Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

101

Subota, 07. Juni 2008

Rezultati treninga u Kanadi.
Padala je kisa, tek 10-tak min. pred kraj treninga se idealna putanja osušila...
MATRIX je dodao/la ovu sliku:
  • traning_day.JPG
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

102

Subota, 07. Juni 2008

Gleda sto je Reno los. PRavi Hamilton, a Kubica sve bolji.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

103

Subota, 07. Juni 2008

Danas Rosberg najbrzi. Kvalifikacije za sat vremena.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

104

Subota, 07. Juni 2008

Prosle i Kvalifikacije, ali ne bih jos da komentarisem, sacekacu sutrasnju trku, pa cu onda sumirat.

A evo i nekih rokada:

D.Kulthard u Reno

S.VeTTel u Red bul

N.Pike u Toro Roso.........Po meni je ovo najbolje resenje, Pike sa ovako losim plasmanima jos nije za Reno, Sebastijan zasluzuje jaci klub dok je Dejvid...( vakat mu je za u penziju )...............Deda :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

105

Subota, 07. Juni 2008

Kao sto rekoh pre neku nedelju,mislim da Kimi Raikonen nije vozac za Ferari.Naravno,ne zbog toga sto nije dovoljno dobar,on je odlican vozac,ali on jednostavno nije za Ferrari zbog svog mentaliteta.
Covek pobedi u trci,izadje,uzme peha,ne napravi ni najmanju grimasu a kamoli da se malo poraduje ili progovori koju sa svojim timom.
Prosto je hladan i nezainteresovan,sto bi bilo logicno da je osvojio 10 titula,300 pobeda i 200 pol pozicija...ali on nije ni blizu toga.

Ferari je italijanskka ekipa,vatrena,emotivna,ekipa koja je susta suprotnost njemu i mislim da imaju problema zbog toga upravo u komuikaciji.

Uzmimo za primer Sumahera.On je Nemac,ali se ponasao kao da je italijan,bio je emotivan(iako i nemce bije glas da su hladni),radovao se svakoj pobedi i pol poziciji kao da mu je prva,cak i posle toliko godina sa nesmanjenim tempom.
I zbog toga ga je ekipa osecala kao svog,kao neko bez koga ne mogu,i zbog toga je on i sada deo ekipe,upravo zbog toga.

Kimi je idealan za Bmw ili Meklaren,ali za Ferrari nije.Oni imaju problema u komukicajiji sa njim(jer on uopste i ne prica),a to sto je osvojio titulu prosle godine je pre svega zbog one izreke da dok se dvojica svadjaju,treci koristi(Hamilton i Alonso).

@Annonimus: Mislim da uopste nisi fer prema Massi i da nerealno ocekujes od njega da glumi drugog vozaca,jer,zasto bi on glumeo drugog vozaca ukoliko na treningu(kvalifikacijama)osvoji bolje mesto od njega i posle to mesto odrzi do kraja trke,a pritom je tek start prvenstva?
I kad je Barikelo osvajao bolje pozicije od Sumahera na startu prvenstva,nije ga pustao,ali je Sumi u 95% slucajeva bio bolje plasiran pa je bilo logicno da ga Barikelo onda podrzi...

Sto se danasnjih kvalifikacija tice,svakako je iznenadjenje Kubica na drugom,Alonso i Rozberg,Kimi i Massa su gubili stotinke na pravcu,tj u trecem sektoru a u prva dva su bili brzi...
Raspored pred sutrasnji start obecava dobru trku...

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

106

Nedjelja, 08. Juni 2008

Nije Ferrari gubio na pravcu. Ferrari je gubio u krivini 10. to je ona krivina za 180 stepeni. E tu su imali brzinu ko Torro Rosso. Tu je Mclaren imao pola sekunde brzi bolid. Pazite, jedna krivina. Fucking ridiculous.
Ocekivao sam vise, prije svega od Raikkonena. Bio je brz tokom celog vikenda a i po zustroj reakciji posle kvalifikacija rekao bih da nas ocekuje tezak dan za Ferari sutra. Sigurno imaju malo vise goriva ali ne toliko ko sto pokazuje rezultat.
Mozda ce morati da smanje medjuosovinski raspon malo kako bi napravili kompromis oko one krivine. Videce gde manje gube. Manje zlo.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

107

Nedjelja, 08. Juni 2008

N E V E R O V A T N A TRKA!!!!!!!!!
Uživao sam! Kakvi obrti situacije! A tek ono Masino preticanje!!! Dva BMW-a ispred, divota! :))
Žao mi pomalo Alonsa, ostale ne :D :D
我还记得

• Poruku poslati

108

Nedjelja, 08. Juni 2008

Jao onog idiota. Niko me nije vise iznervirao. Pa zar toliko moze neko da bude arogantan da ne moze da podnese da je neko ispred njega. On da je mogao on bi ih preskocio obojicu. Kako glup potez. Pa prvo da nauci da vozi obicna kola pa da bi shvatio sta znaci crveno svetlo, kreten jedan.

Svaka cast Massi za ono mada su ruku na srce obojica otisli wide.
Vettel za ono na kraj :klanja: (o)

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

109

Nedjelja, 08. Juni 2008

A Hamilton stvarno počinje da se ponaša kao derpe. Kimi mu nakon incidenta pokazuje na semafor, a ovaj mu odgurne ruku!
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

110

Nedjelja, 08. Juni 2008

Najvise mi je zao Raikonena, ni kriv ni duzan je izbacen iz trke!!!! Jedna mala uteha Fastest lap je njegov :(

Potez dana, Felipe Massa, svaka cast!

Sebastijan VeTTel je lepo odbranio svoju 8-mu poziciju, bravo.

Quick Nick verovatno je rekao, " redno je bilo i ja da se popnem na podijumu " :D

Takvog misljenja je bio i Dedica.....Dejvid :D

Robert Kubica ja danas pokupio sve pohvale i hvale, perfektna voznja bez i jedne greske (o) (o) (o)

Ime slike ce vam reci sta mislim o ........
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • EL-Kretinjo.jpg

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

111

Nedjelja, 08. Juni 2008

Pricajte sta je bilo, bio sam u carsiju i zaboravio da gledam.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• Poruku poslati

112

Nedjelja, 08. Juni 2008

Usli Kubica, Kimi i Ham. u pit. Raikkonen i Kubica zajedno izasli, ovaj idiot izasao iza. Bilo crveno svetlo, oni stali jedan pored drugog a ovaj se zaleteo u Kimija. Kreten.

http://youtube.com/watch?v=cVyVanLVGQQ

Lewis Hamilton and Nico Rosberg will be demoted 10 places on the grid at the French Grand Prix on 22 June as punishment for his pit-lane accident in Montreal.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

113

Nedjelja, 08. Juni 2008

Pa dobro,mozda ga nije namjerno udario,vidi se da je hito! :rolleyes: :P
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

114

Nedjelja, 08. Juni 2008

Prosto je neverovatno da je najinteresantniji deo trke bio u boxu!
A sve je pocelo od Fetela i njegovog odustajanja,koji je mozda indirektno,preko Hamiltona vratio Kimiju za ono od prosle trke...
Kimi je s druge strane dokazao moje tvrdnje,jer nakon sto ga je Hamilton udario,reagovao je kao da mu je mahnuo a ne da ga je izbacio iz trke...
Kubica koristi dok se dvojica tamane u boxu :D :D
Ovom pobedom Kubice trka za sampiona je sve neizvesnija,cak 4 vozaca imaju podjednake sanse za titulu sto se ne pamti jos odavno...

Massa je kralj,imao je peh da dvaput ode u box u 2 kruga,i nakon poslednjeg mesta,preticao je odlicno i osvojio bodove,4 boda,a malo je falilo i 5...Svaka cast! (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

115

Nedjelja, 08. Juni 2008

Ne razumem šta ti smeta to kod Kimija?!
Jedan je ICE MAN, i tu njegovu hladnoću mu niko ne uzima
za zlo, da znaš. Sećaš li se prije par godina kad je zaspao u bolidu, dok je trajao trening? (Naravno, bolid je bio parkiran u boxu). Jednostavno, takav je...
Pokušaću da nađem tu sliku.
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

116

Nedjelja, 08. Juni 2008

Nista mi ne smeta kod njega,apsolutno nista,neka ostane kakav jeste,ali mi smeta takav u Ferariju,dakle mislim da takva osoba ne lezi ekipi iz Ferrarija.

Ice Man u Ice Ekipi a ne u Hot ekipi :D ;)

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

117

Nedjelja, 08. Juni 2008

Izgleda ga 2010. nećemo gledat u Ferrariju,
jer već se i na grandprix.com vrte špekulacije o Alonsovom
prelasku u Ferrari. To već postaje ozbiljno...
Iskreno, dok je Šumaher vozio, nisam baš hajo tog Alonsa,
ali sam ipak shvatio da je on izuzetan i energičan vozač,
veliki borac, koji zaslužuje bolji tim.
我还记得

• Poruku poslati

118

Nedjelja, 08. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Prosto je neverovatno da je najinteresantniji deo trke bio u boxu!
A sve je pocelo od Fetela i njegovog odustajanja,koji je mozda indirektno,preko Hamiltona vratio Kimiju za ono od prosle trke...
Kimi je s druge strane dokazao moje tvrdnje,jer nakon sto ga je Hamilton udario,reagovao je kao da mu je mahnuo a ne da ga je izbacio iz trke...
Kubica koristi dok se dvojica tamane u boxu :D :D
Ovom pobedom Kubice trka za sampiona je sve neizvesnija,cak 4 vozaca imaju podjednake sanse za titulu sto se ne pamti jos odavno...

Massa je kralj,imao je peh da dvaput ode u box u 2 kruga,i nakon poslednjeg mesta,preticao je odlicno i osvojio bodove,4 boda,a malo je falilo i 5...Svaka cast! (o) (o)

Nije mogao da mu vrati jer citiram Raikkonena "Jedno je udes pri 200 km/h a drugo pri 10 km/h'. Ono je notorna glupost koju je on uradio. Ono ni otac ne moze da mu opravda.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

119

Ponedjeljak, 09. Juni 2008

Nisam mislio bukvalno da mu se vrati vec metaforicki,i on je udario vozaca a i njega su sad udarili,a i nije bilo 10 km/h...

Nego,posto je Kubica po prvi put pobedio,custe li vi Poljsku himnu?? :D :D

Prepravili poljaci "Hej Sloveni" u "Hej Poljaci " :)) :))
Svidja im se himna mnogo...

Kubica 42 boda
Hamilton i Massa 38
Kimi 34

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

120

Ponedjeljak, 09. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke

Ovo je bilo namenjeno meni :D

Sto se tice trke.Da nije bilo udesa siguran sam 100% da niko od njih ne bih stigao Kimmija!!! Evo ja moj text necu Boldovat :D ;) 8)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks