Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Mandelbrot« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

1.501

Nedjelja, 16. August 2009

Citirano

Orginalno od @ef
Zna li neko o kakvom je incidentu rec? Verovatno su ponovo nasrnuli na nase fudbalere.

NAPALI IH KUKAVICKI

Stupili smo u kontakt sa herojima danasnje utakmice, fudbalerima N.Pazara, i dobili sledece informacije :

Do masovne tuce doslo je izmedju igraca N.Pazara i Zemuna, sve se desilo ispred svlacionice. Fudbaleri N.Pazara su bili napadnuti od njihovih par ljudi iz uprave ali i od igraca Zemuna. Neki clanovi uprave su takodje povredjeni. Đordjevic Bojan i Elhan Bejtovic dobili udarce u lice. Ukoliko dobijemo nove informacije iz Zemuna, obavijestit cemo vas.

By: Sandzak-Sport
A ovaj jabandzija, ocigledno, ne boji se ni dana, ni noci, ni sela, ni muhtara, ni vlasti, ni zvijeri. Mora da je ili krupan junak ili sitna pamet.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.502

Zemun(Bg)-Novi Pazar 15.8.2009

Najstarija I najbrojnija navijacka skupina u Sandzaku je pocetak nove sezone otvorila gostovanjem u Zemunu.
Grupa je obezbijedila finansijska sredstva i organizovala je prijevoz jednog busa.Okupljanje je zakazano za 10h ispred Amiraginog Hana(u blizini gradskog platoa), a put Zemuna se poslo nesto oko 11:30h poslije nagadjanja I cimanja sa drotovima..
Vrijedno pomena je da pravimo samo jednu pauzu do Bg, mada su vremenske prilike to zahtjevale drugacije, “sila” zvana policijska pratnja nam nije dozvolila u par navrata..
Na “kolektivno” iznenadjenje nije bilo jaceg pretresa(kao po obicaju) na sam ulaz u Bg, nastavljamo put ka stadionu vozeci se prosjecnom brzinom od 30 km na sahat(razlog poznat biggrin.gif ).
Na sam stadion u Zemunu stizemo sa zakasnjenjem od jedno 15-ak minuta, dobijamo prijetnje i razno razne opomene da ce biti sankcionisana svaka uvreda(obostrano), snosimo posljedice i sankciju za unosenje zastave koja je nama zajemcena(sandzacka zastava)..
Ulazeci na opste nezadovoljsvo docekivale su nas hukovi skandiranja (Noz zica Srebrenica,Oj Pazaru novi Vukovaru, spasi srbski rod i zemlju, Kosovo vraticu se tebi ponovo,turci, obrezani I sl), i ostali komleksi i nebuloze koji su prosto tjerali ljude da uzvrati na jedan nacin(ali dobro toliko o uvredama,pravdi i pristrasnosti)..
Naravno mi guramo svoje, imali smo dogovor i plan po kojem smo isli.Oformljavamo kop od nekih 40 ljudi, kacimo dva nasa transa I unosimo jedan bubanj
Navijanje na nivou, momci su dali maksimum..Na suprotnoj strani nekih 250-300 ljudi po slobodnoj procjeni, ali I to nije bio razlog da mi ne odjekujemo I naglasavamo tu ‘famoznu’ ekipu koja objektivno nista nije pokazala..
Na samom pocetku drugog poluvremena dizemo parulu koja glasi : “TS89-TB87 2:0”,I nastavljamo sa pjesmom koja gotovo da nije stala..
Erupcija zadovoljsva nastaje vodjsvom naseg kluba, pjesma se grlato orila sve do kraja pa I poslije kraja utakmice.

Napustamo stadion Zemuna nekoliko minuta poslije sudskog zvizduka,upucujemo se ka busu i bez problema napustamo Bg.U Novi Pazar stizemo nesto oko 11:30h, svi skupa pjesmom(kako je dobro jebati vas opet smile.gif ) setamo ulicama grada I nesto oko ponoci se rasturamo.

PAZAR U SRCU, SANDZAK DO GROBA! 15.8.2009 TORCIDA 1989 SANDZAK

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

1.503

Jesam se obradovao sam se....

Bravo plavi!!! Svaka cast torcidasima koji su isli u MunZe, na gostovanjim aje bodrenje :)
My soul is painted like the wings of butterflies

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.504

Srijeda, 19. August 2009

Evo i klipa iz Zemuna.
Nije imalo nazalost puno kvalitetnog materijala pa se nesto iskomponovalo.

http://www.youtube.com/watch?v=Jbxe7xfa51w

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.505

Subota, 22. August 2009

Zemun kaznjen dve utakmice bez publike.E sad ono sto mi zapade za oko je to sto se kaze da su nasi navijaci krivi za incidente nacionalistickim navijanjem.Gledo sam snimak i ni ujednom trenutku nisam cuo nista sto bi mi licilo na nacionalisticke ispade,za razliku od zemunovih navijaca koji su ulasku nasih navijaca poceli sa poznatim repertoarom .Kaze se da je pokrenuta istraga protiv nasih navijaca,pa apelujem na navijace torcide (mislim na "Branik i na druge")da posalju snimke ili fudbalsnki klub,RTV na kojim se jasno vidi sta se desavalo.
http://www.sportske.net/vest/fudbal/zemu…erede-5664.html

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.506

Subota, 22. August 2009

www.sandzak-sport.com

Citirano

Kakvo odusevljenje na stadionu u Novom Pazaru , savladan je i Teleoptik. Teleoptik je prvi dosao do gola, da bi u nastavku plavi pojacali tempo, i bolje zaigrali.

Prvo je izjednacio Dejan Radosavljevic , da bi u samom finisu meca, Milos Stojanovic zapecatio sudbinu Beograđanima u 85 minuti.

Novi Pazar je i dalje na prvom mjestu, koje dijeli sa Inđijom.

Novopazarci su pokazali da se radi o velikoj ekipi, velikog srca, i pokazali su svojim navijacima kako se igra za svoj klub. Treba istaci da je na gradskom stadionu bilo preko 5000 gledalaca.
Novi Pazar i Inđija su poveli kolo u Prvoj ligi Srbije, te dve ekipe imaju maksimalni učinak pošto su u subotu ostvarili pobede na domaćim terenima.

Doduše, Banat, Srem i Dinamo će u nedelju moći da ih stignu na vrhu tabele.

Inđija i novosadski Proleter odigrali su najzanimljiviju utakmicu. Gosti su poveli, domaćini preokrenuli do poluvremena. Proleter je bio nadomak osvajanja boda, pošto je u nastavku uspeo da izjednači na 2:2, ali je Inđija do druge pobede u sezoni stigli u finišu.

Zemun je na svom terenu, bez prisustva publike zbog kazne, doživeo debakl. Radnički iz Sombora je ubedljivo slavio - 3:0.

Prva liga Srbija, 2. kolo:

Novi Sad - Kolubara 0:2 (0:1)

Zemun - Radnički Sombor 0:3 (0:1)

Novi Pazar - Teleoptik 2:1 (1:1)

Inđija - Proleter Novi Sad 3:2 (2:1)

ČSK - Sevojno 1:0 (0:0)

Mladost Apatin - Radnički Niš 2:0 (1:0)

Nedelja, 17.00:

Sloga Kraljevo - Banat
Mladost Lučani - Dinamo
Srem - Bežanija

Odlicna atmofera na stadionu je danas krunisana pobedom (o)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.507

Subota, 22. August 2009

Svaka cast na zalaganju. Ne pamti se ovakav start jos od sezone 99/00. Dva meca - 6 bodova! Napred plavi.
Sit Hungry Doesn't Believe

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.508

Nedjelja, 23. August 2009

22.8.2009

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.509

Bravo Plavi!!!!!!!

Samo da potraje.

Ono cime sam se ja odusevio: Spavao sam i probudila me je buka, nisam znao sta je? Podigao sam se iz kreveta, otvorio prozor i cuo NOVI PAZAR, NOVI PAZAR, Plavi itd. Svaka cast i navijacima i fudbalerima. :D
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

1.510

Dobar pocetak.

Jel zna neko kad je sledeca utakmica kod kuce?

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.511

Citirano

Orginalno od Ibn Masud
Jel zna neko kad je sledeca utakmica kod kuce?

šesti septembar, Mladost Apatin.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

1.512

Citirano

šesti septembar, Mladost Apatin.

Hvala simke.

uniplus

Početnik

(10)

• »uniplus« je muško

Datum registracije: 15.07.2009

• Poruku poslati

1.513

Popaj je klasa... Tako se bori za klub...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.514

Ponedjeljak, 24. August 2009

Citirano

Orginalno od uniplus
Popaj je klasa... Tako se bori za klub...

tamam, popaj je najbolji bio juče.
a golčina u 43784397498743 minutu je posebna priča.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.515

Utorak, 25. August 2009

Izgleda da se vraca Zvonko Nedeljkovic.Igro je pre dve tri sezone kod nas i po mom misljenju bio jedan od najboljih stranaca koji je igro kod nas,vrlo borben i siguran na sredini terena,verovatno ga se i secate.

http://www.sandzak-sport.com/index.php?o…-liga&Itemid=34

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.516

Utorak, 25. August 2009

Cini mi se da je to onaj procelavi, ofanzivni vezni ?AKo je taj sto mislim, momak je mnogo dobar igrac, i bas bi bio pravo pojacanje.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.517

Utorak, 25. August 2009

Citirano

Orginalno od Jahja
Cini mi se da je to onaj procelavi, ofanzivni vezni ?AKo je taj sto mislim, momak je mnogo dobar igrac, i bas bi bio pravo pojacanje.

Taj je!

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.518

Utorak, 25. August 2009

Pazaru fali vezni igrac to je evidentno. Povratak Nedeljkovica bilo bi pravo resenje, a kad se oporavi Bihorac, to bi stvarno bila respektabilna ekipa.
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.519

Utorak, 25. August 2009

Citirano

Orginalno od And_U_Price
kad se oporavi Bihorac, to bi stvarno bila respektabilna ekipa.

bihorac se nećka već stotinu godina, čas mu se igra čas ne...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.520

Utorak, 25. August 2009

Citirano

Orginalno od simke_np

Citirano

Orginalno od And_U_Price
kad se oporavi Bihorac, to bi stvarno bila respektabilna ekipa.

bihorac se nećka već stotinu godina, čas mu se igra čas ne...

Receno mu je da mora da smanji kilazu(trener),e sad videcemo dal ce imat volje za to...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks