Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

1.581

Utorak, 20. Oktobar 2009

Damjanović demantovao glasine

Citirano

Zoran Damjanović, bivši generalni sekretar Fudbalskog saveza tadašnje Srbije i Crne Gore, kao i kasnije Crvene zvezde, demantuje mogućnost da postane predsednik Upravnog odbora Novog Pazara. Damjanović je u izjavi za medije rekao da sa čelnicima fudbalskog kluba iz Novog Pazara održava odlične odnose i da je uvek spreman za prijateljsku pomoć, ali da nema nameru da se vraća u klupski fudbal. - Trenutno uopšte ne planiram da se vratim u naš klupski fudbal. To su samo želje mojih prijatelja iz Novog Pazara. Uvek ću rado da im pomognem, ali moji poslovni planovi su saradnja sa UEFA i FIFA. Ambicije Damjanovića su potpuno drugačije. Bavi se sportskom advokaturom. - Reč je, pre svega, o Tribunalu za sport u Lozani - objašnjava Damjanović. - Brinem o validnosti i stabilnosti ugovora svih sportista, ne samo fudbalera - dodao je on.

www.sportal.rs

I vi odmah povjerovali onom malom Plojovicu :D
SDA 1990

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.582

Srijeda, 21. Oktobar 2009

@ Tufan Medjedovic je onaj mali :]

Citirano

Fudbalski klub Novi Pazar predstavio je danas Slavka Vojičića, koji će u nastavku sezone predvoditi ekipu kao šef stručnog štaba.
Menadžer kluba Emir Plojović rekao je na konferenciji za novinare da je klub tražio najbolje rešenje i da smatra da je dovođenje Vojičića pravi potez.

''Radi se o iskusnom treneru, koji je mnoge klubove uveo u viši rang takmičenja, a mi upravo to želimo'', rekao je Plojović prisutnim novinarima.

Slavko ''Džo'' Vojičić je ranije predvodio kragujevačke timove Radnički i Badnjevac, ivanjički Javor, Borac iz Čačka, Spartak iz Subotice, Mladi radnik iz Požarevca, Bane iz Raške, a bio je i predsednik Udruženja trenera i član Upravnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.

''Bilo je i ranije pregovora da postanem trener Novog Pazara, što je izuzetna čast, ali su se tek sada sklopile kockice'', rekao je Vojičić i dodao da ekipu slabo poznaje, ali da su mu poznate njene ambicije.

''Zbog toga sam i ovde, jer želim da sa klubom uđem u Superligu'', kazao Vojičić.

''Moje misli su okrenute narednom meču u Vranju, a za Zvezdu ima vremena'', rekao je Vojičić i dodao da sa crveno-belima kao trener ima dosta dobar bilans, jer je vodeći čačanski Borac i Javor uspeo da ostvari pobede nad bivšim klupskim prvakom Evrope i sveta.

Citirano

Menadžer fudbalskog kluba Novi Pazar Emir Plojović rekao je danas da će klub preduzeti sve potrebne mera da organizacija utakmice osmine finala Lav Kupa Srbije ptoriv Crvene zvezde bude na najvišem nivou.

''Predstoje nam razgovori sa čelnicima novopazarske policijske uprave, ali sam siguran da ćemo pokazati da je ovo sportski grad koji je otvoren za svakog dobronamernog gosta'', rekao je Plojović na konferenciji za novinare.
On je istakao da postoje male šanse da se kapacitet stadiona za ovu priliku poveća.
''Razmišljali smo o postavljenju montažne tribine, jer je interesovanje veliko, ali za takav poduhvate nam trebaju čvrste garancije da je bezbednost maksimalna'', rekao je Plojović. Ulaznice za ovu utakmicu će biti puštene u prodaju tek na dan utakmice, 28. oktobra, ali je moguće ranije izvršiti trebovanje u prostorijama fudbalskog kluba Novi Pazar.

Ova utakmica u Kupu je idealna prilika da pomognemo nasem klubu na pravi nacin.Utakmica je verovatno namestena kao probni balon,pa ako budemo zadovoljili u organizaciji i navijanju,pustice nas u Super ligu a ako ne,osatecmo u drugoj u narednih 10 godina.

Neznam da ce gostujuci navijaci dobiti ulaznice,ali ako ih dobiju,nadam se da ce biti minimum 1000 dinara,kao i Nikola Dzomba iz Hajduka sto im naplacuje,a za nas jedno 300 dinara pa ce tako klub zaraditi oko 30-40 hiljada evra sto bi nam znacilo mnogo za zimski prelazni rok.
Ono sto bi trebalo je i napraviti brazilsku atmosferu na stadionu(po korolu,ali bez baklji)i englesko-skotsko navijanje do poslednjeg daha,bilo da pobedjujemo ili gubimo.

Posto ce interesovanje sigurno biti vece od kapaciteta stadiona,trebalo bi postaviti video bim negde u gradu i prenositi utakmicu kako bi sto vise nasih ljudi moglo gledati.

Ako vec moramo dati karte gostujucim "navijacima",po meni treba im dati minimalan broj,recimo do 500 karata,i to je mnogo.

@ Jasmin : Finansije su svakako rak rana ali ovakve utakmice i velik broj navijaca moze dosta dobro da napuni budzet,ali svakako da je potrebno stabilnije finansiranje od dobre volje vladajuce garniture grada,ali dok ne dodje privatizacija niko nije lud(glup) da ulaze u nesto sto ne kontrolise

Mislim da se Sloga nekorektno ponela,cim joj je malo zakrizilo odmah je digla sidro iako nije morala.
Ja bih recimo voleo da kao glavni sponzor udje AD Novi Pazar Put...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.583

Eto znao sam da ce se nesto iskomplikovat. A jel bar sigurno da je Dzo Vojcic novi trener?
Sit Hungry Doesn't Believe

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

1.584

oooo pa ko nam to dolazi u Kupu :D
LJudi samo fer i korektno navijanje(koliko se moze) :D jer ionako cekaju sto pre da nas kazne i da nas osakate pa da Pazar igra pred prazne tribine.
Od igraca ocekujem maximalno zalaganje,pa sta bude,srce na teren i bice sve ok!! (o) (o) (o)

Kakve bre karte na dan utakmice,neka se pocnu prodavat dan dva ranije,ima da se napravi nenormalna guzva kod stadiona,dojce 15 hiljada ljudi a pola nece moc da udje... o|

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.585

Slazem se sa Tashketom da ce ovo biti test za nas i da utakmica sa Zvezdom moze uticati na nas eventualni plasman u Superligu. Ako bude problema, tesko da ce nas pustiti u Superligu.

Na utakmicu pamet u glavu! Ocigledno je da se sprema zestoka hajka protiv navijackih grupa, a i huligana. Videli smo najavu zabranjivanja nekih navijackih grupa. Ova utakmica je odlicna prilika da drzava pokaze koliko je ozbiljna u suzbijanju nasilja na terenima. I ne bi smeli da dozvolimo da se kola slome na nas. U slucaju bilo kakvih incidenata, mislim da ce kazne biti rigorozne i da ce sluziti za primer.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1.586

http://www.blic.rs/sport.php?id=116648

Petrović u Vranje šalje snimatelje zbog Pazara

Vladimir Petrović Pižon ništa ne prepušta slučaju. Trener crveno-belih poslaće izaslanika u nedelju, na prvenstveni duel u Vranju između Dinama i Novog Pazara, kako bi snimio narednog protivnika u kupu.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.587

kolko rese pitanje finansija tolko ce biti i uspeha ,otprilike (izuzetak je kk partizan)
-sto se tice utakmice, po meni je totalni promasaj dopustiti da 800 navijaca cz dobije karte-bez obzira na cenu (to je oko 15 autobusa sem ako ih ne budu doterali sleperom)
(uostalom ako budu dolazili,a hoce,doci ce probrane ekipe ultras,brigate,bb i sve sto imaju slicno tome :D
pod pritiskom su zabrane ko i torcida sto jeste, i to ce biti bure baruta
npr zanimljivo je da ti na stadion uopste ne moras da uneses kamenje,dovoljno je da copnes od tribine :D
e sad,vreme ce pokazati kako i sta ce se desiti ,da li ce biti provokatora,tu je dovoljna i jedna iskra i eto zabrane (a mi smo jedini iskusili zabrranu od 12 utakmica pred publikom)
-a za video bim,zaista je odlicna ideja
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.588

Citirano

Orginalno od Phikret
Petrović u Vranje šalje snimatelje zbog Pazara
Vladimir Petrović Pižon ništa ne prepušta slučaju. Trener crveno-belih poslaće izaslanika u nedelju, na prvenstveni duel u Vranju između Dinama i Novog Pazara, kako bi snimio narednog protivnika u kupu.

Ovo samo pokazuje na koliko niske grane je pao srbijanski fudbal.Nekad su partizan i zvezda igrali sa rezervnim timom u Kupu sve do finala i glat prolazili,a sad moraju da salju snimatelje da snime igru drugoligaske ekipe ,da ih slucajno ne iznenadimo...bede boze boze

@ Jasmin: Otkud ti info o 800 karata?
Ako je to tacno,Fk Np treba da trazi od Zvezde garanciju da ce karte biti prosledjene navijacima koji nemaju krivicne prijave,ako to ne mogu da garantuju onda max 200 karata,i to im je mnogo.

Takodej,karte treba pustiti u prodaju u Ponedeljak i Utorak a ne na dan utakmice jer ce biti pravi krkljanac a i zbog rigorozne kontrole na ulazu pola nas ima da zakasni i ulazice se celo prvo poluvreme.
svi ulazi treba da budu otvoreni,da ne dodje nedaj boze nekom tesko...

Mnogo informacija oko Pazara ovih dana:
Novi predsednik upravnog Odbora je Sead Numanovic,vlasnik fabrike Numanovic.
Iskreno se nadam da ce se oformiti jak pul sponzora,da udju i ostale jake fabrike namestaja,teksasa,Putevi i Sloga...

Sto se same utakmice tice,mislim da nam je u rezultatskom smislu mnog vaznija utakmica sa Dinamom u Vranju i Csk-om kuci narednog vikenda jer ako te utakmice izgubimo,mnogo bi zaostali za vodecom Kolubarom i umanjili sanse za ulazak u visi rang.

Utakmica u Kupu treba da bude jedna dobra prezentacija grada,kluba i navijaca,gde cemo pokazati i dokazati kakav je grad domacin,kakav se fudbal igra kod nas i kako se voli klub i navija za njega.
Takodje,finansijska dobit treba da bude solidna,i narano,3 od 3 bi bilo da eliminisemo zvezdu i nastavimo dalje takmicenje u Kupu.

Off topic@ Phikret: Sta je ovo surfovanje po net-u u sred radnog vremen,ha ? :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

1.589

Citirano

Orginalno od @ef
Slazem se sa Tashketom da ce ovo biti test za nas i da utakmica sa Zvezdom moze uticati na nas eventualni plasman u Superligu.

Za nadati se je da ce sve biti u najboljem redu, nego vidi ti da se ova Tashketova zelja ispuni :]

Citirano

Orginalno od Tashke
Ja bih recimo voleo da kao glavni sponzor udje AD Novi Pazar Put...

Mislim i ime preduzeca je identicno :D
SDA 1990

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.590

Videcemo :D

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.591

Četvrtak, 22. Oktobar 2009

Ne mogu da verujem da nasa uprava daje 2000 karata Zvezdinim navijacima!!! I to im daju celu tribinu, a nase navijace guraju na neku montaznu tribinu i to ako je postave. Svasta! Trebali su da im daju 200 karata za kavez i to je to. Ovo ima opravdanje jedino ako im naplate po 1000 dinara te karte pa da nesto zaradi klub.
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.592

Nema opravdanja ni ako karte budu 10 000 dinara! Sta smo mi, neka stoka? Po svim pravili klub ne mora da im daje vise od 10% i ovo je ponizenje. Iskreno, sad bih najradije psovao. Ne znam da li uopste da idem na ovu utakmicu. Jebale ih zvezda, da ih jebala. Ovoliko interesovanje, a hoce da im daju karata koliko i nama. Najbolje neka su utakmica igra na Marakani, pa neka ih dodje koliko im je merak. Trebali bi da bojkotujemo ovu utakmicu. Smradovi. Ne znam da li cu vise otici ni na jednu utakmicu.

Ja mislim da bi trebali da bojkotujemo ovu utakmicu, pa neka se uprava lize sa delijama i na veliku i na malu tribinu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.593

Polako bre @ef-e :D
Poslednja zvanicna informacija je objavljena pre nekoliko minuta na Rtv: Uprave 2 kluba su se dogovorile da ce po pravilima FSS,c zvezda preuzeti 800 karata(10% kapaciteta stadiona)

Ono sto nisam znao(a sto su takodje objavili) je da po pravilima za Kup tekme,od prihoda na prodaju karata pola ide domacinu a pola gostu,a ne sve domacinu.
Medjutim takodje su rekli da se zvezda odrekla polovine od njihove polovine,sto znaci da ce Pazaru pripasti 75% prihoda a njima 25%.

Svakako je dobro sto ih dolazi 800 a ne 2 hiljade,medjutim mislim da se to nece odraziti da mi dobijemo vise ulaznica jer ce,bez obzira koliko ih bilo,za njih verovatno biti rezervisana cela tribina zbog bezbednosti.
Zbog ovakvih utakmica a i inace je mnogo lose sto nemamo jos jednu,severnu ili juznu tribinu na kojoj bi mgli da smestimo gostujuce navijace/huligane kako bi nama ostale obe tribine.
To je to sto se toga tice,danas je odrzan prvi sastanak sa policijom i dobro je sto se ozbiljno pristupilo organizaciji ove utakmice.

Nego,mogli bi malo da porazgovaramo o taktici za tu utakmicu,o tome kako da stignemo do pobede.Da se sad usredsredimo na taj vazniji deo svakako.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.594

Ako vec ne mogu da bezbedno organizuju dolazak 800 gostujucih navijaca, onda trebaju da smanje broj gostujucih navijaca, a ne domacih. Ako ne mogu da na bezbedan nacin organizuju utakmicu sa gostujucim navijacima, koja je onda uopste svrha ulaska u Super ligu.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.595

ja ne pratim srbijansku ligu zapravo više pratim drugu ligu srbije sa vama ovako ovdje - nego me zanima ako netko zna da mi kaže u prosjeku koliko zvjezdinih navijača ide na gostujuće utakmice prvoligaške ?? znam samo da him posjeta na marakani nije nešto kao uopšte na stadionima EX YU - ako se oni zaaista spremaju u broju od 1000 ili 2000 ljudi u goste drugoligašu onda him zaista svaka čast ako je to inače slučaj da u tom ili većem broju prate svoj klub u gostima, a ako je to samo u ovom ili nekom drugom slučaju eeh onda ih treba ograničiti na što manji broj jer treba uzet u obzir da je zvezda najpopularnija u srbiji i da će iz mjesta bližih sandžaku ili pazaru dolaziti i manje ne najavljene grupice
Na vatru odgovori vatrom !

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

1.596

Citirano

Orginalno od Tashke
Poslednja zvanicna informacija je objavljena pre nekoliko minuta na Rtv: Uprave 2 kluba su se dogovorile da ce po pravilima FSS,c zvezda preuzeti 800 karata(10% kapaciteta stadiona)

Veceras na drugom TV-dnevniku, negdje oko 20:00 sati bio je kratak insert sa konferencije za stampu uprave FK Novi Pazar a novinar dnevnika rece da je domacin odvojio 2000 ulaznica za gostujuce navijace.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.597

Ed-e pa ja sam napisao da je poslednja zvanicna informacija,a informacija o 2 hiljade karata je danasnja.Vrlo verovatno je da su je promenili nakon velikog negodovanja nase javnosti.

@ef-e,priznaces da je tesko staviti 2 grupe navijaca na istoj tribini,pogotovo tribini koja nema ni ulaze ni prilaze kakve treba.
Ako recimo dodje i 200 navijaca i treba da ih stave u kavez na maloj tribini,kako ce to da urade a da bude maximalno bezbedno?
Da ih ubacuju na onom malom ulazu iz one male ulice,mislim Kosanciceve?U nju ne moze da udje bus,znaci morali bi peske kroz ulicicu i kroz veci deo grada.
Ili da ih (kao Radove) sprovode kroz citavu tribinu punu nashih navijaca?
Pa to je kao da prolaze kroz minsko polje...
S druge strane,da im kazemo ne mogu da dodju,nije bezbedno?
Pa ljudi iz FSS-a bi odmah rekli ako nije bezbedno sad,kad ce bit i nece nas pustiti u Super ligu(sa sve pojacanjima i u igrackom kadru i u upravi) dok se stanje ne normalizuje i dok gostujuci navijaci ne budu mogli da dodju.
Stadion je stesnjen sa 2 strane i vrlo je tesko izbeci bliske susrete.

Kako bilo,koliko god da ih dodje,mislim da treba ipak da malo shvatimo situaciju kao odrasle osobe hladne glave,i da shvatimo da se mi sa ovakvim izazovima prvi put srecemo i sve je ovo i za nas i za upravu i za grad novo.

Daj boze da mi udjemo u Super ligu,pa kad nam bude 20-ta utakmica sa partizanom i zvezdom,necemo razgovarati o ovim trivijalnim stvarima gde ce ko da se smesti i koliko,vec cemo pricati samo o tome koliko golova da im damo i kako da ih pobedimo,dok nas price van terena nece ni interesovati.

I daj boze da ovo bude povod da se igrade i ostale 2 tribine a da se ove renoviraju...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.598

Kao sto vec rekoh ako nemamo elementarnih uslova za normalno odigravanje utakmice u Super ligi, onda u nju ni ne treba da ulazimo. Nevezano za ova gostovanja. Treba prvo da resimo infrastrukturu, pa onda sve ostalo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.599

Ti ko da neznas kako je kod nas :D
Pa infrastruktura nikad nece bit uradjena i obnovljena sve dok ne budemo rezultate.
kad kazem kod nas,mislim na sve ex yu republike(osim mozda Slovenije).Kod nas je sve naopako,prvo moras da napravis rezultat da bi te neko primetio i investirao u tebe.
To je zbog toga sto nasa elita ne vidi dalje od nosa i ne vide npr da bi fkNP bio brend grada kada bi recimo imao stadion kapaciteta 20 hiljada sa stolicama,reflektorima,jednom pokrivenom tribinom...ali to nikad nece unapred napravit.
Ovakav stadion bi na primer dobili ako bi se kalifikovali za Lig Uefa,ali da odes i da im kaze,napravite stadion,imamo ekipu za uefa ligu-nikad.prvo skoci pa cemo mi onda reci hop :D

Videcemo...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.600

Petak, 23. Oktobar 2009

Kao sto rekoh...

NOVI PAZAR SA 8000 NAVIJACA, DELIJAMA SAMO 800

Posle objavljivanja da ce na utakmici lav kupa Srbije, fudbalski klub Crvena Zvezda dobiti 2000 ulaznica za svoje navijace, a da bi pritom novopazarci dobili od 5000 - 8000 u zavisnosti da li bi se postavljala montazna tribina, doslo je do velikog nezadovoljstva simpatizera "plavih".

Na ovakav gest novopazarske uprave, mnogi navijaci su burno reagovali, smatrajuci da beograđani trebaju neuporedivo manje ulaznica da dobiju, jer u suprotnom bi se osecali kao u Beogradu.

Crvena Zvezda ce doci na kup utakmicu sa svojim navijacima posle 23. godine, ali kako sandzak-sport saznaje od izvora u upravi ovog najstarijeg drugoligasa, navijaci Zvezde ce dobiti 800 ulaznica za ovaj mec.

Ono sto je policija, zbog bezbednosti na stadionu trazila, to je i dobila, a to je kompletna zapadna tribina.
sandzak-sport
Dakle,policija je bila ta koja je trazila komplet tribinu za goste,a onda su u upravi rekle pa kad vec ide cijela tribina hajde da damo i vise karata.
Ipak je ovo jedini nacin,ako vec njihovi navijaci dolaze,da se utakmica odigra bezbedno i bez incidenata.

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks