Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

41

Utorak, 05. August 2003

U svakom slučaju jeste bolje što se pobednik ne zna kao prošle godine nakon polovine trka, ali čini mi se da neće biti promena bar kada je u pitanju presecanje pobedničke vrpce, kao što sam više puta rekao...Šumi je TATA i videćete ga ponovo na tronu!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

42

Utorak, 05. August 2003

kad smo vec kod Formule 1, kad vec sve one silne objekte izgradismo na pesteri, mogli bismo vala i ovu stazu za Formulu 1, za nas sto volimo ovaj sport.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

43

Utorak, 05. August 2003

Jeste da Schummi ima krivu bradu, (ko zna, mozda mu to pomaze da bolje savladava krivine :O ) ali sto jeste jeste covek je profesionalac :)

@ Jaeger : Nista ne pocinjemo bez tebe. Cekacemo dok ti stignes 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

44

Utorak, 05. August 2003

hehe....Schummi je trebao biti violinista, ali mu violina nije "passala" pod bradom i co`ek mor`o da se urjesi sa Formulom 1.

Pink@ eto mene da pocnemo, samo da uradim proracun...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 05. August 2003

Utopija je lepa stvar, ali daj da vidimo šta bi se moglo uraditi sa nekom stazom za karting!

To bi namlatilo pare!!! I formiralo podmladak, i sklonilo usijane glave sa ulice...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

46

Utorak, 05. August 2003

DjordjeRd@ imao sam tu ideju na umu prije nekog vremena, ali mislim koliko ulaganja za to treba (ne samo za vozila nego prije svega za teren i njegovu izgradnju) nije to bas tako isplativa investicija....Ili bi izgubio musterije sa viskom cijenama, ili sa niskim cijenama cijela investicija nebi bila rentabilna...

47

Utorak, 05. August 2003

Ustvari ja mislim da je ovo sasvim dobra ideja koju je Drordje izneo. Zasto ne napraviti nesto manje, nista robusno, uz ukljucenje sponzora za osnivanje sportskog drustva pri tome. Ja mislim da bi to radilo pogotovu kod nas jer cinjenica je da nasi ljudi vole voznju (brzu). I da, bio bi pravi nacin da se usijane glave skrase...
mogu ja da se potpisem i bolje...

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

48

Utorak, 05. August 2003

Po Beogradu su sad u modi kartinzi. Ima nekoliko karting staza, mislim da je jedna u nekom praznom skloništu na Novom Beogradu. Al kod nas nema skloništa a bogami ni praznih neizgrađenih površina.
Dobro bi takva staza došla Pazaru.
Evo danas od petka treća žrtva u saobraćajnim nesrećama. Dečko od 17 godina.
Mozda bi dobro došli i neki tereni za extreme sportove za ovisnike o adrenalinu.

49

Subota, 09. August 2003

back to F1

"Izvršni direktor trke Formule 1 za Veliku nagradu Kanade Norman Lego izjavio je da će ta trka biti izbačena iz kalendara ovog takmičenja za narednu godinu, zbog donošenja novog zakona koji zabranjuje reklamiranje duvanskih proizvoda u Kanadi. "U pismu koje smo dobili od Bernija Eklstona kaže se da VN Kanade nije u kalendaru takmičenja za narednu godinu. Izgleda da je to posledica stupanja na snagu zakona o zabrani reklamiranja duvanskih proizvoda", rekao je Lego. Trke za VN Kanade u kalendaru su Formule 1 od 1967. godine, a od 1978. sve su se vozile na stazi Žil Vilnev u Montrealu. Sličnu sudbinu doživela je i VN Belgije koja je iz istog razloga izbačena iz ovogodišnjeg kalendara Formule 1. Međutim, belgijski parlament nedavno je doneo odluku po kojoj se primena spomenutog zakona odgađa do 2005. godine, kako bi se naredne godine VN Belgije vratila u kalendar Formule 1."

50

Petak, 15. August 2003

Huan Pablo Montoja vec potpisao za Meklaren

"Kambio", kolumbijski pandan magazinu "Tajm", ciji je vlasnik nobelovac Gabrijel Garsija Markes, objavio je da je Huan Pablo Montoja vec potpisao ugovor sa Meklaren - Mercedesom, prema kojem ce od 2005. godine voziti za tim iz Vokinga.
Prema "Kambiu", kontakti izmedju Rona Denisa i Montoje odvijali su se vec izvjesno vrijeme, da bi cin potpisivanja ugovora bio finalizovan tokom britanskog gran - prija u Silverstounu.
U tekstu je objavljeno i da Montoja u Vilijamsu trenutno zaradjuje 3,5 miliona dolara godisnje, dok je za isti posao Ralf Sumaher placen svih 12 miliona. U Meklarenu ce imati bar tri puta vecu "platu". Drugi razlog zbog kojeg se Montoja odlucio da napusti tim iz Grouva jesu pregovori o produzetku saradnje. Kako "Kambio" saznaje, Montoja "ima osjecaj" da bi BMW i dalje favorizovao Ralfa u odnosu na njega. Poznato je da su odnosi dva vozaca Vilijams - BMW na prilicno niskom nivou.
Pouzdanost navoda u tekstu ne bi trebalo da bude upitna, s obzirom da je dio ljetnog odmora Montoja nedavno proveo upravo u Bogoti.

51

Utorak, 30. Septembar 2003

Nesto se ucutase ovi sto ne vole schumija.. :D . Cova na pragu da osvoji jos jednu u nizu ;).

Da samo spomenem nesto sto je u domenu F1 (i vodi se pod tim labelom) ali nije formula 1, a tice se Malezije. Malezija je uvrstena, pored auto i moto trka i formule 1 sto je svima poznato, i u svetski kalendar utrka 'mocnim camcevima' ili vam F1 power boat racingu. Petog oktobra je utrka na mines resort jezeru... Bio je izlozen jedan power boat pre neki dan u gradu a ja nisam imao aparat da ga uslikam, i nazalost (po to) necu biti tu da gledam trku jer cu (na srecu moju :) ), ako Bog da tad vec krenuti kuci (sto je apsolutno isto bilo kad je bila i trka formule 1 prosla). Pored izlozenog modela 'mocnog camca' pisalo je koliko je stvarno mocan... razvija brzinu (i to na vodi!!!) od 225km/h, sto je bez cvrstog tla pod 'nogama' neverovatno brzo..

(uvrstena Malezija i u konjicku trku, zapravo one prefinjenije neke konjicke manifestacije, sveta... al nisu valjda i konji tako brzi :D).

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2003

ma jok samo cekali da se sve zavrsi pa da na miru otpevamo HIMNU :)

Sumaher je novi sampion :D :D (pa tako 100 poslednjih godina )

Vozač Ferarija osmim mestom u Japanu odbranio tron
Šesta kruna za Mihaela
Mihael Šumaher je novi-stari šampion Formule 1. Vozač Ferarija je osmim mestom u Japanu osvojio 93. bod i rekordnu šestu titulu, a legendarnog Huana Manuela Fanđa, ponosnog vlasnika pet trofeja, i definitivno preselio u istoriju. Prvi na stazi Suzuka bio Rubens Barikelo (Ferari), dok je Kimi Raikonen (Meklaren) stigao samo do druge pozicije, što je bilo nedovoljno da se ugrozi Mihael Šumaher.

Finac je sakupio ukupno 91 bod za drugo mesto u generalnom plasmanu, ispred Montoje (82) i prošlogodišnjeg vicešampiona Barikela (65), koji je na poslednjoj trci prestigao Ralfa Šumahera.

Sezona 2003. je po mnogo čemu podsećala na 1994, kada je Mihael Šumaher osvojio prvu titulu, tada u Benetonu, sa ukupno 92 boda, jednim više od Hila.

- Čudan je osećaj kada titulu overite osmim mestom, kao ja u Japanu. Presrećan sam i zahvalan svima u Ferariju, od pobednika Rubensa Barikela, preko predsednika Luke di Montecemola i Žana Toda, do poslednjeg čoveka u italijanskoj ekipi - rekao je Mihael Šumaher, šampion sveta iz 1994, 1995, 2000, 2001, 2002. i 2003. godine.

Nemac je u Japanu startovao sa 14. pozicije, a već u sedmom krugu je zbog sudara sa Takumom Satom morao u boks.

- Danas u Suzuki nisam dobro vozio. Teško je da sa 14. mesta kontrolišete šta se događa na stazi. Pokušao sam da prestignem japanskog vozača, ali sam udario u njegov zadnji desni točak. Sato je namerno u poslednjem trenutku odlučio da mi zalupi vrata pred nosem. Ostao sam bez prednjeg stabilizatora i morao sam da neplanirano skrenem u boks. Kasnije se na stazi napravila gužva i osećao sam se kao da vozim u centru nekog velikog grada.

U 42. krugu Mihael Šumaher je napravo novu grešku, kada je u pokušaju da obiđe Kristijana Da Matu izleteo pravo ispred brata Ralfa. Mihael je kasno zakočio, a Ralf se zakucao u zadnji deo „ferarija“.

- Osećao sam malu dozu sigurnosti jer sam znao da Rubens ubedljivo vodi, ali niko nije mogao da mi garantuje da će Barikelo završiti trku. Raikonen je vozio kao drugi i ja sam morao po svaku cenu da stignem do osmog mesta i jednog boda. Sada je sve gotovo - dodao je Mihael Šumaher.

Kimi Raikonen je svetski prvak bio minut i po u 12. krugu, u trenutku kada je vodeći Barikelo skrenuo u boks, dok se Mihael nalazio na 16. mestu.

- Ove godine, ipak, nismo bili dovoljno brzi da pobedimo Mihaela Šumahera i Ferari. Naravno da sam verovao u trijumf u Japanu, ali ovo nije bio naš vikend, i pored drugog i trećeg mesta na cilju. Morao sam da vozim Kultardov bolid i dozvolio sam Barikelu da napravi veliku prednost. Jedini način da stignem do šampionske titule bio je da Barkelo odustane, što se nije dogodilo. Takođe, Mihael je osigurao osmo mesto - izjavio je Kimi Raikonen.

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

53

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od rifche_golup
U 42. krugu Mihael Šumaher je napravo novu grešku, kada je u pokušaju da obiđe Kristijana Da Matu izleteo pravo ispred brata Ralfa. Mihael je kasno zakočio, a Ralf se zakucao u zadnji deo „ferarija“.

- Osećao sam malu dozu sigurnosti jer sam znao da Rubens ubedljivo vodi, ali niko nije mogao da mi garantuje da će Barikelo završiti trku. Raikonen je vozio kao drugi i ja sam morao po svaku cenu da stignem do osmog mesta i jednog boda. Sada je sve gotovo - dodao je Mihael Šumaher.

Netačno. Da Barikelo nije završio, Šumaher bi sa devetog mesta došao na osmo. Znači, dovoljno je bilo i deveto mesto...

Blejač je dva puta zamalo ubio i sebe i brata.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

54

Nedjelja, 26. Oktobar 2003

i sta da se kaze .... veliki dvoboj vozaca formule 1 .... KOlege iz Ferarija M.Sumaher(Jare Finger) i Reef.Barikelo su vozili u Malayziji na domachem terenu kolege Sumahera .. Ishod je 2:2 :) kolega Finger se nesto buni ali sta da se radi ko gubi ima pravo da se ljuti :D .... Insistr=ira kolega F.B alias Jasmin da kazem masi da sam odustao u jenoj trci ... da ... jedam jer eto to su vbili planovi stucnog tima Ferarija o mom odustajanju sa trke br.2 :) evo upravo dodaje kolega Jare da je njegov poraz u dva navrata izazvao volan zbog ce se verovatno zaliti upravi f.k Ferari iz N.P :) i tako znaci forumasi sad i voze :) pozivaju se ostali dobri da ukrste VOLANE pa booyroom :D

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

55

ko gubi ima pravo da se ljuti(m)

mislim da naslov govori sve .... rifche_golup je u odlucujucoj krivini bio isteran sa staze .... Krajnje neregulana pobeda .... :( :( :( ali eto da cujemo i pobednicku stranu ....

EH DJE ME ISTERA SA STAZE U ZADNJU KRIVINU .... :( :( :( BRUKA BATALICU DA NAVIJAM ZA SHUMIJA :(

56

Ko zna ZNA, a ko gubi ima pravo da se ljuti :D. Znalac se poznaje u voznji.. reef nisi losh ali schumi je schumi (tj ja) :] .. (a i ono sto izgubih evo opet ti kazem volan (joystick) me zezao nesto izbacio me u najlaksim krivinama te sam bez potrebe orao travu a ti sticao prednost :( :( :(

Sve u svemu voznja bila dobra, simulacija stvarno realna, te bi mi mogli da organizujemo i turnir (ramazanski) F1... a???

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

57

Ponedjeljak, 17. Novembar 2003

najnpvije vesti iz Formule 1, Montoya vozi od sezone 2005 za McLaren Mercedesa...

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

58

Ponedjeljak, 17. Novembar 2003

David COULTHEAD je moj favorit!
Mada se nerazumem nesto u Forumuli, niti se interesujem za sport uopste; al mi je Michael Schumacher antisimpatican; takodje i RAlf i ako vozi za BMW.

A da od Montoye poze postati nesto, to nesumljam, pokazao je i dokazao da je pravi vozac!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

59

Nedjelja, 14. Decembar 2003

LEGENDA JE SENNA!!!!!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

60

Nedjelja, 14. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od Sandokan
LEGEDA JE SENNA!!!!!!!!

Ne nego legenda je bio fingersbroken, ali samo dva dana jer je posle postao moderator za sport :)) :)) :))
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks