Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 10. Novembar 2002

flashhhhhhhhhhhhhhh

imal dje toga flasha majka mu stara kad je vec web u pitanju toliko ste ga zanemarili da me zabolje za srce e enade svadjacemo se to vazi i za tebe Arudine hhahah haj pa se chujemo
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 11. Novembar 2002

Eh...

Flash regularno vidi na svojim browserima samo 10% posetilaca flash sajtova....

Jesi li se ikad zapitao zashto cuveni Microsoft nije uradio svoj web u flashu ?
Zato shto zele da budu sigurni da svi, cak i oni sa kantama od racunara mogu da 100% vide ceo sadrzaj sajta...

Haj razmisljaj malo o tome...
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 03. Januar 2003

Ovo je sajt sa listom i linkovima ka najboljim flash sajtovima u 2002-oj.

http://www.favouritewebsiteawards.com/home.html

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

4

Petak, 03. Januar 2003

Slazem se HOBBEs....

Slazem se samo u tome da je FLASH sjajan nacin da se zashtiti klijentov vizuelni sadrzaj ili unutrashnjost multimedijalnog dela mada sam nekoliko puta extractovo sadrzaje tako da i nije to nivo bezbednosti koji je zeljen.

Sajt koji si preporucio je fer ali je sadrzaj na njemu ocito samo preporuka ljudi okupljenih oko ovog sajta ili ekipa koje su kontaktirane....

elem, josh nisam sreo da je neko uradio flash sajt a da se ucita recimo za 30 sec ? ili eto za minut ? treba cekat 5 minuta da bi vido neshto a onda josh 10 da bi se sledece otvorilo....

Da se ne kacish za temu brzine linija ja imam tri super brze linije i svoj downlink tako da zaboravish pricu o loshoj liniji....

:]
Can't Rain All The Time

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 03. Januar 2003

Citirano

elem, josh nisam sreo da je neko uradio flash sajt a da se ucita recimo za 30 sec ? ili eto za minut ? treba cekat 5 minuta da bi vido neshto a onda josh 10 da bi se sledece otvorilo....

Ja iskreno receno jos nisam video flash sajt za koji mi treba duze od 30 sec. da se ucita, sto opet govori o brzini konekcije.

Putem konekcije koju koristim od kuce, za 30 sec. ucita se flash sajt od cirka 3 MB.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Petak, 03. Januar 2003

C c c c

Pusti ti tebe.... ja ti pricam da su korisnici websajtova u proseku ljudi koji cak iza inostrane standarde koriste 56K linije, u USA je 80% 56K linija.... ne pricamo pojedinacno - pricamo generalno....
Can't Rain All The Time

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 03. Januar 2003

Pa znas kako, u poslednjih par godina na zapadu se promenilo dosta toga uvodjenjem ISDN i DSL tehnologije sa cenama pristupacnim za skoro svaciji dzep.
Jednostavno je jeftinije za coveka koji mesecno provodi vise od 70 sati na internetu da uvede DSL. Znam da je i u Americi isti trend tako da Flash u svakom slucaju ima buducnost. Naravno treba napomenuti cinjenicu koja laicima mozda nije poznata, a to je cena izrade internet prezentacije u Flash-u koja je mnogo, mnogo veca od izrade prezentacije koriscenjem HTML-a.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks