Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

81

Petak, 25. Maj 2007

Na danasnjim treninzima Alonso i Kimi prilicno dobri,tj odlicni.

Interesantna slika iz Monte Karla...

P.S.Promenio sam u opcijama ankete Batona i stavio Hamiltona,moradoh... :]
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Interesantno.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

82

Nedjelja, 27. Maj 2007

Zbog ovog Rakionena cu secer da dobijem, toliko me sekira...
Toliko je ocajan, i malerozan da.... (nemam reci)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

83

Nedjelja, 27. Maj 2007

Trka je bila dosadna do bole. Mada se od Monaka nista drugo nije ni moglo ocekivat.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

84

Nedjelja, 27. Maj 2007

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic
Zbog ovog Rakionena cu secer da dobijem, toliko me sekira...
Toliko je ocajan, i malerozan da.... (nemam reci)

Iskreno da ti kazem nisi sam!

Ima jos da se vozi i bodovna razlika uopste nije velika.Tako da nema SiKiRiKi ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

85

Nedjelja, 27. Maj 2007

Ada znam, al' nervira me i ovaj bodovni sitem, jednu trku ne zavrsis, i odmah je razlika ogromna!Mislim..
Raikonen me nervira zato sto covek ne sme da rizikuje, ako pretice on hoce to da ucini preko boxa, zamene pneumatika, mislim... napadaj covece..
A i veliki je maler, stvarno je Ice Face, ne zanima njega nista...
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

86

Nedjelja, 27. Maj 2007

Ice Man Ice Man........dobar lik je on!A sto se tice bodovne razlike,to je vec druga prica.Bodovna razlika bi trebala da se promeni podhitno,izmedju prvog i drugog najmanje bi trebalo da bude 4-poena razlike,a ne samo 2-boda X( A to sto ne zavrsis trku,tu bodovanje nema veze.Ja licno ne bih bodova 7 i 8 poziciju........bilo bi zanimljivije :D ;)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

87

Ponedjeljak, 28. Maj 2007

Fernando Alonso je POBEDNIK Velike Nagrade Monaka. Alonso je trku zavrshio za 1:40:29,32h, dok se Britanac Luis Hamilton plasirao na drugo mesto. Brazilac Felipe Masa bio je trechi i kasnio je za Alonsom MINUT I 9 secundi:D

RAIKONEN?

daklem,

No Comment

Bravo Alonso;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

88

Losa predstava Meklarenovih glumaca.

Prvo je na startu,umesto da napadne prvo mesto,Hamilton morao da brani Alonsa od Masse pa je odmah na startu krenuo u desnu stranu kako bi pokrio Massu .

Tokom trke,Hmailton se priblizio na samo pola sekunde od Alonsa,po krugu je bio brzi za skoro sekundu,a onda,kada su voditelji najavljivali duel,Hamilton "naglo"posustaje i Alonso ulazi u mirnu zavrsnicu sa nekoliko sekundi prednosti.

I na kraju,sta reci o kiselom,zaista kiselom osmehu Hamiltonovog oca?Umesto da covek bude zadovoljan sto mu je sin drugi,on je imao izraz lica kao da je zadnji,a zasto?
Jer je znao.

A evo sad i zvanicno:

Međunarodna automobilska federacija (FIA) pokrenula je istragu o pobedi Maklarena u trci za Veliku nagradu Monaka, posle kontroverze oko takozvanih "naredbi tima". U saopštenju FIA navodi se da će biti istraženi incidenti u koje su uključeni bolidi Maklaren Mercedesa, "u svetlu mogućeg kršenja Međunarodnog sportskog kodeksa".

Hamilton je posle trke otkrio da mu je rečeno da popusti, a ne da pojača pritisak na Alonsa, svog kolegu iz Maklarena, da ne bi ugrozio šanse da njih dvojica završe na prvom i drugom mestu.

Da se odmah razumemo,garantujem da FIA nece nista uradit,i nije ni bitno,ali koliko god u Meklarenu pokusavali da opovrgnu,u Monaku je to bilo jasno ko dan,Hamilton je brzi,hrabriji,kida u svakoj krivini a morao je da popusti iako je imao vise bodova od Alonsa.

Sto se Kimija tice,mislim da Ferrari treba hitno da ga odstrani iz ekipe jer je taj covek sinonim za maler.Meklaren procveta od kako on ode...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

777

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.05.2007

• Poruku poslati

89

Da je hamilton nastavio da 'pritiska' alonsa, onda bi postojala velika verovatnoca da obojica ispadnu iz trke jer obzirom da imaju jednako jake bolide otpor koji bi pruzao alonso i pritisak koji bi hamilton nastavio bi doveo do ili kvarova ili ispadanja sa staze. Da su bili na 4.om i 5.om mestu ne verujem da bi im rekli da posustaju, ali obzirom da je meklaren imao prvo i drugo u sakama zasto bi rizikovao? Njima je bitna trka konstruktora i bio im je primarni zadatak da sacuvaju prve dve pozicije. Situacija je potpuno analogna fudbalskom prvenstvu i ligi sampiona kada treneri odluce da u nebitnom mecu prvenstva odmore najbolje igrace da bi postigli sto bolje rezultate u mecu lige sampiona. Otac hamiltona posmatra stvar emocionalno a ne timski, tako da je jasno da je imao kiseo osmeh. Formula ima 2 igraca tako da je to timski sport, a ne individualni. Postoji tu razlika.

Taske, nisi se bunio kad je sumaher pobedjivao svog rivala, tj kolegu iz tima, pri samom ulazu u tim jer je tako naredjeno. Tu je ferari imao prva dva mesta ali je ipak nalozio da sumi pobedi barikela. To je bilo za ispitivanje, a ovo sad je potpuno legitimna odluka meklarena.

777

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.05.2007

• Poruku poslati

90

Četvrtak, 31. Maj 2007

Evo, FIA zvanicno pobija tasketove nepristrasne insinuacije, i potvrdjuje sasvim normalno misljenje koje svako ko se iole sportom bavio ima. Samo jos da naglasim da je bruka i sramota da se djapaju oko necega sto ne postoji oni koji su cutali kada je ta stvar postojala a cinio je jedino njihov miljenik, covjek bez duse, bruka sporta.. Spominje se u zadnjem pasusu novinskog izvoda:

Svetska automobilska federacija (FIA) oslobodila je danas tim Formule jedan Meklaren optužbi da je svom drugom vozaču Luisu Hamiltonu naredio da pusti klupskog kolegu Fernanda Alonsa da pobedi u trci u Monaku. „Jasno je da su akcije Meklarena tokom trke za Veliku nagradu Monaka bile apsolutno legitimne”, saopštila je FIA. Organizacija koja rukovodi Formulom jedan dodala je da je proučila poruke koje je Meklaren preko radio-veze razmenjivao sa svojim vozačima, Hamiltonom i Alonsom, ali i podatke koje joj je tim dostavio i izveštaj sopstvenog delegata. „Standardna je procedura da tim svojim vozačima naloži da uspore kada imaju ubedljivu prednost. To se čini da bi se umanjio rizik od tehničkih ili drugih problema”, primetila je FIA.
Dvostruki šampion Formule jedan Alonso dobio je nedeljnu trku u Monaku kada je Meklaren naložio Britancu Hamiltonu da posle prvog ulaska u pit-stop popusti, a ne pojača pritisak na klupskog kolegu kako bi njihov tim osvojio prva dva mesta.

Odluka je posebno iznervirala britanske medije, koji tvrde da je Hamiltonu oduzeta prilika da osvoji trku.

Alonso i Hamilton su trenutno vodeći u generalnom plasmanu Formule jedan sa pet bodova više od trećeplasiranog Felipea Mase. Alonso je, ipak, na liderskoj poziciji, jer ima dve pobede, dok je Hamilton bez trijumfa.

Naredbe kojima se utiče na ishod trke, zabranjene su u Formuli jedan od Velike nagrade Australije 2002. godine, kada je Ferari naredio Rubensu Barikelu da pusti Mihaela Šumahera da pobedi. (Beta)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

91

Četvrtak, 31. Maj 2007

Ada ljudi....

Poso ko poso

Alonso!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

92

Subota, 16. Juni 2007

2007 FORMULA 1™ United States Grand Prix

Saturday Practice-live

Na danasnjim treninzima najvise su me odusevili Sebastian VeTTel i Haiki Kovalainen,jos kad bi se tako pokazali na trci odlicno bi bilo (o) (o) (o)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

93

Subota, 16. Juni 2007

Rezultati zvaničnog treninga:

1. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:12.331
2. Fernando Alonso McLaren-Mercedes 1:12.500
3. Felipe Massa Ferrari 1:12.703
4. Kimi Räikkönen Ferrari 1:12.839
5. Nick Heidfeld BMW 1:12.847
6. Heikki Kovalainen Renault 1:13.308
7. Sebastian Vettel BMW 1:13.513
8. Jarno Trulli Toyota 1:13.789
9. Mark Webber Red Bull-Renault 1:13.871
10. Giancarlo Fisichella Renault 1:13.953
11. David Coulthard Red Bull-Renault 1:12.873
12. Ralf Schumacher Toyota 1:12.920
13. Jenson Button Honda 1:12.998
14. Nico Rosberg Williams-Toyota 1:13.060
15. Rubens Barrichello Honda 1:13.201
16. Anthony Davidson Super Aguri-Honda 1:13.259
17. Alexander Wurz Williams-Toyota 1:13.441
18. Takuma Sato Super Aguri-Honda 1:13.477
19. Vitantonio Liuzzi STR-Ferrari 1:13.484
20. Scott Speed STR-Ferrari 1:13.712
21. Adrian Sutil Spyker-Ferrari 1:14.122
22. Christijan Albers Spyker-Ferrari 1:14.597.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

94

Subota, 16. Juni 2007

Bice zanimljivo.Nego sam nesto mislio,ako Ferrari na sutrasnjoj trci i sledecoj koja je u Francusku nista ne uradi t.j ne pobedi.Slobodno nek se zboguju sa obe titule!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

95

Četvrtak, 21. Juni 2007

Celnici Ferrarija nisu zadovoljni Kimijevim nastupima.Razlog vakve odluke je prost,trebao je da bude ispred Masse u svakom pogledu,a ne iza njega.Pa je dosta verovatno da ce poznati " ice man " svoju karijeru nastaviti u Tojoti.Dok bi na njegovom mestu dosao Fernando Alonso ili Nico Rozberg.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

96

Petak, 22. Juni 2007

Hembeljenejsa...

F1 je zaista chudan sport. Neznam koliko ko od vas
prati F1 dugo, eto, ja bash dugo i garantujem da pravila nema o tome shta ce i kad biti.

Realno je ocekivati preokrete, razne. Podmatenje nogu, nagle prekide ugovora, ma sve je moguche.

Stanje je takvo kakvo je i Ferrari bez obzira shto
nema tako divan dvojac kao pre i dalje ima najjachi motor, najbolju shasiju, najkvalitetniji tehnicki tim koji se moze kupiti novcem.

Ostaju vozachi. Motivisani ili Nisu motivisani. I za to svaki tim ima tim.

Imena vozacha jesu prednost, i njihova predjashnja karijera ali to nikome nishta ne garantuje. Svako od njih moze da se spuca u neki zid i da ga vishe nema bez obira na bezbedonosna pravila. Sudbina je to, ipak.

Kako stvari stoje, sad za sad, fakat je da ce McLaren Mercedes vuchi koliko god bude mogao unapred ali da tako ostane F1 bi postao najdosadniji sport a ne najbrza ludnica na svetu.

Imash takodje i love "ispod zzita", jebiga, svako ima cenu, amam bash svako pa cemo videti i taj deo.

Vazno je da se vrti i da samo Mi zdravi i zivi da to sve posmatramo, u miru, a o njihovim sudbinama Ipak neko drugi vuche konce.

'
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

97

Petak, 22. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Babbha
Stanje je takvo kakvo je i Ferrari bez obzira shto
nema tako divan dvojac kao pre i dalje ima najjachi motor, najbolju shasiju, najkvalitetniji tehnicki tim koji se moze kupiti novcem.

Pa to je to imas najplacenijeg vozaca u F1 ( Kimmi Raikonen ) koje je nasledio Shumaherov tim,i normalno je bilo da kao takav budes pretendent za Titulu.Iskreno sam tipovao na Kimmija,dobar bolid,dobra ekipa,ali on posustaje................cak sta vise napravio je nekoliko pocetnickih greski,koje se ne oprastaju!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

98

Ponedjeljak, 25. Juni 2007

@Tashke

pogledaj kako su sredili ovo

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati