Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 12. Januar 2007

Formula 1 / '07

Tojota predstavlja bolid za 2007. u petak u Kelnu, Ferari u nedelju u Maranelu , Meklaren u ponedeljak u Valensiji, BMW Zauber u utorak takodje u Valensiji, Reno 24. januara u Amsterdamu, Honda 25. januara u Katalunji, Vilijams 2. februara u Britaniji ...

Pocela su testiranja,velike promene su se desile,kako medju vozacima koji su promenili dosta ekipa,tako i medju samim ekipama.

Da polako pocnemo sa sastavom ekipa,rasporedom trka,vestima sa testiranja,prognozama ko ce naslediti legendarnog Sumahera,da li ce Alonso opet biti sampion....
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 12. Januar 2007

Ja mislim da vece sanse imaju Fizikela i Masa ove godine,jer oni nisu menjali timove.Rano je jos za prognoze takvog karaktera ;)

Ja sam glasao za Raikonena za vasu informaciju :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 12. Januar 2007

Ja nemam ama bas nikakvu zelju da navijam za nekog vozaca,jos uvek navijam za Sumahera a voleo bih da Masa bude sampion jer je i njega pogodilo kad je Sumi otisao u penziju,i bio mu je pravi kolega,pa valjda zbog toga. :(
Evo Ferarijevog dvojca za sledecu sezonu...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Naslednici Sumahera.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 12. Januar 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
Ja nemam ama bas nikakvu zelju da navijam za nekog vozaca,jos uvek navijam za Sumahera

Ovo se podrazumeva :D ;)

Kako je Tata otisao u penziju pocela je nova Era Formule 1.Svi mi znamo koliko je Shumi bio brz a to je dokazao i na zadnjoj trci u Brazilu.Ali nemoze se vise za njega navijati.Sada imamo dosta mladih talenata pa mozemo birati svoje pulene medju njima.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Subota, 13. Januar 2007

Vesti iz Maranella...

Vozač Ferarija Brazilac Felipe Masa izjavio je da u predstojećoj sezoni Formule 1 od italijanske ekipe očekuje isti tretman kao i onaj koji će imati novo pojačanje, Finac Kimi Rajkonen.

Masa je prošle ostvario dve pobede, na VN Brazila i Turske, a u 2007. godini se nada boljem učinku, iako ističe da ne sanja o tituli.

Brazilac je imao sreću da jednu sezonu u italijanskoj ekipi provede sa Mihaelom Šumaherom, za Nemca poslednjoj u karijeri. Masa kaže da će Formula 1 osetiti izostanak sedmostrukog šampiona:

"To je gubitak za celokupan sport, jer je otisao vozač koji je oborio sve moguće rekorde. Biće čudno bez njega", dodao je Masa.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

6

Subota, 13. Januar 2007

Drago mi je da je opet otvorena F1 tema i jos vise mi je drago da se blizi pocetak nove sezone.

Jos uvek nisam siguran ko je moj favorit ove godine.
Ali u anketi gore sam glasao za Massu. Zasto? Zato sto mi Kimmi nekako jos nije prirastao k srcu, zato sto je Massa u prosloj sezoni bio veoma dobar i zato sto mi se u jednoj trci, dok Massa jos nije vozio za Ferrari, cini mi se da je to bilo Spa, svidelo kako je Massa pokazao Montoyi da se ga uopste ne boji a veliki Montoya, "kralj svih kraljeva" (bar kad se pogleda u ogledalo) je morao da se povuce u bitci jedan proti jednom. Eto tako.

Nadam se da ce Schumi 2 pokazati bolje rezultate ove godine, nego prosle.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 15. Januar 2007

Direktno iz Maranela,novi F 2007 :D
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 2007.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 16. Januar 2007

Da ne bude samo Ferrari...

Na predstavljanju novog MP4-22 bolida Meklarena, ekipe u koju je posle dve uzastopno osvojene titule sa Renoom prešao aktuelni prvak sveta u Formuli 1 Fernando Alonso , mladi španski as je najavio da će i u 2007. jurišati na trofej.

Iznenađujuće je koliko su u timu svi potpuno sigurni da će posle mog dolaska stvari krenuti na bolje. Taj optimizam svih zaposlenih oko mene uliva dodatnu nadu da se može do nove titule. A, ja verujem u moje nove saradnike. Sve što sam od njih do sada mogao da vidim je konstatan i naporan rad na poboljšanjima. Bićemo konkurenti za trofej, u to sam siguran, rekao je Alonso u Valensiji gde je sa svojim novim partnerom, Englezom Luisom Hemiltonom, gradskim ulicama provozao sada već stari model Meklarena pre zvaničnog predstavljanja novog.
  • hemilton-alonso-bolidmekl.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Utorak, 16. Januar 2007

Raspored trka za sledecu sezonu...

2007 Season

Australia 18 March

Malaysia 8 April

Bahrain 15 April

Spain 13 May

Monaco 27 May

Canada 10 June

United States 17 June

France 1 July

Britain 8 July

Germany 22 July

Hungary 5 August

Turkey 26 August

Italy 9 September

Belgium 16 September

Japan 30 September

China 7 October

Brazil 21 October

Na zalost,iz kalendara je(barem za sada)izbacena VN San Marina kao i VN Evrope koja se vozila u Nemackoj.

Najave su da ce sledecih sezona trke biti vozene u Rusiji i Indiji,kao i Juznoj Koreji.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 24. Januar 2007

Ekipa Renoa, koju je po osvajanju druge titule napustio aktuelni prvak sveta u Formuli 1 Fernando Alonso, predstavila je u Amsterdamu svoj novi bolid.

- U pitanju je jako dobra mašina. Istina, rano je za neke zaključke jer smo tek nedavno počeli da vozimo ovaj bolid, ali kako sam dve godine kao test-pilot bio za volanom prethodnog, mogu već sada da kažem da se ovaj pokazao i bržim i "izdržljivijim", rekao je Finac Heiki Kovalainen koji će u Renou činiti tandem zajedno sa Đankarlom Fizikelom.

Reno je dobio i novog sponzora sto se i da videti i na slici.

Takodje,ove godine jedini snabdevac guma je firma Bridgestone
  • reno_bolid07-amsterdam.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 27. Januar 2007

Novi Hondin bolid izgleda zaista impresivno,valjda zbog crne boje... :(

Baton ga pokvario u prvom krugu,Barikelo provozao nekoliko krugova bez problema.
  • Honda RA107.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

12

Utorak, 06. Februar 2007

Spyker F8-VII

Raikonen je poceo sa testiranjem Ferarija i postize za sada prilicno dobre rezultate.Medjutim,nikako da odvoze vise od 50-tak krugova,hem se nesto kvari bolid a i obojica se okrecu po stazi...videcemo.
  • 02ff6.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 06. Februar 2007

To je normalno Taki.Sada su testiranja i velike su kombinacije u Igri.Bolji su sada eksperimenti nego kada pocne takmicenje.Ja ovim testiranjima ne dajem toliki znacaj............ipak su to testiranja ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 06. Februar 2007

Alonso promenio klub,frizuru...fura sad neki novi style... :))
  • hairalo_resize.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

15

Utorak, 06. Februar 2007

Ovde mozete pogledati kako ce izgledati nova staza u Ujedinjenim Arapskim Emiratima,kojoj je ostalo do otvaranja jos 725 dana.

http://www.abudhabigp.com/english/

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

16

Srijeda, 07. Februar 2007

Citirano

Alonso promenio klub,frizuru...fura sad neki novi style...

ada nema veze,

on i glavu da skine,bez nje da vozi,biche opet najbolji;)

FORZA ALONSO (o)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

17

Citirano

Orginalno od Johhny
ada nema veze,

on i glavu da skine,bez nje da vozi,biche opet najbolji;)
FORZA ALONSO (o)

Bice najbolji kada bude imao 8 Tititula a sada je u rangu sa Mikom Hakinen koji isto tako ima 2-titule :D ;) A gde je Huan Manuel Fandzo sa 5 a gde je TATA sa 7-Titula :)) :)) :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Johny,Alonso je bez sumnje veliki vozac,za sada jedan od najboljih a da li i najbolji videcemo za par godina.

Iako sezona jos nije ni pocela,moram da priznam da mi se Raikonen uopste ne svidja kao clan Skuderije.Jednostavno,previse je hladan za Ferari,za Italijane,nesto kao da je mutav,i kad pobedi,ponasa se kao da nista nije bilo,barem je takav do sad bio. :(

Potajno sam se nadao da ce mozda dovesti Batona,medjutim dva pocetnika u timu kakav je Ferari verovatno su previse rizicna.

U svakom slucaju,ove godine cu prilicno ravnodusno pratiti F1,bodriti Massu i Batona,posebno Batona kako bi zamenio Raikonena u Ferariju 2008-e godine. :]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od Tashke
Jednostavno,previse je hladan za Ferari,za Italijane,nesto kao da je mutav,i kad pobedi,ponasa se kao da nista nije bilo,barem je takav do sad bio. :(

:D

Nemoj da zaboravis kako je izgubio titulu 2005 upavo taj HLADNI ;) Coveka zaredjali pehovi sa motorom i gumama unazad nekoliko godina.A sto se tice Batona,nemogu da ga vidim kao Sampiona F1.Nezna covek da brani poziciju,cim primeti na retvorizoru da ima nekog iza,racunaj vec da ga je presao.Seti se onog Shumaherovog poteza na Imoli kako ga je presao o| o| o| ja licno da sam vozio ne bih dozvolio neko tako da me predje!Tako da Baton je zadnji na listi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 18. Februar 2007

Gde ima dima,ima i vatre...

U javnosti se sve vise spominje ce Mihael Schumacher postati novi sef u Ferariju, tj. preuzece poziciju koju je imao Zan Tod .

Mnogi kazu da Sumaher ove godine provodi vise vremena u Maranelu nego prethodnih godina.

Covek se sprema da preuzme tim a izgleda da ne daje samo savete.

Sto rekose neki zluradi jezici,tek sto smo ga se oslobodili, a evo on se vraca u jos vecem izdanju.

Kad se Sumi bude nervirao na Pit Wall-u kao sef ekipe,pozelece da se vrati i uzme stvar(volan) ponovo u svoje ruke 8)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks