Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

541

Nedjelja, 05. Februar 2006

Jestive...

... ili nejestive, pitanje je sad? U svakom slucaju su bile premale da bih rizikovao tako da sam samo zabelezio da sam ih video na Mokroj Gori. Na prolece ce biti tamo i sumskih jagoda tako da ce one biti i uslikane i pojedene ;) .
moivre je dodao/la ovu sliku:
  • Pecurke.jpg
Mens sana in corpore sano!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

542

Kuku ubise se, nedate razdvojte hi :D

543

PaZaraC ti bre ode u Profis!!!! Svaka cast za slike. Odusevljena sam! (o) (o) (o) (o)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

544

@Pazarac: ovakav start nisam video odavno! Ni MSC ne startuje ovako! :D Svaka cast, super fotke!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

545

Ponedjeljak, 06. Februar 2006

Ovdje ima onih koji nikad ne postiraju svoje fotografije ,ali vrlo cesto se javljaju da nesto prokomentarisu (lafo njihova ocjena je jako bitna a narocito je bitno jedno te isto ponavljanje :pazarac super ti fotka,extra ti fotka.......itd ista prica ,ali raspored u recenicama preokrenut).
Mislim da su Fahro a onda ed na ovoj temi neprevazidjeni.Ovo ne govorim iz razloga sto nesto imam protiv Pazarca,ali poslije slikanja `javne kuce` njegove fotke vise nisu tako simpa kao sto su bile.
Tacka.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

546

Kako ono kazu, bez alata nema ni zanata a Boga mi tesko da ima i hobija :) .

Mislim da je PaZaRaC napravio dobru stvar sto je zamijenio aparat. Da nije objelodanjeno pomislio bih da su njegove posljednje fotografije zapravo Fahrovo djelo.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

547

Citirano

Kako ono kazu, bez alata nema ni zanata a Boga mi tesko da ima i hobija :) .

u nemackoj se kaze : wissen bzw können ist macht :D

548

Ed-e i ja iskrena da budem prvo pomislih da su to Fahrove slike, ne znam zasto ali ja jos uvek mislim da su te pticice Fahrove :O Druga mogucnost je da je Pazarac uzeo privatne casove kod Fahra!

Citirano

Orginalno od galaksija
Ovdje ima onih koji nikad ne postiraju svoje fotografije ,ali vrlo cesto se javljaju da nesto prokomentarisu (lafo njihova ocjena je jako bitna a narocito je bitno jedno te isto ponavljanje :pazarac super ti fotka,extra ti fotka.......itd ista prica ,ali raspored u recenicama preokrenut).
Mislim da su Fahro a onda ed na ovoj temi neprevazidjeni.Ovo ne govorim iz razloga sto nesto imam protiv Pazarca,ali poslije slikanja `javne kuce` njegove fotke vise nisu tako simpa kao sto su bile.
Tacka.

Slatka vidim otrovi si puna. De postiraj caskom kakvu svoju slicicu kad tako fino umes da pricas. Kome je bitno tvoje misljenje?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

549

nekako imam osecaj (a mozda me i moj osecaj vara) da mislite da slike koje ubacujem nisu uradjene od mene :) ako postoji tako misljenje onda mislim da nema smisla da u buduce dalje ubacujem bilo kakve slike ... ;)

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

550

samo ti slikaj i nikog nista ne pitaj(e neznam za server da ne prokuha).ove tvoje fotografije su jasnije nego kad gledam golim okom.uhvate detalje koje moje oko(ili mozak)ne moze da uhvati drugacije osim putem fotografije.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

551

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
nekako imam osecaj (a mozda me i moj osecaj vara) da mislite da slike koje ubacujem nisu uradjene od mene :) ako postoji tako misljenje onda mislim da nema smisla da u buduce dalje ubacujem bilo kakve slike ... ;)

PaZaRaC: to ne! Slike ubacuj! Sad imas dobar aparat i dobre objektive, ali znas sta se kaze (a mislim da je to istina): samo malim delom mozemo zahvaliti tehnici za dobru fotografiju - vecu zaslugu ima fotograf, tj. talent, tj. oko za detalj, tj. oko za kompoziciju, itd.

To sto se javljaju ljudi da kazu da je "slika super" je potpuno u redu. Na forumima fotografije to rade i profesionalci i amateri i to je dobro - pa valjda mogu reci da mi se nesto svidja, kad mi se nesto svidja, zar ne? Neko to prokomentarise samo jednostavno (svidja mi se, super, itd.) a neko moze da kaze i nesto vise. Ja sam jos uvek u toj prvoj skupini ljudi.

Pade mi na pamet jos jedan for:
Na jednoj party je bio neki fotograf a kad su svi sedeli za stolom i vecerali, kaze gospodja kuce fotografu: "Vase slike su divne. Taj aparat koji imate je sigurno puno skup." Fotograf je samo kivnuo, ali kad je opustao party, okrenuo se ka gospodji i rekao: "Ovo jelo sto ste kuvala je bilo izvrsno. To posudje koje koristite je sigurno puno skupo!" ;)

Dakle, PaZaRaC, jasta da imas dobar aparat i dobar objektiv, ali vidi se iz aviona da imas talent, oko, itd. isto kao i mnogo drugih ljudi na forumu. Ko ne veruje, neka prolista nazad i dobro pogleda sve fotografije.

A posto vec neko vreme nisam postirao nijednu fotku, evo da vidite sta slikam ovih dana (nista zanimljivo):
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • _MG_0118.jpg

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

552

@nevidljivi

nece ovom serveru zagustet jer slike stavljam na svojem serveru ;)

@fahro

potpuno se slazem.

hajde bolje da se vratimo na onom zbog cega je ova tema otvorena ;)

evo jos par manje ili vise pogodaka od jucerasnje setnje ...

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

553

Pazarac: slikas li u sekvenciji, ili jednu po jednu fotku?
A znas sta bi me jos zanimalo? Koliko fotografija si uslikao kod reke? :D Da pogadjam: min 250?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

554

Citirano

Orginalno od Fahro
Pazarac: slikas li u sekvenciji, ili jednu po jednu fotku?
A znas sta bi me jos zanimalo? Koliko fotografija si uslikao kod reke? :D Da pogadjam: min 250?

slikam i u sekvenciji a i jednu po jednu, naprimer ona prva koju sam ovde pokazo je od jednom slikana, ove druge gde su na gomilu slikam u sekvenciji.

prvi put sam bio u subotu na reku da slikam, uradio oko 150 slika, ni jedna jedina nije veljala :)) ali sam pogresno bio podesio aparat, pa slike nisu bile ostre.

posle sutradan fino nastelovo aparat i uradio isto oko 150 slika, posto sam sliko i patke ispalo je vise slika koje su bile ok, od galeba je od tih 150 izaslo od prilike 15 koje su ok i jedno 5 koje mi se bas svidjaju.

prednost mi je sto se reka nalazi 1000 metara od stana :] tako da cu redovno moc da idem da vezbam :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

555

Lepe su ove slike koje postirate ovde,mada ja ne volim zivotinje kao motiv za slikanje.Vise volim mrtvu prirodu,a narocito spektakularne gradjevine,valjda profesionalna deformacija. :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

556

@tashke

pa sto ne sutis :P

evo par slika koje inace nisam hteo da ubacim jer su tehnicki pune gresaka (krive, zabrljane, tmurne) al evo ipak, mozda se tebi svidi posto hajes ovakve stvari :)

evo ovu sliku sam uradio jos pre 2 nedelje al mi se tek sad nekako svide 8) "malo sam je preradio sa photoshopom"

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

• Poruku poslati

557

Utorak, 07. Februar 2006

Pazarac, sta je ova zgrada na poslednjoj fotografiji? Zanimljiv stil. ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

558

Utorak, 07. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Fahro
Pazarac, sta je ova zgrada na poslednjoj fotografiji? Zanimljiv stil. ;)

radi se o jednom muzeju, ima puno ovakvih sgrada, sve jedna pored druge u ovoj ulici gde se i ova uslikana nalazi, ali nazalost su skoro sve prekrivene drvecem da se nista ne vidi ;(

559

Četvrtak, 09. Februar 2006

PaZaRaC nesto izgleda juce nisi bio u setnju. De postiraj jos koju slicicu jer zaista imas talenta za fotografiju! I ne obaziri se na to sto mi ponekad zanovijetamo vec iz svega pokupi ono sto je korisno za tebe, a rest ostavi.

Schönen Gruß!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

560

Subota, 11. Februar 2006

opet lose vreme ... ?( al barem nije hladno ko prethodnih dana :] :]

(zoo frankfurt-11.02.2006)

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks