Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

161

Nedjelja, 06. Juli 2008

Au kakav horor u Silverstonu! A još paklenije je na vrhu tabele generalnog plasmana! Prva trojica imaju po 48 bodova (Hamilton, Masa, Raikonen), a 4. je Kubica sa 46 bodova. Neverovatna sezona!
Ne želim da verujem da su onolike Masine greške rezultat njegovog neiskustva sa kišom, jer mu bolid posle udesa u petak nije najbolje optimizovan. Ali, PREVIŠE amaterskih grešaka je napravio.
Svi su pravili greške, Hamilton najmanje, ali ne zato što je najbolji,
već zato što je imao ogromnu prednost i bez problema je mogao skinuti nogu s gasa dok je bio pljusak.
Kimi se dobro izvukao, nakon UŽASNE taktike Ferrarija (ponekad ih mrzim zbog toga što hoće "van svijeta"!) X(
MATRIX je dodao/la ovu sliku:
  • SILVERSTONE.JPG
我还记得

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

162

Nedjelja, 06. Juli 2008

Auuu... Jednako sam uzivao kao u Japanu prosle godine. Masakr na stazi. U jednom trenutku se nije znalo ko oga pretice. Heidfeld dva put po dva vozaca, Raikkonen odlican na kraju i na pocetku ali ona greska sa gumama ih je kostala min. drugog mesta. Massa katastrofalan. Hamilton jednostavno najbolji od najgorih.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

163

Nedjelja, 06. Juli 2008

Pa dobro, nije baš da Hamilton spada u najgore, ali nije
baš nešto specijalan. Imao je danas više sreće nego veštine.
Krivo mi je kad najbolji ne pobedi, a to je danas bio Kimi Raikonen. Pred prvi ulazak u boks, stizao je Hamiltona po sekundu po krugu, pa i više. Jeste, i on je pravio neke greške, ali su one rezultat pritiska: osvajanje što više bodova i anuliranje glupih poteza svog tima!
  • KRETENI!!!.jpg
我还记得

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

165

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Nisam gledao ovu Trku :( Ali kao sto mogu procitat Kimmi je opet bio u centru paznje uz Fastest Lap.Znaci opet je bila greska sa gumama.Kako i da je sada su 3 x 48 ...........sto znaci sezona je tek pocela :D ah da ne zaboravim i Kubicu sa 46 poena.......bice jos dosta lepih trka ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

166

Četvrtak, 10. Juli 2008

Ovo me raduje

Raikkonen: I won't quit F1

Eurosport - Thu, 10 Jul 21:23:00 2008

World champion Kimi Raikkonen has dismissed speculation that he will quit Ferrari and retire from Formula One in 2009.

Speculation has raged that the Finn was disillusioned with the sport and would walk out on his contract, with Fernando Alonso taking his place at Ferrari.

But Raikkonen, who jointly leads the points standings with Lewis Hamilton and Felipe Massa, told Italian sports daily Gazzetta dello Sport that such talk fell wide of the mark.

"I have not broken a contract in all my life, and I have no intention of doing so now. In 2009 I will be driving for Ferrari," he said.

Despite McLaren driver Hamilton's crushing victory at the British Grand Prix on Sunday, Raikkonen said he was not worried about Ferrari's relative lack of pace.

"I'm reasonably satisfied. The speed isn't lacking, but sometimes we haven't managed to put together all the elements and have not succeeded in exploiting all the potential at our disposal," he said.

"We haven't lost any speed; we just need a good, clean weekend."

Komentar nije potreban :))
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 6e45371b.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

167

Srijeda, 16. Juli 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX

Svi su pravili greške, Hamilton najmanje, ali ne zato što je najbolji,
već zato što je imao ogromnu prednost i bez problema je mogao skinuti nogu s gasa dok je bio pljusak.
Kimi se dobro izvukao, nakon UŽASNE taktike Ferrarija (ponekad ih mrzim zbog toga što hoće "van svijeta"!) X(

Izvini,a kako je stekao tu prednost?Pustili ga mozda na pocetku trke 2 kruga pre svih ostalih?
Svi su pravili greske,on nije,mozda ne zbog toga sto je najbolji,vec zbog toga sto bolje od drugih poznaje stazu.

Ti ga pretera brate,ispade Hamilton pobedio zato sto je svima bila mokra staza i imali su krivine a on vozio po suvoj pisti aerodroma pa je zbog toga pobedio.

Sto se taktike tice,mislim da su onakav set dogovorili sa Raikonenom,ili su ga bar pitali sta misli,njegov inzenjer koji je zaduzen za njega...

@Anonnimus: Nije Raikonen bio u centru paznje,vec Hamilton,pobedio na domacem terenu... ;) 8)

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

168

Srijeda, 16. Juli 2008

Jesil ti pratio trku? Do pred ulazak u boks, Kimi ga je sustizao,
nakon toga, Hamilton mu beži po 4 sekunde po krugu...
Osim toga, Hamilton je bio prvi, tako da je imao NAJMANJE problema
sa vodom koja se diže iza bolida.
I konačno, kad je navalila kiša, svi su jurili nekakve pozicije
i što bolji plasman, ali on nije imao koga da juri.
A kad nikog ne juri, niti ga bilo ko juri, mogao je voziti opušteno, bez žurbe...
U tih desetak krugova, imao je vremena poput Force India.
Nije on loš, ali nije ni najbolji...
我还记得

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

169

Srijeda, 16. Juli 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX
Do pred ulazak u boks, Kimi ga je sustizao,

Ovo uopste nije merilo,Raikonen to uvek radi,vozi najbrze krugove pred box,a ako ga je vec stizao,onda ti je netacna teza da Hamilton nije morao da juri,tj bezi.

Citirano

Orginalno od MATRIX
nakon toga, Hamilton mu beži po 4 sekunde po krugu...

Pa jel Hamilton kriv sto su oni pogresili u taktici i sto mu je beazo po 5 sek po krugu?
Jel trebao mozda da ga saceka?

Citirano

Orginalno od MATRIX
Osim toga, Hamilton je bio prvi, tako da je imao NAJMANJE problema
sa vodom koja se diže iza bolida.

Pa opet ti kazem,nisu mu oni poklonili to prvo mesto pa je on tek tako bio prvi.On na startu nije bio prvi,i on je imao slicne probleme,ali je za razliku od ostalih te probleme brze resio.

Citirano

Orginalno od MATRIX
I konačno, kad je navalila kiša, svi su jurili nekakve pozicije
i što bolji plasman, ali on nije imao koga da juri.
A kad nikog ne juri, niti ga bilo ko juri, mogao je voziti opušteno, bez žurbe...

I konacno to sto on nije nikog jurio je posledica njegovog rada u prvoj polovini trke,dakle nisu ga oni pustili pa on eto nije imao koga da juri.

Da se razumemo,ja ne navijam za Hamiltona i ne mislim da je on najbolji vozac u F1 ali prosto reagujem na neke(po meni)glupe opaske u vezi njega a sve sa ciljem da se umanji njegov trijumf na trci.
Te nije mu niko smetao,te bezao 5 sek po krugu,te imao najbolje gume,te nije mu smetala voda...misli to su sve nekakvi izgovori da se umanji njegov i trijumf njrgovog tima.

Da je Raikonen na treningu bio prvi ili drugi,nebi ni njemu smetala voda,da je imao bolju taktiku,ne bi kasnio 5 sek po krugu,da je brze preticao autsajdere,mozda bi stigao pre Hajdfelda do cilja...ovako mozemo do beskonacnosti.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

170

Srijeda, 16. Juli 2008

Dobro, hajde, neću 100 puta da ponavljam da je tu ogromnu
prednost stekao nakon greške Ferrarijevih mehaničara.
Ne umanjujem vrednost ničije pobede, samo smo se po običaju
osvrnuli na tok i ishod trke i prokomentarisali neke stvari;
ne znam šta je loše u tome.
Uzgred, mislim da su trenutno, sa pravilima o zabrani TC-a, najbolji vozači Formule 1, Kimi Raikonnen i Fernando Alonso.
我还记得

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

171

Srijeda, 16. Juli 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX
Uzgred, mislim da su trenutno, sa pravilima o zabrani TC-a, najbolji vozači Formule 1, Kimi Raikonnen i Fernando Alonso.

Svaka ti je Zlatna !!! :D ;)

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

172

Petak, 18. Juli 2008

Velika nagrada Nemačke

U nedelju se vozi trka na ekstremno zahtevnoj stazi na kojoj su se dešavale neke od najdramatičnijih pobeda u F1. Sećam se kad je Barikelo ostvario prvu pobedu u karijeri, 2000. godine, startujući sa 18. mesta.
McLaren ovde nije pobedio već 10 godina, a Kimi se žali da ga na ovoj stazi bije maler :)) .
Ako bude kiše, Masa ima da završi u borovoj šumi :)) :))
Nadam se dobrom uspehu BMW-a pred domaćom publikom.
Videćemo rezultate nezvaničnog treninga, mada ni ti rezultati nisu previše merodavni.
  • Hockenheim GP.jpg
我还记得

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

173

Petak, 18. Juli 2008

bracoo nebih da se hvalim 8) 8) ali ja ima karte za hockenheimring i gledacu hi ako bogda live jojj konacno mi se ipunila zelja pratim formulu od 1998 godine i zivim bas o u hockenheim gde je staza formule 1 manje od 1 km mi je moja kuca od staze daleko :]

da znate kava je atmosfera za sada ovde 120.000 stranaca iz celoga sveta je dosla u jednom malom gradu koji ima 25.000 stanovnika. postavicu neke svoje slike ovde na forumu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

174

Petak, 18. Juli 2008

Brate, OBAVEZNO pošalji koju fotku sa trke!!! (o) (o)
我还记得

• Poruku poslati

175

Subota, 19. Juli 2008

Hamilton prvi, Raikkonen sesti. Katastrofa od kvalifikacija za Kimija. Katastrofalno podesen set-up.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

176

Subota, 19. Juli 2008

stimung je bijo extra usi mi zvuce jos kav saund joo nezaboravn dogadjaj slike cu postavit malo kasnije.

snimi sam jedan klip sa mobilnim postavi cu ga na youtube
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

177

Nedjelja, 20. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
@Annonimus: Mislim da uopste nisi fer prema Massi i da nerealno ocekujes od njega da glumi drugog vozaca,jer,zasto bi on glumeo drugog vozaca ukoliko na treningu(kvalifikacijama)osvoji bolje mesto od njega i posle to mesto odrzi do kraja trke,a pritom je tek start prvenstva?

Sta mislis jesam li fer?

Njemu bih ja kosacicu.Video sam da je Massa gotov, cim se Kovalainen izmakao da prodje Hamilton.I kazem, ovaj ce preci i Massu i Pikea.......sto je uradio i svaka mu cast.Danas je izvozio perfektno.

Iznenadjenje dana Nelsinjo Pike (o) (o) (o)

Dok su Kimi i Kubica mnogo toga izgubili zbog loseg setapa.

A Kimija jos prate maleri ! Pa se pitam do kada ce to trajati?

• Poruku poslati

178

Nedjelja, 20. Juli 2008

Skratio mi se zivot jedno 2 godine posle ove trke.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

179

Nedjelja, 20. Juli 2008

Hajde jadan nije kraj sezone :D

Neko moze osvojit Titulu u zadnjoj trci ;)

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

180

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

Ferrari pod hitno mora uhvatiti korak za McLarenom! Hamilton je danas imao više problema da pretekne Force India za ceo krug, nego Massu u Ferrariju! Ovo već nije dobro. A i Massa, kao baba! Šta bi od onog nekadašnjeg Ferrarija?! Treba im osveženje.
McLaren opasno brz! Svaka čast!
Žao mi Alonsa zbog 11. mesta, on je jedan od retkih koji ne taktizira previše, već se muški bori, pa šta bude! To volim da vidim na trkama! Bilo bi dobro videti ga u Ferrariju pored Kimija :D
我还记得

Social bookmarks