Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 05. Februar 2005

Formula 1

Nemoj ko da mi je prebacio sto sam opet otvorio ovu temu,jer sam vas lepo pitao i niko mi nije odgovorio.Posto pocinje nova sezona redno je i da bude drugacija tema t.j anketa.Imamo 3-opcije pa na tim opcijama glasajte za vaseg favorita............moj je M.Shumaher (nije reklama).
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 10. Februar 2005

Ja licno volim M.Sumahera ali mislim da je ove godine H.P.Montoja blizi tituli,mada nikad ne treba otpisivat 'nemca',nemac je nemac!
Go Michael (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

3

Petak, 11. Februar 2005

[SIZE=4]Gooooooooooo Kimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] (o) (o) (o)
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

4

Petak, 11. Februar 2005

Ma ova anketa ti je prilicno nezanimljiva!
M. Schumacher ima realno 80% sanse da 6 put zaredom osvoji titulu, svi ostali 20%!
Da bar glasi koga bi voleli da vidimo kao prvaka formule 1 u redu, a ovako kad pitas sta mislimo ko ce osvojiti, normalno je da svi oni koji uoste misle (tj. prate formulu 1) odgovore Schumacher strasni, jer je covek stvarno odskace od konkurencije svojim bolidom, fizickom spremom, iskustvom i dr…
Od kada pratim formulu 1 (a to je prilicno davno, pocetkom devedesetih sam poceo gledat legendarne prenose sa eurosporta, uz nezaboravne komentare najboljih komentatora svih vremena, John Wotsona i Ben Edvards-a) M. Schumacher mi je ubedljivo najnesimpaticniji vozac!
Posle svega onoga shto je uradio Hill-u 1994, zatim sezone 1995, kada je vozio potpuno neregularan Beneton, zatim Villeneuvu 1997, i sl. zasluzio je dozivotnu suspenziju!
Licno voleo bi da vidim HP Montoy-u kao prvaka ili J Buttona ili K Räikkönen ustvari bilo koga sem njega!
Toliko od mene!
Mogli bi u ovoj temi i prenositi sve novosti vezana za pocetak nove sezone u Formuli 1!

Prva trka vozi se u:
2005 FORMULA 1™ Foster's Australian Grand Prix Melbourne 4 - 5 - 6 Mar

Duzina staze je 5303 metara
Vozi se 58 krugova ukupne duzine 307.574km
Rekord staze drzi M. Schumacher - 1'24''215 (2004, Ferrari) postavljen 2003 godine
Melbourne se vozi od 1996 godine
Uzivo trku posmatra oko 80000 gledalaca

2004 Pole
M. Schumacher - 1'24''408 (Ferrari)

2004 Podium
1. M. Schumacher
2. R. Barrichello
3. F. Alonso

Dosadasnji pobednici:

2004 : M. Schumacher (Ferrari)
2003 : D. Coulthard (McLaren)
2002 : M. Schumacher (Ferrari)
2001 : M. Schumacher (Ferrari)
2000 : M. Schumacher (Ferrari)
1999 : E. Irvine (Ferrari)
1998 : M.Hakkinen (McLaren)
1997 : D. Coulthard (McLaren)
1996 : D. Hill (Williams)
1995 : D. Hill (Williams)
itd…

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 11. Februar 2005

analiza

Ja nigde nisam postavio pitanje dali je ona zanimljiva ili ne!!!!!A ja kao sto mugu videt i procitat od tvojeg posta izgleda mi kao da ti je jako zanimljivo pisati o Formuli.Ovde je slobodan izbor ako hoces odgovori ako neces nemoras.I nisi ti taj koji ocenjije TEMU.A to sto volis videt Montoju ili Kimija na piedestalu malo teze dok je dr-M.Sumi tu :)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 11. Februar 2005

Prije nego sto kazem svoje misljenje moram da primetim da je anonimus ponovo otvorio ovu temu, pa htedoh da pitam. Zasto si ponovo otvorio ovu temu? ;) ;) ;)

Salim se, naravno.

Mislim da je Sumaher bez premca i u ovoj sezoni. Iskreno, lepse bi bilo da nije tako, ali fakat je da je Shumaher TATA! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

7

Subota, 19. Februar 2005

Upravo tako prince i to sa velikim slovima TATA ILI PAPE :)))))

A to sto sam je otvorio,pitao sam prvo gospodu mod.... i admina a od njih mi niko ne odgovori pa ja na svoju ruku..

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

8

Utorak, 22. Februar 2005

Schumacher očekuje tešku sezonu

Michael Schumacher kaže kako očekuje mnogo težu sezonu od prošlogodišnjeg ležernog puta do naslova prvaka. Ferrarijeva zvijezda, pobjednik čak 13 prošlosezonskih utrka, rekao je za britanski Sunday Times: »Uvjeren sam da će ovo biti mnogo teža godina. Prvo, prošle godine nismo očekivali da ćemo biti toliko jači od konkurenata. Konkurenti sigurno neće dozvoliti istu pogrešku. Istovremeno, mi smo se poprilično namučili da budemo tu gdje jesmo, i nadamo se tu i ostati. Vjerujem da to možemo. Ferrarijev tehnički direktor Ross Brawn vjeruje kako će Schumacher morati promijeniti stil vožnje kako bi se aklimatizirao s novouvedenim pravilima. Tiče se to pravila o gumama po kojima se, od sada, jedan set guma mora koristiti tijekom cijelih kvalifikacija i cijele utrke.

21. feb 2005

Sta mislite o novim pravilima?
Motor, gume i dr....

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

9

Utorak, 22. Februar 2005

Tacno je da ce biti teska sezona,kao i svaka prethodna.Vozaci pre svakog pocetka govore sa bojaznoscu.Kao bice teska sezona nova pravila i ostalo.Prodze prva trka i odmah dolazi do stimunga.Pa boze moj nek pobedzuje onaj ko to najbolje zna i ume :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 23. Februar 2005

Ja mislim da je Sumi jos uvek neuhvatljiv za ostale ali ne vise onako ubedljivo kao ranijih sezona.al mi nikako ne ulazi u glavu sto svaki tim kaze da ce novi bolid za predstojecu sezonu biti spreman tek za sredinu sezone!!!pa sto ne pocnu na vreme sa probama pa da sa novim bolidom pocnu novu sezonu???? :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

11

Citirano

Ja mislim da je Sumi jos uvek neuhvatljiv za ostale ali ne vise onako ubedljivo kao ranijih sezona.al mi nikako ne ulazi u glavu sto svaki tim kaze da ce novi bolid za predstojecu sezonu biti spreman tek za sredinu sezone!!!pa sto ne pocnu na vreme sa probama pa da sa novim bolidom pocnu novu sezonu???? :(

Postujem ja to ali jesi cuo da je Ferari nekad rekao da ce biti gotov sredinom sezone? :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od annonimus
Postujem ja to ali jesi cuo da je Ferari nekad rekao da ce biti gotov sredinom sezone? :)

Ene cuo,pa nema sta da cujem,vec dve prethodne sezone je tako,a najavili su i za narednu da ce sezonu poceti sa starim bolidima da ce novi biti na stazi posle nekoliko trka,nisam bas zapamtio posle tacno koliko.ako iole pratis formulu,morao bi to da znas.Ferari je prosle sezone vozio sa starim bolidom sve do Monce a Mercedes cak dve-tri trke pred kraj je vozio sa starim bolidom.
slicno je bilo i pretprosle sezone,za to sam 100% sifuran,jer u zadnje dve sezone nisam propustio ni jednu jedinu trku!sve sam ih gledao i vecinu treninga takodje.a umalo da odem na Hungaroring da uzivo pratim jednu. ;)
proveri ove navode ako mi ne verujes.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

13

Tacno

Sad sam se setio,jer sam se bas pitao kad pobedzuju sa ovim starim bolidom sta im treba novi.A da ti kazem nisam ni ja propustio ni jednu.A ove sto su sa ovom vremenskom razlikom drug mi ih snima pa ih ja kasnije gledam.A mislim da ce ova sezona biti dosta dobra jer imamo Sangaj i Istanbul.Sto vise trka to bolje za nas ali da nisu onako monotone :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 24. Februar 2005

Drago mi je da sam te podsetio.i ja se to stalno pitam,kad su superiorne sa starim bolidima,sto li ih menjaju,al verovatno imaju neke korekcije,nova saznanja...
sto se novih trka tice(od prosle sezone Bahrein,Kina a od ove Turska,a mozda i Rusija)mislim da Sumi upravo na tim stazama ima vekike sanse da pobedi jer se on zbog ogromnog iskustva brzo prilagodi stazi,nagje joj mane,idealnu putanju i kao posledica toga,pravi najbolja vremena a samim tim i pobedjuje.prosle god.je on pobedio u Bahreinu.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 25. Februar 2005

Tashke ma stari vuk ti je to.Ma lako je njemu lako uhvati ritam,a i dobro ekipu ima iza sebe sto opravdava mnogobrojne rekorde.Znas kako kazu vozi Ferrari pa mu je lako a kao sto znam i Barichelo vozi Ferrari pa nikako da mu krene od ruke:).A ova staza u Kini mislim da je Shumi prvi izvozio na njoj kad je bila ona promocija otvaranja.Kako i da je bice dobra sezona brm brmmm brmmmmmmmmmm

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Petak, 25. Februar 2005

Pa mnogi kazu da je njemu lako da osvaja titule kad vozi za ferari,ali zaboravljaju da je Sumaher osvojio prve dve titule sa Benetonom,sa Renoovim motorom,a i tad je postojao i ferari i meklaren i konkurencija je bila mnogo jaca nego sad(Alan Prost,Mika Hakinen,Zak Vilnev,Dejmon Hil)
Evo,bas malopre vidoh na b92 da je ferari predstavio svoj novi bolid F2005 ali da ce svoju premijeru doziveti tek u maju ,a sezona pocinje u martu i do tada ce koristiti unapredjeni F2004,koji je doziveo neke korekcije u skladu sa novim pravilima.
Takodje,Luka di Montecemolo je izjavio da Ferari mozda posle duzeg vremena nije favorit za osvajanje prvog mesta za konstruktore jer ima velike rivale u Meklarenu,Bmw Wilijamsu i Renou. ;)
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • 43970741421f2e3535fd3568990808_140x94.jpg

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

17

Petak, 25. Februar 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
al mi nikako ne ulazi u glavu sto svaki tim kaze da ce novi bolid za predstojecu sezonu biti spreman tek za sredinu sezone!!!pa sto ne pocnu na vreme sa probama pa da sa novim bolidom pocnu novu sezonu???? :(

Pa to se namerno radi tebra da bi na forumima imalo o cemu da se pise :). Salim se. Ama daju sebi oduska, tj. prostora da ako nesto krene naopako da se pravdaju starim bolidom, a ako sa novim krene nesto naopako opet se pravdaju kako su preuranjeno uveli novog konja u trku. Moj favorit je kao i prethodnih godina Williams BMW.

Ne mogu da se setim sta sam ono skoro cuo? Ko je presao za koga da vozi? Pomagajte!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Petak, 25. Februar 2005

Montoja iz Bmw-a je presao u wilijams,Ralf Sumaher je presao u Tojotu,vratio se Zak Vilnev,mislim da je u ...neznam u koju ekipu... :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

19

Subota, 26. Februar 2005

Tashke Tashke dosta tog znas,samo si zaboravio da je tad i A.Senu pobedio dok je jos vozio u Benetonu a F.Brijatrore mu je bio vodza grupe i jos tad je dao izjavu da ce i on jednog dana biti sampion :).......(sto nije pogresio)...........:)

Phikret

Ada tih promena ima mali milion,sto ih je sve tesko zapamtiti.

Montoja-Mcclaren
Ralf-Tojota
Davida-traze ga kao test vozaca u ferrari
u Red Bul onaj Austrijanac (bice od njega nesto) Klajn,Klin tako nesto,pa neki kinez,rus sve se to zivo popalilo da sedne u bolid.........kao ja u Ferrari hehehhehehehehe(auto zam vozio a bolid jos nisam)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

20

Subota, 26. Februar 2005

@annonimus: vozio si Ferrari? Kakvo je to iskustvo?
Ja sam vozio "samo" 911, ali Ferrari... tako bogatog sefa nemam :D

Social bookmarks