Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Lokacija: New Jersey, USA

• Poruku poslati

1.541

Srijeda, 23. Septembar 2009

Danas je na Gradskom Stadionu FK Novi Pazar je savladao ekipu Mladog Radnika rezultatom 2:1 (2:1).

Pazar je bio bolji u prvom poluvremenu, dok su se u drugom poluvremenu povukli i igrali na rezultat. Gosti su u drugom poluvremenu bili bolji u imali su bar 3-4 dobre prilike za gol. Pazar je imao 2-3 dobre prilike u drugom poluvremenu, jednom su pogodili stativu.....

Orginalno od Ibn Masud

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Subota, 26. Septembar 2009

Ljudi bezanija-Novi Pazar 0-0 !! (o) (o)

Orginalno od amigo

i to bez četiri prvotimca uz nekoliko šansi.Drugi na tabeli, odličan saldo, valjalo bi ovo akobogda materijalizovati iduće subote protiv Sloge pobedom.

1.545

Je l ovo gore stvarno negdje ispisan onaj grafit ili je fotomontaza?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

zuti cvijet

(10)

1.546

Ponedjeljak, 28. Septembar 2009

Neko mi rece da je ovo stvarno negdje ispisano, ne znam je li istina. U tom slucaju, cini mi se da biste za Pazar najbolje navijali, za pocetak, ako ga ne biste sarali.

1.548

Fudbaler Novog Pazara Igor Pavlović pobedio je u akciji "Jelen super šut" ali je odlučio da ne iskoristi nagradu.

On je šokirao fudbalsku javnost odlukom da odustane od putovanja u Argentinu i ne prisustvuje meču Boke Juniors i River Plate, nezvanično najvećem derbiju na svetu, prenosi "Sportski žurnal".

Bivši igrač Jagodine, koji je pobedio u takmičenju šutom od 136 kilometara na sat, nije naveo tačan razlog odustajanja od puta u Buenos Aires.

On je pre desetak dana informisao darodavce avionske karte i ulaznice za veliki derbi da neće putovati, potvrdivši tako da ipak postoji fudbaler kome nije životna želja da makar turistički obiće zemlju dvostrukih svetskih šampiona.

Mozda mu nije dao trener Strbac da napusta ekipu u sred sezone :D

Ljudi u subotu Pazar-sloga! samo pobeda!

• »amirovic« je muško

Postovi: 101

Datum registracije: 23.07.2006

1.549

Petak, 02. Oktobar 2009

Da se i ja prikljucim podrsci nasem klubu,sutra svi na stadion da pomognemo plavima da nastave pobednicku seriju i ostanu nepobedivi kuci!

Subota, 03. Oktobar 2009

Prosle subote smo u Beogradu odigrali nereseno sa Bezanijom. Danas nam u goste dolazi Sloga iz Kraljeva, najavljeni su i gostujuci navijaci. Steta sto kisa pada od ranog jutra. Nadam se da to nece mnogo uticati na popunjenost stationa i igru naseg tima. Evo i tabele parova za ovo kolo.

Proleter - Dinamo
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

1.552

Pobedili smo 1-0 (o) Teska utakmica, krenuli smo dobro prvih 20 minuta - napadali, tada i postigli gol, a onda smo stali. Na kraju smo imali srecu, jer su Kraljevcani nekoliko minuta pred kraj utakmice pogodili precku i promasili prazan gol sa 2 metra.

1.553

Sve cestitke na jos jednoj pobjedi kuci!! (o) (o) (o)

Sloga - Mladost L

Na tabeli vodi Novi Pazar sa 16 bodova , Srem ima 15 i meč manje, Kolubara i Inđija takođe po 15, Banat, apatinska Mladost i Proleter po 12, s tim što ekipa iz Novog Sada ima meč manje...Na začelju tabele su Zemun i niški Radnički sa po pet bodova.

Otkaad nismo bili prviii... ali sada konacno (o) (o)

(-24)

