Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

441

Srijeda, 09. Novembar 2005

Ali oni i jesu iz porodice dinosaura. :] Meni su simpa kameleoni.Umiju da se dobro kamufliraju,prilagode se okolini i skoro da ih ne vidis.Svaka im cast,profesionalci su pravi nema sta :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

442

Pa to je glavni problem. :] :)) :]
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

443

Svaka vam cast! (o) Ovoliko dobrih fotografija za ovako kratko vreme... Prijatno iznenadjenje.

A, k'o sto rece Pink, da ne skrecem sa teme, evo jedne slicice s pocetka Oktobra ove godine...
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • _MG_6447re.jpg

444

@ Fahro : Fascinantno! (o) (o) (o)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

445

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Fahro je fakat nedostizan.

Nesto razmisljam obzirom da svako od nas ima originale koji su mnogo kvalitetniji od ovoga sto postiramo na forumu da izaberemo najbolje fotografije, uradimo ih u velicini postera pa napravimo jednu izlozbu u Pazaru. Ako bi uspjeli koju fotografiju prodati mogli bi novac uplatiti u neki humanitarni fond. Zainteresovani?

Koliko god su skakvci zahvalni za poziranje dotle su ribe jako nezahvalne. U onoj istoj prodavnici sam bezbroj puta pokusao uslikati neku od riba. Ovo je najbolje sto sam uspio uraditi.

ed je dodao/la ovu sliku:
  • riba.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

446

Nedjelja, 13. Novembar 2005

ed-e, i jasam pokusavao da slikam ribe u nasem bivsem akvariju, ali nisu bas uspele... evo jedne od danas (tek pocinjem sa pticama, pa nemojte da zamerite nedostatak kvaliteta):
  • _MG_7835 copy.jpg

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

447

Citirano

Orginalno od ed
Fahro je fakat nedostizan.

Nesto razmisljam obzirom da svako od nas ima originale koji su mnogo kvalitetniji od ovoga sto postiramo na forumu da izaberemo najbolje fotografije, uradimo ih u velicini postera pa napravimo jednu izlozbu u Pazaru. Ako bi uspjeli koju fotografiju prodati mogli bi novac uplatiti u neki humanitarni fond. Zainteresovani?

mlogo dobra ideja, al usput bi mogli i ode organizovat nesto ka naj photo, pa ono sta se narodu svidja to treba i izlagat, no?
malo za promenu

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

448

hadalj: u pravu si- zaboravio sam da reagujem na ed-ov predlog... svakako zainteresovan, kako da ne.
dan idem OT, evo jos jedne od danas:
  • _MG_7882 copy.jpg

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

449

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Fahro, ja ne znam cime se ti bavis u zivotu ali sam siguran da bi kao fotograf grdne pare zaradio.

Ovo za izlozbu je svakako dobra ideja samo svaka ideja treba svoje realizatore. Beksa, ja sam i mislio da se izvrsi izbor, mislim, Fahrove fotografije bi vjerovatno sve mogle da prodju a mi ostali bi se slepali uz njega, ubacili bi par nasih fotografija. Trebalo bi stupiti u kontakt sa ljudima u Pazaru koji imaju neke veze sa kulturnim manifestacijama pa vidjeti kakve su sanse da se ovako nesto organizuje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

450

E da Fahro ima stvarno extra slike,a tu je za njim i ed :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

451

Fahro,svaka cast za slike! Samo me zanima gde si slikao sliku _MG_6447re.jpg ? Koje je to mesto? Prelepo je.
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

452

Citirano

mlogo dobra ideja, al usput bi mogli i ode organizovat nesto ka naj photo, pa ono sta se narodu svidja to treba i izlagat, no?

Kad bi tako radili onda bi mogli odma da nazovemo izlozbu "Fahro's Collection" :] razlika je jednostavno prevelika da bi mogle nase slike da se uporedjuju sa fahrovim, ipak je to sasvim druga klasa.

Ja mislim da bi najbolje bilo da svako uradi po 10 slika ili vise i da se za svakog koji u tome ucestvuje uradi anketa koje su od tih 10 slika za izlozbu, tako da na kraju svaki ucesnik ima po recimo 5 slika za prezentaciju ... a za fahra ovo nebi vazelo jer za njega nije bas neki problem skupit kilo dobrih slika :]

@fahro

Jesul ove cafke sa EOS 350D slikane ? ako jesu, sa kojim objektivom ?

453

@ed : Ich bin auch dabei! Bilo da kritikujem slike :), bilo da ih hvalim, bilo da ih prezentujem, bilo kako bilo svidja mi se tvoja ideja.

Svakako da su Fahrove slike van konkurencije. Slazem se sa PaZaRcEvIm predlogom o sprovodjenju glasanja / izbora slika koje bi (ako ove reci nekad postanu delo) bile izlozene negde u NP. Obavezno moram pomenuti i slike potovanog DjordjeRD-a koje su takodje van konkurencije.

A mi amatercici kako nam se posreci. :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

454

Evo ja krenuh od pocetka da izvrsim selekciju pa stigoh do strane 17. Po mom misljenju, vecina Fahrovih slika zasluzuje izbor, zatim nekoliko fotografija od Djordja, jedna-dvije od Admina, od Pink se isto moze uzeti nesto. Od nekih drugih clanova takodje ... Kako rece Beksa, Fahro je podigao granicu dosta visoko i tesko je stici.

Evo, razmisljam da odstampam dvije-tri fotografije koje sam ja uslikao pa da vidim kako bi to izgledalo.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

455

Hvala svima za dobre komentare. Ali put do stvarno profesionalne fotografije je jos dalek.

Ne znam, Ed-e, ali kad bih mogao da zivim od fotografisanja, veoma bih rado - uvek je dobro kad je tvoj posao i tvoj hobby.

Meryma: 6447 je slika jedne reke, o kojoj je izkomponovano muzicko remek delo: Vltava (Bedrich Smetana) u Ceskoj.

PaZaRaC: :D "Cafke" su slikane 350D i 70-200 4L. Doduse bilo je oblacno, pa zbog toga i malo svetla a zbog toga slike nisu bas mnogo ostre.

DjordjeRD je postirao samo par slika, ali inace je bolji fotograf. Na kraju krajeva sam u gimnaziji pokusavao da od njega naucim osnovno o fotografiji (a i dan danas ga pitam za savet).

Ed-e: kad biras slike, nemoj zaboraviti da izaberes i puno slika od Ed-a. ;)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

456

Utorak, 15. Novembar 2005

Ne stigoh i ja da podrzim ovu ideju (nadam se da nisam zakasnio). Ne vjerujem da cu ja ucestvovasti sa nekim slikama, jer zaista se ne razumijem u to, ali mogu reci da su Fahrove slike bez premca, nedostizne. Svaka cast. (o)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

457

Ponedjeljak, 21. Novembar 2005

Cudo jedno, na istom mjestu gdje uslikah skakavca nadjoh komarca sinoc.

U nedostatku neceg boljeg rijesih da objavim.

ed je dodao/la ovu sliku:
  • foto 00009.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

458

Utorak, 22. Novembar 2005

Ed-e, super fotka. Kako samo uspevas da se priblizis ovim zivotinjama tako blizu? :)

Dopuna: evo jedne danasnje... Autoput, malo drugacije...
  • _MG_8316 copy.jpg

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

459

Srijeda, 23. Novembar 2005

Evo sta sam uspeo slikat pijuci KAVU ;)

Nije neki Photo Aparat vec je Nokia 7610 ;)

Napomena : Ispred Vrabca je staklo :)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • Vrabac.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

460

Četvrtak, 24. Novembar 2005

@annonimus: fino ti slika taj telefon, svaka cast! 8)
Danas se vracah s posla pa rekoh daj da slikam... ali nisam imao stativ, tako da je fotka malo (mnogo) zrnovata pri 1600 ISO:
  • _MG_8336 copy.jpg

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks