Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

501

Ponedjeljak, 12. Septembar 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

nije nije...dobar je ono potez Montoji:D

fala mu:D

istina da je Alonso najvishe zaradio posle ove trke:D

josh samo 6 bodova i ALONSO JE NOVI SHAMPION F1:D:D:D

...pa nek` mu je sa srechom:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

502

Ponedjeljak, 12. Septembar 2005

Necu da se ponavljam...

... ali definitivno ce ove godina F1 dobiti sampiona koji titulu nije zasluzio hrabroscu ili vestinom vec marljivoscu i disciplinom. ?( Kao i u vecini slucajeva u zivotu shtreberi bolje prolaze. o|

Long live Laponia! (o) (o) (o)
Mens sana in corpore sano!

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

503

Utorak, 13. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od moivre
... ali definitivno ce ove godina F1 dobiti sampiona koji titulu nije zasluzio hrabroscu ili vestinom vec marljivoscu i disciplinom. ?( Kao i u vecini slucajeva u zivotu shtreberi bolje prolaze. o|

Alonso kukavica od shofera!!!Videl kako Baton prolete pored njega (o) (o) (o) i on da bude sampion nije zasluzio!!!!

Nesmije da se pusti u duel sa nikim,nema tu nikakve majstorije vec kukavicluka!!!

Shumi i Kimi su sasvim druga prica DE FACTO !!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

504

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

Fernando Alonso je sve shto je bilo potrebno,zavrshio na pochetku...bash bash sve ono shto je potrebno za titulu...a sada mu je preostalo josh da osvoji koji poen za definitivno osvajanje...

verujte da njemu nije stalo da se dokazhe,da je jedan od ludjih vozacha...

chovek vozi disciplinovano,sigurno...bash onoliko koliko mu je potrebno...zashto bi to uprsk`o sve sada na kraju...

zato...potrebno je josh samo 6 poena za titulu:D

nek` mu je sa srechom:D

FORZA ALONSO
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

505

Shumaher je pokazao kako se osvaja TITULA od pocetka do kraja............pun gas!!!!

Hvala bogu neko ima vise muskosti u sebe nego neko drugi.Mozda ce osvojit ovu Titulu ali dogodine malo teze.Mozda vise nikad je nece osvojiti!!!

No gats no glory!!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

506

Ponedjeljak, 26. Septembar 2005

Fernando Alonso je novi prvak u Formuli 1(iliti najbrzem cirkusu) ;( ;( ;( ;(
Ostace upamcen po tome sto je(trenutno)najmladji sampion Formule 1(24 god.),a inace taj rekord(KAO I SVE OSTALE :O 8) ) je dosada drzao Sumaher
Alonso ce takodje ostati upamcen kao vozac koji je osvojio titulu sa manje pobeda nego drugoplasirani(Kimi) xx( xx(
U konkurenciji konstruktora je jos uvek sve otvoreno ali je sada Mekaren preuzeo lidersku pziciju sa 6 bodova vise od Reno-a.
A da,zaboravih da kazem da je na trci za VN Brazila pobedio Montoja,drugi je bio Raikonen a treci Alonso(ide u prilog cinjenici mojoj ranijoj tezi da nema srca da napadne pobedu i osvoji titulu kako i dolikuje vec osvaja trece mesto :] )
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

507

Tashke

Stvarno tuzno kako neko osvoji titulu ?(

Nejse ipak je osvojio titulu prvaka njegova sreca.Tashke a taj rekord Shumi nije imao vec je bio Emerson Fitipaldi ili Gerhard Berger ne secam se dobro.

Ali kako i da je TATA i dalje ima 7 * :D A sta je bolje za nas a za njih gore jos ce da vozi :)) :)) :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

508

Citirano

Orginalno od annonimus
taj rekord Shumi nije imao vec je bio Emerson Fitipaldi ili Gerhard Berger ne secam se dobro.

Zvanicno se vodi Fitipaldi,ali meseci su u pitanju 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

509

Utorak, 27. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Alonso ce takodje ostati upamcen kao vozac koji je osvojio titulu sa manje pobeda nego drugoplasirani(Kimi) xx( xx(

Cini mi se da se varas sinko, grdno se varas.
Ustvari do danas su izjednaceni po broju pobeda, i jedan i drugi imaju po 6, stim znaci da sampion ima vise drugih mesta, sto je logicno jer onda ne bio bio sampion.

Inace sto se tice ovih upadica, sam da kazem da je F1 jedan inteligentan sport. Znaci po nekad treba bit takticar i polako cekat sansu, a jok zapet ka Vo, pa pred kraj trke puke ti motor.
Alonso je ovim jos vise pokazao, da uprkos godima je sazreo da bude pravi SAMPION.

I jos sam nesto, ako se ko seca, Niki Lauda je uvek govorio, da bi se osvoila titula, vazni su oni medju poeni. Te eto mali ucio i naucio.
malo za promenu

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

510

Utorak, 27. Septembar 2005

U pravu si...

Citirano

Orginalno od hadalj

Inace sto se tice ovih upadica, sam da kazem da je F1 jedan inteligentan sport. Znaci po nekad treba bit takticar i polako cekat sansu, a jok zapet ka Vo, pa pred kraj trke puke ti motor.

... sto se tice osvajanja bodova ali znas da simpatije osvajaju hrabri (pa makar ponekad zapeli ka Vo) a ne mudri i vredni. Sledece godine cemo videti da li ce pobediti hrabrost ili podmuklost o| .

P.S.

@Johhny: smanji, molim te, dozivljaje sa tim Smilie-ima, kvaris strukturu foruma. Malo je neprijatno da se skroluje po sirini ako hoces da procitas ceo post.
Mens sana in corpore sano!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

511

Četvrtak, 29. Septembar 2005

Iki

Vidim kolko ti je merak sto ti PederANDO Alonso posta sAMPION :D

Nejse ostalo je jos dve za ovu godinu.Ali cemo videti sta nas ocekuje druge godine.A u jedno sam siguran da ti Alonso nece biti Sampion..............VERUJ MI :D

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

512

Petak, 07. Oktobar 2005

Rezultati danasnjeg treninga:

1-Rikardo Zonta 1:30:682
2-Michael Schumacher 1:31:716
3-Pedro de la Rosa 1:31:821

i tako redom ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

513

Subota, 08. Oktobar 2005

Poredak pred sutrasnju trku za Vn Japana koja se vozi u 7 Sati ujutru po nasem vremenu(taman po sufuru da se ne vratim da spavam 8) ):
1.R.Sumaher
2.Baton
3.Fizikela
.
.
.
14.M.Sumaher
.
16.Alonso
17.Raikonen
17.Montoja

Ocigledno vodeci vozaci nisu imali preveliku zelju da se takmice(sto se moze videti po pozicijama koje su osvojili)jer je sampion vec poznat,ali mislim da to ipak nije fer prema organizatorima i navijacima predstojece dve trke,ipak su zasluzili da gledaju najbolje kako se bore za pobedu a ne za tamo neka mesta.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

514

Subota, 08. Oktobar 2005

Tashke

Jasna stvar nece niko da rizikuje.Verovatno ce Mclaren vise rizikovat nego Reno zbog titule u konstruktorima.A ovim ostalim je sve jedno.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

515

Nedjelja, 09. Oktobar 2005

Pobednik trke za Veliku nagradu Japana u Formuli 1 na stazi Suzuka je Finac Kimi Rajkonen u Meklaren Mercedesu. Iako je startovao sa 17. pozicije, Rajkonen je fantastičnom vožnjom uspeo da stigne sve i u poslednjem krugu i prestigne do tada vodećeg Fizikelu. (o) (o)
Stvarno je hrabar,pravi naslednik TATE(naravno,kad Tata zavrsi karijeru 8) )
Treci je bio Alonso(ko i uvek xx( )
@hadalj:Evo,sad Raikonen ima vise pobeda od Alonsa :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

516

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

Tata je postao
D E D A ! :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

517

Ponedjeljak, 10. Oktobar 2005

Deda Deda jedva ga stigose ovi pilici :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

518

Utorak, 11. Oktobar 2005

Ene jedva ga stigose,oni se polomise da ga prestignu,i to su uradili na pravcu gde im je bolid bio brzi,a na drugim mestima nisu imali ni promil sansi! :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

519

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Ene jedva ga stigose,oni se polomise da ga prestignu,i to su uradili na pravcu gde im je bolid bio brzi,a na drugim mestima nisu imali ni promil sansi! :))

Znaju i oni to mnogo lepo.Nego Tashke jesi cuo gde ce Kimi da produzi karijeru :)

Mislim definitivno je resio da ce da vozi za Ferrari od 2007.

To im je zivotna zelja da sednu u bolid Ferrarija,kao fudbalerima da zaigraju za Real Madrid.

Izjava Nikija Laude

F1 je ce izgubiti puno kada bude Shumaher otisao u penziju.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

520

Utorak, 11. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od annonimus
.Nego Tashke jesi cuo gde ce Kimi da produzi karijeru :)

Mislim definitivno je resio da ce da vozi za Ferrari od 2007.

Jesam,cuo sam,i te price sigurno nisu bez razloga,jer gde ima dima,ima i vatre! :D
To mi i nebi bilo cudno jer Kimi ima hrabrost,srce,i ako ostane u Mercedesu,nece nikad osvojit titulu jer ga oni ne forsiraju a i imaju nestabilan bolid koji jednu trku prozuji pored ostalih a u drugoj se raspada bez razloga.
Meni su mnogo interesantnije price o prelasku Valentina Rosija u Ferari,i mogu ti rec da to uopste nije nemoguce,jer,covek se zasitio u motociklizmu(osvojio 5 titula u najacoj kategorij),covek tamo nema konkurenciju i zeleo bi da se oproba u Formuli.
Bice uzbudljive naredne sezone F1 ali tek kad TATA ode,do tada,TATA RULES!!!!

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks