Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

281

Ponedjeljak, 20. Juni 2005

Cirkuska predstava....
Da bi nekako uchinili zanimljivim ovu sezonu i UDOVOLJILI FANOVIMA FERARIJA(da pobjedi shumar) chelnici F1 su "URADILI OVO SHTA SU URADILI".....
I OPET im dzaba.
Kimi ili Alonso?
Prije ovaj DRUGI po trenutnom plasmanu,tako se barem chini
ALI JA MISLIM DA CHE TO BITI KIMI!
Svejedno........
shumaru je odsviran KRAJ.I crvenim pe*erskim bolidima..... (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

282

Utorak, 21. Juni 2005

Ne znam da li se sjecate starta trke, cak su ferrariju dali 100mt fore ispred minardi i jordana, a vozaci ove dvije ekipe, zaboravio sam imena, razbise se gore u vrhu ekrana, da jedan drugog zasmetaju. Jadni kamerman imao je tezak zadatak da u jednom kadru uhvati sve aktere trke. Mozda je bolje bilo da se koncentrirao na kraj, pardon borbu za treca mjesto, jer su ionako ferarri bosovi Barrichellu zaprijetili da se ne trka sa Schumacherom, mada su im sanse za kup podjednake.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

283

Utorak, 21. Juni 2005

Kad je Barichelo krenuo da predje shumara iz BOXA je stiglo naredjenje :
DVA BOLIDA U CILJU!!
Shta to znachi?
Da se uopshte ne bore i da ostane TRENUTNI PLASMAN(koji su ONI skrojili u BOXU na dolivanju goriva,zadrzhavshi Barichela duzhe!!??).
I stvarno MI nije jasno KAKO NEKO MOZHE DA NAVIJA ZA OVOG POVLASHCHENOG PROSECHNOG VOZACHA KOJI JE ISKORISTIO JEDNU VRIJEMENSKU RUPU U FORMULI 1. NASTALU POSLIJE SMRTI SENNE!!
+ shto vozi u ferariju(najmochnijem timu).
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

284

Srijeda, 22. Juni 2005

Ada vi sad mozete komentirat.Da je bilo ovako ili onako.Mi nista drugo nemozemo osim podrzavat naseg favorita.A to dali je TATA nasao rupu u F1 ili nije,nemozemo reci sa sugurnoscu.Jer je bilo dosta dobrih sofera a i bolida ovih zadnjih desetak godina.Pa ne bih rekao da je on to uradio na srecu.
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

285

Srijeda, 22. Juni 2005

Mozhesh Ti prichat shta hochesh i voleti koga hochesh (chak i shljama ljudskog kao shto je shumar0ali UPAMTI ,
NAJVECHI JE BIO SENNA A NJEGOV NASLEDNIK CHE BITI ALONSO!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

286

Četvrtak, 23. Juni 2005

BMW kupio Zauber

Kompanija BMW kupila je u sredu većinski paket akcija Formula jedan tima Zauber.

BMW će se sledeće sezone u Formuli jedan takmičiti pod svojim imenom.

Nemačka kompanija trenutno motorima snabdeva Vilijams, a tim se u Formuli takmiči pod zajedničkim imenom BMW-Vilijams.
Odnosi dve kompanije, medjutim, pokvarili su se u poslednjih par meseci i očekuje se da će se njihova saradnja prekinuti na kraju ove sezone.

Eto nama jos jednog jakog tima od sledece sezone (o) (o) ,Anonimuse,Fahro,jestel primetili(a ko normalan nije primetio 8) )da 'ovi' koji mrze Sumahera samo pisu kako je on los a nikad o nekom njihovom ljubimcu i sta taj njihov ljubimac radi,kakve rezultate pravi,...?

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

287

Četvrtak, 23. Juni 2005

Il si chorav il si pojeo neshto veoma loshe.Pogledaj prvi post iznad tebe :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

288

Petak, 24. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Mozhesh Ti prichat shta hochesh i voleti koga hochesh (chak i shljama ljudskog kao shto je shumar0ali UPAMTI ,
NAJVECHI JE BIO SENNA A NJEGOV NASLEDNIK CHE BITI ALONSO!

U tvojim SNOVIMA mozda.Ali realno gledano malo teze.Jer je tu Kimi,Nik i jos nekoliko njih koji cekaju svoj trenutak u jacim Timovima.

Ako mi je neko antipatican u F1 to ti je Alonso,kako se radovao kad je Kimi ispao pokazivao je 4-prsta kao demek ja,a sada mi nesto cuti (sto li)?

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

289

Petak, 24. Juni 2005

hare,care,pare...

samo Alonso.. (o)

a za druge me zabole uvo... 8)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

290

Petak, 24. Juni 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Eto nama jos jednog jakog tima od sledece sezone (o) (o) ,Anonimuse,Fahro,jestel primetili(a ko normalan nije primetio 8) )da 'ovi' koji mrze Sumahera samo pisu kako je on los a nikad o nekom njihovom ljubimcu i sta taj njihov ljubimac radi,kakve rezultate pravi,...?

Tashke, moramo da se borimo protiv jednoumlja. Životno iskzustvo nas uči da to nije dobar put :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

291

Petak, 24. Juni 2005

Phikrete u potpunosti si u pravu ali nacin na koji se ti boris ti nije dobar!ne treba da vredjas one/onog za koga nisi vec da velicas one/onog za koga jesi! i da pricas o kvalitetima tvog favorita a ne o manam drugih i trazenja dlake u jajetu! ;)
Cini li ti se da je 'jos neko'tako radio:samo blatis druge a za sebe nista???? :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

292

Petak, 24. Juni 2005

Mnogo ste MI VAS dvojica smijeshni! :))

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

293

Subota, 25. Juni 2005

smijesni i sumljivi :D
malo za promenu

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

294

Subota, 25. Juni 2005

forumla1

ene,ene...sumLJivi...ccc o|
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

295

Nedjelja, 26. Juni 2005

Iki brate a gde nadze Alonsa aman ti cinim :)

Kad ode TATA u penziju moram trazit drugog lika,kojeg cu favorizirat.Ali sam siguran da to nece biti Alonso!Pre ce biti Kimi ili eventualno ako dodje Valentino Rosi neko od njih dvojice.

P.S

Hadalj

W.Back ;)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

296

Nedjelja, 26. Juni 2005

hare...

ada ko je taj TATA...to je obichni penzioner...

vrijeme mu je da ide u peMziju..brate

ti znash da brat zbori pravilno..uvijek

ada pobJedjuje Alonso brate...

nama tu druge...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

297

Nedjelja, 26. Juni 2005

FIA najavila kazne povodom incidenta u Indijanapolisu
Timovi zapretili bojkotom
Formula bez bolida! Posle skandala u Indijanapolisu kada je sedam timova “eliminisano” iz trke zbog problema sa “Mišlenovim” gumama, FIA je zakazala disciplinsku komisiju za sredu, gde su najavljene rigorozne kazne za ekipe koje su optužene za narušavanja imidža Formule 1.

Pomenuti timovi su najavili bojkot najbržeg svetskog cirkusa u slučaju da sva odgovornost padne na njihova leđa, dok u međuvremenu traju pripreme za predstojeću trku koja će se voziti za veliku nagradu Francuske (3. jul).

- Uplašeni smo, jer bilo kakva kazna za nas bila bi pogrešna, timovi su bili nevine žrtve, kao i publika u Indijanapolisu. Pominje se iznos od 2,5 miliona dolara do suspenzija, a u tom slučaju ostaje nam samo da se žalimo. Ukoliko treba da idemo na sud, ići ćemo, a možda ćemo i bojkotovati Formulu 1 - upozorio je Pol Stodart, šef Minardija, čija se ekipa zahvaljujući činjenici da koristi “bridžston” pneumatike takmičila u Indijanapolisu.

Maks Mozli, predsednik FIA, smatra da bi eventualne kazne za timove mogle da budu u rasponu od obične packe po ruci do doživotne zabrane učešća u Formuli 1, a najverovatnije nešto između ova dva ekstrema.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

298

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Tashke

I ja to procita u dnevnoj stampi.Ali TASKE za to je kriv SHUMAHER MIHAEL t. j TATA :)) :)) :)) :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

299

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Mora da je on sve to zakuvao,100% je on kriv :)) :)) :)) :)) :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

300

Utorak, 28. Juni 2005

Evo sad sam citao FRISKE vesti iz sporta konkretnije za F1.Kazu da se sutra sastaju da razmotre situaciju oko bojkota koji se dogodio u Indi....Pa su moguce velike kazne za timove cak i diskvalifikacija.A moguce je da se opet dogodi isti START sa 6-bolida ctcttcctct.Bruka sta uradise ovi sa Mishelinom.

Social bookmarks