su uglavnom igrači iz omladinskog pogona, koji će imati priliku za dokazivanje u prvoligaškom društvu. o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.429

Utorak, 10. Februar 2009

Fudbaleri Novog Pazara otputovali su na pripreme u Tivat gde ce odigrati i nekoliko prijateljskih utakmica u cilju pripreme za prolecni deo prvenstva.
Jedan od klubova sa kojima cemo igrati u Tivtu je i prvoligas iz Albanije koji trenira Gongo...
Ishak Mavric,predsednik kluba je rekao da ocekuje da se klub dobro pripremi jer ce imati dobre uslove i da mladi igraci iz Pazara pokazu sta znaju i umeju.

Posebno mi je drago,i nadam se da ce se sa tim mladim igracima potpisati ugovori na vise godina kako bi klub mogao da zaradi na njihovim prelascima u drugi klub i na taj nacin obezbedi novac neophodan za takmicenje u Super ligi.

Igraci koji su krenuli na pripreme:
golmani Beširović, Milenković, Alić i Koč, Igrači odbrane: Tajdić, Lotinac, Gurdijeljac, Puzović, Škrijelj, Ajrović, Plojović, Arifović i Selimović, Igrači sredine terena: Kuč, Bihorac, Mehmedović, Salihović, Bejtović, Hamidović, Haris Ukić, Gusinac, Ličina i Napadači: Brunčević, Almir Ukić, Poturović, Nicević i Kecap.

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.430

Utorak, 10. Februar 2009

Novi Pazar je danas na prvoj kontrolnoj utakmici pobedio Crnogorski Grbalj rezultatom 6-0. (o)

• Poruku poslati

1.431

Srijeda, 11. Februar 2009

koju ligu so oni

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.432

Srijeda, 11. Februar 2009

Molim moderatore da obrisu moj predhodni post gore zato sto je greska.Fudbaleri Novog Pazara ce sigurno odigrati utakmicu sa Sarajevskim Zeleznicarem i to 22februara.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.433

Četvrtak, 12. Februar 2009

Grbalj je trenutni lider u prvoj ligi Crne Gore,ispred Zete,Mogrena i Buducnosti...
http://www.fscg.cg.yu/rezultati.php?lig=1

Dakle,konacna informacija,22.februara ce se odigrati prijateljska utakmica protiv Zeljeznicara na gradskom stadionu u Novom Pazaru i bice to zaista dobar uvod za nastavak sezone.Dolazi nam veliki klub,Zeljo...

Pazar ce pre pocetka prvenstva odigrati jos jednu prijateljsku utakmicu 1.marta takodje na nasem stadionu,cini mi se da je protivnik Timok iz Zajecara ali nisam siguran.

• Poruku poslati

1.434

Četvrtak, 12. Februar 2009

nemogu da verujem da smo pobedili 1 plasiranog iz crne gore i to sa 6-0 mora da su pustili 7 tim da igra ili tako nesto slicno

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.435

Petak, 13. Februar 2009

Novi Pazar ie pobedio danas ekipu Otranta iz Ulcinja rezultatom 2-0.Juce su plavi odigrali utakmicu protiv bosanskog premijerligasa Leotara iz Trebinja i izgubili zasluzeno rezultatom 2-0.Fudbaleri Novog Pazara imaju sutra jos jednu tesku utakmicu sa ekipom Petrovca, clanom Prve lige Crne Gore.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.436

Ponedjeljak, 16. Februar 2009

E cuo sam da do kraja sezone nemamo najvatrenije navijace, mozel neko da mi kazee sta je to bilo ??? o| o|

• Poruku poslati

1.437

Ponedjeljak, 16. Februar 2009

jes cuo sam i ja na zenski mevljud babske price buraz

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

• Poruku poslati

1.438

Utorak, 17. Februar 2009

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Bokelj iz Kotora sa 3:1, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u Budvi.

Golove za tim Saudina Huseinovića postigli su Nicević u 56', Haris Ukić u 72' i Brunčević u 90. minutu.

Jedini pogodak za crnogorskog drugoligaša delo je Jovićevića u 58. minutu susreta.

''Plavi'' se od prošlog ponedeljka nalaze u Budvi, gde je planirano da se pripremaju deset dana za nastavak prvenstvenih obaveza u Prvoj fudbalskoj ligi Srbije.

Novi Pazar je posle prvog dela šampionata trinaesti sa 19 bodova.

Liga se nastavlja 7. marta, kada na Gradskom stadionu gostuje beogradska Bežanija. (o) (o)

Izvor Radio Sto Plus

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.439

Srijeda, 18. Februar 2009

Novi grafiti..

A evo i jednog klipa sa rukometa u hali sportova sa Zeljeznicarom iz Nisha..
Nas revolt i napustanje "Hale sportova" ..

http://www.sendspace.com/file/b3bgxf

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.440

Četvrtak, 19. Februar 2009

Evo nas nekoliko smo resili da uradimo majice, pa eto ako hoce jos neko... Ovakve su jedno vreme igraci nosili pa eto ko bude hteo nek se javi na pp, cena 350 dinara... :D
http://tinypic.com/view.php?pic=sykwo1&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=2jdf2jd&s=5

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks