Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 17. Mart 2003

Formula 1

I poče sezona 2003
I ne pobedi Obućar već Škot
I vide FIA da bi dobro
Jer interesantna sezona biće...

Prvu je trku(na opšte iznenađenje) dobio David Coulthard koji je startovao sa 11(jedanaeste) pozicije, a Favorit ostade bez podijuma! I to po kiši!!

Ajmo fanovi! Da čujem!!!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Oduvek sam navijao za "autsajdere" i bio protiv favorita, osim kad se radi o nacionalnoj reprezentaciji.

Znaci Schumacher se nikako ne uklapa u listu pojedinaca ili ekipa za koje navijam.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

3

A ko ce trku da gleda? :D Ja navijam za Petronasov tim (Malajska firma :D.. svaka zavrsena trka je uspeh ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

paulus

Početnik

(10)

• »paulus« je muško

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 18. Mart 2003

Najbrzi ce biti HUAN PABLO MONTOYA , cini mi se da je decko u usponu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 20. Mart 2003

U ovoj igri pobeđuje onaj sa većom rukom. (D. Dugouško)

Ferrari i dalje ima najbolji bolid, ali Williams i McLaren su jako dobri. U svakom slučaju, za razliku od prethodne, želim vam svima interesantnu sezonu.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 20. Mart 2003

I ako je pobedio David Coulthard

I treba ono naci face jednom i vishe puta da vidi da nije "plava krv" vazna nego srce....

JEdnom prilikom na kvalifikacijama kad mu je izgoreo neki deo covek je lepo izasao iz bolida i rekao: "To je nemacki deo i bice dvostruko bolji vec sutra".... psina, nevidjena...

Mrzim njegovo lice, nisam nacionalista i nacista ali mi je on odvratan maximalno.

Navijam za Engleske i Irske vozace. Skoti su Welcome takodje :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

7

Četvrtak, 20. Mart 2003

Posto svi vidim verno pratite F1 zbivanja, verovatno znate da se seldeca bitka vodi za veliku nagradu malezije ( "malaysian grad prix"), i to upravo za par dana (23. marta). Trku cu morati da propustim this time, ali ne mogu da kazem da mi je krivo ili zao jer je propustam zbog neceg sto mi je mnogo draze: POLAZIM KUCI 22.og navece :D :). No moze se gledat trening pre nego mi bude let -pista (za F1.. "sepang circuit" je i onako stacionirana u krugu te to nece bit nikako problem. A obecavam i slike bolida.. bio je izlozen danas u trznom centru klcc-a (najvecih zgrada na svetu) bolid petronas tima (koji inace pripada njihovoj kompaniji (a oni su i vlasnici najvecih zgrada na svetu -"petronas twin towers"). Slike treba samo da se izrade, a izradjivace se ako Bog da u Pazaru (kod baba u radnji) ;).
A nek pobedi ovaj put ko god hoce sto se mene tice.. eto mene kuci, samo to mi je bitno. Uzivajte u najbrzem cirkusu na svetu ;)

8

Četvrtak, 20. Mart 2003

ups

Ovo "u krugu" gore osta nedoreceno.. htedoh da kazem u krugu aerodroma.. staza za F1 je na KLIA (Kuala Lumpur International Airport-u) znaci. Sorry zbog greske gore..

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 21. Mart 2003

Neka ti je srećan put, ali izgleda da se formula posle 53 godine prvi put vozi bez publike. Zdravstveno-preventivni razlozi, valjda. Zato, putuj igumane...

P.S. 37!

10

Subota, 22. Mart 2003

DEZINFORMACIJA

Citirano

izgleda da se formula posle 53 godine prvi put vozi bez publike. Zdravstveno-preventivni razlozi, valjda

Otkud sad to? Haj pre nego podjem nocas, ako Bog da, da sad to demantujem. PRVO: problema sa sindromom oko kojeg se mnogo vise panici u Evropi nego u samoj Aziji (sto je razumljivo jer ne zele ljudi da im stigne to u vecim razmerama, a kao takvo cini mi se jedino se prijavljuje u Kini i Hong Kongu (i to sa kasnjenjem prijavljeno iz Kine); I DRUGO: Cik kupi kartu ako nema publike - RASPRODATE !!! E sad mozda oni svim tim ljudima zabrane da posmatraju trku ( ?( ) al nesto ne verujem... btw, ne vidoh nikad vise stranaca u KL-u do ove godine - sve je to zbog trke. A JEDINI razlog sto je znatno umanjen broj posetioca iz stranih zemalja (ipak) je stanje i americko s*anje koje se desava u Iraku. U svakom slucaju ne verujem da ce trka biti bez publike.. a-a.. jok.. cc..
A da putujem - ako Bog da nocas :]
Vozdra pa se vidimo ;)

11

Subota, 22. Mart 2003

for all information

Ne htedoh da bude da lupam napamet pa jos i proverih - evo ovde http://www.malaysiangp.com.my . Dve nedelje pre pocetka bilo je prodato preko 40.000 ulaznica.. a tu su se i nadali da ce proc 100.000.. kakvo je stanje sa tim sad ne znam - al znam da nije lako bio kupit kartu (cuo od frendova).
P.S. Ima i slika sepang piste i bolida. Pa uzivajte ljubitelji formule ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

12

Subota, 22. Mart 2003

Bajata informacija. Ali, stvarno je bilo frke oko toga, a drago mi je da nije tačno...

Ono što je za domaću publiku bitnije, je da je RTV Pink otkupila prava na prenose za ovu godinu. Drugu trku, za razliku od prve koju niko od domaćih televizija nije prenosio (!), možete gledati na "Pinku" u 8:00. Sudeći po kvalifikacionim rezultatima, već nas očekuje par iznenađenja.

Detaljnije na http://f1.racing-live.com/en/index.html

Prijatno...

P.S. 37!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 24. Mart 2003

Opet Mercedes... sve hvali, al' Mercedes vozi ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 24. Mart 2003

Nije imao srece ali videcete ko je TATA ...

Napred Shumi!!! :] :] :]
Sit Hungry Doesn't Believe

15

Ponedjeljak, 07. April 2003

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Nije imao srece ali videcete ko je TATA ...

Napred Shumi!!! :] :] :]

:)) :)) :)) Zao mi je, al "tata" zavrsi ko svaki nesposobnjakovic, hehe. Nemoj da places momak. o|

Al mali Kimmi rusi sve pred sobom!!!
A ovaj Sumaher gore vozi no jedan saobracajac u N.Pazaru (2 godine je polago vozacki, pa odma' za saobracajca!?). A Shumi-Svinja ne moze ni na stazi da se odrzi, no slece sa nje u tarabe, ko june!
Bas me je obradovo , al vise bih se, ipak, obradovo da je otiso pod onaj shlep-kamion koji je bio parkiran odmah do zastitne ograde. Da se raduje pobedi Kimmi u toj situaciji, ko sto se Sumaher radovao svojoj kad je Sena poginuo.
Napokon imamo Mikinog naslednika, isto Finca, ima sve ostale da jede za dorucak.
GOOOOOOOOO Kimmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

16

Citirano

Zao mi je, al "tata" zavrsi ko svaki nesposobnjakovic, hehe. Nemoj da places momak.

Pa ako cemo tako ''momak" ne plachem ja ni zbog mnogo gorih stvari... A ako si ti umislio da si neka faca 8o pa imas nekih neslaganja sa Shumaherom reshi to s njim lichno! Nemoj trovat' ovaj forum! :D

pozdrav!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

17

Ako neko treba da bude nezadovoljan, onda je to Coulthard!!!

Čovek koji je očigledno dobijao ovu trku je otišao u svoj poslednji pit-stop samo krug ranije. Tri vozača ispred njega su morala da obave još po jedno zaustavljanje. David ostaje maler. Nadam se, ne zadugo...

P.S. 37!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

18

E da, žao mi je i Barrichella. Već sedmu godinu za redom ne završava trku pred svojom publikom. Bio je najbrži na kvalifikacijama i najbrži (krug) u trci. Odustao je iz čistog vođstva i ne zbog svoje greške.

Voleo bih da Barrichello bude uspešniji od M. Schumachera i da Nemac drugi deo sezone malo vozi za njega, kao pravi drugi vozač u timu...

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

19

Srijeda, 09. April 2003

[

Citirano

i da Nemac drugi deo sezone malo vozi za njega,...

OTKAD TO? 8o 8o 8o 8o 8o 8o

S druge strane, pitam se da li nas to chelnici FIA-e .... u zdrav mozak? o| o| o| o| o| o|

Prosle godine sezona bi reshena posle polovine trka, a sad odjednom Shumaher zaboravio da vozi!!! CUDNO!!! 8o

pozdrav!

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

20

Petak, 11. April 2003

Citirano

RECE STATI(STI)CAR
A ovaj Sumaher gore vozi no jedan saobracajac u N.Pazaru (2 godine je polago vozacki, pa odma' za saobracajca!?

Ovo prvi put cujem da shumaher ne zna da vozi...
Ocigledno da neki tek prvi put gledaju formulu na TV-u
Najbolji je na svetu, sto govori broj pobeda, poseduje Nemacku hladnokrvnost i strpljenje, i nema sta opasan je!!!
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Social bookmarks