Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

161

Nedjelja, 24. April 2005

Tashke, izgleda da je Schumacher na dobrom putu, kad se nas Sandokan ovako uzbudjuje :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

162

Ponedjeljak, 25. April 2005

Citirano

Orginalno od Fahro
Tashke, izgleda da je Schumacher na dobrom putu, kad se nas Sandokan ovako uzbudjuje :))

Ada svaka ti je zlatna!
Shumaher je uvek na dobrom putu,pa valjda i oni mogu da pogrese u ove prve tri trke od stotinu koje su odradili perfektno,jel da?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

163

Citirano

Orginalno od Tashke
E videl ti ono Fahro?zaista,fenomenalna trka,Sumaher je pokazao ko je TATA u formuli!Videl kako je sa cetrnaestog mesta stigao do treceg?!a posle kako je maestralno obisao Batona na drugoj poziciji?Imao je 35 sekundi zaostatka za Alonsom a stigo ga je za 15 krugova i umalo ga nije prestigao,sam jos da je bilo jos dva tri kruga!Postavlja se pitanje gde bi mu bio kraj da je startovao sa jedne od prve tri pozicije,obiso bi Alonsa za ceo krug!
Shumi is the best (o) (o) (o)

Šumi je bio dobar, ali zar ćemo se iznenaditi kad nam šampion pruži šampionsku vožnju? Glavna faca je bio Alonso. 14 krugova Šumi na leđima a on hladnokrvno pokriva svoje vođstvo tako da ga M. ne bi obišao još 14 krugova. Dugo gledam F1 ovako mirnu odbranu još nisam video.

Ferari je, kao po običaju, danas imao daleko najbolju taktiku, ali najbolji vozač je danas bio Fernando Alonso.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

164

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
14 krugova Šumi na leđima a on hladnokrvno pokriva svoje vođstvo tako da ga M. ne bi obišao još 14 krugova. Dugo gledam F1 ovako mirnu odbranu još nisam video.

Kao prvo,ako si pazljivo posmatrao trku,mogao si da vidis da je Alonso dvaput izletao sa idealnog dela putanje i tacno se videla prasina kad je izletao,tako da nije bio bas toliko hladnokrvan .a kao drugo, Sumaher jeste vozio sampionski i prethodne trke ali je bolid bio taj koji ga je kocio.ako dugo pratis F1 onda znas sta znaci kad jedan tim planira da uvede novi bolid pocetkom maja ali ga (zbog sporosti starog)uvodi nekoliko nedelja ranije! jednostavno,novi bolid nije presao dovoljno kilometara da bi mu uocili mane i nedostatke vec su te mane uocavali tokom prethodne dve trke a to ih je kostalo bodova.
sada kada je taj bolid konkurentan,automatski se vidi napredak,ali upravo odustajanje Barikela potvrdjuje moje reci,da bolid jeste napredovao ali jos uvek nije na nivou na kakvom treba da bude.
Ako izuzmemo ovu sezonu,Ferariju se bolid nije kvario tokom trke u zadnje dve-tri godine a ne trke! a sada u prve 4 trke nekoliko puta odustajanje.
Suma sumarum,Shumi je TATA 8)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

165

Možda ima neke prašine u ovoj priči pa nekim učesnicim prilično zaklanja vidik.

Toliko sam pažljivo odgledao da sam sinoć morao da pogledam i reprizu. Ispravka: nije 14 nego 12 krugova je Alonso tako mekano izvezao (bez divljačkih kočenja i preterane vožnje po bankinama) da uopšte nije pristizao Kultarda koji je sa krugom zaostatka bio na 2-5 sekundi ispred!

Citirano

Orginalno od Alonso
My only chance to do that was to hold him up mid-way into the corners and then pull away.

Takođe, jako se dobro vidi da je Bridžstoun tradicionalno spremniji za hladnije uslove, Šumaherove gume su bile u MNOGO boljem stanju iako je čovek izborio 11 pozicija tokom prvih 50 krugova trke. Ma da, Ferari jeste dobar ali nije dve sekunde bolji od ostatka cirkusa.

No, dosta je bilo, ovo verovatno spada u ''namigivanje'' na pogrešnu adresu.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

166

Ada Ja se ne uzbudjujem uopche!!
Shumi je proshlost.Neko kazhe TATA a JA kazhem da je ON=DEDO!!!!!
Alonso je juche za njega bio DOKTOR!I hvala Allahu vishe ga ne stizhe NIKO!! :klanja:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

167

Citirano

Orginalno od Alonso
My only chance to do that was to hold him up mid-way into the corners and then pull away.

Kad Schumi jednom bude ispred Alonsa, onda Alonso moze da vozi mid-way koliko hoce! :)) :)) :))

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

168

Niko od ovih Sumaherovih ljubitelja da spomene kako je cenjeni gospodin izleteo na treningu kao poslednji amater. :D

Naravno, Scumi ne bi bio Scumi kad to ne bi objasnio nekom cudesnom izbocinom (gde on da pogresi, to ne moze da se desi). Ma da, staze formule su prepune izbocina. Samo se cudim kako jos nekom ne zasmeta osim njemu. :D
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

169

Chonbey, je li ovo Scumi namerno (kao scum) ili je samo "stamparska" greska? ;) :D:D
Pa znas kako je - za najveceg kralja formule moraju malo da se izravnaju putevi. :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

170

Citirano

Orginalno od Chonbey
Niko od ovih Sumaherovih ljubitelja da spomene kako je cenjeni gospodin izleteo na treningu

P fala Allahu te je i on ljudsko bice i kao takav nije nepogresiv!
Sumi je TATA za F1,
Dodje,ucestvuje,pobedi! (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

171

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Chonbey
Niko od ovih Sumaherovih ljubitelja da spomene kako je cenjeni gospodin izleteo na treningu

P fala Allahu te je i on ljudsko bice i kao takav nije nepogresiv!
Sumi je TATA za F1,
Dodje,ucestvuje,pobedi! (o)

On dodje ,vidi ALI JOSH NIJE POBJEDIO!!
Niti che vishe.......
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

172

Nikako da priznate da je Shumi bio najbolji na ovoj Trci.Pa i ja da sam vozio reno ili ferrari ispred Shumija ne bi me presao!!!!!I taj Alonso nije juce seo za volanom da bih se plasio Shumija,da se plasio ne bi bio gde je!!!!!A zasto ljudi od najboljeg traze da od sebe izvuce maximum?

Nego vi kako zelite ali najbolji dokaz ko je TATA u F1 vam je priredio Shumi juce.A to sto nije presao Alonsa,izgleda da ste zaboravili da je Shumi sa tim gumama izleteo sa staze.Lako je nama pred malim ekranima da spekulisemo mogao je ili nije preci Alonsa.Ali realnost je sasvim drugacija.

I onaj kvantni skok od 12-pozicije na 3-u pa na 2-u poziciju je dosta dobar dokaz da je Ferrari nesto uradio sa bolidom a i sa gumama.

Tako da ovi drugi nisu bili sretni kad su videli kako Ferrari topi njihovu prednost.

Jer su Alonso i Baton vozili krug po 1:24:230 a Shumi je vozio 1:21:880.Sto je dosta brze,medju najboljim momentima je bilo preticanje Batona i onog vilijamsa.A sta mislite da je presao Batona 2-kruga ranije gde bi bio Alonso? :D

A poredak ide ovako,a dokle ce biti ovako,to je znak ? heheheh goOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUU sHUMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

1-Alonso-36
2-Truli-18
3-Shumi-10
4-Fizikela-10

Ferrari:We are the best F..k the rest :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

173

Utorak, 26. April 2005

Koga ti to F**K the rest????? xx(
A ko Ti je to trechi??????!!!!!!!!!!!!!!! :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

174

Utorak, 26. April 2005

Sandokan ;)

Mnogo dobro znas ko je The Rest :D

Dobro neka bude po tvom

Fizikela je 3-ci sa 10 poena
Shumi je 4-ti sa 10 poena evo mu i od mene jos 10 za sledecu trku :D znaci [SIZE=2]20 [/SIZE] jeli sada OK? ehehehe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

175

Nedjelja, 01. Maj 2005

Malo secanje na legendu

May 1, 1994 - May 1, 2005. 11 years ago, Ayrton disappeared. Don't forget him.
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • senna.jpg
malo za promenu

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 01. Maj 2005

Neka odpociva u miru... Bio je to stvarno veliki covek...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

177

Srijeda, 04. Maj 2005

Čelnici F1 zatražili su u sredu u Parizu pred apelacionim sudom da se ekipa BAR-a diskvalifikuje do kraja sezone i novčano kazni sa milion evra.

Razlog za da F1 krene u lov na ekipu BAR-a krije se u činjenici da je bolid Džensona Batona u Imoli na trci za VN San Marina bio 5 kilograma lakši od propisanih 600 kilograma:

”FIA je zatražila od suda da isključi ekipu BAR-a iz ovogodišnjeg takmičenja F1 i kazni ekipu sa milion evra” sopšteno je iz sedišta organizacije.

Baton je na trci u Imoli osvojio 6 bodova koji će mu u najboljem slučaju za njegovu ekipu biti oduzeti. Medjutim, britanski mediji podsećaju na izjavu Maksa Mozlija sa početka sezone kada je on najavio da će svaka ekipa koja bude pokušala da vara biti isključena iz šampionata,pa bio u pitanju i Ferari.

Nema sale sa pravilima! (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

178

Srijeda, 04. Maj 2005

Kolumbijac Huan Pablo Montoja voziće za Meklaren u trci za Veliku nagradu Španije, nakon što je propustio dva nastupa zbog povrede.

Uprkos tome što nije vozio u dve trke, Montoja je ostao osmi u konkurenciji vozača. Njegovim povratkom ekipa Meklarena postaje ozbiljan kandidat za sam vrh u Barseloni. Montojin kolega Finac Kimi Raikonen poslednju trku počeo sa pol pozicije.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

179

Četvrtak, 05. Maj 2005

Danas sam cuo, video i procitao u vestima, da je BAR bio banovan na sledece dve trke a da su oduzeti bodovi za trece i peto mesto u Imoli (treci Button, peti Sato).

Govori se i o daljem sestomesecnom banu posle trke u Monacu...

Nije im to trebalo - bili su dobri i bez toga. Namerno ili slucajno, ko zna kako se to dogodilo... Kaze se da nije bilo namerno, ali da je BAR "protumacio" pravila malo drugacije, nego sto je trebalo.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

180

Petak, 06. Maj 2005

Kad mogu svi timovi da voze sa po jednim rezervoarom a sto ne bi mogli i oni.
Kao sto su izjavili "Nas bolid je celo vreme imao dozvoljenu tezinu,i imali smo pravilan sistem za regulaciju protoka goriva"...................Jadni oni koliko imaju zelje da pobede pa su cak i na trkama poceli da vrse neka samostalna testiranja..................ali sve to skupo kosta.Koliko mi ih je zao poceo sam da ;( ...........smrccccc

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks