Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

261

Srijeda, 11. Maj 2005

Ne kaze se uzalud da jedna slika vredi hiljadu reci 8)
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • hm.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

262

Četvrtak, 12. Maj 2005

Tahske bate, znam da si nof, al mozda si mogo skontat da je ova tema zamisljena pre svega za fotografije koje smo mi sami amaterski snimili te da podelimo to sa drugima.
Nemo sta zamerit, al ove fotke koje ti postiras nijesnu ni po kvalitetu ni po sadrzaju za ovu temu, naravno to neznaci da nijesi dobro doso ovd, no sam ako imas kaku tvoju. Za ostalo imas obilje tema te bujrum
malo za promenu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

263

Četvrtak, 12. Maj 2005

Kao i obično, slažem se sa hadaljem...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

264

Četvrtak, 12. Maj 2005

Da i ja prilozim svoj amaterski rad. :D
kiki je dodao/la ovu sliku:
  • behar.jpg
Pazi koju igru igras.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

265

Četvrtak, 12. Maj 2005

Mehanicarska posla...
Root je dodao/la ovu sliku:
  • laptop.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

266

Četvrtak, 12. Maj 2005

Evo jedne friske sa divljeg zapada :D
Drzava Luxembourg, grad Luxembourg, nazalost samo na prolazu, inace tamo imaju stvarno fin deo grada, koji iduci put moram da slikam, zato sto je tamo stara tvrdjava, koja se izdice iznad predivnog parka u dolini.
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • Lux 2.jpg

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

267

Četvrtak, 12. Maj 2005

Ja proslog vikenda bio u Luxemburgu 8o . Imam osjecaj da me uhode :D .

Sinoc iz auta na brzaka. Da mi je ruka bila mirnija bila bi jos ljepsa, mjesec bi bio ostriji.

Dok sam slikao pridje covjek na motoru, pozdravi i upita treba li pomoc (ja upalio cetiri zmigavca jer sam stajao na sred puta). Htjedoh mu reci: pridji blize da naslonim aparat na kacigu pa rekoh, hajd nece imati razumijevanja za umjetnost te mu se samo zahvalih i rekoh da ne treba, da nisam u kvaru vec samo fotografisem za forum :D .
ed je dodao/la ovu sliku:
  • noc 001.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

268

Četvrtak, 12. Maj 2005

vala ed, meni i ovako jaka, steta za tu jacigu, al bar kako se ode vidi ne more bit bolje
malo za promenu

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

269

Četvrtak, 12. Maj 2005

Citirano

Orginalno od ed
Ja proslog vikenda bio u Luxemburgu 8o . Imam osjecaj da me uhode :D .

Ma ne, sto bih to radio :))
Slucajnost (vec po drugi put). Poslacu ti moj plan putovanja za narednih mesec dana, da ne bi bilo jos nekih slucajnosti ;)

Inace fotografija je, kao sto rece hadalj, veoma dobra i bez kacige.

Ova dole nije toliko dobra, ali da objasnim: u Luxembourgu sam video dva puta da iznad auto-puta imaju ovakav "most" koji je samo za prelazak zivotinja sa jedne strane na drugu stranu auto-puta. Zanimljivo.
  • Lux 1.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

270

Ponedjeljak, 16. Maj 2005

Niko nece, pa opet ja...
Jedna fotografija sa pocetka ugodnog vecera. :)
  • Table 1.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

271

Nedjelja, 22. Maj 2005

Evo jedne slicice koja spada u kolekciju sa kojom je zapoceo ed...
  • Gusteri 1.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

272

Ponedjeljak, 23. Maj 2005

Posle kise...
  • Flower 1.jpg

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

273

Srijeda, 25. Maj 2005

mozda poslije tvoje predivne slike ova ne ide Fahro al' evo jednog drugog lica prirode:

Erupcija vulkana u Meksiku(Fonet)
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

274

Petak, 27. Maj 2005

Citirano

Orginalno od hadalj
Tahske bate, znam da si nof, al mozda si mogo skontat da je ova tema zamisljena pre svega za fotografije koje smo mi sami amaterski snimili te da podelimo to sa drugima.
Nemo sta zamerit, al ove fotke koje ti postiras nijesnu ni po kvalitetu ni po sadrzaju za ovu temu, naravno to neznaci da nijesi dobro doso ovd, no sam ako imas kaku tvoju. Za ostalo imas obilje tema te bujrum

Ima u Kuranu na jednom mestu a to isto moze se i vise puta cuti na hudbi, barem u dzamijama koje ja posecujem,o vrlo vaznoj temi koja se bavi o odnosima prema drugim ljudima tj. o, tako nazvanom tamo, casnom pristupu.Tamo stoji ako ti nesto smeta kod nekog onda to isto mora da ti smeta, ako si pravedan, i kod bilo kog drugog. Nije zaista fer. Ako si zeleo da sprecis odsupanje od teme morao si to uciniti kod prvog. U temi " Nasi ljudi u svetu " jedan je pre Tashketa to uradio. Ovako posto nisi bio dosledan, svatam ovo "prebacivanje" Tashketu kao napadanje na pravdi boga. Znam ja da su Pravo i Pravda dva razlicita pojma ali stvarano ne prilici jednom odgovoriti surovo a drugom pogledati kroz prste, ko biva mi se poznajemo pa cu nekako preci preko toga. Sto ne prilici to i nevalja!
Ipak se nekako nadam da ti ovo mogu podvuci pod to da si mozda nesvesno to ucinio ili mozda, topic off, prvo kod Tashketa primetio. A taj zakljucak izvacim iz toga da si kao jedini, izvanredno, odreagovaro jednom prilikom na pretnje annominusa and_u_princu.

Selam za tebe. Morao sam ovo da primetim a ti nemoj da se ljutis, dobro namerno je od mene.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

275

Petak, 27. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Ako si zeleo da sprecis odsupanje od teme morao si to uciniti kod prvog. U temi " Nasi ljudi u svetu " jedan je pre Tashketa to uradio.

Evo,jedan je i posle Tashketa to uradio al ih nesto nema da se oglase(mislim i na Djordja koje sa 'kao i obicno,slaze sa hadaljem').
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

276

Subota, 28. Maj 2005

haj haj haj

ada pa Braco, a posebno ti Tashke, nemo te se ljutit.

Necemo se sad za svaku sitnicu potezat. Ja Tashketu ono reko drugarski, jer on bese malo aktivniji.
Ako kaka slika prodje te kome milo da je pokaze, nemam nista protiv, al sam sam reko da ideja teme nije to, vec vise nase amaterske.

Sto se tice ostalih tema i ostalih ljudi, ja nit sam Moderator nit sam Super, te da sad trcim i gledam dje je ko sta turio. Ja ako neku temu hajem ja onda kazem, a na toj hudbi Abvgddjezz more bit su ti rekli da covek treba bit iskren i ukazat prijatelju na gresku.
malo za promenu

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

277

Subota, 28. Maj 2005

Davno, kada sam jos bio u YU, isao sam cesto u posetu na selo... Izmedju ostalog vrednog pamcenja, nikada necu zaboraviti koliko je moguce videti zvezda, kad okolo nema puno svetla.

Ova slika dole je slikana na Sumavi, u Ceskoj, gde takodje nema puno svetla, a i jeste prilicno visoko (oko 700 m n.v.), mada se to ne moze porovnati sa brdima ispod Rogozne :). U svakom slucaju je i sa Canon PowerShot S1 IS bilo moguce "uhvatiti" ovakvu kompoziciju bez "smetnje" (noise)
  • Stars 1.jpg

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

278

Subota, 28. Maj 2005

Ma neljutim se nimalo, brate. Zasto bih? Nema razloga za to. A verujem ni moj kolega Tashke se neljuti. Time da ti nije odgovorio ocigledno je da mu nisi nacino nista na zao.
Mi smo samo pokusali da te suocimo sa bezkromisnom cinjenicom i ukazemo ti na ,sad se vidi ne namernu, gresku. Boze moj, svaki covek gresi. Nije problem. Brate. Dobro je sto si razuman. Iz tvojeg gornjeg posta se lepo nazire da nisi impertinentan. Sa tobom se moze razgovrati. Cini mi se samo onaj ko ne zeli sa tobom biti prijatelj moze se sporeciti bez razloga.
Ja sam tvog misljenja i potpuno slazem sa tobom kad kazes, posto nisi moderator ili supermoderator da nemas potrebe za intervencije. U pravu si. U mom obracanju tebi ja te nisam oslovljavao kako takvog.

Izglega ti i ja se odlicno razumemo. Ili si ti samo opasan
:D pa znas unapred sto zelim reci. Ja kazem jednu ti odmah znas koja je moja sledeca. Veruj mi pricali su i o iskrenosti na hudbi i sto posto je ispravna tvoja poslednja recenica. Zbog toga sam tako i postupi.
Jer da nisam verovao da ces prihvati nebih ni pisao uzalud.

Pozdrav za tebe i hvala na odgovoru.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

279

Subota, 28. Maj 2005

Jos jedna sa Sumave, ali preko dana :)
  • Sumava 2.jpg

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

280

Subota, 28. Maj 2005

Tebi izgleda odgovara dodro sto sam pisao posle tebe :D
A ovo cinim samo da bi ti eventualno asistirao ako imas jos jednu sliku :) Jel ok?

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks