Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

441

Utorak, 23. August 2005

Kad neko vishe NIJE ONO SHTO JE BIO onda pochinje da se pishe o njegovoj proshlosti,njegove titule OVO<ONO!!??
po 100-ti put kazhem 1389 g. bio Kosovski boj!
PA!!?? :))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

442

Srijeda, 24. August 2005

:D Sa-Hi :D

nejse...

Alonso, skoro pa da je utvrdio broj bodova koji mu obechava Titulu ove godine... skoro, nejse, da bi mu se Shumaher primako ili poravnao s njim trebalo bi da 2 x po 12 poena pokupi a da Alonso totalno ne uzme ni jedan jedini bod shto je skoro pa nemoguce?

U Monci, dje se vozi stravichno brzo inache osim Kimija, koji ima lepih izgleda da najuri nadobudne i ostale nacije, Alonso sa svojim timom prema prognozerima ima jako velike shanse da bude u prva tri.

Viva Alonso!

8)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

443

Srijeda, 24. August 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Kad neko vishe NIJE ONO SHTO JE BIO onda pochinje da se pishe o njegovoj proshlosti,njegove titule OVO<ONO!!??

Pa ima za sta i da se pise,i sam si pisao za Senu.Tako da ti ovaj prilog nije bas opravdavajuci.

Svacam ja vasu mrznju prema njemu.Sve je to OK ali jos nijednog pilota nemozete uzeti za primer.Jer ni jedan nema toliko TITULA.E kad ih bude osvojio bujrum te da diskutiramo!
" Bilen alemlere rahmettir "

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

444

Srijeda, 24. August 2005

:D

nejse Harko

ima josh vremena za mlade vozache da se uravnaju s Shumaherom a i on ima vremena da popravi svoj stav koji je "na danove gori" :D

Mejse, bice svega, samo nek je Mir :D

alj, opet kad razmislim

VIVA ALONSO !!!

8)
Can't Rain All The Time

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

445

Srijeda, 24. August 2005

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od Sandokan

Pa ima za sta i da se pise,i sam si pisao za Senu.Tako da ti ovaj prilog nije bas opravdavajuci.

Svacam ja vasu mrznju prema njemu.Sve je to OK ali jos nijednog pilota nemozete uzeti za primer.Jer ni jedan nema toliko TITULA.E kad ih bude osvojio bujrum te da diskutiramo!

Ne razumijesh ti to,josh si mali....SENNA je bio KING i ubijen je zbog toga!
p.s. stizhel Shumi one njegove polupozicije???
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

446

Srijeda, 24. August 2005

I jaoj Djule Kralju :D

Aman nemo Harka on je nash no se zainjatio :D

Ada nejse Senna, a ima ih josh Shumachera :D sve to bude i prodje ostanu zbirovi Sprtu a njihovim porodicama cash tako da je sve je jedno ko je bio daklem vazno je ko je sad!
Can't Rain All The Time

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

447

Srijeda, 24. August 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
stizhel Shumi one njegove polupozicije???

Jos jedna mu treba pa da ima isti broj pol-pozicija kao Senna a 2 da ga i u toj kategoriji prestigne.
Inace,ovih dana je procurelo u medijima da su se tajno sastali Mihael Sumaher i sef Mercedesovog tima Norbert Haug kako bi razgovarali o njegovom mogucem prelasku u Mercdes.Sef mercedesovog tima je potvrdio da su se sastali ali nije zeleo da potvrdi o cemu su razgovarali,a Sumaher je istakao da je zadovoljan u Ferariju.ova prica je narocito sada aktuelna jer Sumaheru istice ugovor 2006.godine a jos uvek ga nije produzio.
da je TATA star i da nezna da vozi,dal bi ga mercedes dovodio u svoje redove????Pa znaju oni ko KEDINI moze da im donese titulu!!!! ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

448

Četvrtak, 25. August 2005

Citirano

Orginalno od Babbha
Aman nemo Harka on je nash no se zainjatio :D

Ada nejse Senna, a ima ih josh Shumachera :D sve to bude i prodje ostanu zbirovi Sprtu a njihovim porodicama cash tako da je sve je jedno ko je bio daklem vazno je ko je sad!

Znam da je on nas nego ga negde vidoh sa nekom skarom,ali nemogu da se setim gde to bi :D

A to sto se zainjatio i TO znam mnogo dobro :D

Tashke

Sedi miran (o) (o) (o) to je sasvim druga prica ;)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

449

Molim Vas da se vratite na vashe postove sa 6,7,8,9 strane ili mozhda DESETE,tu negdje.pogledajte te vashe postove
PA HAJTE JOPET!!!!! :))

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

450

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Sandokan
stizhel Shumi one njegove polupozicije???

Jos jedna mu treba pa da ima isti broj pol-pozicija kao Senna a 2 da ga i u toj kategoriji prestigne.
Inace,ovih dana je procurelo u medijima da su se tajno sastali Mihael Sumaher i sef Mercedesovog tima Norbert Haug kako bi razgovarali o njegovom mogucem prelasku u Mercdes.Sef mercedesovog tima je potvrdio da su se sastali ali nije zeleo da potvrdi o cemu su razgovarali,a Sumaher je istakao da je zadovoljan u Ferariju.ova prica je narocito sada aktuelna jer Sumaheru istice ugovor 2006.godine a jos uvek ga nije produzio.
da je TATA star i da nezna da vozi,dal bi ga mercedes dovodio u svoje redove????Pa znaju oni ko KEDINI moze da im donese titulu!!!! ;)

Mislim da je i on svjestan koliko i ferrari da je na kraju karijere. Trenutno on zaradjuje najvise love od svih pilota sto se cini malo nelogicno. Zasto bi ferrari ili bilo ko drugi ulagao pare u covjeka od 36 godina. Da nije u pitanju mozda pozicija probnog pilota o| ili mozda mjesto sefa tima, to mogu da shvatim. Samo izgleda da i M.Shumacher i neki njegovi navijaci ne mogu da ukabule da sve ima svoj kraj. No vrijeme lijeci sve..
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

451

muhadzer

Vala ce njemu da Ukabule onih 40-miliona sto trazi pa sad vi vidite :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

452

Petak, 26. August 2005

Hoche,hoche,aha, sigurno....
Star se konj ne prodaje! :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

453

Subota, 27. August 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Hoche,hoche,aha, sigurno....
Star se konj ne prodaje! :))

Videces da se prodaje i to za nekih 48.8 miliona.Traze ljudi njega to je to i tu nema mrdanja.A ja mislim da ce Mclaren to da mu plati jer je nabavio novog sponzora SONY.Tako da za njih nije nista 50 miliona Eura.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

454

Subota, 27. August 2005

kako sad nezvanicno javise na EuroNews, moguce je da TATA i Kimi zamene mesta.

Opet ne bi ni to bilo lose, ja bi tad mogo hajat Ferrari. :D
malo za promenu

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

455

Subota, 27. August 2005

Ali bi tad prestao voleti Mclaren :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

456

Srijeda, 31. August 2005

Blagos meni za vas :)

Kako ste mi mirni i zlatni :)

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

457

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od annonimus
Blagos meni za vas :)

Kako ste mi mirni i zlatni :)

A stahoj da ti pricamo rotko :P
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

458

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Sada nista !!!

Mada ima po neka informacija vezana za F1.A to je kako je verovatno V.Rossi potpisao za Ferrari i to za nekih 90 do 100 miliona U.S Dolara.A Tatica i dalje potpisuje sa SPONZORIMA sto je dobra vest :)

Ah i ovo onaj kikser MONTOJA uspeo je da razvije na Monci 372 km/h................sto je brz :D

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

459

Petak, 02. Septembar 2005

Anni zmaju, mi u ovoj temi govorimo o sportu a ne ko mlati koju lovu. Da bogda da shumacheru dadnu jos 100 mil eurosa pa da mi se ti obradujes, sahi mi nije krivo. No mi rekosmo malo o sportu, tamo sad nekaka druga djeca kolo vode.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

460

Petak, 02. Septembar 2005

Raikonen izjavi da mu je bolid jaci od svih trenutno i da ima jos uvek sansi za titulu jer zna da je bolji.

Ja bi mu reko da je problem sto nezna da za protivnika ima vozaca bez petlje da se takmici,ljigavog spanca koji ce verovatno prvi put u istoriji osvojit titulu sa manje poobeda od drugoplasiranog,mada je ja jos uvek nadam da ce BOLJI bit sampion,u ovoj sezoni to je Kimi,a sledece....zna se....TATA....bilo za Ferari...ili za Mercedes....
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks