Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

41

Nedjelja, 21. Mart 2010

Nisam gledao prvu trku a nameravam ostale da gledam :) pa me interesuje koja televizija prenosti F1 ove godine?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

42

Nedjelja, 21. Mart 2010

FOX TV i ove godine prenosi trke Formule 1 za podrucje Srbije.

Steta sto skrembluju Hrt2...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 25. Mart 2010

Interesantna ideja

Citirano

Čika Berni šalje Formulu 1 na Menhetn

Prvi čovek Formule 1 Berni Eklston izrazio je nadu da će se od 2012. godine to takmičenje voziti i na ulicama Njujorka.

"Trudim se da se to dogodi već 2012. godine. U pozadini bi se videli soliteri Menhetna... Bilo bi čudesno", rekao je Ekslton za izdanje italijanskog dnevnika "Gazeta Delo Sport".

Trka Formule 1 u SAD poslednji put vožena je 2007. godine kada je Luis Hamilton pobedio u Indijanapolisu gde su se najbolji vozači sveta takmičili prethodnih osam sezona.

Domaćini najbržeg cirkusa sveta u SAD ranije su bili i Finiks, od 1989. do 1991. godine, kao i malo mesto Votkins Glen na severu države Njujork od 1961. do 1980.

Ulične trke u ovogodišnjem kalendaru voze se u Monaku, Singapuru, Melburnu i Valensiji, a nedavno je Rim dobio organizaciju Gran Prija, tako da će uskoro i peta ulična trka biti uvrštena u kalendar, ukoliko neka od sadašnjih ne bude izbačena.

Ako bi došlo do realizacije ideje da bolidi Formule 1 zatutnje i ulicama Menhetna, taj broj popeo bi se na šest uličnih trka.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

44

Utorak, 30. Mart 2010

Trka u Melburnu je bila znatno interesantnija od one prve,mada najverovatnije i zbog toga sto je bilo promene vremena,tj kisa i sunce pa je strategija i odabir guma ucinio trku zanimljivom.

Fetel opet nije imao srece,definitivno ima odlican bolid koji nazalos po njega ne moze da izdrzi celu trku.

Baton je odvozio pametnu trku,a Massa je umalo prokockao mesta i njegovog i Alonsovog jer je kocio celu kolonu pa ih je Hamilton stigao i umalo pretekao da ga Weber nije udario.

Alonso je imao priliku najmanje 3-4 puta da pretice Massu ali ocigledno da barem sad na pocetku imaju neki dogovor o nenapadanju jer je Massa nekoliko puta prejako kocio i izletao sa staze ali Alonso to nije iskoristio...

Sumaher se ozbiljno igra sa reputacijom,ali njemu su ocigledno bitnije nove nule na racunu nego...barem za sada...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

45

Nedjelja, 04. April 2010

Dosta dobra trka danas.
Fetel je konacno pobedio,sasvim zasluzeno i vidi se da Red Bull ubedljivo ima najbolji bolid na pocetku sezone i prava je steta sto je Fetel u prve dve trke imao pehove.Ako Red Bull izdrzi u ovom ritmu mislim da je Fetel najozbiljniji za titulu.

Ferrari anemican,Massa mnogo usporava Alonsa kad se nadje ispred njega,a pored Fetela junak trke je Hamilton koji je jurcao po stazi i sa 20 pozicije stigao kao 6. Svaka cast (o)

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 04. April 2010

Hamilton vozi trke zivota! Albert park i Sepang su mi dosada u karijeri najbolje izvozene trke!

Fetel, redno je bilo da i on pobedi, ako nastavi ovim ritmom.........imamo novog Sampiona.

Ferrarijevi momci su se davili iza Batona, Massa ga je jedva presao, dok je Alonso sprzio masinu.

Niko, momak je konstantno tu do 5-te pozicije, i donosi timu zlatne poene.Dok nas dobri stari Sumi, muku muci.
" Bilen alemlere rahmettir "

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

47

Srijeda, 07. April 2010

Eeee ovako mi se F1 vise svidja, davno nije bila ovako zanimljiva trka, i kvalifajing je bio super (o)

Danas mi donese kolega original kacigu od raikonena, neverovatno kako je laka i udobna 8o

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

48

Srijeda, 07. April 2010

Ja se bojim da će Michael kad-tad "proraditi". A onda će trke uistinu postati dosadne... :D
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

49

Četvrtak, 08. April 2010

Citirano

Orginalno od MATRIX
Ja se bojim da će Michael kad-tad "proraditi".

Sto bi rekli Ameri...I hope So :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

50

Petak, 07. Maj 2010

Iz iskustva iz prethodnih godina...........Sezona pocinje u Nedelju :D

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

51

Subota, 08. Maj 2010

Citirano

Orginalno od annonimus
Iz iskustva iz prethodnih godina...........Sezona pocinje u Nedelju :D

YEEEAH!!! (o) (o) (o)
我还记得

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 09. Maj 2010

Dobra trka! Nemam vremena da sumiram, samo ću reći: svaka čast Weberu, Alonsu, Vettelu i Šumaheru. Hamiltonovo izletanje u predzadnjem krugu me obradovalo - iz nekih neidentifikovanih letećih razloga :D
Alonso dobar, mada OPET profitirao od tuđeg peha... Ali šta da se radi...
And, btw. - The Daddy is comming back!
MATRIX je dodao/la ovu sliku:
  • Spain 2010.PNG
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

53

Utorak, 11. Maj 2010

Jel vi to stvarno mislite da Shumi moze nesto vise da napravi osim blamiranja pod stare dane za pare kojih ionako ima preko glave ali izgleda nikad dovoljno?

Pored onako motivisanih i gladnih pobeda Fettela,Webera,Batona,Masse,Hamiltona...?

@ Matrix

Nije se Tata vratio,nego Deda :D 8)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

54

Četvrtak, 13. Maj 2010

Citirano

Orginalno od Tashke
Nije se Tata vratio,nego Deda :D 8)

Nama je jasno, da ga ti nevolis.Ali proslogodisnji SAMPION sa jacim bolidom, nije uspeo da prestigne Dedu........sta reci osim Goooo Shumi Goooo (o) (o) (o)

akovali

Početnik

(10)

• »akovali« je muško

Datum registracije: 10.10.2007

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 13. Maj 2010

F1 je ove godine stvarno dobra. I novo bodovanje je dobra stvar. Nadam se da cu ove godine otici do Istanbul Parka ili Hugaroringa.

Selam svim ljubiteljima formule u Sandzaku

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

56

Petak, 14. Maj 2010

Citirano

Orginalno od annonimus

proslogodisnji SAMPION sa jacim bolidom, nije uspeo da prestigne Dedu

(o) (o) (o) MNOGO jačim bolidom!
Radi podsećanja: čovek nije vozio 3 godine. Ima 41 godinu, i najstariji je u gridu. Bolid mu je u srednjoj klasi. Ali momci iz Meklarena i Ferarija u punoj snazi i kondiciji ne mogu da ga preteknu...
Pa da - ipak je to stara dobra Circuit de Catalunya 8)
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

57

Petak, 14. Maj 2010

:D

Matrix Matrix

Evo kako su izgledala danasnja testiranja u Monaku.
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • monako.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

58

Utorak, 25. Maj 2010

Citirano

Orginalno od annonimus
Nama je jasno, da ga ti nevolis.

Nikako da ti odgovorim na ovu recenicu,ali evo sad cu :D
Ti znas koliko smo trpeli kritika zbog Sumahera i koliko je bilo varnica na tu temu i znas dobro koliko sam se ja argumentima a i navijacki stavljao u odbranu Sumahera na forumu zbog njegovih postupaka i uopste njega kao takvog.

Neznam za tebe,ali ja sam za Ferrari navijao isto koliko i za Sumahera a zajedno u kombinaciji to je bili totalno navijanje.Zbog toliko sezona u Ferrariju,ceo tim Ferrarija,ja i milioni navijaca su ga smatrali kao deo porodice Ferrarija i kada je otisao u penziju ostao je u Ferrariju i bio na wall-u ferarija u zadnje 2 godine.

I posle svega toga on se vrati da vozi za Ferrarijevog najveceg protivnika.
Neznam sa cime ovo da uporedim,ali postoje neke stvari koje se prosto ne rade i ikone jedne ekipe u bilo kom sportu ne trebaju da predju u rivalski tabor nikada.

Zamisli Raula u barseloni,Tottija u Lazziu,Zanetija u Milanu,Maldinija u Interu,Dzerarda u Evertonu.Nezamislivo.

Ja cak mislim da bi Ferari izbacio Massu iz ekipe i dozvolio Sumiju da vozi sa Alonsom samo da je on to hteo,ali Ferari jednostavno nije zeleo da coveka kojeg smatra svojim clanom da sad plate kao da je na pocetku sezone,kao sto je to Mercedes uradio.

Da sumiram,posto Sumahera smatram zastitnim znakom Ferraija jednostavno ne mogu navijati za njega u protivnickom timu,mozda u Red Bullu ili Renou,ali u Mercedesu nikako.

Isto tako,ja ni za Alonsa jos uvek ne navijam,upravo zbog toga sto je Alonso postao to prvak upravo pobedjujuci Sumahera u Ferrariju.

Zbog svega navedenog,ja trenutno navijam za Fettela u Red Bullu i pratim Alonsovo ponasanje u Ferrariju u nadi da cu moci da ga nekako svarim :D

Sto se poslednje trke tice,u Monte karlu,odlicna trka Alonsa koji je preskocio 18 pozicija i dokopao se vrednih bodova,sjajna trka Webera od starta do cilja i nije ga poremetilo ni nekoliko puta prekidana trka i izlazak safety car-a .

u plasmanu Weber i Fettel isti broj bodova na vrhu,Alonso zaostaje 3 boda a sledi Baton sa minusom 5 bodova ...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

59

Srijeda, 27. Oktobar 2010

Zaboravljena tema, a sezona haos, šampionat nepredvidiv.
A znate li zašto je dosadno? Zato što Šumaheru loše ide i zato što nema Kimija.
Ko nije pratio ovu glupu glupu trku u Koreji, evo generalnog poretka u šampionatu:

MATRIX je dodao/la ovu sliku:
  • f1 standnings.JPG
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

60

Nedjelja, 07. Novembar 2010

Fantasticna sezona,taman kad sam mislio da ne moze uzbudljivije kad su se Massa u Hamilton borili do poslednjeg metra poslednje trke u Brazilu pre dve godine,ova sezona je jos uzbudljivija jer pred poslednju trku cak 4 vozaca teoretski mogu da budu sampioni,od kojih su Alonso i weber najblizi toj tituli.

Rasplet nas ceka vec za nedelju dana u Abu Dabiju...

Social bookmarks