Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

61

Petak, 11. Mart 2005

To ti je onaj zvuk na TV kad reknesh P**ka!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

62

Petak, 11. Mart 2005

Aha :D e pa dobro Sandokan. Posto vec neko vreme gadjamo od Schumachera preko Sene do Montoye, mogli bismo, kao sto rece annonimus, da stedimo papir i sacekamo na dalje trke...
Postovanje i pozdrav.

63

Petak, 11. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Shta je FINGERS??
Pa nije Ti brat!!!!????
A svi znamo SHVABE.I to znamo da su nepopravljivi.Mnogo je sudara napravio taj SHVABA i zamislite NIKADA NIJE KAZHNJEN!!?>??Chak je i na ovgodishnjoj prvoj trci namjerno ushao chovjeku u putanju....i......nishta......
Jedne godine je pokushao da ubije BASH FIZIKELU!!??
Ljudi chovjek ide do titule PREKO GROBOVA A MOCHNICI FERRARIJA SVE ZATASHKAVAJU!!???
BRUKA SHUMAHER o| xx(
SENNA FOREVER! (o) (o) :klanja: :klanja:

Sve je to ok i cijenim tvoje misljenje i upravo zbog toga te i pozdravih (ako si procitao). Ali mojne psujes na ovom forumu niti koristis uvredljive rijeci za bilo koga.. pojedinca naciju ili ti vec nikoga... Radilo se o ovom ili onom. Tako to. A za ostalo imas pravo da mislis kako hoces. Mi se mozemo slagat il ne slagat. Meni se svide ono sto si napisao pa slagao se ja neslagao. A neprimjerene rijeci sam morao da ti uklonim. Mnogo bi nam lakse bilo da ih ti u startu ne pises. Al nije meni mucno ni da ih brisem ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

64

Petak, 11. Mart 2005

Sandokan
Profesionalac............ovde ti lepo pise.A to si i zasluzio tvojim radom na ovaj Forum.Pa opravdaj to ;)

Kao sto rekoh,sacekajmo jos jednu TRKU pa cemo replicirat jedan drugome.
Ako vam nije to tesko,ako vam je onda pisite dok se ne posvadite (a vec ste poceli).

Postovanje
" Bilen alemlere rahmettir "

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

65

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan

A svi znamo SHVABE.I to znamo da su nepopravljivi.Mnogo je sudara napravio taj SHVABA i zamislite NIKADA NIJE KAZHNJEN!!?

Pa ne mogu da ga kaznjavaju kad je on TATA. Izmislio je voznju za ove koji pokusavaju da mu se priblize. ;)

Citirano

Orginalno od Sandokan

BRUKA SHUMAHER
SENNA FOREVER!

Sve pocasti Ajrtonu Seni, ali on je pocivshi. Ipak se ovde govori o zivim vozacima F1. :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

66

Utorak, 15. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
... moze se reci da su svi 'favoriti' podbacili,ceo vikend je bio cudan,prekidane kvalifikacije,kisa,to je verovatno uzrok slabijeg starta favorita.

E pa mnogo su mi oni (favoriti) nesto svileni. Oni bi najradije, kad bi to moglo, da voze pod posebnim okolnostima a svi ostali pod onim okolnostima koje se zadese. Pa i Fisikeli je bila kisa kao i vecini drugih!

Ja sam prvom trkom (VN Australije) bio odusevljen. Divno je bilo gledati prvih 17 krugova (posle sam zaspao ), u kojima je "TATA" za F1 bio iza Takuma Sato-a iako je startovao ("TATA") 19, a Sato 20. :)... O kako je to bilo divno...

Jedva cekam sledecu trku.... Jedva!

67

Utorak, 15. Mart 2005

Trka u Maleziji na dan mog ispita ;(

Htedoh neke slike da postavim... i neke podatke i ponesto. Poslacu ih anonimusu pa nek on postira. Bolje ce im i mjesto naci verujem.

Fingersbroken vise ovde nece ni da ucestvuje ni da moderira.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

68

Utorak, 15. Mart 2005

ZASHTO?
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

69

Utorak, 15. Mart 2005

Ljudi sta vam je? Da niste saznali nesto sto mi ostali nismo? Da se od foruma ne dobija neka opaka boles? Da nije ovo mozda neki pokus? Vidim Sans se odrece foruma, Fingers nece da moderira... Mozda je to trenutna kriza, nemojte odustajat odmah! :O

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

70

Utorak, 15. Mart 2005

Phikret-e,ovo je forum o f1 a ne o.... ;) ,to sto ti rece da su svi imali jednake uslove u trci,pa naravno,ali ih nisu imali na kvalifikacijama kada je najpotrebnije da ih imaju!naime,fizikela je odradio tkvalifikacije po suvoj stazi za 1min i 47 sec,a sumaher po mokroj i to se odrazilo na vreme-1 min i 55 sec!pa ne mislis valjda da je fizikela ovoliko bio brzi od sumahera?u formuli stotinke odlucuju a ne sekunde!
p.s.vidim sto ti je bila zanimljiva trka,zaspao si posle 15 min :)) :)) ,uostalom,drzi se ti podalje od sporta,ionako si mi prekjuce priznao da si duduk za sport i ponudio si mi da ti uredjujem sportsku stranu na tvom sajtu.sselam
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

71

Utorak, 15. Mart 2005

Aleykumu sselam.

Taman posla (the dark of the job) da se drzim dalje od sporta. Bujrum ako hoces da uredjujes stranu a ono o nekakvom priznanju o kom ti pricas necu da komentarisem. Moderatori opomenite ga! :]

Jesi li ti gledao cijelu trku? Cisto sumnjam :). Kad je neko favorit onda je on favorit u svakom slucaju. Ovo je bruka i za Ferrari i za Schumachera starijeg. Bruka! Ali necu se vise javljat na ovu temu do sledece trke... A posle....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

72

Utorak, 15. Mart 2005

@Phikret:Tebra,ja pokusavam upravo da ti objasnim da Formula1 nije takav sport u kome jedan vozac iako je favorit a krene sa poslednjeg mesta mora i moze da pobedi!u f1 odlucuju stoootiiinke!!!nije ti to ko fudbal pa kad neka ekipa gubi 3:0 a favorit je,pa za 5 min preokrene rezultat.u formuli je to prakticno neizvodljivo i skoro nikad se ne desava,zbog izjednacenosti bolida i motora kao i ekipa.u formuli skoro svaku drugu trku dobije onaj ko se najmanje zadrzi u 'boxu',mozes da zamislis kad ti tehnicari zamene 4 gume i doliju 100 litara za 8 sekundi?razumedel sad da nije isto bit favorit u f1 i u drugom sportu? ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

73

Utorak, 15. Mart 2005

Sve neki struchnjaci ovdje!! (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

74

Srijeda, 16. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Sve neki struchnjaci ovdje!! (o)

ima nas fala bogu :O

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

75

Srijeda, 16. Mart 2005

Lakse momci lakse :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

76

Srijeda, 16. Mart 2005

Citirano

Orginalno od annonimus
Lakse momci lakse :)

ne brini,to meni Phikret namerno kontrira,evo i avatar je promenio samo da bi me nervirao,on zna da ja mercedes mrzim iz DNA duse X( X( X( :D
p.s.ima na b92 sve o f1 pa koga interesuje,nek ode,mnogo je dobar taj link,tek su ga postavili pred prvu trku.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

77

Petak, 18. Mart 2005

Poceli treninzi za veliku nafradu Malezije.medjutim,vesti iz wilijamsa nisu bas tako lepe.Naime,ovaj tim najavio ja raskid saradnje sa dobavljacem motora,bmw-om,i vec su porucili za narednu sezonu motore cosworta,a na drugoj strani,bavarski gigant BMW najavljuje da ce kupiti jedan od timova(po svemu sudeci Zauber)i da ce samostalno nastupati u f1.
toliko o najnovijim vestima iz f1.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

78

Subota, 19. Mart 2005

Red Alert

Nove vesti,Ferrari sledece trke t.j za 15-dana startuje sa novim bolidom.Pa ovi sta mogu da osvoje nek osvoje dok Crveni Baron nije posao u pohod po titulu (o) (o) (o) Goooooooooooooo Shumiiiiiiiiiiiiii

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

79

Subota, 19. Mart 2005

ja se nadam da ce osvojit bodove i sa ovim starim na VN Malezije sad u nedelju. :D

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

80

Subota, 19. Mart 2005

Ja rekoh da necu vise da pisem do sledece trke. Evo kvalifikacije su pocele i imam jednu novost za vas:

Citirano

izvor: B92

"Sepang" - Alonsu prvi trening

Vozač Renoa Fernando Alonso postigao je najbrže vreme na prvim kvalifikacijama za trku na stazi “Sepang” za VN Malezije. Španac je za samo 9 desetinki bio brži od vozača Tojote Jarna Trulija. Pobednik prve trke u sezoni Djankarlo Fizikiela je bio treći .

Aktuelni šampion Mihael Šumaher postigao tek 12.vreme, njegov klupski kolega Barikelo je bio tek 14.

Druge kvalifikacije voze se u nedelju u 2 , zvanične kvalifikacije na programu su sat kasnije, dok trka u Maleziji startuje u nedelju u 6 časova.

Zanimljivo :). Go Schumi goooo golcat!!!

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks