Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

41

Nedjelja, 23. Mart 2008

Pobedi RAikonen, Kubica 2. Razocara me moj pulen ALonso. Od njega ocigledno nista ove godine, nedovoljno konkurentan bolid, i kraj price.

Trka nista posebno, malo preticanja, 5-6 odustajanja, bez nekih vecih iznenadjena, osim odustajanja Mase.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

42

Nedjelja, 23. Mart 2008

Odlcina trka Kimija, vratio se gde mu je mesto.Sto se tice taktike oko pit-stopa, radi je kao jedan Cika od pre nekoliko godina :D

Masa Masa Masa................Australija kiks, Malezija kiks, sta je sledece?!!!

Hamilton auuuuuuuuuuuuu jako bledo izdanje Mclarenovih pilota.Videlo se ako nisu na 1-voj ili 2-goj pol-poziciji nema sanse da atakuju za prvu poziciju, nisu agresnivi kao n.pr Kimmi!

Alonso..........maximum sto najvise moze osvojit ove godine je 5-6 pozicija i to je znak ? :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

43

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od annonimus
Masa Masa Masa................Australija kiks, Malezija kiks, sta je sledece?!!!

Sledece je,ako se ne uozbilji i prevazidje neke komplekse,da napusti Ferari i da umesto njega dovedu npr Rozberga.umesto da rutinski zavrsi trku na drugom mestu,on srlja nepotrebno,a i to sto ga Kimi pretice u boxu kao vozaca druge klase,iako imaju iste bolide,bi trebalo da ga ozbiljno zabrine.

Citirano

Orginalno od annonimus
Hamilton auuuuuuuuuuuuu jako bledo izdanje Mclarenovih pilota.Videlo se ako nisu na 1-voj ili 2-goj pol-poziciji nema sanse da atakuju za prvu poziciju, nisu agresnivi kao n.pr Kimmi!

E sa ovim se u potpunosti NE slazem :]
Hamilton je vec na startu imao peh kada je u pit-u ostao citavih 19 sek,i uprkos tome je uspeo da se probije za 4 mesta napred.Dokaz da je pokusao sve i da je vozio izuzzetno agresivno su snimci nekoliko kasnih kocenja koja su bila posledica upravo agresivne voznje i jurnjave za Weberom i kasnije za Trulijem,koga je umalo na kraju i prestigao,iako je Truli imao 10 sek prednosti 10 krugova pre kraja.

Kovalainen se popeo na podijum i to je odlicno ako se zna da je krenuo sa 9-og mesta,posebno ako se zna da on jos uvek ne spada medju top klasu vozaca u F1.

Citirano

Orginalno od annonimus
Alonso..........maximum sto najvise moze osvojit ove godine je 5-6 pozicija i to je znak ? :D

Alonso nastavlja po starom cak i u Renou,cak i kad nema sta da izgubi.Iako su mu iz boxa porucivali da nagazi jer moze da stigne 7-og i osvoji bod vise,on se ipak odlucio da je bolje vrabac u ruci nego patka na grani...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

44

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
E sa ovim se u potpunosti NE slazem :]
Hamilton je vec na startu imao peh kada je u pit-u ostao citavih 19 sek,i uprkos tome je uspeo da se probije za 4 mesta napred.Dokaz da je pokusao sve i da je vozio izuzzetno agresivno su snimci nekoliko kasnih kocenja koja su bila posledica upravo agresivne voznje i jurnjave za Weberom i kasnije za Trulijem,koga je umalo na kraju i prestigao,iako je Truli imao 10 sek prednosti 10 krugova pre kraja.

Kovalainen se popeo na podijum i to je odlicno ako se zna da je krenuo sa 9-og mesta,posebno ako se zna da on jos uvek ne spada medju top klasu vozaca u F1.

Istina za onih 19-sekundi.Ali tu su sami krvi, nisu to uvezbali kao Ferrarijevi mehanicari............( opet su ukrali nesto od Ferrarija ) X(

Malo istine malo spekulacija, sve u svemu bice dobra sezona.Ima vremena i za Massu i za ostalu kompaniju. ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

45

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od annonimus

Istina za onih 19-sekundi.Ali tu su sami krvi, nisu to uvezbali kao Ferrarijevi mehanicari............( opet su ukrali nesto od Ferrarija ) X(

To je nesto drugo,ali to nije bilo do Hamiltona,mada cini mi se da nije bilo ni do mehanicara,prednji desni tocak se zaglavio,tu nema uvezbavanja. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

46

Subota, 05. April 2008

Robert Kubica vozač BMW-a startovaće sa pol pozicije na nedeljnoj trci za veliku nagradu Bahreina. On je do svoje prve startne pozicije u karijeri došao izuzetno sigurnom vožnjom na zvaničnom treningu .

Prvi put od Velike nagrade Kine iz oktobra 2006. godine sa pol pozicije kreće vozač koji nije ni iz Ferarija ni iz MekLarena. Kubica, ali i njegov tim BMW Zauber još jednom su potvrdili da ova sezona neće biti samo trka Ferarija i MekLarena.

REZULTATI KVALIFIKACIJA:
1. Robert Kubica (BMW) 1:33.096
2. Felipe Masa (Ferari) 0:00.752
3. Luis Hamilton (MekLaren) 0:00.921
4. Kimi Raikonen (Ferari) 0:01.047
5. Heiki Kovalainen (MekLaren) 0:01.117
6. Nik Hajdfeld (BMW) 0:01.366
7. Jarno Truli (Tojota) 0:01.623
8. Niko Rosberg (Vilijams) 0:01.644
9. Dženson Baton (Honda) 0:02.686
10. Fernando Alonso (Reno) 0:02.744
11. Mark Veber (Red Bul) 0:00.000
12. Rubens Barikelo (Honda) 0:00.137
13. Timo Glok (Tojota) 0:00.157
14. Nelsinjo Pike (Reno) 0:00.419
15. Sebastijen Burdo (Toro Roso) 0:00.544
16. Kazuki Nakadžima (Vilijams) 0:01.572
17. Dejvid Kultard (Red Bul) 0:01.062
18. Đankarlo Fizikela (Fors Indija) 0:01.130
19. Sebastijen Fetel (ToroRoso) 0:01.191
20. Adrian Sutil (Fors Indija) 0:01.474
21. Entoni Davidson (SuperAguri) 0:01.769
22. Takuma Sato (SuperAguri) 0:03.354

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

47

Subota, 05. April 2008

Mislim da je Kubicin rezervoar suh! Ova staza je prilično prijateljski raspoložena prema punim rezervoarima, tako da sam siguran da ćemo Kimija gledati na podijumu, 1. ili 2. mesto, jer mi se čini da je pun! ;)
Renault ispod svih očekivanja, iznenadio je i pesimiste u svojim redovima...
Ipak bi bilo sjajno da se ove godine bar 3 tima bore za titulu u obe konkurencije, pa me zato i raduje ovaj rezultat BMW-a.
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

48

Subota, 05. April 2008

R.Kubica mi se cini, da je kao sto rece Matrix SUH, dok su Massa i Hamilton malo tezi.A Kimmi u odnosu na ovu dvojicu ima visak goriva za 2 do 3 kruga vise.Tako da me nece iznenaditi ako sutra Ferrari dobije 1-2 pobedu, naravno Kimmi ispred Masse.To je moje misljenje, ostaje nam sutra da vidimo kakav ce biti rasplet.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 06. April 2008

Hmmm, Masa 1., Kimi 2.
Manje-više, očekivano, ali mi baš čudno što je Masa bio teži,
a uz to još i manje goriva dolio na prvom pit stopu od Kimija. Očekivao sam uzbudljiviju završnicu...
Ipak, tabela generalnog plasmana je ono što se broji ;)
Hamilton ima ozbiljnih problema sa preticanjem!
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 06. April 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX
Hamilton ima ozbiljnih problema sa preticanjem!

Rekao sam ja to jos podavno :

Citirano

Orginalno od annonimus

Sve u svemu lepa trka.Massa se ce sada lakse disati :D Dok Hamilton mora vezbat kako da ubaci u prvoj :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 06. April 2008

Dobro je sto se sve vise vozaca nalazi u krugu mogucih osvajaca ukupnog sampionata,sto svakako povecava gledanost i zanimljivost f1 sampionata.

BMW je definitivno ekipa koja moze pomrsiti racune Ferariju i Meklarenu,ekipa koja stasava u ozbiljnu i koja moze racunati i na titulu u dogledno vreme ako se ovako budu razvijali i napredovali.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 06. April 2008

Zna li neko kako da pratim F1 uživo preko interneta? Danas sam prvi put u zadnjih nekoliko godina pratio prenos na domaćoj televiziji (ne radi mi satelitska :( ). Al je jedan od onih voditelja izlupao, katastrofa!
Mislim da su najbolji voditelji Heiko i Christian sa RTL-a... Ne može ništa da im promakne.
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

53

Nedjelja, 06. April 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
BMW je definitivno ekipa koja moze pomrsiti racune Ferariju i Meklarenu

Malo Morgen, salim se ;)

Normalno je da se ima pehova, ali ako Ferrari i Mclaren zadrze konstnatnost bolida, onda ti BMW nema sanse.Videlo se danas na startu a i krug dva posle toga ( Kubica i Kimi ) koliko je Ferrari dominantniji od BMW.Ali kao sto rece ti lepo je videti nekog 3-eg kako mrsi konce...........sto bi rekao Babbha.............Viva

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

54

Petak, 25. April 2008

Stigli smo na Evropsko Tlo gde za vecinu Timova pocinje Prvenstvo u Formuli 1.

Ovo je bilo za ocekivati:

Free Practice

Ali ovo ispod me Izvadilo iz Patike :D

Free Practice 2

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

55

Petak, 25. April 2008

Prvih 12 u okviru jedne sekunde razmaka!
Love it! :)
Ovo je staza koju svi vozači F1 poznaju bolje od kućnog dvorišta. Sećam se kad ih je prvih 15 bilo u okviru jedne sekunde zaostatka.
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

56

Subota, 26. April 2008

Spanish GP

Pol position:

1 Kimi Räikkönen Ferrari 1:21.813

2 Fernando Alonso Renault 0:00.855

3 Felipe Massa Ferrari 0:01.009

4 Robert Kubica BMW 0:01.016

5 Lewis Hamilton McLaren 0:01.047

Ovo je vec velika razlika, zarem ne Matrix :)

A evo kako izgleda jedna Anketa, i na koje grane je pao Mclaren.
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • msghdf.jpg

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

57

Subota, 26. April 2008

hehe! Drugi krug kvalifikacija svih 16 su završili u okviru
jedne sekunde zaostatka!! :)
To sam morao da primetim.
Dobro, bili su rasterećeni (bukvalno) - prazni rezervoari, i tako to...
Na kraju kraju trećeg seta kvalifikacija ipak se vide ogromne razlike u performansama, i to one stvarne.
Sutra Kimi na najvišem postolju (ukoliko nešto ne izbaksuzira). Bolji je starter od Alonsa, mada je i Alonso opasan.
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

58

Nedjelja, 27. April 2008

Ide ovako :

Pole position: Kimmi Raikkonen

Lap Record: Kimmi Raikkonen 1:21.670.....2008 ( F.Massa 2007 1:22.680 )

Winer : Kimmi Raikkonen

One Two Win: Kimmi Raikkonen i Felipe Massa.... (o) (o) (o)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 3291194785.jpg

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

59

Nedjelja, 27. April 2008

Auuu kakav smor od trke!
Mislim, bilo je uzbuđenja zbog brojnih odustajanja, ali nije to to...
Mnogo bre jak ovaj Ferrari! :D
Nešto ne ide Nemcima ove godine, baš mi bi žao Heidfelda.
Ah, da. Alonso je bio jako dobar, iz bolida je izvukao i previše - zato nije ni ugledao crno-belu zastavicu.
Kimi je klasa za sebe! :)
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

60

Utorak, 06. Maj 2008

Nazalost...

Super Aguri saopštio je da se povlači iz takmičenja u Formuli 1. Japanska ekipa nije uspela da pronadje novog partnera, posle prekida saradnje sa kompanijom Magma Grup iz Dubaija prošle nedelje.

"Sa žaljenjem moram da obavestim javnost da ekipa od danas prestaje sa svim trkačkim aktivnostima", navodi se u saopštenju vlasnika tima Agurija Suzukija.

Super Aguri se na poslednjoj trci u šampionatu, koja je vožena 25. aprila u Barseloni, takmičila samo zahvaljujući pomoći koju je dobio od Honde.

Ove sezone za Super Aguri, koji nije uspeo da osvoji bodove, vozili su Englez Entoni Dejvidson i Japanac Takuma Sato

Social bookmarks