Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

461

Petak, 02. Septembar 2005

Tashke majstore...

... pa dje si dosad? Konacno da se javi neko realan i da prizna da je Kimi instruktor voznje za onog golobradog konkvistadora. Pa ne bi Finci prezivljavali onakve zime da nemaju srce od samog plamena. 8)

Long live Laponia! :klanja: :klanja: :klanja:
Mens sana in corpore sano!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

462

Citirano

Orginalno od Tashke
Raikonen izjavi da mu je bolid jaci od svih trenutno i da ima jos uvek sansi za titulu jer zna da je bolji.

Ja bi mu reko da je problem sto nezna da za protivnika ima vozaca bez petlje da se takmici,ljigavog spanca koji ce verovatno prvi put u istoriji osvojit titulu sa manje poobeda od drugoplasiranog,mada je ja jos uvek nadam da ce BOLJI bit sampion,u ovoj sezoni to je Kimi,a sledece....zna se....TATA....bilo za Ferari...ili za Mercedes....

Hvala ALLAHU shumar mu nije problem!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

463

Citirano

Orginalno od muhadzer
Anni zmaju, mi u ovoj temi govorimo o sportu a ne ko mlati koju lovu. Da bogda da shumacheru dadnu jos 100 mil eurosa pa da mi se ti obradujes, sahi mi nije krivo. No mi rekosmo malo o sportu, tamo sad nekaka druga djeca kolo vode.

muhadzer jablanu mislim da je i to u vezi F1.Nisam pisao koliko vredi Zidan ili Rubinjo vec vesti iz sveta F1.Znam da si me razumeo.

A TATA sto nece uradit nista ove godine "NECE" ali bih voleo da SAMPION bude KIMI.Onaj drugi mi je ANTIPATICAN zna se alonso !!!!!

Sorry Babbha i Iki nije moj TIP :D
" Bilen alemlere rahmettir "

464

Nedjelja, 04. Septembar 2005

Danas monca, a? Navijam za kimija, jer ne volim alonsa. Nemam nekog razloga da ga volim il ne volim al nesto mi ruzno da covek osvoji prvenstvo sa toliko drugih mesta, i da mu to cak ni ne smeta. Zao bi mi bilo kimija kao i onda kad mu je pukla osovina/guma.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

465

Ljudi gdje je shumar!!??
Ja ga trazhim po ekranu,NEMA GA!! ;(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

466

Eno ga deseti :D... Montoya prvi, alonso (tradiciju prati) eno ga drugi.. Zanimljivo je pratit dal ce kimi uspet makar do trecet mjesta. Dosadan vozac ovaj alonso :)

Padishah

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.07.2005

• Poruku poslati

467

Citirano

Orginalno od Sandokan
Ljudi gdje je shumar!!??
Ja ga trazhim po ekranu,NEMA GA!! ;(

Shto, ti ga ko zhalish :))

468

Taman sto izgovorih da ce biti zanimljivo dal ce kimi stic isichellu on se okrenu u krivini. Momak musi vozi.. muci se da stigne, rizikuje i eto ispada.. Makar je zanimljiv :) I sto je kljucno, eno ga jos se muci!!!
/Upravo je presao trulija (koji ga je prestigao kad se ovaj bio okrenuo) al mislim da je malo vremena ostao da se stigne fisichella.. samo 5 krugova sada. Al coveku ipak svaka cast..

A ferrariji... nisu glavne uloge ocigledno ni kod svoje kuce ove godine :)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

469

Luda trka!
Alonso opet drugi i najvjerovatnije che biti shampion jer je KIMI bio tek chetvrti.
Junak dana MONTOYA koji je zadnjih 4 kruga vozio kao lud sa ISCIJEPANOM GUMOM!!??

SVAKA CHAST MAJSTORE! (o)

Padishah

Početnik

(10)

• Poruku poslati

470

Pa zanimljiv je i shumaher, ochigledno da niko nije gledo onu zajebanciju njegovu sa onim sokom. To je bilo vishe nego zanimljivo :rolleyes:

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

471

Ovo stvarno vise nema smisla!

Opet je onaj "simpaticni spanski decak" iskoristio tudju nevolju i skupio poene i cak se jos malo udaljio od profesora "Iceman"-a. ;( Videste li ovo ljudi? ;( Pa Kimi ga na onom ravnom delu pretece kao da vozi Wartburg a ne Renault i ne da mu se da mu se priblizi s bodovima. ;(
Sreca pa je bar Montoya pobedio i time dokazao onu "staru" narodnu izreku: "Hvali svaki drugi auto a vozi Mercedes!". 8)

Zaista bi bila nepravda da ekipa sa najjacim bolidima i najhrabrijim vozacima nema sampiona. :( Videli ste kako Kimi gazi preko ograda i livada i bez straha jurisa napred. Dva puta u toku trke sa 11. mesta stici na cetvrto je stvarno za respekt. (o) (o) (o)

Bytheway, sta je ono sa Ferrari-jem. Ja mislim da njima neko smesta, izgleda da im sipaju malo secera u rezervoar pred trku. ;)
Mens sana in corpore sano!

472

hehe relaxe people :)

I meni malo zao Kimija, a sto se Shumija tice sam cu citirat najdrazeg profu iz Gim : "I baklavu svaki dan da jedes bi ti jednog dana dosadila" :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

473

Citirano

Orginalno od pink
hehe relaxe people :)

I meni malo zao Kimija, a sto se Shumija tice sam cu citirat najdrazeg profu iz Gim : "I baklavu svaki dan da jedes bi ti jednog dana dosadila" :D

Sta dalje da se pise posle ovog posta ?

Zivela ti meni PINK :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

474

Nije ONA mislila da su shumaru pobjede dosadile,vech
DA JE NARODU DOSADIO SHUMAR!! :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

475

Jesi siguran da je tako mislila?!

Jer ja nemislim.

A i ona ti je za SHUMIJA!

Pa ti sad vidi :D

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

476

Bilo kako bilo

Viva ALONSO!

Chovek malo po malo i ete :D

Nejse... nek bude josh koji put drugi treci a Bogami i prvi i eto ga ! :D

Kako je ko i gde gledo, trka je bila prava trka F1 a ne posmatranje gospodina nacija kako vozi solo 50tak krugova... :D e Bogami vreme je da se polako navikava i na 10to pa i 12to mesto pa ponekad i da nije tu pa i da mu autich ne radi kako hoce pa i da...

Nejse :D

Alonso Bogami Viva Alonso!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

477

Ehm... zapravo sam mislila da bi Schumi trebao da predje na recimo tulumbe . 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Padishah

Početnik

(10)

• Poruku poslati

478

Citirano

Orginalno od pink

Shta to fali tulumbama ?(

479

Padishah , tulumbama ne fali ama bas nista! Ja ih vise volim od baklave ;).

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

480

Citirano

Orginalno od Padishah

Citirano

Orginalno od pink

Shta to fali tulumbama ?(

Malo vise SERBETA to im fali.Ako si citao postove valjda si procitao da je bilo i BAKLAVA.Pa je zato Pink napisala Tulumbe :D

Social bookmarks