Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 09. Mart 2012

Formula 1 - 2012

Ko ce od ovih 6-Sampiona i ove godine poneti Titulu ?

Sveukupno je 4 glasova primljeno.

75%

Sebastian Vetel (3)

25%

Mihael Sumaher (1)

0%

Fernando Alonso

0%

Kimi Raikonen

0%

Luis Hamilton

0%

Dzejson Baton

Anketa
" Bilen alemlere rahmettir "

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 12. Mart 2012

:)

Samo za Nemce se glasa! A sta je sa ovim ostalim? :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 12. Mart 2012

Mislim da se u zadnjih par godina F1 krece u pogresnom smeru,previse nekih pravila,previse kontraverzi,slobodnih tumacenja propisa koji dovode do podela medju timovima i generalno do neke lose atmosfere koja se pravi oko F1

Formula gubi na popularnosti jer se trke organizuju u zemljama koje imaju samo novca za organizaciju a posecenost je ocajna,a takodje stalno menjanje zemalja domacina utice na to da se zapitate gde ce se odrzati sledeca trka,jer mozda nekom padne na pamet da je vec sledece godine izbaci iz kalendara...

Mislim da su favoriti Fetel,Alonso i mozda Hamilton,zbog dobrih bolida i dobrih timova koji stoje iza njih.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Slične teme

Korišteni tagovi

Formula 1

Social bookmarks