Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 26. Mart 2005

FORUM

Ova tema je otvorena od momentalne nervoze. Zbog nekih clanova Foruma,zato sto brisu postove sto se kose njihovim tvrdnjama.Jer sa takvim aktom se uskracuje pravo na diskusiju,sto dovodi do pitanja dali je Forum Liberalan?!I pitam se kakva bi bila diskusija ako ne bi bilo nekih koji su ZA i nekih koji su PROTIV.
" Bilen alemlere rahmettir "

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 27. Mart 2005

50 pregleda a niko da odgovori na ANKETU!!!Jeli vas to strah od Administartora ili Moderatora da vas ne banuju?

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 27. Mart 2005

tamo bi trebalo da bude jos jedan odgovor: ne znam ;)
ne znam koji prilozi su bili izbrisani (ne vidim je vise), ali neki prilozi koje jos uvek vidim, bi trebalo da budu izbrisani. :D

sta je liberalan forum? da svako moze da prica sta hoce? onda nije liberalan - sa pravom.

da ne filozofiram - dajem 50:50

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 27. Mart 2005

I opet brisu Postove samo se pitam do kada ce to raditi.Da sam opsovao ili nekog licno uvredio nek obrise i nek me banuje.Ali pisem o zadatoj temi i OPET BRISU.SVAKA VAM CAST (o) (o) (o)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 27. Mart 2005

Za sve koji se zale zbog izbrisanih priloga predlazem da izjutra i navece obavezno citaju sadrzaj sledeceg linka:

http://forum.novipazar.org/misc2.php?act…vila&boardid=16
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

6

Petak, 28. Oktobar 2005

Evo i da javno potvrdim,forum Vam je liberalan.Moderatori obavljaju svoje poslove.Ako neko nesto kaze sto ne bi trebao reci onda biva samo opomenut bez ikakvih dodatnih komentara tipa -dosadna si/dosadan si,sretan ti put sa foruma,masem ti sa zadovoljstvom itd.itd.
Vidi se da se radi o zrelim licnostima koji ne raspravljaju puno sa clanovima.Tako i treba.Ljudi znaju svoj posao i rade ga kako treba.
Toliko! :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 28. Oktobar 2005

Dosta se toga promenilo,ali idemo sve na bolje i bolje :D

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 28. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od galaksija
Evo i da javno potvrdim,forum Vam je liberalan.Moderatori obavljaju svoje poslove.Ako neko nesto kaze sto ne bi trebao reci onda biva samo opomenut bez ikakvih dodatnih komentara tipa -dosadna si/dosadan si,sretan ti put sa foruma,masem ti sa zadovoljstvom itd.itd.
Vidi se da se radi o zrelim licnostima koji ne raspravljaju puno sa clanovima.Tako i treba.Ljudi znaju svoj posao i rade ga kako treba.
Toliko! :)

Neko to uvidi pre, a neko kasnije. Retki su oni koji to nikad ne uvide.

Dok bude postojao Otvoreni Forum, bit ce upravo tako kao sto si rekla. Kad ne bude bilo tako, onda ni ovog foruma nece biti.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks