Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško
  • »Johhny« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 19. Decembar 2004

Forum kao korzo (zijevalishte) ljudima u inostranstvu!

Koliko forum pomazhe ljudima u inostranstvu da koliko toliko osete slast i miris rodnog kraja...!?i da li uopshte pomazhe? 8) evo recimo Emona,kada vidi da sam na forumu...jednostavno zaheli da je tu kod mene i jedva cheka da me vidi :D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 26. Januar 2006

Zanima me zašto uopšte nema priloga na ovu po meni jako zanimljivu temu, interesuje me koliko našim ljudima po inostranstvu pomaže ovaj forum da su kontaktu sa svojim zemljacima????? Meni je jako značajan jer sam barem malo u toku što se tiče mišljenja,ideja,i u stvari svega o čemu ovde diskutujemo!!! ZATO molim molim PISHITEEE ;(
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

3

Petak, 27. Januar 2006

ZAHVALJUJEM SE SVIMA-HVALA VAM SVIMA

ja sam pregledo sve slike nasih jela i znam ih napamet.a pogledam i druge stvari,nego tek sam se registrovo pa neznam ni kome no kako da se zahvalim za sve na ovome forumu.osecam se ko kod kuce(il bolje ko kod pecurke)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško
  • »Johhny« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

4

Subota, 28. Januar 2006

ejs...

pazi stvarno...

otkad sam otvorio ovu temu,a niko nije nishta pis`o o ovome..

izgleda da nashi dijasporchani ipak dobro zhive u inostranstvu...s` obzirom da samo kukaju,kako oni rade,muche se i da nemaju vremena za bilo shta...osim za pos`o...:D

hojse,nejse... :D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

5

Nedjelja, 29. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Johhny
...s` obzirom da samo kukaju,kako oni rade,muche se i da nemaju vremena za bilo shta ...osim za pos`o ...:D

Bice da je to gore podebljano. Neki mozda nemaju vremena za forum i zijevanje :(.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

6

Subota, 11. Februar 2006

zevaaaaaam

Vec 3h sedim ispred PC a nemam pojma o čemu bih pisala, toliko tema a ja...... Eto neznam šta bih rekla i o ovome!!!! Nedostatak inspiracije pri ovom zevanju mi se čini kao tragedija................ hm no coment
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 04. Januar 2007

Kad citam o nekim stvarima, zao mi je sto nisam u Pazaru. Forum je kvalitetan, mislim da je cak i najkvalitetniji od svih koje sam imala prilike da posetim. Kako je informisanje o desavanjima u Pazaru nikakvo, svidja mi se sto ovde mogu procitati sta se desava na kulturnom podrucju. Naravno svidja mi se i to, sto mogu procitati i sta se desava u dijaspori.
Mislim da govorim za sve kad kazem da je ovaj forum vrlo znacajan za nas koji nismo u Sandzaku.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Social bookmarks