Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

141

Četvrtak, 16. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Naravno batice , necu pokusati da se opravdava, niti bilo sta , naravno da je bilo i na na na i tih stvari, ali ono neko prihvati da to nije nase ili kako vec ... no hair :)

we alejkumu selam ako Bog da ... (o)

Nemoj mi ovo batice zivota ti. Brate mi zvuci mnogo toplije srdacnije ;)

Na ovaj moj post mogao si da odgovoris na dva nacina:

1. Da kazes da NIKADA nisi navijao za Partizan i pevao te pesme

2. Da kazes da si navijao i pevao ali da vise ne navijas...

Dakle, ovaj drugi odgovor je posten i korektan i ja to cenim. Takodje postujem svacije misljenje i ako je to tvoj izbor ja nemam apsolutno nikakva prava da ti bilo sta namecem, niti zelim. Uostalom ti si moj brat! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

142

Prvo da ti uporedim situaciju u kojoj se fudbaleri nalaze u poredjenju sa bilo kim. Kreni od sebe, Ti radis i kad dodje vreme plati ako gazda kasni 2-3 dana ti da poludis, a njima se to desava mesecima! Ima dosta fudbalera koji nemaju nikakva druga primanja osim plate iz kluba ...

Nije prvi put da nasi fudbaleri koji na terenu daju sve od sebe duze vreme ne dobiju platu ili neki stimulans...
Ali zasto se to desava i sada kada je FK Novi Pazar u velikoj sansi da udje u prvu ligu??? Ne mogu da shvatim kako nema para za njihove plate? U timu nemamo stranaca tako da su troskovi smanjeni na minimum. Svi ovi momci su najzasluzniji sto je stadion u Novom Pazaru u vecini utakmica bio PUN? Niko sigurno ne dolazi na utakmicu ni zbog trenera, niti zbog predsednika kluba ili nekih slicnih funkcionera.
GDE SU PARE OD ULAZNICA? Mislim da bih samo delom novca od ulaznica moglo podmiriti vecina igraca.

Fudbalerima svaka cast jer iako su igrali za DZ dali su sve od sebe na terenu i najzasluzniji su za uspeh!

MOLIM SVE NAVIJACE DA ODGOVORE DA LI OPRAVDAVAJU IZJAVE I SAOPSTENJA IGRACA FK NOVI PAZAR ILI NE?

Moj stav je da je ovo bruka ne samo za FK vec i za ceo grad... Ova situacija nije samo u FK vec i u Rukometnom klubu koji dobro igra ove sezone i kome su takodje pred izbore obecali plate, a sto se tice Odbojkaskog kluba on je pred raspadom jer nemaju ni trenera... Nas sport je totalno unisten ...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

143

Naravno da nam je zao sto se sve to desava. Naravno da je frka raditi bilo sta za Dz, naravno da ce igranje iz ljubavi jednom prestati, kad se u ljubav mora ubrojati i kinta, ali ne postoji ni jedno politicko resenje koje moze pomoci sportu,to je fakat.

Halali batice ako ja nesto kontam pogresno, ali ja svaki tvoj post vidim ko izjavu coveka zaduzenog za medije iz tabora SDPSRS ili kako se vec zovete :) i pazi ja ti garantujem da dok god budu politicki celnici na celu bilo kog sportskog kluba u gradu, tesko da ce se dodji do necega sto bismo mi mogli nazvati dobrim rezultatom . PriFatnici barazere, ako mislish da ima para salj priFatnici ... :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

144

Citirano

Orginalno od And_U_Price
navijam i za Partizan, slusam Bajagu ili Riblju Corbu

aUUUUUUUUUUUUUUUUUU
dobro onda da ti nisi dosat banovan
malo za promenu

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

145

Petak, 17. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od smeker
Prvo da ti uporedim situaciju u kojoj se fudbaleri nalaze u poredjenju sa bilo kim. Kreni od sebe, Ti radis i kad dodje vreme plati ako gazda kasni 2-3 dana ti da poludis, a njima se to desava mesecima! Ima dosta fudbalera koji nemaju nikakva druga primanja osim plate iz kluba ...

Nije prvi put da nasi fudbaleri koji na terenu daju sve od sebe duze vreme ne dobiju platu ili neki stimulans...
Ali zasto se to desava i sada kada je FK Novi Pazar u velikoj sansi da udje u prvu ligu??? Ne mogu da shvatim kako nema para za njihove plate? U timu nemamo stranaca tako da su troskovi smanjeni na minimum. Svi ovi momci su najzasluzniji sto je stadion u Novom Pazaru u vecini utakmica bio PUN? Niko sigurno ne dolazi na utakmicu ni zbog trenera, niti zbog predsednika kluba ili nekih slicnih funkcionera.
GDE SU PARE OD ULAZNICA? Mislim da bih samo delom novca od ulaznica moglo podmiriti vecina igraca.

Fudbalerima svaka cast jer iako su igrali za DZ dali su sve od sebe na terenu i najzasluzniji su za uspeh!

MOLIM SVE NAVIJACE DA ODGOVORE DA LI OPRAVDAVAJU IZJAVE I SAOPSTENJA IGRACA FK NOVI PAZAR ILI NE?

Moj stav je da je ovo bruka ne samo za FK vec i za ceo grad... Ova situacija nije samo u FK vec i u Rukometnom klubu koji dobro igra ove sezone i kome su takodje pred izbore obecali plate, a sto se tice Odbojkaskog kluba on je pred raspadom jer nemaju ni trenera... Nas sport je totalno unisten ...

Ti bi mogao da se malo pobrinesh i oko PENZIONERA njima drzhava duguje oko 2,3 penzije !!
Inache fudbalerima Pazara se duguje SAMO JEDNA I POL PLATA!!!!Da se zna shta je tachno!!
Tako je slichno(pa i gore) u cijeloj srbiji.A Ti nagovori Rileta da preuzme klub pa che bit sve OK!!
Reklama na dresovima PET I POLA!!!! :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

146

Petak, 17. Decembar 2004

Nazalost sandokane to sto ti rece (samo jedna i pol plata) nije tacno. Nisam hteo da se uplicem, a vidim vec ste se mnogo i zahuktali, ali eto ne ide.. Kad se radi o platam mozda i jeste jedna ipo plata, ali glavni dug o kojem se ovde govori potice od neisplacenih premija. A i o platama kad govoris reci cu ti da samo dva igraca imaju pristojne plate. Jedan od njih mi je, dok sam bio sad dole (a ne ide da ga imenujem), kompletnu situaciju predstavio. Ostale plate nisu ni vredne spomena a jos im se i duguju.

A znas sta je dug, pravi dug? Neisplaceno 50% posto premija za celu jednu sezonu.. Zamisli to!!! I to znas koju sezonu? Onu koja se ovde hvali i slavi na velika vrata: kad se uslo iz srpske u drugu ligu. Tu je bilo itekako dosta pobeda, i itekako dosta premija.. Ali pola nije isplacivano, drzalo se kao sigurica da igraci ne popuste.. I na kraju im nije ni isplaceno. Jel to posteno od uprave???

A ovo sto se prica o prvoj ligi... To je i samim igracima smesno.. klub nikad nije bio neorganizovaniji. Igraju igraci sami od sebe onoliko koliko mogu. Klub kao klub nicemu ne stremi.. Cak je bio i blizu kolapsa, to znate svi..

Nadajmo se boljim vremenima svi zajedno. A ja zelim da svi igraci, a pogotovu jer ih sve licno znam, i znam u kojem su kosu i kako se osecaju, sto prije budu isplaceni. Igraju ljudi za publiku... A mnoge od njih publika nekad ni krive ni duzne psuje i proziva pozerima i ne znam ti ja sta.. Na muci se poznaju junaci. Igracima svaka cast!!! Trenutno zasluzuju da se za njih navija a ne za klub, tj upravu.
mogu ja da se potpisem i bolje...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

147

Petak, 17. Decembar 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi...
E pa ovdje fudbalere brane najvise oni koji su psovali prethodnu vlast govoreci da se enormne sume novca odvajaju za sport a ulice neasfaltirane. Govorili su da se za fudbalski klub odvaja 2 000 000 mjesecno a ulice prljave. itd... Znaci da nikome ovdje nije stalo ni do kluba ni do fudbalera vec im je stalo da se samo neko blati. Lose je sto fudbaleri mjesec i pol nisu primili plate ali nemojte ih vi braniti molim vas.
Selam

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

148

Petak, 17. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od PASHA
Govorili su da se za fudbalski klub odvaja 2 000 000 mjesecno a ulice prljave. itd... Selam

Pa znaci ako je odvajano a oni nisu primali plate, onda je neko te pare sklanjo. Mozda su zavrsile u dzepovima nekija amaterskih fudbalera.
malo za promenu

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

149

Petak, 17. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od PASHA
Selam Alejkum Dobri Ljudi...
E pa ovdje fudbalere brane najvise oni koji su psovali prethodnu vlast govoreci da se enormne sume novca odvajaju za sport a ulice neasfaltirane. Govorili su da se za fudbalski klub odvaja 2 000 000 mjesecno a ulice prljave. itd... Znaci da nikome ovdje nije stalo ni do kluba ni do fudbalera vec im je stalo da se samo neko blati. Lose je sto fudbaleri mjesec i pol nisu primili plate ali nemojte ih vi braniti molim vas.
Selam

Hmmm Funkcioneri te do skoro vladajuce stranke su sami objavljivali da se veoma velika suma odvaja za sport, a sada smo u situaciji da vidimo da u Fudbalskom, Rukometnom, Odbojkaskom, Biciklistickom, Atletskom i ostalim klubovima nema tih para! Pa gde su onda te pare ? Ovde se pominje politicka opcija zato sto je SDA vodila FK Novi Pazar i dovela ga do ovakve situacije da su svi igraci koji su svoje srce ostavili na terenu PREVARENI i POKRADENI!

Da se jos malo nadovezem na gornji citat da tema FK NOVI PAZAR zasluzije ovu diskusiju i da nijedna navijacka grupa niti ijedan gledalac koji dodje na stadionu ne dolazi da bih video Predsednika kluba ili Predsednika Sportskog Saveza ili nekog slicnog vec igrace koji hrabro igraju za svoj tim i predstavljaju ponos Novog Pazara!

Riki ti mozes protumaciti moje postove kako hoces ali cinjenica je da je ovo sto se desava u FK istina i realnost... :(

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

150

Petak, 17. Decembar 2004

A izgleda da je fakat da si ti ipak "JEDAN OD RETKIH LJUDI" koji je zaduzen za ubacivanje u sve sfere zivota,sa gledista naravno vashe SDPSRS ili kako se vec zovete ...
Da, hvala ti sto si mi dao za pravo da kontam kako ja hocu :) (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

151

Petak, 17. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Nazalost sandokane to sto ti rece (samo jedna i pol plata) nije tacno. Nisam hteo da se uplicem, a vidim vec ste se mnogo i zahuktali, ali eto ne ide.. Kad se radi o platam mozda i jeste jedna ipo plata, ali glavni dug o kojem se ovde govori potice od neisplacenih premija. A

E nisi pravu!!
FUDBALERI SU SE ODREKLI PREMIJA!! (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

152

Subota, 18. Decembar 2004

Odrekli? Pazi, nekad su to radili ovako: starije isplate a mladjima kazu da niko nije dobio pare. Stariji onda cute (jer su pare dobili) a naravno da mladji ne smiju da se bune. A sada? Ni stariji ni mladji nisu dobili pare.. znam jer mi je pricao jedan od starijih.. NAJSTARIJI ustvari.. i najvazniji mogu ti reci. Necu imenovati al mozes pogodit o kome se radi.

A to odrekli to ti je brate moj ucena.. Il se odrekni il nemoj ni da igras. Sta bi ti radio ako nemas drugog izbora? Te premije su oni bratac posteno zaradili.. To je ono sto im je bilo obecano za pobede, a pola su, kako rekoh, drzali nisu im isplacivali da bi na kraju rekli da tih para nema. Nisu li svi igraci bili raspusteni? To je bio brate samo trik.. da bi se svi jeftino vratili jer nisu imali izbora... Ja ti kazem da stanje u klubu nikad nije bilo gore. I igrao sam, i bio sam, i slusao sam i znam. Jednostavno sve se svaljuje na politiku i na manipulacije i malverzacije. A igraci se ipak koliko mogu bore. A da su neki sa strane u pitanju normalno da bez para prstom ne bi mrdali. Al bi ih nasi neki sa tribina (ne prozivam vas niti bilo koga poimenice) ipak vise proslvaljali nego bilo kojeg naseg igraca. Sto je apsurdno uvek se slave ti igraci sa strane kad se neki uspeh postigne.. a nasi se igraci odmah pocnu prozivat dizoglavcima i ostalim nekim nazivima. Al eto.. znam da se oni na to mnogo ne obaziro.. ljudi treniraju, igraju, i prolaze kroz sve ono sto moraju. Mali broj od njih ima nesto drugo osim tog fudbala koji igraju..

I ne pricam zbog politike i bilo koje strukture koja vodi klub. Vec zbog igraca i zbog kluba samog. I mrzna mi je misao da neko kritikuje samo zbog politike i da neko brani samo zbog iste. Valjda bi trebalo bit bitno samo to da na celo kluba stane neko ko ce o njemu da vodi racuna onako kako dolikuje i koji ce da okupi ekipu (na upravu mislim) koja ce klub da nam predstavlja na najbolji moguci nacin.. a ne da se poigrava sa onima koji se tu najvise muce: sa igracima. Uprava treba da je tu na uslugu igracima.. ali oni misle da to treba da stoji obratno.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

153

Ponedjeljak, 20. Decembar 2004

PREVARANTI OPLJAČKALI FUDBALERE

NOVI PAZAR ( Sanapress ) – Fudbaleri FK Novi Pazar oglasili su se danas saopštenjem u kome ističu da je klub na ivici ambisa i da su igrači žrtve praznih obećanja i prevara uprave i Sportskog saveza.

“Čelnici kluba, opštine i Sportskog saveza su budže koje piju samo viski i Hajneken pivo, a za meze uzimaju zečetinu”, saopštili su fudbaleri, “celu godinu igramo džabe za obećanje i vernu publiku, a oni nas i dalje lažu”.

U saopštenju fudbalera kaže se da su prevareni od predsednika Sportskog saveza Mensura Memića , predsednika kluba Nedžiba Hodžića i narodnog poslanika Bajra Omeragića koji su mnogo obećavali, ali se ispostavilo da su to obmane i prazna obećanja. (kraj / ope)

http://www.sanapress.com/sport.htm

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

154

Utorak, 21. Decembar 2004

Malo kasnish...... xx(

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

155

Ponedjeljak, 24. Januar 2005

Predsednik Fudbalskog kluba Novi Pazar Nedžib Hodžić podneo je danas ostavku.
Hodžić je na konferenciji za novinare saopštio da je podneo ostavku iz dva razloga. “Prvi je ‘igra’ Rasima Ljajića koji preko nekih fudbalera pokušava da destabilizuje klub, a drugi je kresanje budzeta kluba od strane opštine”, rekao je Hodzić. Odluka Nedziba Hodzića je konačna

radio 100+
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

• Poruku poslati

156

Utorak, 25. Januar 2005

Ko li ce sada voditi klub ...

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

157

Utorak, 25. Januar 2005

Ma neka ga vodi ko god hoce samo da klub krene da radi kako treba. Steta bi bilo da sad pocnu da padaju na tabeli posto su momci odigrali jesenji deo iznad svojih mogucnosti!

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

158

Utorak, 25. Januar 2005

Sestovoboy: Za koga chesh da navijash kad budu igrali Novi Pazar - Rad ?

Shto se tiche nove uprave, nadam se da che radit' za dobro kluba i da che da nam ispune dugogodisnji san, prva liga, koja je ove godine mnogo blizu. Nije krenulo onako kako bi trebalo, ali ostaje nam da se nadamo, ako nishta drugo...
Mi navijachi smo svakako tu, bilo da se slavi ili tuguje,
I kada teshko je, i kad nizhesh poraze, pjesma sa zapada nikad' ne prestaje... ;)
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

• »Forza_Azzurro« je muško

Datum registracije: 25.01.2005

• Poruku poslati

159

Utorak, 25. Januar 2005

Dzipko je dao ostavku kako je izjavaio na TV zbog.. mesanje Politike u fudbal koja je duboko prodrla u klub isto je izjavio da MINISTAR RASIM LJAJIC VRBUJE NEKE FUDBALERE DA NEDOLAZE NA TRENING KAKO BI NAPRAVILI POMETNJU U KLUBU dzipko je jos izjavio:
NAMA JE POZNATO DA GODINU DANA UNAZAD POSTOJI I PLACENA GRUPA NAVIJACA (NEZNAM SAMO KO PLACA)
OD ISTIH GORE POMENUTIH (SDP R.LJAJIC) DA PRAVE NEREDE I INCIDENTE NA STADIONU I DA OMETAJU RAD KLUBA I DA DESTABILIZUJU ...SITUACIJU U KLUBU

presednik kluba je tek oformirani tim od 4 covek presetnik tog tima bice DR: SEFCET HAJROVIC

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

160

Srijeda, 26. Januar 2005

Dzipko podneo ostavku? Jel moguce? Ljudi, ja ovaj dan slavim ko drugi rodjendan. Znaci usla politika u sport? Kada? Juce? Prekjuce? Hm... Skresan budzet za klub! Hahahah. Hodzica je vidim jako zabolelo.

Neka momci ostanu ovde gde jesu, bice to veliki uspeh, ali bar da ne slusamo idolopoklonoicke pesme na tribinama. Valjda ce sada svi navijati za klub...
Sit Hungry Doesn't Believe

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks