Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

81

Subota, 19. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Phikret
. Go Schumi goooo golcat!!!

Stani malo da se zagreje cove!!! X( i ti kad pocnes da ucis nemos odmah da ucis po 8 sati,isto ti je to. :D
p.s.ja bas bio na b92 i vidoh to i krenuh da napisem kad ti me preduhitrio.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

82

Subota, 19. Mart 2005

Tashke, verujem sto kazes i nadam se, da ce tako biti. Ali u svakom slucaju izgleda, da ce ova sezona biti veoma, veoma zanimljiva...

Mislim da cemo od sutra videti kome se nova pravila svidjaju a kome ne.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

83

Subota, 19. Mart 2005

AP

Pobednik druge trke u sezoni za Veliku nagradu Malezije je vozač Renoa, Španac Fernando Alonso. Na stazi Sepang u blizini Kuala Lumpura, u izuzetno teškim vremenskim uslovima (temperatura na stazi bila je oko 60C, a vlažnost oko 50%), Alonso je došao do druge pobede u karijeri, a najbolji je bio i posle dva zvanična treninga i 56 krugova na trci.

Iza sebe ostavio je Jarna Trulija u Tojoti, Nika Hajfelda u Vilijamsu i Huana Pabla Montoju u Meklarenu. Svetski prvak Mihael Šumaher stigao je sedmi.
Sumiju je bitno da dok njemu ne krene,jos se niko neje izdvojio,prosli pobednik,Fizikele nije zavrsio trku,tako da su svi tu sa razlikom od 10-ak bodova.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

84

Nedjelja, 20. Mart 2005

Ko ono meni reche da chekam drugu trku,pa da dajem komentare....
POP**I GA SHUMI OPET.............
JOOOOOOOOOOooooooooo LJEPOTE!!!!!!
:klanja: :))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

85

Nedjelja, 20. Mart 2005

Sumi ce i dalje da gubi, sve dok novi ferari ne bude gotov, i kad bude gotov morace da operisu nekolko decjih bolesti, i ipak ce na kraj Schumi bit svetski prvak jer jednostavno najbolji vozac 8)

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

86

Nedjelja, 20. Mart 2005

Shumi se trebo penzionisat prosle godine, tako to ide da ostavis kad si na vrhu, ovako ce ga otpustit iz ferrarija garibana a dovesti nekog od ove djece iz nove generacije.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

87

Nedjelja, 20. Mart 2005

@muhadzer:pa nije to fudbal,pa kad nemas vise fizicke kondicije,odes u penziju,ovo je sasvim drugaciji sport,ovde veliku ulofu igra iskustvo,tim,izbor guma,izbor taktike oko zaustavljanja u boxu,i sve to treba da se ukomponuje,nije samo on kriv za neuspeh.
on vozi najbolje sto moze ali ako ti je sporiji bolid,ako si odabrao pogresne pneumatike,pogresnu taktiku,neces pobedit ni da si sumaher na kvadrat! ;)
zbog tih specificnosti,formula i jeste to sto jeste,ne pobedjuje uvek najbolji,vec onaj koji sve gore navedeno ukomponuje sa svojom sposobnoscu.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

88

Nedjelja, 20. Mart 2005

Citirano

Orginalno od annonimus

Obratite paznju na Nika Hajtfilda taj ca da eksplodira u BMW-u i to najvise zbog Kimija!Timske kolege do pre neku godinu a sada vec dosta jaki rivali,u jakim bolidima.

Kao sto sam i napisao pre nekih 15-20 dana,da ce ovaj mali da eksplodira.Ove trke ovo je zasluzio (o) (o) (o)

Da se mi vratimo kod naseg Shumija i Ferrarija :) procitah par postova i odmah otpisase Shumija.A dali se pitate zasto je bio ovako slab i zbog cega? "Ne verujem"!!!

Ovak ide:

1-Jos uvek je stari bolid!A mogao je koristiti novi motor koji je napravljen za ovu sezonu.Ali ga nisu koristili jer sledece trke u Bahreinu ne bi smeli da koriste novi bolid sa novim motorom.

2-Vrlo los izbor guma razlog Mishelin-ove se brze zagrejavaju i ljepse se lepe za stazu.Dok su Bridzstone vise tvrdje i treba im vise vremena da se zagreju.Dok nisu zagrejane lice kao da su gume od plastike.

A evo za fanove Ferrarija i Shumahera izjava posle trke.

"We are simply not strong enough in several areas at the moment. We are well aware of that and we are and we will continue to work hard to deal with that. Now I head to Mugello to drive the F2005 for the first time . Driving a new car is always something special, so I am looking forward to that."

Pa obratite malo paznje na ovo sto je napisano CRVENIM !!! ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 21. Mart 2005

Citirano

@muhadzer:pa nije to fudbal,pa kad nemas vise fizicke kondicije,odes u penziju,ovo je sasvim drugaciji sport,ovde veliku ulofu igra iskustvo,tim,izbor guma,izbor taktike oko zaustavljanja u boxu,i sve to treba da se ukomponuje,nije samo on kriv za neuspeh.

Obrati paznju na istoriju, samo oni koji su ostali nepobijedjeni postali su legende, zamisli ove godine Shumahera iza Alonsa, Raikonena...da je ostavio makar se mogao nasladjivat stalnim nagadjanjima novina kad ce se cika shumi ponovo vratit na staze i dat lekciju ovim novim...
Ovo oko novog ferrarijevog bolida i taktike ne prolazi, Ferari nije amater vec tim koji je pocistio sve titule u posljednje vrijeme, pa bolid koji je vladao pistama prosle godine ne moze da se urezili ovoliko. Znamo vrijeme kad je ferrari sa starim bolidom osvajao trke za redom u novoj sezoni ;)
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

90

Ponedjeljak, 21. Mart 2005

Ko god hoche da se kladi na shumija,JA PRIMAM OPKLADE!!
Nema vishe svaka trka novi motor BOGATI FERARI BACA PARE NA SVAKU TRKU, sada i ostali timovi sa mnogo manje novca MOGU NESHTO POSTICHI.
tashke : TO ZA KONDICIJU nisi u pravu, JER SVAKI DAN vozachi formule moraju da idu na trening i da TRCHE!!Da da da ....trche,neigra Shumi fudbal dzabe!!??
godine idu.
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/spo…244038/index.do
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

91

Utorak, 22. Mart 2005

Vala SANDOKAN evo ja se kladim da ce Shumi bit Sampion i ove godine!!!

Pa sad ti vidi 8)

Ako izgubim trazi sta zelis a ako ja budem u pravu idemo u Sunce na rucak (kad budem dosao u N.Pazaru).Vazi se ?

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

92

Utorak, 22. Mart 2005

Mada nije REALNO jer si mi dao FORE ali ako hochesh VAZHI SE!!
Meni netreba nishta osim da JAVNO OVDJE NA FORUMU PRIZNASH DA JE SANDOKAN BIO U PRAVU ZA OVO ShWaPSKO VnoGO!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

93

Utorak, 22. Mart 2005

muhadzer:mnogo je teze pobedit kad su svi protiv tebe i kad svi pokusavaju da urade sve samo da Sumi nebi pobedio,cak su i celnici protiv ferarija.smanjuje im se priliv novca(siromasi,sta ces :)) )pa im je u interesu da donesu svakave budalaste propise samo kako bi ferari omeli u trijumfu,i kako bi izjednacili timove.ali to nije fer,jer nije ferari kriv sto ostali timovi imaju manje budzete.
To bi ti isto bilo kad bi Uefa zbog Romana Abramovica(da bi ujednacili sve ekie)donela propis da nijedan igrac ne sme biti placen vise od milion dolara!tad bi i Pazar mogo da dovede ronalda za milion dolara! ;)

sandokan:ja nisam reko da im uopste ne treba kondicija,ali ne treba im ko fudbalerima,tako da vozaci f1 mogu duze ostati u 'poslu'nego fudbaleri jer im ne treba bas tolika fizicka sprema.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

94

Utorak, 22. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Mada nije REALNO jer si mi dao FORE ali ako hochesh VAZHI SE!!
Meni netreba nishta osim da JAVNO OVDJE NA FORUMU PRIZNASH DA JE SANDOKAN BIO U PRAVU ZA OVO ShWaPSKO VnoGO !

Evo pao je dogovor i ja mislim da cemo ispostvovat ovo sto smo se dogovorili!!!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

95

Srijeda, 23. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
muhadzer:mnogo je teze pobedit kad su svi protiv tebe

sandokan:ja nisam reko da im uopste ne treba kondicija,ali ne treba im ko fudbalerima,tako da vozaci f1 mogu duze ostati u 'poslu'nego fudbaleri jer im ne treba bas tolika fizicka sprema.

Nisi u pravu,treba MNOGO DOBRA KONDICIJA.
Chak shta vishe i bolja nego kod fudbalera.Nije KONDICIJA samo trchanje vech PRIPREMLJENOST CIJELOG TELA.Tako npr. vozachi Formule trpe pritisak na VRATU u krivinama(najvishe zbog kacige+brzine)od 3G!!!!Meni i tebi bi se odlomila glava od toga!!??

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

96

Srijeda, 23. Mart 2005

Ferari sa novim bolidom u Bahreinu

Novi bolid Ferarija je mnogo brži od prošlogodišnjeg, zaključio je Brazilac Rubens Barikelo pošto je prvi put testirao F2005.

"Dani poput ovog uvek daju dobar osećaj kada vozite novi bolid prvi put, pogotovo ukoliko je Ferari. Novo vozilo donosi napredak u svim segmentima", rekao je Barikelo posle prve test vožnje. Ferari je imao dosta problema u prve dve trke sezone u Australiji i Maleziji, pošto su Mihael Šumaher i Barikelo vozili modifikovanu verziju F2004 koja je je prošle godine trijumfovala 15 puta.

Novi bolid debitovaće već na narednoj trci sezone u Bahreinu iako je bilo predviđeno da Ferari vozi F2004 sve do Španije. Razlog ove promene je veliki uspeh Renoa u Australiji i Maleziji.

Sedmostruki prvak sveta Šumaher, prvi put je seo u novi bolid u sredu.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 24. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Ferari sa novim bolidom u Bahreinu

Novi bolid Ferarija je mnogo brži od prošlogodišnjeg, zaključio je Brazilac Rubens Barikelo pošto je prvi put testirao F2005.

"Dani poput ovog uvek daju dobar osećaj kada vozite novi bolid prvi put, pogotovo ukoliko je Ferari. Novo vozilo donosi napredak u svim segmentima", rekao je Barikelo posle prve test vožnje. Ferari je imao dosta problema u prve dve trke sezone u Australiji i Maleziji, pošto su Mihael Šumaher i Barikelo vozili modifikovanu verziju F2004 koja je je prošle godine trijumfovala 15 puta.

Novi bolid debitovaće već na narednoj trci sezone u Bahreinu iako je bilo predviđeno da Ferari vozi F2004 sve do Španije. Razlog ove promene je veliki uspeh Renoa u Australiji i Maleziji.

Sedmostruki prvak sveta Šumaher, prvi put je seo u novi bolid u sredu.

Tashke

Nego sta,sad ce TATA da pokaze kako se vozi :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

98

Četvrtak, 24. Mart 2005

Pa trebalo bo valjda,mada,neznam,de ne pozure,ipak nije islo sve prirodnim tokom vec su pozurili jer im f2004 nije ispunio ocekivanja pa moraju ovaj novi pre vremena da ubace u vatru.
procitah u danasnjem sportu da je direktor Bridzstona preuzeo odgovornost(naravno,ne potpunu,ali veliku)za neuspeh ferarija na prethodne dve trke,i rekao je da su Mislenove gume bile bolje,te u cilju poboljsanja,vec za narednu trku bice spremna nova generacija guma.
Inace,Mislen opsluzuje 7 timova a Bridzston preostale tri ekipe sa gumama.
Sumi is the best! (o)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

99

Petak, 25. Mart 2005

Tashke

Takoreci jos jedna nedelja je ostala do trece trke.Mislim da F2005 nece kiksirat,vec da ce se pokazat u naboljem svetlu t.j One Two Victory hehehe

We are the best ;)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

100

Subota, 26. Mart 2005

Nesto mi se mnogo razmazio Schumi stariji. Te stani, nije dobar izbor guma, te stani novi bolid, te stani kisa, te stani, curi mi nos, te stani... Nema to kod jednog sampiona (mislim i na vozaca i na tim). Morebit su oboleli od amnezije u medjuvremenu svi redom u crvenoj bolji sa crnim konjem. Lako je Schumiju sa dosad najbrzim bolidom da bude najbrzi. Neka sa prosecno brzim i pouzdanim bolidom bude najbrzi :] . Aaaa nema bato ;) . No, dobro, zasta je izmisljena peMzija. Uostalom, na mladjima svet ostaje i tako te stvari... :rolleyes: . E moj ....

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks