Niste prijavljeni

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

61

Nedjelja, 14. Novembar 2010

Citirano

Orginalno od annonimus

Lepa asosocijacija tt :P A sto se tice njega, mali poseduje rekord kao najmladji pilot koji je osvojio poene u F1 Trkama.Sto po meni je dobar predznak da od njega moze biti mnogo dobar pilot, naravno u dobroj Ekipi i dobrom Bolidu.

Alonso ma....

Ovako je Anny govorio jos davne 2008 :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Ponedjeljak, 15. Novembar 2010

Licno mi je drago sto je Fettel postao sampion,on jeste mladic koji ima potencijala za velika dela,ove godine je grizao,isao na pobedu u svakoj trci i zbog toga dozivljavao pehove.

Mada,koliko je Fetel osvojio titulu toliko je Alonso izgubio upravo zbog one svoje osobine koju nikad nisam voleo kod njega,ziheraska voznja,gledao je gde je Weber a nije gledao sebe i da pokusa da ostvari sto bolji plasman i da ne zavisi od drugih.

Fettelu svaka cast ,zasluzio je. (o) (o)

zelim mu da predje u Ferrari i da nadmasi svog zemljaka,jer zaista ima potencijala a uz to i vise takmicarskog duha nego sto ga je Shumi imao(ovo mozda govorim zbog ove povratnicke misije Sumahera koja je zmaglila sve njegove uspehe)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

63

Utorak, 16. Novembar 2010

Alonso..........." Sto se vracao ( M.Scmuacher ) u Formuli 1 kada nemoze da predje jednog Petrova "

A komentar bi bio, a sto ti Majcin sine, nisi uspeo da ga predjes celih 35-krugova, sa mnogo jacim bolidom nego sto vozi Schumacher...........Ziherassssssssssss !!!

A sto se tice Fetela, zasluzeno, posle onoliko pehova, uspeo je da osvoji ono sto svaki pilot masta..... (o) (o) (o)

@Taki...

...Fetel je dobar i sve to, ali sumnjam da moze nadmasiti Shumahera.........ipak je to moje misljenje.

Posto sam tipovao na Fetela, i on je to odradio, sada tipujem na jos jednog mladog Nemca, a to je Hulkenberg, mlad je prgav je, i nadam se da ce biti brzi :D
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 673058-img-sport-formule-abu-zabi-ferrari-alonso-petrov-renault.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 18. Novembar 2010

Citirano

Orginalno od annonimus
@Taki...
...Fetel je dobar i sve to, ali sumnjam da moze nadmasiti Shumahera.........ipak je to moje misljenje.

On ne moze nadmasiti Sumahera(po mom misljenju) iz jednog jedinog razloga sto se pravila menjaju na stetu onih koji bi bili dominantni i sto FIa vise nikad nece dozvolit da neko bude tako ubedljiv i da se pitanje sampiona resava 10 trka pred kraj sampionata.

Upravo zbog takvih pravila smo imali zadnjih sezona borbu 2 ili vise vozaca do poslednje trke,do poslednjeg kruga za naslov sampiona.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

65

Ponedjeljak, 22. Novembar 2010

Jeste da nisam ljubitelj formule ali juce sam morao otici da docekam Sebastiana Vettela pri povratku iz Abu Dabija. Naime, nase kuce su svega 5-6 kilometara udaljene jedna od druge a ja kao pazljiv komsija nisam mogao da dozvolim da me na doceku nema. Bilo je interesantno, Sebastian je pravo interesantan tip, inteligentan, pun humora i sto mi se najvise dopalo, veoma je jednostavan, nije uobrazen. Sa sobom je doveo i Bülenta Ceylana, popularnog kabaretistu. Publika se dobro zabavljala. Napravio sam milion fotografija. na zalost, ne bas vrhunskog kvaliteta. Ako budem imao vremena i volje napravicu uzi izbor te cu ih objaviti.

ed je dodao/la ovu sliku:
  • vettel_hp.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

66

Nedjelja, 28. Novembar 2010

Citirano

Orginalno od annonimus
Hulkenberg, mlad je prgav je, i nadam se da ce biti brzi :D

Zadnji deo recenice glasi " brzi " mislim da ce se to i ostvariti.Ovih dana nacuo sam da ce on biti zamena Masse u Ferrariju, Massa otpada, a dolazi sveza krv........zeljna dokazivanja.

@ed

Nemoj se ustrucavat :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 27. Februar 2011

@ Taki

Zatvaraj, Pocinje nova Sezona :D