1.554

Nedjelja, 04. Oktobar 2009

Novi Pazar-Sloga(K) 03.10.2009

Nazalost danas se desilo ono sto vecina nas je i sumnjala da ce se objelodaniti..
Na samom ulazu stadiona svi skupa bivamo zaustavljeni od strane policije dobijajuci opomene da ce ubuduce svako javno okupljanje u gradu biti strogo zabranjeno a lica ce biti privodjenja, pod grupnim okupljanjem podrazumijevalo bi se vise od 4 lica, zakon se nazalost primenjuje retroaktivno jer nema trenutno pravne inkriminacije i regulative koja regulise ovu oblast.
Sto smo mi uvijek 'PRVI', sto se u nasem slucaju postoje dupli arsini, zar misle da ce sa ovim nesto postici ?! Mozda samo gnijev i jos vecu mrznju prema onim koji nas uporno diskiminisu, oni koji kada nas biju uzvikuju 'ubi baliju. ubi turcina', kad nas privode uzdisu 'dje si sada slobo' itd,itd..
Ovo je sramota sto se nad nama radi, vec duze vrijeme se maltretiraju ljudi po carsiji, stizu im prijetnje i ucjene sa svih strana, prijave ne jenjavaju, sudnjenja u toku sveopci HAOS !
Mi kao grupa boricemo se svim pravnim sredsvima da ostvarimo svoja zajemcena prava, pokusacemo svim medijima dostaviti nas proglas, ne trazimo puno vec samo ono sto nas i sljeduje.
Na nasem stadionu se godinama krsi taj isti zakon, privode se ljudi iz razloga sto vole svoj klub,grad,regiju(pa zar to nije moje koga cu ja simpatisati i voljeti ?!)
Na stadionima sirom drzave smo ucijenjeni i ne mozemo ljudski ni zastave unijet, zastuavu koja je sama drzava priznala biva silom skinuta, ljudi na licu mjesta bivaju maltretirani,cesto dolazi do privodjenja i nasilnog odvodjenja iz tog oformljenog kopa, a mediji pisu i samo pisu kako mi hocemo problem, kako izazivamo mrznju itd,itd a nas u srce 'mirne vojvodine' docekuju sa ciglama,flasama,spaljenim dzamijama,srebrenicom,dozivaju se kojekakvi zlocinci i genocidasi(zamislite koji je tek hal juznije dolje)..

Torcida 1989 Sandzak 03.10.2009 ..uz PAZAR do SMRTI

NIKAD NAS NECE ZAUSTAVITI !
ACAB !

1.555

Petak, 09. Oktobar 2009

Za 2 dana nova utakmica Fk Pazara,igramo u Svojnu protiv Sevojna,samo pobjeda!! (o) (o)
Evo i kompletnog istorijata nasih utakmica sa Sevojnom kao i ucinak Sevojna u sadasnjem prvenstvu!

PLS: Srem i Kolubara preskočili Pazarce Nedelja, 11. oktobar 2009. 17:04

Srem i Kolubara ne posustaju. Pobedama u 9. kolu Prve lige Srbije "preskočili" su na tabeli Novi Pazar i sa po 18 bodova nalaze se na vrhu (Srem ima utakmicu manje).

Ekipa iz Sremske Mitrovice je slomila otpor domaćina u Apatinu u drugom poluvremenu (3:1), dok su Lazarevčani kod kuće bili bolji od Somboraca - 2:1.

Novi Pazar je poražen u Sevojnu. Iako su gosti u većem delu meča imali inicijativu, domaćini su bili konkretniji - 2:0.

U derbiju začelja, Radnički je u Nišu savladao Zemun - 1:0.

Novi Sad - ČSK Pivara 1:0 (1:0)

Sloga Kraljevo - Mladost Lučani 2:1 (0:1)

Teleoptik - Inđija odloženo

TABELA: Srem /-1/ 18, Kolubara 18, Novi Pazar 16, Proleter 15, Sevojno 15, Inđija /-1/ 15, Banat 15, Mladost Apatin 12, Novi Sad 12, ČSK 11, Teleoptik /-2/ 10, Bežanija 10, Mladost Lučani 9, Dinamo 9, Sloga 9, Radnički Sombor 8, Radnički Niš 8, Zemnun (-2 boda) 5.

Idemo dalje,sledece kolo Novi Pazar-Lucani,samo pobjeda! (o)

A sto su to domacini bili konkretniji??

Da opet nisu sudije umijesale svoje prste?
SDA 1990

@ef

Majstor

(22)

1.558

Nezvanicno sam cuo da je utakmica prodana i da je Sasa Strbac zbog toga podneo ostavku. Ali da sacekamo neke konkretnije zvanicne izvestaje i saopstenja, pa da donesemo sud.

(-24)

1.559

Ponedjeljak, 12. Oktobar 2009

Fk.Sevojno-Fk.Novi Pazar 11.11.2009

Organizovano na put Sevojna(Uzica) poslo je nesto oko 100-ak ljudi koji su bili smjesteni u dva vozila.
Posto smo bili pretrpani u ta dva vec spomenuta vozila, put Uzica je poslo nesto oko i nesto oko 15 kola, koji su nesto ranije od nas se uputili na utakmicu.
Mi koji smo organizovano krenuli doduse sa velikim zakasnjenjem iz NP smo stigli na utakmici nesto oko 17 minuta, oformili solidan kop sa ostalom bracom(a ta brojka je iznosila nesto oko 150 ljudi) i bukvalno razbili bez prestanka citavu utakmicu.
Vrijedno spomena izmedju ostalog desavanja na tribini je podignuta parola u 24 minutu koja je glasila :" VEDRAN PULJIC 1985-2009", i skoro minutno skandiranje imena mucki ubijenog navijaca Sarajeva ;(
Utakmica iz navijackog ugla totalno nezanimljiva, jel je izostala podrska domacem klubu od svoje neke lokalne grupe, skoro da nas je bilo kao i domacina pa sami mozete predpostaviti o kakvoj atmosveri se zapravo i radilo..
Bez ijednog incidenta i provokacija od strane domace publike napustamo stadion i grad Uzice, mi se rasturamo kud koji i stizemo u ranim vecernjim satima u Novom Pazaru.