Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

241

Petak, 27. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Fahro
@annonimus: izgleda da si pokrenuo veoma zanimljivu temu - vidim da je pocelo da se pise na veliko (o)

Kad Schumi ove sezone pobedi, bice to veoma neunosno za sve koji nisu Schumi fans. ;)

Salu na stranu - ako ostatak ove sezone bude kao poslednja trka, onda imamo razlog za radovanje.

Pravo da ti kazem evo za ovo godina sto sam ovde sam otvorio nekih 5-6 Tema koje su dosta bile citane a i dosta se pisalo o njima.

Ali mi je ova pun pogodak.Nego da se mi osvrnemo na zadatoj Temi.Bacili se na Tashketa jadni momak,Taki znaj ovo da Fahro i Ja smo na tvojoj strani pa kud puklo nek puklo.

Samo ako nam Shumi ove 2-3 Trke sada sto dolaze ne uradi nista onda nek se zboguje od Titule.

Takva je realnost,a ako se pokaze onda smo mi u dobiti a ovi ostali nek mu misle.
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

242

Petak, 27. Maj 2005

Citirano

Orginalno od annonimus
Taki znaj ovo da Fahro i Ja smo na tvojoj strani pa kud puklo nek puklo.

Ovo mi je drago da vidim(procitam),jer mi nismo od 'onih'koji navijaju samo kad je neko u vrhu,mi cemo bit uz Sumija sve dok se bude takmicio,pa ko sto ti rece,kud puklo da puklo.
Mislim da ce sad za VN Evrope imati vecu podrsku nego ikad,a nadam se da ce se sve kockice slozit(u principu,sve su sloxene sem guma X( )i da ce zasijat punim svetlom pred domacim navijacima.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

243

Petak, 27. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od annonimus
Taki znaj ovo da Fahro i Ja smo na tvojoj strani pa kud puklo nek puklo.

Ovo mi je drago da vidim(procitam),jer mi nismo od 'onih'koji navijaju samo kad je neko u vrhu,mi cemo bit uz Sumija sve dok se bude takmicio,pa ko sto ti rece,kud puklo da puklo.
Mislim da ce sad za VN Evrope imati vecu podrsku nego ikad,a nadam se da ce se sve kockice slozit(u principu,sve su sloxene sem guma X( )i da ce zasijat punim svetlom pred domacim navijacima.

He he he ....
Navijamo sad za shumija i kad nije na vrhu!!??
A za koga si navijao do 1994? ?(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

244

Nedjelja, 29. Maj 2005

Danas ce sa starta krenuti kao prvi Nemac ;) Nick Heidfeld (cestitam, dobar posao (o) ).
Drugi je Raikkonen, za njim Webber, Trulli, Montoya, Alonso na sestom (!) mestu, Barichello, Ralf SCH, Fisicella, MSC na desetom, itd.

Znalci kazu da vise goriva u rezervoaru ima Webber, Ralf i MSC nego njihovi kolege iz tima.

Videcemo kako ce ispasti danasnja trka.

Go, Schumi, Go! (o)

Dopuna posle trke:
1. Alonso
2. Heidfeld
3. Barichello
4. Coulthard
5. MSC...

Raikkonen je bio prvi do poslednje runde i onda mu je pukla guma! Stvarno idiotsko pravilo koje naredjuje da ne smeju da se menjaju gume - teraju ljude da voze na granici dok se neko ne zabije! X(
Dole sa tim ko je ovo pravilo izmislio! o|

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

245

Nedjelja, 29. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
He he he ....
Navijamo sad za shumija i kad nije na vrhu!!??
A za koga si navijao do 1994? ?(

Ako te bas interesuje,pre nego sto se Sumaher pojavio,navijao sam za Alana Prosta. ;)
Inace,danas je bila dobra trka,bas mi bi zao Raikonena,covek prvi celu trku i u zadnjem krugu(kako mediji javise)ipak mu nije pukla guma vec osovina ali svejedno,prednja desna guma je bila u ocajnom stanju,bilo je pitanje sekunde kad bi pukla!!!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

246

Nedjelja, 29. Maj 2005

Osovina pukla, nije guma... Pa dobro. Ali pukla osovina zbog gume, koja je naterala osovinu da toliko vibrira, dok ne pukne! Jos uvek krivim onoga ko je izmislio da gume ne mogu da se menjaju...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

247

Nedjelja, 29. Maj 2005

FAHROOOOOoooooooo......
Gdje si ?????
Nemaaaa teeeeeeee...
NAVRATIIIII!!!!!!
Pozdrav za sve SHUMAreHEROVE!!
Kuchi bio chovek i shta bi????? :))
Svaka chast KIMIJU al ovako je mozhda i bolje,ALONSO pravi razliku josh vechu i OTPISUJE dosadashnjeg SHAMPIONA ,smrdljivog shvabu!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

248

Nedjelja, 29. Maj 2005

Sandokaneeee! Evo meeee! :))
Pa znas kako se kaze kod nas: nije svaki dan bajram! :)

Mora Sampion ponekad i da izgubi, da ne bi ostali izgubilji volju.

Znas sta? Polako pocinjem da mislim da je Schumi ovo sve dogovorio sa Maxem Mosleyem, da bi F1 opet ucinili zanimljivijom i za ljude koji ne navijaju za Schumachera - jer, iskreno receno, bez vas (ljubitelja ostalih), ne bi bilo ni nas. Pozdrav i postovanje. (o)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

249

Nedjelja, 29. Maj 2005

Pre svega dobra trka nema reci.Steta za Kimija vodio momak od pocetka do samog kraja.A Fahro taj sto je to izmislio mora da je neki degenerik,verovatno neko mora da polomi noge ili nedaj boze da pogine da bi promenili pravilo za promenu guma.Moze se reci da sam dosta zadovoljan od Ferrarija ove trke iz razloga sto su gume izdrzale na temperaturi od 43-45 C sto je dobar pokazatelj da su nesto uradili sto se tice toga.A sto se tice Shumija toliko je moga posle onog udesa na startu nasao se na samom kraju pa je i dobro dogurao do 5-pozicije.A najgoru taktiku je primenio Nik Hajdfild sa toliko pit-stopova dobro je dogurao do 3-pozicije kao i Baricelo do 4-te.Tako da suma sumaru DOBRA UTRKA sto bi rekli Hrvati :)

P.S

Sandokan i dalje ostajemo za Shumahera ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

250

Ponedjeljak, 30. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Fahro
Osovina pukla, nije guma... Pa dobro. Ali pukla osovina zbog gume, koja je naterala osovinu da toliko vibrira, dok ne pukne! Jos uvek krivim onoga ko je izmislio da gume ne mogu da se menjaju...

Kimi je imao dva prilično surova izleta u prirodu tako da bi moja skromna procena uzroka havarije bila okrenuta prema toj činjenici. Gume vibriraju i eksplodiraju a osovine i ramena to uvek preživljavaju. Kimi mi je simpatičan i nije zaslužio ovakav rasplet, ali mi se čini da ga je donekle zaradio.

Rekoh ja ko će sezonu učiniti zanimljivom...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

251

Djordje, u pravu si. Ali taman sam mislio da je proslogodisnja struna peha za Kimija vec na kraju, kad ono evo incidenta.

Razmisljao sam i o tome da je Kimi sam kriv za to sto se mu desilo i verovatno bi mi bilo zao svakog komu bi se nesto tako dogodilo (pa cak mozda i Montoyu :D), ali jos uvek mislim da ta osovina ne bi pukla, da je bila malo mirnija. Mozda uzrok pucanja osovine nije pneumatika, ali je pneumatika sigurno doprinela pucanju osovine.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

252

Fahro,jesil primetio u kojoj su boji tribine(95%)?
sa svih strana su se vijorile crvene zastave,a i svi su bili u scrveno (o) (o) (o)
Ostaje zal sto Ferari nije napravio bolji rezultat...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

253

Pneumatika ili Guma kako zelite je bila jedini krivac za to.Hvala bogu da je doprinelo i njegovo setanje po travi,ali ne toliko kao guma.A sama Osovina je morala puci,jer pri voznji od 300 do 310 km/h i pre ulaska u sikanu moras namaliti na nekih 50-60km/h i sada vidite vi kakve udare dobija osovina od samog tog kocenja.Pa nije ni cudo sto je pukla.Kako i da je sve se lepo zavrsilo.

Tashke imase neke crvene boje na tribinama,sto li?

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

254

Utorak, 31. Maj 2005

Pa da, crvena je bila na tribinama... A razlog? Pogledajte na ovu temu: mislim da je vise onih protiv Ferrarija i Schumachera nego za njih. A sad pogledajte na rezultate ankete gore, malo vise...

Sve jasno? :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

255

Srijeda, 01. Juni 2005

Fahro to je jasno kao DAN.To ti je ono dok je Tajson bio u TOP formi svi za njega,poce covek da gubi svi protiv njega.Kako bilo ima jos 12-trka do kraja sezone pa je sve moguce,a najbitnije je da jos ima matematike.Nego mi se nesto SANDOKAN usuteo na ALONSOVE izjave kako je sretan t.j presrecan kad je video da je Kimiju bolid otkazao.A da je to izjavio Shumaher svi bi skocili na njega kao na bauka.Ali takav je ovaj sport nema familije nema partnera.Tako da svaki Shumaherov postupak dosadasni je bio ispravan!!!!!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

256

Srijeda, 01. Juni 2005

:)) nisam cuo tu izjavu Alonsa, ali imas pravo kad kazes da u tom sportu ima samo jedno - doci do cilja prvi... Okrutno, ali istinito.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

257

Ponedjeljak, 06. Juni 2005

Fahro

Ova trka sto dolazi u Kanadi,tu bih voleo da tradicija produzi nista vise!!!!!
Ako se pita neko zbog cega,nek proveri statistiku staze Zil Vilnev ko je bio najbolji na njoj :)

CIK POGODITE ;)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

258

Citirano

Orginalno od Tashke
Fahro,jesil primetio u kojoj su boji tribine(95%)?
sa svih strana su se vijorile crvene zastave,a i svi su bili u scrveno (o) (o) (o)
Ostaje zal sto Ferari nije napravio bolji rezultat...

Pa ne mora da znaci ako je toliki narod u crvenom da je u pravu ;). Nekad su svi bili komunisti, a sad? ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

259

Phikrete,sve me vise i vise iznenadjujes!(u negativnom smislu 8) )
Pa ne navijaju oni za Ferari zato sto misle da ce tim cinom biti negde u pravu,vec kao i ja,kao i svi,navijaju jer vole ferari,vole Sumahera i volece ferari pa ma ko vozio za njega!!!
Stvarno mi nije jasno sta ti ovo znaci...i kakve to veze ima sa komunizmom... :(
To sto su tribine u crvenom znaci da ferari ima najvise navijaca i NISTA VISE!!!!Stvarno neznam kojom to logikom poveza navijanje sa "biti u pravu" :(

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

260

;(

Citirano

Orginalno od annonimus
Fahro to je jasno kao DAN.To ti je ono dok je Tajson bio u TOP formi svi za njega,poce covek da gubi svi protiv njega.Kako bilo ima jos 12-trka do kraja sezone pa je sve moguce,a najbitnije je da jos ima matematike.Nego mi se nesto SANDOKAN usuteo na ALONSOVE izjave kako je sretan t.j presrecan kad je video da je Kimiju bolid otkazao.A da je to izjavio Shumaher svi bi skocili na njega kao na bauka.Ali takav je ovaj sport nema familije nema partnera.Tako da svaki Shumaherov postupak dosadasni je bio ispravan!!!!!

Ovaj se obradovao shto mu se pokvario auto. 8)
Shumaher je skakao kad je poginuo SENNA!!?? :O

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks