Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 12. April 2007

Za koga li tipujete ove nedelje? 8o
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Četvrtak, 12. April 2007

Citirano

Orginalno od Fahro
Ferrari je odlucio da ce angazovati psihologa na seanse sa Massom... Ne cudim se, zato sto momak stvarno nije imao zivce. Cudio sam se kako neko kao on moze da bude zivcaniji i nervozniji od nekog kao Hamilton.

Massa je potpuno odlepio jer je izgubio 2 mesta na startu aposto je mlad i neiskusan,zeleo je sto pre da pretekne Hamiltona kako be krenuo u poteru za Alonsom jer je fakat da ih je Hamilton usporavao.

Svoje neiskustvo Massa je pokazivao upravo cinjenicom da je 2 puta krenuo u preticanje u krivini sto povlaci da umesto da koci,on mora da ubrza i kao reziultat toga-izleti sa staze.

Medjutim,mislim da ce Ferari imati veliki problem ove godine jer nemaju prvog vozaca a oni jednostavno nisu navikli da idu sa 2 koja su jednaka.Na startu se to i dokazalo jer su i Raikonen i Massa vodili racuna iskljucivo o sebi,nisu pokrili zajedno Meklaren i zbog toga su ispastali obojica.A i Raikonen je par puta mogao da krene u preticanje Masse ali je zastajao iz prostog razloga sto ga Massa ne bi pustio i moglo bi da dodje do kontakta.

Raikonen je pri kraju trke pokazao koliko je jak Ferari jer je po krugu skidao Hamiltonov zaostatak po 0.5 sekunde iako je vozio sa ostecenim motorom.
Ovog vikenda obojica dobijaju nove motore te mislim da ce biti brzi od Meklarena a da li ce to usptei da materijalizuju zavisi od hiljadu stvari.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

63

Petak, 13. April 2007

Opet je na treninzima Ferrari bio Dominantan.Ali videcemo sta ce sutra uraditi na kvalifikacijama i u Nedelju na Trci ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

64

Petak, 13. April 2007

Citirano

Orginalno od Tashke

Massa je potpuno odlepio jer je izgubio 2 mesta na startu aposto je mlad i neiskusan,zeleo je sto pre da pretekne Hamiltona kako be krenuo u poteru za Alonsom jer je fakat da ih je Hamilton usporavao.

Svoje neiskustvo Massa je pokazivao upravo cinjenicom da je 2 puta krenuo u preticanje u krivini sto povlaci da umesto da koci,on mora da ubrza i kao reziultat toga-izleti sa staze.

Doduse je Hamilton tako iskusan F1 vozac pa moze da se razume da "neiskusni" Massa pravi onake greske o|

Masa nije neiskusan, on je jednostavno los vozac, ni 10 godina F1 ga nece dovest na nivou ko sto je alonso, m. schumacher itd.

Citirano

Raikonen je pri kraju trke pokazao koliko je jak Ferari jer je po krugu skidao Hamiltonov zaostatak po 0.5 sekunde iako je vozio sa ostecenim motorom.
Ovog vikenda obojica dobijaju nove motore te mislim da ce biti brzi od Meklarena a da li ce to usptei da materijalizuju zavisi od hiljadu stvari.

Neznam dal na nas kanal pokazuju i posle trke intervjue sa odgovarajucim osobama timova, Hamilton je dobio od Ron Denisa naredjenje da smanji obrtaje motora da nebi rizikovo neki kvar, da je KR bio stvarno tolko brzi onda bi ga do kraja trke komotno razminuo, to se i videlo kad je Hamilton zadnjih par krugova uspeo da se dovije par metara.

Sve u svemu, mislim da ce ovo bit jedna od najzanimljivijih sezona ... :)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

65

Subota, 14. April 2007

Prosla jos jedna voznja kvalifikacija u znaku Ferrarija na celu sa Massom.Samo me nesto strah da ne bude da Massa postane EXPERT za kvalifikacije a TRAGICAR Trka!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

66

Nedjelja, 15. April 2007

Felipe Masa je osvojio veliku nagradu Bahreina! (o) (o) (o)
Time je pokazao da se psihicki vratio i da ce bit ozbiljni konkurent vodecoj "trojci"!
Hamilton je bio drugi,Kimi treci,a Hajdfeld je posle odlicnog preticanja Alonsa( (o) (o) (o) ) zavrsio na cetvrtom mestu,dok je spanac bio tek peti.
tabela nakon 3 trke

1.Raikonen 22 boda
2.Hamilton 22
3.Alonso 22
4.Massa 17 bodova
5.Hajdfeld 15

Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Massa u cilju.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 15. April 2007

Iznerviran sam voznjom Raikonena koji nije uspeo da bude drugi!
Pokusao je da u boxu stekne prednost, bez rizika, ne ide, ipak je ovo najbrzi 'cirkus' na svijetu.
Videlo se danas koliko jacu formulu ima Ferrari od McLarenove, 300x, al' Kimi nije uspeo da iskoristi to, na svoju a i zalost svih fanova Ferrarija i Kimija.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

68

Nedjelja, 15. April 2007

Odlicna trka prvenstveno za samog Massu pa za sve ostale,vratio se momak kako dolikuje !!!!! (o) (o) (o)

Pol position: Massa

Fastes lap: Massa

Winner: Massa

Hamilton je isto tako imao dobru voznju.Kimi me je malo razocarao,hteo je posao da zavrsi sa pit stopovima ali mu nije to uspelo.Nekako mi vozi sa rezervom,ali mislim da ce se to uskoro promeniti!

Potez TRKE NICK HAJDFELD (o) (o) (o) na suvoj podlozi je presao Alonsa sa spoljasnje strane :)) :)) :)) :)) :))

Mnogo rano su Alonsa poceli da preticu sa spoljasnje strane.Kad se sve uzme u obziru Alonso se izgubio pored Hamiltona :D ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

69

Ponedjeljak, 16. April 2007

joj ja ne stigoh da gledam trku o|

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

70

Četvrtak, 03. Maj 2007

Decki kako je raspolozenje za sledecu trku? :D

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

71

Ponedjeljak, 07. Maj 2007

Auuuuuuuuu.........

Shto imam neki osecaj da ce ova trka da bude
komatanje ko cijepanje kadd neko dobije sina a tek
obuko djidit majicu!

auuuuuu... cc c c c cc o|
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

72

Petak, 11. Maj 2007

Posle (pre)duge pauze,sutra se nastavlja F1 karavan.
Na redu je trka za VN Spanije u Barseloni na stazi Katalunja.

Ono sto je mnogo zanimljivije je da je Berni Ekleston potpisao ugovor sa Valensijom i Singapurom gde ce se vec od 2008. godine voziti ulicne trke.

Neznam samo sta radi ovaj Ekleston,ukino je jednu Imolu uz obrazlozenje da nijedna Evro drzava ne moze da ima 2 trke a sad moze u Valensiji.
Takodje,prica kako je mnogo trka i treba da se smanje,a on uvede jos 2.

Najbolje nek ukine i VN Italije,Francuske i Nemacke a nek uvede VN Islanda,VN Severnog i Juznog pola ?(

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

73

Subota, 12. Maj 2007

Bice zanimljivo :D
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • ctctct.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

74

Nedjelja, 13. Maj 2007

Na današnji dan pre 57 godina vožen je prvi Gran Pri Formule 1.

Posle Drugog svetskog rata dogovorena su pravila za buduću Formulu 1, a od 1946. godine vožene su prve trke na tada još razrušenom evropskom kontinentu.

Trka u Spaniji pocinje za 15 min.
Na danasnji dan,tj trku,Mihael Sumaher (kod nas na forumu poznat,pod nazivom TATA)ce biti u stabu Ferarija i pomagati ekipi svojim dragocenim znanjem i iskustvom.

Njegov look daje do znanja da je maximalno opusten,i izgleda,tek se vratio sa Havaja. :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

75

Nedjelja, 13. Maj 2007

Citirano

Orginalno od annonimus

Pol position: Massa

Fastes lap: Massa

Winner: Massa

Poceo je momak da se ponavlja,jos na samom startu je izbacio Alonsa iz koloseka (o) (o) (o)

Kimi i dalje tragicar :(

Luis (o) (o) (o) svaka cast!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

76

Nedjelja, 13. Maj 2007

Prvo,svaka cast Felipe-u Massi na izvanrednom ucinku ovog vikenda,naj naj naj u svemu! (o) (o) (o)

Prvi krug,tj start i prva krivina su pokazali koliko je (iako je 2 puta bio svetski prvak)alonso potpuno neiskusan kada su preticanja u pitanju,ali ne iz razloga sto ima malo godina,vec zbog toga sto on to nikad ne radi pa nije ni mogo da nauci.Decko je navikao da vozi ziheraski i da mu bodovi i pobede padaju u krilo kao sto mu ih je Raikonen davao(i sad ih nazalost daje).

Moje sumnje kada je u pitanju Kimi se ostvaruju,jednostavno,decko nije za Ferari.Nema emociju kao ostatak ekipe,nema neku zelju,nekako je anemican a pehovi se nekako prosto lepe za njega.

Na kraju trke je bilo zanimljivo videti zaista sportski pozdrav i razmenu reci izmedju Masse i Hamiltona,za razliku od Alonsa koji je je pokusavao da se malo iskezi svojim mnogobrojnim zemljacima.

Iako su mnogi pricali o duelu Alonso-Raikonen,ja se iskreno nadam(a to i rezultati pokazuju)da ce se ove godine za titulu boriti Massa-Hamilton a da ce Alonso i Kimi samo polusati dsa osvoje sto vise bodova kako bi doneli titulu u konkurenciji konstruktora!

Na tabeli
Hamilton 30 bodova
Alonso 28
Massa 27
Raikonen 22

I nadam se da ce pod hitno ukinuti ova anti Sumaherova pravila,narocito bodovanje kako bi pobeda zaista dobila na znacaju,inace ce Alonso opet biti prvak sa 3 pobede,5 drugih i 7 trecih mesta.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Massa sampion.jpg

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

77

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

Gde li su ovi sto bijahu za Alonsa?Zadnje vreme sam primetio da ih nema!Sto li? :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

78

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

Verovatno ih je dvostruki svetski prvak toliko odusevio da su prosto zanemeli od njegovih poteza tokom ovih par trka. ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

79

Utorak, 15. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
Verovatno ih je dvostruki svetski prvak toliko odusevio da su prosto zanemeli od njegovih poteza tokom ovih par trka. ;)

More bit da je to :)) :)) :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

80

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

Alonso nemoze da se pomiri sa sudbinom sto Massu na kaznjavaju,zbog toga sto ga je pratio da sheche livadom :)) :)) :)) :)) :))

Odgovor:F.Massa

Pa sta je on mislio da me predje kao u Maleziju?Pol pozicija moja,prva krivina moja ( desna krivina ) malo se zeznuo ako je mislio da cu ga pustim da me predje :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks