Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

161

Srijeda, 26. Januar 2005

Citirano

Orginalno od l_sT

Shto se tiche nove uprave, nadam se da che radit' za dobro kluba i da che da nam ispune dugogodisnji san, prva liga, koja je ove godine mnogo blizu. ..

Haj tome da se, kao i uvjek, nadamo.. Ali je, kao sto vec rekoh prije, isuvise tendenciozna, ili pak nerealna, ta izjava da smo blizu prve lige... Pogotovu kad se uzme stanje u klubu.. i ono prethodno i ovo sadasnje. Ako treba moze i dalje da se potvrdjuje..

A neki tipovi vazda imaju tendenciju da mesaju politiku sa sportom na ovom forumu.. u fudbalskom klubu mozda bilo, bivalo, i mozda bice... ovde zasigurno, koliko je u nasoj moci, toga biti nece...

Par prethodnih izjava je na vrlo krhkoj granici da zavrse u korpi za smece. Poruka: granicu ne prelazite.. niti je opterecujte, jer ako pukne sve vezano za politiku ode najednom u korpu za smece.. ili pak ni tamo..
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

162

Ponedjeljak, 31. Januar 2005

Citam u stampi ovih dana da se u klub vraca stari golgeter Ahmo Ahmetovic. Ako je u formu u kakvoj je bio u sezoni 1999/00. siguran sam da ce biti vise golova u protivnickim mrezama. Da podsetim, u tom periodu Ahmetovic je imao epitet najbrzeg centarfora Druge lige ( a cini mi se i sire). Takodje, u tim se posle neuspelih pregovora u Rumuniji vratio kapiten Plojovic. Moje licno misljenje je da nam je potreban jos jedan vezni igrac i imali bismo dosta dobru ekipu. Ne kazem da treba da se nadamo Prvoj ligi (bar ne oved sezone) ali u svakom slucaju ocekujem dobar fudbal i ostanak u vrhu tabele.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

163

Ponedjeljak, 31. Januar 2005

Neznam da li ce(i koliko ce) Ahmet Ahmetovic biti pojacanje obzirom da nije u onim godinama u kojima je bio,napominjem to zbog cinjenice da nasi ljudi ipak nisu izdrzljivi kao na pr.Italijani koji igraju u vrhunskoj formi u tridesetim a nasi tad zavrsavaju karijere ili su ih vec zavrsili.Sto se Plojovica tice,ako se on vrati,i nece nam trebati velika pojacanja,dovoljan je on. (o) .o ulasku u prvu ligu ne treba ni mashtat' jer moje je misljenje da za prvu ligu osim dobrog sastava treba malo da "podmazemo" FSSCG,jer mslim da je opste poznato kako se ulazi kod nas u prvu ligu! X( X(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

164

Petak, 11. Februar 2005

U tim se po 763. put vratio Saudin Huseinovic. Uprava na celu sa Dr. Sefcetom Hajrovicem trazi sponzore i novac za zavrsne pripreme u Ulcinju. ali rat koji tare cijelu privredu katastrofican je i za nas FK... :)
Istorija se ponavalja. Opet mi poslednji krecemo sa pripremama. Daj Boze da prodjemo kao jesenas.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

165

Subota, 12. Februar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
U tim se po 763. put vratio Saudin Huseinovic. Uprava na celu sa Dr. Sefcetom Hajrovicem trazi sponzore i novac za zavrsne pripreme u Ulcinju. ali rat koji tare cijelu privredu katastrofican je i za nas FK... :)
Istorija se ponavalja. Opet mi poslednji krecemo sa pripremama. Daj Boze da prodjemo kao jesenas.

Ja mislim da se vratio po 764.put. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

166

Četvrtak, 24. Februar 2005

NOVI PAZAR - Fudbaleri Novog Pazara se, u Ulcinju, pripremaju za nastavak prvenstva Druge savezne lige-Srbija. ”Zadovoljni smo uslovima, brojem i kvalitetom terena koji su nam na raspolaganju u našoj staroj bazi, hotelu “Olimpik”, kaže za RSP pomoćnik Ljutva Bogućanina, Esad Karišik. Analizirajući trening utakmice Karišik dodaje da ga “pomalo plaše dobri rezultati protiv renomiranih protivnika ali je za svaku pohvalu zalaganje svih potencijalnih prvotimaca, čime je pojačana konkurencija za svaku poziciju u ekipi u odnosu na jesenji deo prvenstva.”

“Plavi” se u Novi Pazar vraćaju u nedelju gde će nastaviti pripreme za “derbi premijeru”, pred svojim navijačima, protiv pretendenta za ulazak u elitno društvo, Javora iz Ivanjice.

izvor: radio Sto plus

NP u srcu

Početnik

(10)

• »NP u srcu« je muško

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

167

Četvrtak, 24. Februar 2005

Maloprije sam se cuo sa mladim prvotimcem Ahmedom Mujdragicem.Po njegovim rijecima u ekipi vlada dobra atmosfera,u Ulcinju je lijepo vrijeme,igraci imaju idealne uslove da se dobro pripreme.Vracaju se u nedelju,inshala.I tako.To je zadnje sto sam ja cuo.Selam svima.

Samo naprijed FCNP!!!!!!!!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

168

Petak, 25. Februar 2005

Dovedel Pazar neka pojacanja il jurisamo sa nasim sopstvenim snagama u nove pobede?

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

169

Petak, 25. Februar 2005

Pa Tashke sto ne pratis sta se pise. Pojacanje je Ahmetovic i Plojhovic (ovo kako se uzme). Pojacanje je i nova uprava, mozda...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

170

Petak, 25. Februar 2005

Ih?

znash...

http://www.fk-novipazar.com

mi zvrnda vech dugo...

e sadek, poshto su se svi ostali sajtevi definisali
super onako bash junacki politicki

ja bi tunak da dignem (upload) neshto shto je kul

daklem, shaljte sve shto imate od fotografija na

office@fk-novipazar.com

(o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

171

Petak, 25. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Babbha

Ovaj gore navedeni link ne otvara nikakvu stranicu o fudbalskom klubu. Da se nisi nesto zabroj'o? :)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

172

Petak, 25. Februar 2005

Aman!

Ja nisam reko da je stranica aktivna aman!

Kad ukucash to explorer te povede na ovu baznu stranicu na novipazar.org.....

cc c c c

X(
Can't Rain All The Time

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

173

Petak, 25. Februar 2005

@And_U_Price:pa ja to svrstavam u domace snage(ahmetovic,Plojovic),ja pitah za neke druge sa strane ko ranije(sloboda,bane,...)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

174

Petak, 25. Februar 2005

Kad pocinje prvenstvo i ko ce nam biti prvi protivnik?
Moze li neko nekako pribaviti tabelu gde se moze videti na kojem smo mestu posle prvog kola susreta. Moze li vise prognoza o tome dali cemo uspeti se odrzati u trenutnoj ligi i dali imao mozda sansi nekako dospeti do prve.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

175

Petak, 25. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Kad pocinje prvenstvo i ko ce nam biti prvi protivnik?
Moze li neko nekako pribaviti tabelu gde se moze videti na kojem smo mestu posle prvog kola susreta. Moze li vise prognoza o tome dali cemo uspeti se odrzati u trenutnoj ligi i dali imao mozda sansi nekako dospeti do prve.

Neznam tacno kad treba da pocne prvenstvo,al trebalo bi za nedelju dana.prvi protivnik nam je Javor(igramo kod kuce),pa idemo u Nis,protiv Radnickog,itd.
mislim da smo trenutno sesti na tabeli,velike su sanse da ostanemo u ovoj jedinstvenoj drugoj ligi,a da udjemo u prvu,licno,mislim da nemamo nekakve sanse,iako bi naravno voleo da udjemo. ;)

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 27. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Babbha
znash...

mi zvrnda vech dugo...

e sadek, poshto su se svi ostali sajtevi definisali
super onako bash junacki politicki

ja bi tunak da dignem (upload) neshto shto je kul

daklem, shaljte sve shto imate od fotografija na

office@fk-novipazar.com

(o)

:rolleyes:

Otkud tebi pravo da radish sajt za FK Novi Pazar ???
Mislim, lijepo je to, i treba da ih ima shto vishe jer to nash klub zasluzhuje. Ali mislim da znash za stranicu, www.fc-novipazar.com , koja je u izradi a i zvanichno je oficijalni sajt fudbalskog kluba. I zato ne smijesh imat' sajt sa istom adresom (jedno slovo nije isto c/k). Ako imash neshto protiv ovoga javi mi se na PP.
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

177

Ponedjeljak, 28. Februar 2005

Babha,sajt FC-Novipazar.com je u VLASNISHTVU TS'89,tako da nekontam kako je to TVOJ domen!!??
Znam da smo TI MI navijachi NP-a prije jedno 3 godine dali to da radish ali od toga NIKADA NIJE nishta bilo i taj domen je koliko znam ISTEKAO .....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

178

Utorak, 01. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
sajt FC-Novipazar.com je u VLASNISHTVU TS'89,

Gore si reako da i ovo trebalo da bude zvanicni sajt FK Novi Pazar, a zvanicni sajt valjda treba da je u vlasnistvu kluba. Ako je situacija kao sto si je ti naveo, onda je to sajt Torcide. FK mora da ima SVOJ sajt, jer ga imaju i mnogo manji klubovi.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

179

Utorak, 01. Mart 2005

Sajt je u vlasnishtvu Torcide Sandzak!!
G A R A N T .
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

180

Utorak, 01. Mart 2005

:D

dakle ko shto rekoh

www.fk-novipazar.com

je MOJE VLASNISHTVO! I TACKA.
Can't Rain All The Time

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks