Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.721

Nedjelja, 10. April 2011

Pazarci slavili u Nišu - trka se nastavlja

Ubedljive pobede favorita u gostima. Pazarci sigurni, drže korak za vodećima. Vranjanci vide nadu.
U derbiju 22. kola u Nišu, Novi Pazar slavio sa ubedljivih 3:1. Strelci za Novi Pazar su bili , Paunović, Djalac i na kraju Babić. BASK pregazio Srem u Sremskoj Mitrovici. Dinamo iz Vranja slavio u nadoknadi vremena, dok su Proleter i Mladost iz Lučana podelili bodove.

Na tabeli i dalje vode Beograđani sa 50 bodova, Radnički iz Kraguejvca ima 47, Novi Pazar 42, nastavlja se velika borba za plasman u Superligu.

22.kolo PLS - Konačni rezultati:

Kolubara - Big Bul Radnički 2:0
Proleter - Mladost Lučani 1:1
Sinđelić - Novi Pazar 1:3
Dinamo - Radnički (S) 1:0
Srem - BASK 1:4

Odigrano u subotu:

Teleoptik - Mladi radnik 3:0
Napredak - Radnički 1923 0:2
Banat - Bežanija 1:0
Zemun - Novi Sad 0:0

Bask je gubio na poluvremenu ali je u nastavku "vaskrso" i dobio utakmicu.Ista meta,isto odstojanje.

Inace nasi igraci su kamenovani,slomljen je prozor na autobusu i Djalac je zadbio lakse povrede,posekotine jer je bio on pored tog prozora.

Povezane vijesti:
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

1.722

Utorak, 12. April 2011

Saopstenje za javnost:

Najstarija i najbrojnija navijacka skupina "Torcida SAndzak 1989" ovim putem zeli da obavijesti siru javnost da je sprijecena da organizuje put i gostovanje u Nisu. Dana 7.4.2011., smo usmjenim i pismenim putem dobili dopis od strane uprave Fk.Novog Pazara u kojem stoji da klub iz Nisa iz bezbjednosti razloga nije spreman da primi gostujuce navijace. Satro, razloga je vise, ali glavni je taj sto nemaju adekvatnu tribinu u kojoj bi nas smjestili i primili. Ovim putem apelovao bih na sve navijace fudbalskog kluba Novi Pazar da smire i spuste svoje strasti, lahko je zakljucit da je ovo jedna cista namestaljka, dok su nama nazalost ruke zavezane. Najvjerovatnije, policija ce "uredno" sva potencijalna vozila ka Nisu zaustavljati kao i prestrojavati, savjetujemo sve one koji se odluce na taj korak da puno ne rizikuju i nek budu spremni na svaku vrstu slobodno mogu reci "torture", od strane onih kojim nije ocigledno stalo da mi odemo i pomognemo svoj voljeni klub...

..uz Pazar do smrti!
8.4.2011.godine, Administracija foruma Torcida 1989 Sandzak.
Pazar u srcu, Sandzak do groba!

Fk.Sinjelic(Nis)-Fk.Novi Pazar

Duga noc, a dan jos duzi :)
Put Nisa i pored dopisa i zabrane fudbalskog kluba "Sindjelic", poslo je 19 ljudi koji su bili smjesteni u jedan iznajmljeni mini bus.
Noc prije utakmice poslije nekoliko sahata razmatranja raspolozivih opcija sta i kako dalje odlucili smo se na ovaj korak najvise iz nekog svog revolta prema svim onim koji se bore na sve nacine da nas sputaju u svojoj cvrstoj ideji da pomognemo svoj voljeni klub. Nazalost, i ovaj put smo bili prinudjeni da selektivno izdvojimo jednu grupu ljudi koji su bili voljni da na sopstveni rizik neorgaizovano krenu na utakmicu. U ranim jutarnjim satima polazimo iz Novog Pazara i skoro neprimjeceni ostajemo kroz cijeli put ka Nisu. Lagano prelazimo neprimeceni centar i tek na nekih 300-400m od stadiona bivamo primjeceni i zaustavljeni. Suoceni sa cinjenicom da smo se probili i presli vec nekih 200 km upucuju nas ka sluzbenom ulazu preko kojeg i ulazimo na vec stadion. Na samom izlasku iz mini busa, nekolicina momaka brze bolje nestaje i preko nekih sporednih ulica im se neko vrijeme gubi trag dok veci dio vec spomenute grupe ulazi na tom sluzbenom ulazu. Nastaje opsta pomenja gdje su se ovi uputili.. Cak salju i vozilo da ih pronadju :D, ali posto im to nije polazilo za rukom, na nekoliko minuta prije pocetka uktamice dolaze sa uporedo nadoilazecim masama ciganskih i grobarskih salova i dresova. Mislim toliko o ozbiljnosti onih o kojim ce kasnije biti neka recenica. Kacimo trans i oformljavamo svoj kop nesto prije pocetka sudijskog zvizduka. Iz navijacke perpektive utakmica je vise nego odlicno odradjena. Pjesma i huk se mogao cuti kontantno kroz svih 90 minuta uktamice. Vrijedno spomena jos sa ove utakmice je i permanetno vrijedjanje od strane domacih navijaca na vjerskoj i nacionalnoj osnovi. Salve i sijaset uvreda je upuceno na nas racun, a sad vidjecemo da li se se komesar za bezbjednost oglusiti na iste kao i obicno. Po zavrsetku utakmice od strane policije nam je bilo receno ne mozemo prvi napustiti stadion do se taj isti ne isprazni i obezbijedi za uspjesno nase sprovodjenje do izlaska iz grada Nisa. Krajnji debilizam i neprofesionalizam je zapravo i donio ono sto se i dogodilo petnestak minuta kasnije. Policija je insistirala da od stadiona budemo sprovedeni sa autobusom fudbalera Novog Pazara, do toga je i doslo. Na nekih 500 metara od stadiona iz nama nepoznatog pravca pocinje da leti kamenje. Prvi na udaru je bio autobus FKNP koji je vidno ostecen, sto se tice naseg vozila ono je sacuvano prvenstveno zbog manevrisanja naseg sposobnog vozaca koji je brze bolje presao u suprotnu traku i skrili se od tih kamenja. U sreci i nesreca sto kaze narodna poslovica, par ljudi koji su pozadi vidno isprovocirani izlecu na ulicu i upucuju se ka toj grupi ljudi. Ubrzo se ukljucuje i policija koja "blagovremeno" za pola minuta "nagurava" sve te ljude na tako mali prostor, pritom izostavlajjuci one koje je trebala da goni. Usled ovog dogadjaja i nase vozilo je pretrpelo materijalnu stetu. Uz fakticki nikakve mjere adekvatne pratnje i zastite napustamo kroz desetak minuta i centar grada Nisa i gazimo dalje ka svojoj kuci. Inace, do te slobodno mogu reci neprijatnosti, i poslije nje raspolozeje je ostalo na visokom nivou, tako da smo uz pjesmu i salu bez vecih problema stigli nesto oko 21h u Novom Pazaru. Sve u svemu, ako nista jedno novo iskustvo, a mi pamtimo i ne zaboravljamo ono sto se ne zaboravlja. Svi mi ustvari znamo kome su te kamenice bile upucene.

..uz Pazar do smrti!
administracija foruma Torcida SAndzak 1989, 11.4.2011.god.
Pazar u Srcu, Sandzak do groba!

Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

• »amirovic« je muško

Datum registracije: 23.07.2006

• Poruku poslati

1.723

Srijeda, 13. April 2011

Nema ovda nikakve teorije zavere,na regonalnu se vidi stadion koji ima jedu tribinu i to je to.
U subotu protiv Proletera a posle Teleoptik!

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.724

Četvrtak, 14. April 2011

Citirano

Orginalno od amirovic
Nema ovda nikakve teorije zavere,na regonalnu se vidi stadion koji ima jedu tribinu i to je to.

Ocito nemas predstavu koliko ima tribina i dje se stadion nalazi. Evo ja cu ti pokusat nekako priblizit, blize nacrtat. U naselju Delijski vis nalazi se oprilike stadion "Masinca", malo ispod bogoslovije Cirila i Metodija(inace napatili smo se trazeci po uskim ulicicama, sa svim banderama na sred ulice), iznad vec spomenutog postoje dva pomocna terena, pa onda dolazi i stadion "Masinca". Inace, spomenuti stadion je u odlicnom stanju i ima DVIJE TRIBINE, i prima otprilike 700-800 stolica za informaciju. Ima restoran iznad zapada(u koji inace nismo mogli da pijemo kahvu), a same tribine su kao na spratu podignute, tako da teren dodje iz pricije perpektive kao sa visine. Mjesto u kojem su smjesteni rezerni igraci je inace ispod nivoa trave. Inace, stadion okruzeuje iza zapadne tribine neka sumica, te su ljudi fino gledali i sa tih brda(i mi bi inace pristali i na tu opciju, ono sto kazu i u mumuruz), sa mislim sjeverne tribine postoji jedna ograda tako da se teren nalazi fakticki u jednoj tepcijici.
Ukoliko mi ne vjerujes(a i dalje si znatizeljan), potrudicu ti da ti postiram i ilustrujem sa sve onim slikama koje nismo izbacili na internet i ne ticu se NAVIJACA, ne na tvoju zalost fudbala itd.
hvala, nisi se trebo ovoliko naprezat, sala ipak nije strast. A za teorije zavjere, pogotovo ove fiktivne koje ti nama pokusavas da implementiras imam jos dodat da pocinju da mi se svidjaju..
A JA INACE LICNO BIH PRATIO PAZAR I U PETOJ LIGI, DOK BI TI OSTAO VJERAN BARSI I CELZIJU DO KRAJA TOG TVOJEG SIMPATIZERSKOG ZIVOTA SA SVIM FRUSTRACIJAMA I FORMACIJAMA 3-4-3, 4-4-2, 5-4-1, JELEN SUPER LIGA I SL, ISL.

I naravno, NISTA NAS NIJE SLOMILO!
Pazar u srcu, Sandzak do smrta!

• »amirovic« je muško

• Poruku poslati

1.725

Petak, 15. April 2011

Dobro,ja necu verovat televiziji koja je snimala objekat i svojim ocima dok sam to gledo nego tebi koji prcas. :rolleyes:
Jes,samo vas 50 navija za pazar jer idete na gostovanja,logika u pm.

Sutra Pazar-Proletr ,u pola 5.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.726

Subota, 16. April 2011

Citirano

Orginalno od amirovic
Dobro,ja necu verovat televiziji koja je snimala objekat i svojim ocima dok sam to gledo nego tebi koji prcas. :rolleyes:
Jes,samo vas 50 navija za pazar jer idete na gostovanja,logika u pm.

Sutra Pazar-Proletr ,u pola 5.

Pa vjeruj kad si slijep od oci.
Jeste nas 50 navija i navijace, sa ili bez vas koji zivite da gledate Partizan i Zvezdu u Pazaru...

A evo da te razuvjerim, a inace licno sam setao oko stadiona koji ti ne znas ni gdje se nalazi.

S'koje ja ovo tribine slikam?
Na ovoj tribini na kojoj smo mi stojali je moglo glatko tri busa gostujucih navijaca da se primi, a ima i preko 100 sjedecih mjesta(stolice).

A ovi momci su najvjerovatnije izvrsili kamenovanje. Ranije su izasli, i cak sta vise jedan je skinuo gace i okrenuo nam zadnjicu na sred tribine pokusavajuci da nas zaintrigira.

A TI VIDI SAD IDI SAD PATI SE PO SOS KANALU I INTERNETU NEBI LI NASAO NESTO DA TI MOZE SLUZIT DA POTKRIJEPIS TO TVOJE USKO GLEDANJE DOGADJAJA KOJI USTVARI NISI NI DOZIVIO.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.727

Nedjelja, 17. April 2011

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.728

Nedjelja, 17. April 2011

Novi Pazar-Proleter 1-1
Previse propustenih sansi,stativa i promasen prazan gol sa pola metra od strane Delibasica su nagovestavali da lopta jece prosto nije htela u gol.
Gol koji smo primili je klasican primer kada igraci nisu dovoljno zajedno i kada se svakih 3 meseca dovodi po 10 novih igraca.Umesto da odmah nakon kornera izadju iz peterca i ostave u Ofside-u maltene sve igrace Proletera,neki je ostao i 4 igraca protivnicke ekipe nije bila u ofside-u vec je jedan od njih zatresao mrezu.

Pazar mnogo rasterecenije igra na stani jer su kuci pod stalnim pritiskom da svaku utakmicu moraju da dobiju.

Bask-Banat 1-0 golom iz Penala.
Mislim da nije sve izgubljeno jer ima jos 11 kola do kraja pri cemu Bask ima utakmice sa Napretkom,Radnickim i sa nama u Pazaru tako da treba ocekivati neki kiks.

Druga opcija je ona koja se vec pominje a to je da pored 2 ekipe koje ispadnu iz Super lige,da ce jos jedna ekipa istupiti zbog nedostatka finansija a onda bi PAzar usao u visi rang kao treceplasirani...

Sledece kolo vec sredu
Teleoptik-Novi Pazar
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.729

Ponedjeljak, 18. April 2011

• »amirovic« je muško

• Poruku poslati

1.730

Stadion ima jednu celu tribinu i pola tribine iza gola.POgledaj koliko domacih navijaca sindelica nije moglo da sedne.sa aspekta bezbednosti stadion je potpuno nebezbedan da dodju gostujuci navijaci jer razmak izmedju vas i njih bi trebao biti najmanje 30 metara sto znaci da ne bi ni pola ove zapadne tribine bilo upotrebljivo za domace gledaoce.ja samo pricam o tome da je njihovo saopstenjebilo normalno ako se uzme intereosovanje domacih navijaca.e sad da je njih doslo 50 onda bi oni otsili na kraj one treibine a vi iza gola i to je to.nema teorije zavere.ende

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

1.731

steta sto smo kiksnuli kuci...valjda ce i bask i kg kiksnuti,dako im ponestane para za kupovinu i namestanje.
U sredu vanredno kolo
Teleoptik - Novi Pazar
Sindjelic-Radnicki
Napredak-Bask

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.732

Srijeda, 20. April 2011

Citirano

Orginalno od amirovic
Stadion ima jednu celu tribinu i pola tribine iza gola.POgledaj koliko domacih navijaca sindelica nije moglo da sedne.sa aspekta bezbednosti stadion je potpuno nebezbedan da dodju gostujuci navijaci jer razmak izmedju vas i njih bi trebao biti najmanje 30 metara sto znaci da ne bi ni pola ove zapadne tribine bilo upotrebljivo za domace gledaoce.ja samo pricam o tome da je njihovo saopstenjebilo normalno ako se uzme intereosovanje domacih navijaca.e sad da je njih doslo 50 onda bi oni otsili na kraj one treibine a vi iza gola i to je to.nema teorije zavere.ende

Ja rekoh vec te jednom ishibah te nema potrebe vise :)
Momak, radi se o tome da je ovdje sve jasno kao dan, samo ti nikako ne mozes da pojmis cinjenice. Na zenskom stadionu "Masinca" u Sindjelicu je bilo jos puno mjesta na toj zapadnoj tribini, nije ona bas toliko mala samo da znas, a na tribini iza gola iza koje smo bili mi glatko je bilo mjesta za dva prepuna busa iz Pazara. Zato sto ima zaseban ulaz na tribini(i za mene ce uvijek biti to tribina), preko 100 stolica za sjedenje(inace puno boljih od nasih), i ogradom puno boljom od nase. Za nuzdu i tri busa gostujucih navijaca taj stadion moze da primi. Postojala je tkz. "tampon zona", nekih 20-30metara, hocu ti samo jos kazat da je ogradjivanje uprave Sindjelica neAegumentovano, i nije im se organizovala utakmicu na jednom visem nivou. Kad smo se nas 19 pojavili na sami ulaz stadiona, oni su djelovali prvo zbunjeno, dok su organizovali policiju, obezbedjenje i redarsku sluzbu trebalo im je sahat vremena, a mozda su i sporazumno sa nasim klubom dogovorili oko pojedinosti :)) , pa smo mi bili nepozvani na tekmu :D Bilo kako bilo, sumiracemo da su ipak postojali uslovi i adekvatan prostor(jer sam klub ne moze da igra ni ovu ligu koju igra ako ne ispunjava elementarne uslove), a ono je cista laz sto su se medijski izgurali.

amigo

Učenik

(10)

• »amigo« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

1.733

Srijeda, 20. April 2011

Prenos na trgu ! Ko moze neka dodje!
Napred Pazar!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.734

Četvrtak, 21. April 2011

Citirano

Novopazarci su danas u Zemunu savladali Teleoptik sa 1:0 u vanrednom 24. kolu Prve lige Srbije.

Posle ovog kola BASK je i dalje na čelu tabele sa 56 bodova. Sledi kragujevački Radnički sa 50, treći je Novi Pazar sa 46, Banat i Radnički (S) imaju po 39, Sinđelić 37, Mladi radnik 36 poena. Srem i Zemun su sakupili po 21, Kolubara 16, a poslednji je Dinamo sa 15 bodova.

Ostali rezultati 24.kola

Kolubara - Mladi radnik 1:1
Big Bull Radnički - Mladost (L) 0:3
Proleter - Radnički(S) 1:2
Sinđelić - Radnički 1923 1:0
Dinamo - Bežanija 1:0
Napredak - BASK 0:1
Banat - Novi Sad 1:1
Srem - Zemun 1:0

radio 100+

Sledece redovno kolo vec u Subotu,pobeda je imperativ da bi se potvrdila ova 3 doba na strani.
Lijepa slika juce sa trga gde je direjtno prenosena utakmica,nadam se da ce to postat tradicija da utakmice na strani gledamo na taj nacin.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.735

Četvrtak, 21. April 2011

ponoc, 21.4.2011.god.
TORCA DO GROBA!

• »amirovic« je muško

• Poruku poslati

1.736

Petak, 22. April 2011

Citirano

Orginalno od na-braniku-grada

Ja rekoh vec te jednom ishibah te nema potrebe vise :)
Momak, radi se o tome da je ovdje sve jasno kao dan, samo ti nikako ne mozes da pojmis cinjenice. Na zenskom stadionu "Masinca" u Sindjelicu je bilo jos puno mjesta na toj zapadnoj tribini, nije ona bas toliko mala samo da znas, a na tribini iza gola iza koje smo bili mi glatko je bilo mjesta za dva prepuna busa iz Pazara. Zato sto ima zaseban ulaz na tribini(i za mene ce uvijek biti to tribina), preko 100 stolica za sjedenje(inace puno boljih od nasih), i ogradom puno boljom od nase. Za nuzdu i tri busa gostujucih navijaca taj stadion moze da primi. Postojala je tkz. "tampon zona", nekih 20-30metara, hocu ti samo jos kazat da je ogradjivanje uprave Sindjelica neAegumentovano, i nije im se organizovala utakmicu na jednom visem nivou. Kad smo se nas 19 pojavili na sami ulaz stadiona, oni su djelovali prvo zbunjeno, dok su organizovali policiju, obezbedjenje i redarsku sluzbu trebalo im je sahat vremena, a mozda su i sporazumno sa nasim klubom dogovorili oko pojedinosti :)) , pa smo mi bili nepozvani na tekmu :D Bilo kako bilo, sumiracemo da su ipak postojali uslovi i adekvatan prostor(jer sam klub ne moze da igra ni ovu ligu koju igra ako ne ispunjava elementarne uslove), a ono je cista laz sto su se medijski izgurali.

sto bi reko profesor miljenku-ne razumijemo se.ja jedno ti jedno te isto.

sutra zicer protiv big bula,obavezno se mora dobit.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.737

Petak, 22. April 2011

:D
Dobro hajde nas i nasa ubjedjenja da ostavimo, pazi sad ovo.
Ovo je dio tribine na kojoj smo mi bili smjesteni, inace postoji jos bar ovoliki dio(ako ne i veci) sa lijeve strane. Ovdje ima nesto oko 60 navijaca Kragujevca, a interesatno je da je uprava Sindjelica primila gostujuce navijace.
Inace vrijedno spomena je jos da se ova utakmica odigrala kola poslije naseg neorganizovanog gostovanja u Nisu.

I poslije ovoga da li ces i dalje zastupat tvoje misljenje?!
poz.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.738

Nedjelja, 24. April 2011

FK Novi Pazar - FK Big Bull (Šid) 23.04.2011

Ostale slike na linku:

http://www.torcida-sandzak.dk/forums/ind…dpost__p__33681

ps. Ja rekoh koliko da se nadovezem na ovaj gore prijasnji post, dobio sam informaciju da je ona slika isjecena i da fali jos 20 navijaca Radnickog :)) :] , a vi kako hocete :)

Poz.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• Poruku poslati

1.739

Utorak, 26. April 2011

Saopstenje za javnost:

Najstarija i najbrojnija navijacka skupina “Torcida Sandzak 1989” obavjestava ovim putem siru javnost da ce sama ubuduce nastaviti rad i djelovanje na svojoj tribini. Radi se o tome da je dosta bilo sa ustupcima pojedinim ljudima(citaj-oportunistima) i da je vrijeme da se stavi tacka na sve to. Na nasu zalost poslije mukotrpnih razgovora nismo uspjeli da izgladimo stvar, i prakticno nemoguce je da nastavimo saradnju na tribini. Svima onim koji su nesto dublje u svemu ovome je jasno da je ovo posljedica jednog dubokog nesporazuma koji je tinjao godinama i godinama, i da on nema veze sa onim nagadjanjima koje su izvodili tada brojni kriticari, zato bih molio sve one koji bi i ovaj put nesto da komentarisu, da se suzdrze i nek pokusaju da izvagaju objektivnije tako da ce saslusat obje strane, tako sto ce uzeti u ovom slucaju u obzir fakticko stanje rada i zalaganja na tribini i sveg ostalog sto je bitno da bi se formiralo misljenje necemu ili nekome.

Na sastanku na kojem je pristustovao vrh grupe je jednoglasno odluceno da je izdvajanja od tkz.pseudo grupe “Extremi” jedna neminomnost, a samo je bilo pitanje da li da im se pruzi jos jedna prilika tako sto ce se sjednut i potvrdit da li i dalje odstupaju od onog sto smo na samom pocetku dogovorili. Odgovor i sami mozete da zakljucite koji je bio, a mi kao grupa nismo spremni da na “nasa ledja” nosimo nicije ime i cuvamo niciji transparent. Proporcijalno gledano mi smo samo trazili onoliko moci koliko i zasluzujemo, 90% kopa sto kuci sto na strani mi sacinjavamo, to sto neko ne moze da se pomiri sa cinjenicom da odlucuje onaj koji i daje, njegov je problem. Lahko je taj problem bio uocljiv na subotnjoj utakmici na istocnoj tribini gradskog stadiona kad je umalo ispao incident vecih razmjera, brze bolje smo reagovali i sprijecili isti, te smo ga odlozili za neku drugu priliku. Realno, disolucija je i tad bila na vidiku, ipak pruzena im je pruzena jos jedna sansa koju neko nije umio da iskoristi. Ko zna mozda je ovo i dobro, njihove latentne namjere su po Bog zna koji raskinkane, a istina kad-tad ce izaci na vidjelo, tako da mi stojimo iza ovih svojih rijeci i stavova. Koliko da sumiram, do diskontinuiteta je doslo prevashodno krivicom onih koji su odstupili od onog sto je na samom pocetku bilo postavljano kao supstrat, ocito da nije bila zdrava ta osnova i kao sto stara poslovica kaze: “kog nema bez njega se moze”., tako mi sa ovim zatvaramo ovu pricu i dalje polemisanje u vezi ovog nesporazuma koji je vec iza nas.

Molio bih sve clanove i simpatizere “Torcide Sandzak 1989” da se uzdrze i klone svih eventualnih raspravka i prepirki po ovom pitanju, jer zatvaranjem ove teme brze bolje cemo se usresrijedit na dalje izazove i dalji rad i funkcinisanje grupe, de facto, mi smo najjaci i kod nas ima mjesta za sve one koji hoce da budu dio jedne cjeline i sistema koji je koherentan, a nikako van i nikako individualno.

..uz Pazar do smrti!
Pazar u srcu, Sandzak do groba!
Torcida 1989 Sandzak 26.4.2011.godine

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.740

Utorak, 26. April 2011

Radnicki-Proleter 2-0

Zanimljivi su komentari na celu ovu pricu oko ulaska klubova u visi rang,i pored medijske blokade ili negativnog izvestavanja o Pazaru,mnogi ljudi sirom Srbije konacno shvataju da je za celokupni boljitak fudbala u Srbiji resenje da klubovi poput Pazara,Kragujevca,Nisa udju u Super ligu jer imaju svoje mnogobrojne navijace a ne neki Bask,Bsk,Cukaricki i drugi koji na tribinama ne mogu vise da skpe ni uzu rodbinu

Procitajte sami
http://www.mondo.rs/sk204399/Sport/Fudba…vom_Pazaru.html

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks