Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

181

Nedjelja, 13. Mart 2005

Nego admine ja bih ti predlozio da uvedes nekako i limit na format slike. 800x600 je vise nego dovoljno. Vece slike korisnicima sa manjim monitorima (citaj 15'') stvaraju problem bude scrollovanje neoohodno da bi se svi sledeci postovi citali po sirini (koju sad zadaje postirana pokrupna slika). Tako ces malo i limit na velicinu (memorije sto se tice) ogranicit. A mozda je cak i tjh 800x600 previse :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

182

Nedjelja, 13. Mart 2005

Ada šta se digla tolika nepotrebna frka* oko toga?!

Evo ovdje možete da okačite koliko hoćete slika i onda date link na forumu kao za svaku drugu sliku sa interneta.

Čak će vam se ponuditi i gotov BB kod, tako da je potrebno samo da ga kopipaejstujete.

Admin može rahat, radi uštede prostora, naravno, da zabrani aploudovanje sličica.

Selam

[SIZE=1]* Došao Beograđanin kod babe u selo u posetu i baba ga upita:

- Je l' može jedna kafa?

Beograđanin:
- Ma nema frke, skuvaćeš kasnije.

Posle nekoliko minuta, ona ga opet upita:

- Da pristavim kafu?

Baba posle nekoliko minuta ga opet upita:

- Može li sad kafa?

A ona mu reče:

- Ma ja ću da skuvam za nas dvoje a Frke kad dođe... [/SIZE]

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

183

Nedjelja, 13. Mart 2005

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Nego admine ja bih ti predlozio da uvedes nekako i limit na format slike. 800x600 je vise nego dovoljno. Vece slike korisnicima sa manjim monitorima (citaj 15'') stvaraju problem bude scrollovanje neoohodno da bi se svi sledeci postovi citali po sirini (koju sad zadaje postirana pokrupna slika). Tako ces malo i limit na velicinu (memorije sto se tice) ogranicit. A mozda je cak i tjh 800x600 previse :)

Svako moze za sebe da podesi prikaz slike u svom profilu. Standard je 800x600. Svako ko hoce vise ili manje to moze da uradi jos od samog pocetka postojanja foruma u svom profilu ;)

Citirano

Orginalno od Luciano
Dosta sege, sale i posalica - ideja nije losa, prvi cu prebaciti u ler, mada kontam da imaju i alternative u vidu postiranja slika negdje drugo na net a onda ih odje hiper - "lincujemo"

Aj zivili
Luciano

Ma salim se ja, nije frka za prostor. Nema da nema, samo moze da nestane :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

184

Nedjelja, 13. Mart 2005

ranije vec pomenuta i najavljena
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

185

Nedjelja, 13. Mart 2005

nije najavljena, ali evo jos malo "plave" ;)
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • Rij Rab 1.jpg

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

186

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Malo sarenila 8)
Chonbey je dodao/la ovu sliku:
  • IMG_0108_3.jpg
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

187

hocu na odmor! ;( ;( ;(
  • Rab flame 1.jpg

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

188

Pink odlicna slicica.
Da ovi iz Bollywood-a znaju za ovakvo mjesto, hipter bi se onijeh indijskih spotova gdje se mladci preko polja vijaju snimilo...

Chonbey, vidim islo se u kupovinu. Sta se to pazarilo?

Fahro lave, nemoj o odmoru, vi u Jevropi imate i po 4 - 5 sedmica a mi u "Ameriki" s dvije startujemo a ko tri nabaci taj je sef raje. 4 dobijes s 20 godina iskustva, pa ti vidi...

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

189

Utorak, 15. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Giovanni

Chonbey, vidim islo se u kupovinu. Sta se to pazarilo?

Jah,

Leg'o regres k'o mlijeko, uzela se kantica eurokrema i cijeli parizer, spremila se tursija i ajvar, te preostade nesto malo i za tehnike :D

Ista tematika i dalje. Iako natpis fino kaze "ne bakci se sa moljce(to)m", Chonbey nije mogao, a da ne proveri jel' to fercera, te je nakon slikanja bio uljudno opomenut da ne bude divljak i da se udalji. :D

Inace, slike su snimane OVDE
Chonbey je dodao/la ovu sliku:
  • IMG_0135_3.jpg
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

190

Subota, 19. Mart 2005

razmisljao sam da li da ovo ubacim u temu fotografija, ali to je fotografija (iako ide o nesto sasvim drugo "and now: something completely different!" :D:D:D)

Na aerodromu Frankfurt, za 179.- EUR mozete ovo auto da iznajmite na jedan dan...
  • CLS 1.jpg

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

191

Subota, 19. Mart 2005

Ne znam dal je ko spominjo ova auto, al CLS je moj favvorit, mlogo mi se svidja i jako je neobcan.
malo za promenu

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

192

Subota, 19. Mart 2005

@hadalj: slikao sam ovog CLS jos dva puta; ako hoces poslacu ti sve tri slike u dobrom kvalitetu, pa ces moci da se pohvalis u temi "kako izgleda vas desktop" :D:D:D

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

193

Utorak, 22. Mart 2005

Da, proleće...
DjordjeRd je dodao/la ovu sliku:
  • Sun.jpg
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

194

Utorak, 22. Mart 2005

DjordjeRD, predivna fotografija... 300D? I je li samo cut iz fotografije, ili panorama foto?

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

195

Utorak, 22. Mart 2005

17mm crop. Još nisam uspeo da savršeno upasujem više fotki u jednu stvarno dobru panoramsku... Probaću ovih dana, videće se.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

196

Nedjelja, 27. Mart 2005

Old one...
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • PICT1631.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

197

Nedjelja, 27. Mart 2005

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
17mm crop. Još nisam uspeo da savršeno upasujem više fotki u jednu stvarno dobru panoramsku... Probaću ovih dana, videće se.

Evo jedne od najboljih alatki za pravljenje panorama, ja sam njome vrlo zadovoljan:
http://www.iseemedia.com/panorama/productinfo.html

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

198

Utorak, 29. Mart 2005

skakac
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • skakac.jpg
malo za promenu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

199

Utorak, 29. Mart 2005

Objekat koji se ovako brzo kreće je interesantan za eksperimentisanje.

Pokušaj da kamerom pratiš pokret objekta malo pre, za vreme i malo posle okidanja. Uz par pokušaja trebalo bi da postigneš da skakač bude savršeno oštar a scena lagano zamućena. Dalje eksperimentisanje se sastoji od usporavanja zatvarača sa istovremenim otvaranjem blende, naravno...

Inače, fotka je i ovako super...

P.S. 37!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

200

Utorak, 29. Mart 2005

samo hajde nateraj ovog skakaca da skoci nekoliko puta :))

djordje, probao sam jednom da uradim slican foto, ali nije mi uspelo. bas cu negde probati opet. rezultat cu postovati...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks