Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.601

Petak, 23. Oktobar 2009

Sta vam je ljudi pa mi imamo bolji stadion od pola superligaskih ekipa. Po kakvim se sve livaadama igra mi smo zlatni. Naravno da ima mnogo prostora za poboljsanje ali to nije glavni problem.

Sto se ove utakmice tice ona je nebitna u svakom smislu jer je nama prvenstvo prioritet. Sad se kontam dal uopste da idem jer me nervira ova euforija a i ruka mi je u gipsu :)
Sit Hungry Doesn't Believe

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.602

Petak, 23. Oktobar 2009

Sad mi pade na pamet kako su TM 87 napravile akciju : jedan navijač jedna stolica i tako su prve posleratne stolice postavljene na stadion Grbavica, a imali su manijaci i još akcija u prikupljanu sredstava za obnovu voljenog stadiona - 5 KM i nije nešto za pojedinca a kad 1000 ljudi da po toliko onda s tim može da se uradi nešto, jedne godine ovo druge ono pa kad vlastodržci vide da se neš radi možda i sami uskoče

eto vam recepta dragi torcidaši
Na vatru odgovori vatrom !

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.603

Petak, 23. Oktobar 2009

Sve polako pocinje da lici na cirkus,kao sto sam rekao,sve je ovo novo za nas klub i vidi se da neznaju da se ponasaju u ovakvim situacijama.
Naime, klubu je odbijen zahtev za postavljanjem montazne tribine pa ce gostima biti dato 300 karata a za nas ce biti pusteno oko 6 hiljada karata u utorak u prodaju.

Nadam se da ce za dan dva reci da nema mogucnosti za gostujuce navijace/huligane i da ce ceo stadion biti rezervisan za nas.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.604

Subota, 24. Oktobar 2009

Ja se nadam da je ovo poslednja informacija vezana za ovu tekmu. karte je trebao da stampa "Merak" ali ce biti stampane u Beogradu (da bi se kontrolisao broj karata). Bice stampano 6000 karata a od toga 300 za gostujuce navijace.

Takodje cuo sam da sutra pobedjujemo u Vranju. Cena, sitnica... :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.605

Nedjelja, 25. Oktobar 2009

Svi danasnji rezultati idu nam na ruku,kao da su svi igrali za nas :D

Radnicki N.-Proleter N.S. 1:1
Teleoptik-Radnicki S. 0:0
Novi Sad-Indija 1:0

Tabela posle nekompletnog kola
1 Kolubara(-1) 21
2 Srem (-1) 19
3 Sevojno Point(+1) 18
4 Indjija (+1) 18
5 Teleoptik (+1) 17
6 Novi Pazar (-1) 17
...
3 Ekipe ispred nas imaju bod i utakmicu vise,tako da ako igramo nereseno,delicemo trece mesto,a ako pobedimo preskocicemo najmanje ove 3 ekipe a mozda i Srem ako izgubi na teskom gostovanju u Kraljevu...
Sad se vidi koliko bi nam znavila 2 boda da smo pobedili Lucane...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.606

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

Fk.Dinamo(V)-Fk.Novi Pazar 25.10.2009

Dug I iscrpan put od nesto jace od 700 km nas nije sprijecilo da pruzimo podrsku svom voljenom klubu na vec pomenutoj utakmici.Put Vranja krenulo je 20 ljudi smjesteno u jedan mini-bus.Posto je utakmica kao ustvari I sve ostale gdje mi gostujumo proglasena visokim rizikom rijesili smo se okupiti jos u ranim jutarnjim satima iz razloga da ne dodje do naseg kasnjenja na stadionu u Vranju..
Put kao put, tesko se podnosi zbog neispavanja I pet vremenskih ne-prilika koje su nas zadjesile u putu ka tekmi, mislim da ce slike dati najbolje objasnjenje toka I situacije ;)
Na samom ulazu u stadionu nastaju ne svatljiva represije policije gdje nije cak dozvoljavala da se unese ni mobilni telefon(tako da nismo bili u toku sa vremenom :S), znaci parodija mene je to licno prvi put u zivotu pasiralo, takodjer je bio problem unijeti glavni trans TS iz razloga sto na njemu imaju ‘neka nesvatljiva obiljezja’ koja kako kazu da nisu dozvoljena.. Mi revoltirani se pakujemo I ulazimo u svoje prijevozno sredsvo I trazimo dijalog sa nekom kompetentnom osobom, naravno osmah stizu pregovaraci I objasnjavaju kako je to slicno podruzije ovom nasem iz kojeg dolazimo, kako je zabranjeno isticanje ovih ili onih simbola a ustvari se sve to radi o transparentu na kojem stoji grb I ime grupe kojoj pripadamo, koja je registirana na saveznom nivou kao udruzenje navijaca Novog Pazara :D, onda popustaju drotovi kad uvidjaju da se babe I zabe ne mijesaju..
Da bih usao na tu tribinu, morao si proci par pretresa sto redara,sto policije, dolazilo je do siutacija da se ljudi skidaju fakticki do gole goze.
Kad se sve to zavrsava, tako izmaltretirani oformljavamo neki kop I cekamo pocetak utakmice. Inace bez vecih provokacija domace publike otpocinjemo pjesmu I s’ozbirom na brojku prebijamo nekih 70 minuta utakmice , dolazi I do kraja utakmice, cekamo praznjenje domacih tribina onda sprovodjenje policije do izlaska sa stadiona I grada Vranja.

Torcida 1989 Sandzak 25.10.2009.godine
PAZAR U SRCU, SANDZAK DO GROBA !

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

Datum registracije: 14.10.2009

• Poruku poslati

1.607

A šta je bilo sa utakmicom? Jestel vi bili tamo zbog FK Novi Pazar il je FK Novi Pazar bio tamo zbog vas?

I koja vam je to fora non-stop slikanja sa leđa i blurovanje faca? Pa nije valjda da na utakmice stavljate maske?

Smiješno...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.608

Za gostujuce navijace je predvidjena cela mala tribina, tako da sumnjam da ce im dati samo 300 karata.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.609

da li ima prenos utakmice np-cz makar na regionalnoj?

jel istina da su cigani dobili celu tribinu?
puno je spekulacija pa ako neko zna nesto pouzdanije
mislim,dati tribinu gostujucim navijacima je isto kao da na marakani nama daju 28 000 mesta ili pola stadiona :)
-meni to zvuci suludo,i ako je to istina onda je proradio kompleks provincije i izlaska u susret i gde treba i ne treba
-ako zarad 300 navijaca ustupaju tribinu,ili uopste nemaju snage da obezbede u kavezu gostujuce navijace-cemu liga,cemu policija,cemu drzava
naravno da imaju snage-to je ona ista policija koja je uspevala da u beogradu zaustavi i razbije demonstrante u mnogo mnogo vecem broju
-dakle puno je informacija,kontradiktorinih
ako je istina ovo za ustupanje cele tribine zarad sake navijaca onda samo jos neka kazu ko je doneo tu odluku,odnosno ko je stao od pazaraca iza nje
i ja mislim EF da nece samo trista karata u tom slucaju biti jer cigani imaju onaj stari nacin kako ulaze u vecem broju na stadion-dodju svi,i onda tim nece da istrci na teren dok im navijaci ne udju do jednog
-i onda ko nasedne -naseo je :))
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.610

Citirano

Orginalno od wow
A šta je bilo sa utakmicom? Jestel vi bili tamo zbog FK Novi Pazar il je FK Novi Pazar bio tamo zbog vas?

I koja vam je to fora non-stop slikanja sa leđa i blurovanje faca? Pa nije valjda da na utakmice stavljate maske?

Smiješno...

Prijatelju, smiri se, kavez ti niko ne ljulja..
FkNovi Pazar treba da angazuje svojeg fotoreportera da vi vase simpatizerske potrebe zadovoljite, mi kao skupina imamo ciljeve,pravila i obaveze koje se ticu nas koji pripadamo TS1989.

Evo jos nesto slika :

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.611

Utorak, 27. Oktobar 2009

Sa zvanicnog site-a zvezde!

Citirano

Postavljeno: 27.10.2009

Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost i sve svoje navijače da na blagajanama Marakane neće prodavati karte za predstojeću utakmicu osmine finala Lav Kupa Srbije koja se igra u sredu 28. oktobra u Novom Pazaru.

Do ovakve odluke došlo je zbog činjenice da nam je ustupljeno samo 500 karata, a broj trebovanja koja su stigla na adresu našeg kluba premašuje 4.000 zahteva. Poznato je i da Crvenu zvezdu ove sezone na gostovanjima u proseku gleda 3.000 crveno-belih navijača, a na Marakani i čitavih 10.000 gledalaca.

Zato, saopštavamo da ne umemo da odaberemo 500 najsrećnijih i odustajemo od bilo kakve prodaje ili distribucije karata.

Poslednja recenica mislim da znaci da oni dolaze bez navijaca sto je najbolja varijanta ali da razlog nismo mi vec oni.to je najbolje,da oni odustanu a ne da im mi kazemo da ne mogu da dodju.
Sto se organizacije tekme tice evo nekih detalja:

Citirano

navijaci Novog Pazara ce kupovati ulaznice na tri prodajna mjesta :

1 - Na ulazu u malu tribinu

2 - Hala sportova

3 - Kod Enesa markarosa ( Preko puta Sadrvana, Sidra).

Ulaznice se mogu kupiti samo u toku sutrasnjeg dana ( utorak) u vremenskom periodu od 16-20 h.

Ulaznice se nece naci u prodaji u srijedu, a i ocekuje se da ce sve ulaznice biti rasprodate u utorak.

Jedan navijac, moze kupiti maximalno 5 ulaznica, a cijena ulaznica je 300 dinara.

Ulice, Veljka Vlahovica i Oslobodjenja, u srijedu ce biti zatvorene. Iz policiske uprave je saopsteno da unosenje pirotehnike nece biti dozvoljeno, a oko stadiona ce biti dva prstena policije. Onaj ko ne bude kupio karte u utorak, nema potrebe da prilazi stadionu, jer ce biti vracen vec pri prvoj kontroli van stadiona.

Utakmica ce biti popracena i sa vise kamera, tako da svi oni koji se budu nedolicno ponasali na stadionu, misli se na pirotehniku, evenetualne nerede na stadionu, bice popraceni sa video nadzorom.

Ulaznice su uradjene veoma kvalitetno, i njihovo falsifikovanje ce se svjesti na minimun, ali na navijaci budu na oprezu, ako uzimaju karte od tapkarosa, ukoliko ih bude.

Regionalna tv, ce pokusati da prenosi ovu utakmicu, ali zbog tehnickih uslova ostaje nedoumica do daljnjeg. Ukoliko ne bude prenosa na RTV, bice odmah snimak utakmice prikazan na RTV.

Utakmica pocinje u srijedu od 13:00 h.

Vreme ja da malo popricamo u samoj utakmici,mislim da imamo sanse da prodjemo dalje jer je zvezda jedna ocajna ekipa koja bi se u Bugarskom sampionatu borila za opstanak,al posto je drzavni klub,onda na svake 2-3 godine mora da osvoji titulu kako god igrala.
Ono sto treba ukazati nasim igracima je da ne prigovaraju sudiji i da pokusaju da sto manje prave jake faulove pred nasim golom,jer njihovi igraci su kod sudija zasticeni kao beli medvedi,i sudija ce sugurno njih stititi.Mi navijaci cemo praviti pritisak na sudiju a igraci treba da se skoncentrisu samo na igru.
Vrlo lako sudija moze dati nasem igracu crveni karton(verovatno 2 zuta u malom razmaku) i zato trebamo biti pazljivi.
Mislim da trebamo da napadnemo u prvom poluvremenu i da pokusamo mi da damo gol,i da igramo muski pa i ako izgubimo nem veze ako smo igrali muski.
a ne da se branimo,da ispucavamo loptu glavom bez obzira i da cekamo da damo gol sa 40 metara.
oni su prosecna ekipa,igraju ocajno,ne mogu gol da daju,daju ga srecno,a sreca ce im insallah okrenut ledja u Pazaru.

Nasi igraci ne smeju da podlegnu atmosferi pa da izgore vec moraju biti makar za 50% bolji nego inace i ostaviti srce na terenu.Mnoge ce za ovo biti utakmica karijere i nadam se da ce se secati te utakmice kao pobednici.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.612

Utorak, 27. Oktobar 2009

može li se utakmica pratiti na radiju : 100 PLUS ili neka druga pazarsko - sandžačka postaja, koja signal emituje i preko neta, na koncu ne mora biti ni iz Sandžaka samo da radi prenos ??

p.s. PUNO SREĆE
Na vatru odgovori vatrom !

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.613

Utorak, 27. Oktobar 2009

iskreno ja njima ne verujem
mislim da ce ipak pokusati da udju na stadion osim ako ih ne budu zadrzavali ispred grada
takodje mislim da ce se tih 500 karata oni docepati
kako god,nece im biti svejedno..u pazaru nikad nije svejedno :))
uostalom ako oni nece da prodaju ulaznice neka ih vrate,i da oslobode malu tribinu za nasih 3000 ljudi
-to bi trebalo da se desi ako ZAISTA NECE da dolazi ciganija
-al meni to sumnjivo.....:)
kad sam pitao navijaca rada,koji je ucestvovao u onom upadu na teren (prosao bez posledica jer je na vreme pobegao) zasto su srusili ogradu,jesul planirali,momak lepo rece: "ograda je bila stara i srusila se neocekivano,nismo bas toliko ludi, a drugo KOMANDANT ZANDARMERIJE JE NASH,ON NAM JE GARANTOVAO BEZBEDNOST U PAZARU dok nismo shvatili da I NIJE BAS TOLIKO GARANTOVAO

@tashke -nije zvezda ono sto je nekad bila ali nije ni pazar neki tim,tj za sad je tim bez nekog fudbalskog znanja -
nije da ne moze da se izbori za dobar rezultat recimo 0-0 ali po meni oni tu trebaju da daju sve od sEbe u smisli da to bude trenutak inspiracije a svakako da je jako bitnija utakmica ona ligaska i sledeca koja se igra u nedelju
- kakva je verovatnoca da se prenosi utakmica na regionalnoj?
:)) :)) :))
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.614

Utorak, 27. Oktobar 2009

Saopstenje Zvezdine uprave je debilno. Navodno su ocekivali veci broj karata, a dobro znaju kapacitet stadiona. Osim toga ja neznam da li se jos negde desilo da se zbog toga sto je interesovanje vece od broja karata, nije prodala ni jedna karta. Kao ne mogu da izaberu kojim navijacima da ih podele. Ovo ispade kao kad pitate majku koje dete najvise voli. Kako da ne.

Nego ja mislim da je posredi sledece. Zvezdina uprava daje ovo saopstenje, odmah zatim i Delije da zbog ovoga nece organizovati gostovanje i da pozivaju svoje pristalice da ne idu. Ovime su se obezbedili da zvanicno nemaju nista sa organizacijom gostovanja i da ih policija i tuzilastvo ne bi imale osnova da traze njihovu zabranu, ako bi bilo incidenata. Tako da ja mislim da je ovo bacanje prasine u oci i da Delije planiraju dolazak, mozda cak i incidente, a da ovom igrom hoce da izbegnu odgovornost. Za sve sto bi se eventualno desilo rekli bi da je to delo pojedinaca, da nisu organizovali gostovanje i da ne mogu da odgovaraju. A ja mislim da cega itekako organizovati i da policija mora da reaguje profesionalno na svake pokusaje izazivanja incidenata. Incidenti nikome ne odgovaraju.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

1.615

Utorak, 27. Oktobar 2009

Utakmica N.Pazar - C.Zvezda

Prvo: bice navijacima Zvezde prodato 2000 ulaznica, pa 500 ulaznica, pa - nijedna na kraju...
:D :D :D :D
novipazar.wordpres.com

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

1.616

Srijeda, 28. Oktobar 2009

Na poluvremenu gabelji vode 1:0.
SDA 1990

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

1.617

Srijeda, 28. Oktobar 2009

I pobedila je Zvezda 1:0...
Ove naše nesposebne televizije u gradu nisu bile u stanju da organizuju 1 live prenos tekme...

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

1.618

Četvrtak, 29. Oktobar 2009

Citirano

Orginalno od informatic_boy
I pobedila je Zvezda 1:0...
Ove naše nesposebne televizije u gradu nisu bile u stanju da organizuju 1 live prenos tekme...

Sve dok naše televizije budu vodile vladajuće stranke i zapošljavale svoje kadrove Pazar će po tom pitanju ostati "SELO". Kada ste videli da vrate usporeni snimak nekog gola ili akcije na prenosu utakmica? Nikad, a to im je 2 minuta posla da pripreme.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.619

Utakmica je protekla bez najmanjeg incidenta i to mi je izuzetno drago. Pogotovu kada sam video onolike kordone policije. Ono je bruka. Kao da smo mi neki divljaci koji jedva cekaju da im dodje neko sa strane, pa da ga napadnu. Ona sportska, zdrava atmosfera je bila najbolji odogovor na kordone policije. Cela fama koja se stvorila u medijima i gomila policije je podsticala na incidente. Ali Novi Pazar je pokazao da je mnogo bolji od onoga kakvim ga prestavljaju.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.620

Haj sto ste pravo simpatizerski pasivni :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks