Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.681

Petak, 01. Oktobar 2010

@tashke, interesuje me da li si i dalje "vatreni" navijac partizana?
Nista ozbiljno, bar ono koliko pred tv?
Sta te briga kud svi bosnjovi ovih dana i godina unazad:O :))

Pitam cisto informativno.
hvala.

p.s Nadam se da ce moj post osvanut :]
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.682

Petak, 01. Oktobar 2010

Procesljaj malo ranije teme,da nebi pricao napamet...da ne kazem sta...
http://www.sandzakcafe.com/thread.php?th…id=36&styleid=6

;)

Sutra ekipa Np-a kompletna pred mec sa Mladim radnikom...

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.683

Nedjelja, 03. Oktobar 2010

Citirano

Orginalno od na-braniku-grada
@tashke, interesuje me da li si i dalje "vatreni" navijac partizana?
Nista ozbiljno, bar ono koliko pred tv?
Sta te briga kud svi bosnjovi ovih dana i godina unazad:O :))

Pitam cisto informativno.
hvala.

p.s Nadam se da ce moj post osvanut :]

Nazalost, prinudjen sam ovaj put sebe da bacam na QUOTE.
Radi se o tome da ovaj aristokratski nacin "preventivnog" im djelovanja prebrisavanja tudjih postova ne velja dvije pare.

Doticni @tashke, koji ocito ima neku frustraciji ili ti kompleks, ispoljava nekakve necovjecne i katkad vlashke osobine, pa znaci ako on navija za jedan rezimski tim koji je produkt direktno drzave, tom analogijom svi moramo povinovat tim njegovim ja bih prije rekao namjetnim kompleksom nize vrijednosti koje ocito vuce jos iz djetinstva. o|
Fakultetljijo upamti jedno, ima nas i sa one strane hendeka koji nismo toliko zatucani i slijepi kod svojih ociju, pa su nam vidici malo dalje da vidimo malo vise od svojeg nosa.

Ne budi smrad, navijaj za svoj grad...
UZ PAZAR DO SMRTI !

Beli Mag

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.10.2010

• Poruku poslati

1.684

Petak, 15. Oktobar 2010

u subotu se igra sa Kolubarom... ekipa koja se raspada u svakom smislu... nema finansija, neki igraci su otisli, niko nije dosao... definitivno su "obezbedili" ispadanje.

kakvo je sada stanje u fk np?

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

1.685

Nedjelja, 31. Oktobar 2010

Danas derbi u Kragujevcu

Radnicki_Novi pazar!!!
Ajmo plaviiiiiii

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.686

Ponedjeljak, 01. Novembar 2010

31.10.2010 izvjestaj TS1989

Na grupu kao grupu permanetno se vrsio kojekakav pritisak sa svih strana(pa cak i mediji, simpatizeri kluba, neki stariji clanovi),ali TS je ostala dosljedna svog bojkota.
Nas nekolicina odlucili smo sa dvoje kola podjemo u Kg ali samo kao pojedinci bez ijednog obiljezja i transparenta, demostrativno ili kako vec zeljeli smo da pokazemo drugima da moze i bez neki "doniranih buseva", a bilo ih je inace sa strane ove rezimske uprave tacno 3, kao i jedan mini bus(sprinter).
Put Kragujevca posli smo sahat vremena prije organizovanog polaska ostalih, dogovorili smo se da se nadjemo na odredjenom mjestu. To smo i ucinili.
Sjedeci i ispijajuci kahvu, dolaze jos jedna kola nesto starijih Torcidasha, i prikljucujemo se onda zajedno koloni koja je u tom trenutku brojala nesto oko 10 kola.
Na ulazu u Kragujevcu policija zaustavlja, svi onako skupa nesto oko 20 kola u koloni stoji sa svoje desne strane, izlazimo van kola i stvara se blokada saobracaja. Uskoro stizu uz pratnju i ti busevi, kao i jos nesto preko deset kola koji su ih pratili.
U koloni od priblizno nekih 30 kola i tih 3 busa i jednog sprintera pocinje "setnja" oko Kragujevca.
Na utakmici kasnimo cijelih pola sahata, plus pretres tako da su pojedinci usli tek na drugom poluvremenu.
Vrijedno spomena je da je uprava obezbijedila oko 150 karti, dok ostalih 150 ljudi koji su dosli u svojoj reziji su uredno platili ulaz na Cika Daci..
Na stadionu jad, bijeda i cemer sa obje strane. Tamo nekih 500-ak ljudi, od kojih mozda i nesto jace od trecine sjedi, kod nas neka polovina.
Inace lijep i suncan dan u Kg-u pokvarila je redarska sluzba koja je provocirala i umalo izazvala incidente vecih razmjera kad je nekih petnestak stolica izlomljeno nakon primljenog gola. Onda nastaje prava zbrka, na samom kraju isti sluzbenici kluba dizu tri prsta, psuju muslimansku majku i umalo dolazi do privodjenja sa samom kraju, ali ne tih istih divljaka vec nasih navijaca koji pokusavaju preko ograde da dodju to tih par imbecila.
Policija se mijesa i nazovimo smiruje sitauciju tako sto ubrzano i fakticki nasilno izbacuju i tih desetak ljudi koji nisu napustili stadion, onda usput nastaju materijalno-pravna prepucavanja sa pravnim principima, propisima, pravima inace "lojalnih" gradjana jedne oni bi jos kazali pravne i suverene drzave. Sitaucija je jasna kao dan, covjek i ako je u tom trenuku sluzbeno lice moze i mora da podljegne krivicnom zakonu, pravnih smetnji nema, imunitet nikakav nema, ali to je tako...

1.11.2010, Torcida Sandzak 1989
Pazar u srcu, Sandzak do groba!
Uz Pazar do Smrti! Uprava napolje!

slike

Odabrao sam bas ove slike iz razloga sto samo tri mogu postavit :S, inace ima puno finih slika.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.687

Utorak, 02. Novembar 2010

@na braniku grada-dobar izvestaj ;) malo mi je zao sto je torcida bojkotovala ali razumijem vase stavove. primetili su to cak i druge grupe po srbiji da vas nije bilo.
sto se same igre nasih fudbalera tice treba reci da su potpuno razocarali i nisu uopste opravdali ljubav koju su navijaci pokazali prema klubu i njima-umesto da im je vrate i izginu po terenu oni su imali jedan mlaki sut prema golu!
jedan jedini!!
ja nisam video nakon toga ista vrijedno paznje
istina je da je sudija i uticao na mec sa onim dosudjenim penalom,ali i bez toga ,prekidanjem nekih akcija . no to domacinsko sudjenje imamo i mi ponekad ovde u pazaru
dakle mogli su ako nista drugo,zarad nas sutnut pa makar i sa 25 metara nebu pod oblake al da sutnu na gol
- jos gore ako sad ne opravdaju makar onaj aplauz i pesmu koju su dobili sa tribine na kraju iako nisu nista uradili, u narednim utakmicama. treba im rec da prosto nisu zvezde,nista dok to ne dokazu
i jos nesto sto je primetno -bez matica i kecapa pazar nema igru kakvu treba
-mislim da ce pazar dobiti glat radnicki u pazaru.nisu oni nesto extra kolko smo mi odigrali lose
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

1.688

Nedjelja, 07. Novembar 2010

rezultati koji odgovaraju fk np
proleter-banat 0-0
mladost (L)- bask 0-0
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

• Poruku poslati

1.689

ako rezultati odgovaraju pazaru onda treba postavit i reezultat pazara
Novi Pazar Bizanija 1-0

odlicna igra pazara kao i dsad ali malo golova.stvaramo veliki broj sansi,pogadjamo stative,precke ali slaba koncentracija i pritisak cine svoje.
Djalcu je ponisten cist gol
Sledeca opet derbi bask-Novi Pazar

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

1.690

moj propust. mislio sam da sam i to ukucao

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.691

Četvrtak, 09. Decembar 2010

Usled jakog vjetra na gradskom stadionu se srusio zid 8o :rolleyes:

Evo i par slika:

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1.692

Petak, 10. Decembar 2010

Hvala Allahu da nije bilo žrtava, ali da nije bilo toga nikad nebismo dobili južnu tribinu ;)

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

• Poruku poslati

1.693

Petak, 10. Decembar 2010

steta sto nije pala i mala tribina,da ne trosimo pare na rusenje na prolece :] 8)

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.694

Nedjelja, 19. Decembar 2010

Sutra je zakazan glavni pretres pred sudijom Viseg suda u Novom Pazaru, na optuzni prijedlog optuznice je osam ljudi.

Ovom prilikom zelim da upoznam siru javnost da neosnovano sumnjice kao i terete grupu ljudi za djelo izazivanja ili raspirivanja nacionalne, vjerske ili rasne mrznje i netrpeljivosti koje je sazeto u cl. 317 KZ.

PODRSKA NEPRAVEDNO OPTUZENOJ BRACI!
Sjutra, svi ko jedan!

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

• Poruku poslati

1.695

Nedjelja, 06. Mart 2011

Jel zna neko sta je uradio PAzar protiv Sloge u generalnoj probi pred nastavak sezzone??

Dosta novih igraca,valda ce da bude boje.
Kazu da ce se brzo gradit 2 tribine,daj boze.

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

1.696

Ponedjeljak, 07. Mart 2011

1:0 za Pazar

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

• Poruku poslati

1.697

Nedjelja, 13. Mart 2011

Danas Fk Np pocinje nastavak sezone,po ovoj utakmici cemo videti dal pucamo na vrh ili u prazno

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.698

Nedjelja, 13. Mart 2011

Prva liga Srbije, 18. kolo

Kolubara - Proleter 0:0
Dinao - Big Bul 0:0
Srem - Novi Pazar 0:1
Sinđelić - Teleoptik 0:0
Napredak - Mladi Radnik 1:0
Banat - Mladost Lučani 3:0
Zmuun - Radnički Sombor 0:0
Novi Sad - Radnički Kragujevac 0:1
BASK - Bežanija 0:0

TABELA: BASK 38, Radnički 1923 35, Banat 35, Novi Pazar 32, Sinđelić 32, Proleter 30, Napredak 28, Radnički S. 26, Mladi radnik 25, Mladost 23, Novi Sad 22, Big Bul 19, Srem 18, Bežanija 18, Teleoptik 18, Zemun 17, Dinamo 9, Kolubara 6 (-3).

Nastavak sezone je poceo dobro,ali vec sledeceg vikenda cemo videti da li ovo kratkog daha,na redu ce biti derbi
Novi Pazar - Banat
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.699

Ponedjeljak, 14. Mart 2011

Fk.Srem - Fk.Novi Pazar 13.3.2011.god.

Sest sati dugog i mukotrpnog putovanja nas nije ni sad pokolebalo da jos jednom pomognemo i podrzimo svoj voljeni klub.
Sta da se radi kad je jedna liga svedena na "vojvodjansku tramvaj ligu"...
U ranim jutarnjim satima nesto oko 40-ak ljudi je krenulo putem Sremske Mitrovice. Bez vecih i znacajnijih cimanja od strane organa reda i mira, na stadionu u Sremu stizemo nekih sahat vremena prije pocetka utakmice. Istina, na samom ulazu koji je predvidjen za gostujuce navijace dogadja nam se mala neprijatnost zbog toga sto tamo nekom "pozorniku" smeta grb bosnjacke nacionalne zajednice koji stoji na glavnom transparentu TS. Valjda pouceni iskustvom od proslog puta to se ubrzo i rjesava, tako sto nesto kompetentniji sluzbenici sekreterijata unutrasnjih poslova dopustaju unosenje tog po njima "kontroverznog" transparenta.
Sto se tice utakmice kao utakmice, iz navijacke perpektive solidno je odradjena. Pjesma se bukvalno cula svih 90 minuta. Nisu se stedjeli ni grla a ni dlanovi. Erupcija odusevljenja je tek uslijedila kada Pazar u jednim od svojih posljednjih napada postize pobjedonosni pogodak. Slavlje i zadovoljstvo se svakako nije moglo sakriti od bilo kog od nas, ono se nesto kasnije prenijelo i nastavilo u istom busu koji je u post vecernjim satima bez ikakvih problema stigao u Novi Pazar.

..uz Pazar do Smrti!
Pazar u Srcu, Sandzak do groba!
13.3.2011.godine, Torcida Sandzak 1989

Jos slika na: www.http://www.torcida-sandzak.dk/forums…3340#entry33340

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

1.700

Petak, 18. Mart 2011

sutra derbi
Pazar-banat!!!

Svi na stadion za novu pobedu!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks