Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 24. Mart 2005

Fudbalski Savez Srbije! Pravda ili ....?

I kao sto vec kolaju
razne price o poslednjem dogadjaju
na utakmici protiv Niskog Radnickog,
o navodnim incidentima
''OGROMNIH'' razmera,
taj FSS je nasao za shodno
da ukine prisustvo navijaca
na nasem Gradskom stadionu
(nije potvrdjena informacija,
ali kao da je gledam)
u naredna 4 ili 5 kola!
Mogla su lepo gospoda da
kazu:
Mi nebi da rizikujemo da se
mec sa Radom odigra
u prisustvu publike,pa bi da to nekako
sprecimo,I SVE BI SE LEPO
ZAVRSILO!
A ovako (od pre par dana)
ne da im ne verujem,
nego stvarno neznam
koju oni u stvari funkciju
obavljaju?
Pa nismo mali da vise gutamo neke
bezvezne razloge o odlaganjim
i kazne koje nas klub placa,
i to DEBELO !
Ali mi je jedino milo
sto smo mi GLAVNA ULOGA
u ovom filmu,
a kao sto znate
GLAVNA ULOGA NIKAD NE GINE ;)
:klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
Sve smo izdrzali,pa cemo i ovo 100%!
U L T R A - A Z Z U R R O

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 24. Mart 2005

Kaznili FK Novi Pazar sa 4 utakmice bez navijacha...

Vala...nije Ok...

o|
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

JuveTS

Početnik

(10)

• »JuveTS« je muško

Datum registracije: 24.03.2005

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 24. Mart 2005

Pazar u srcu Torca do groba..

:klanja: :klanja: :klanja: 8) brate Sve je na ledja Novom Pazaru nema sta da se kaze sta got se uradi sve na Novi PAzar ...
Novi Pazar je zasluzio da udje u Prvu Ligu Akobogda Ce Pazar uci u Eliti...
A Utakmica protiv Rada ovde nema sta da trazi 2-0 Za Novi Pazar...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 24. Mart 2005

vala juve...

to nije od skora..vech se to ponavlja unazad nekih 50 godina...to da se sve slama na ledjima FK Novog Pazara...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

5

Petak, 25. Mart 2005

Djelimichno smo i MI sami krivi zato shto idemo SRCEM a ne MOZGOM!! o| xx( neche tako....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Djelimichno smo i MI sami krivi zato shto idemo SRCEM a ne MOZGOM!! o| xx( neche tako....

Delimicno nismo,
jer oni pisu
da smo ''skroz''
MI krivi braticu!
A za srce i mozak
moje postovanje,
jer to je surova istina!
Ali bar srce imamo,(ako nemamo mozga :D (shala)
i njega
nedamo nizasta!
Ti znas sta je KOP,
treba da mislis 200 na sat
i opet ce nesto da ti promakne...
na zalost,ali je tako.
----------------------------------------
ZVANICNO SAOPSTENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NOVI PAZAR ČETIRI MEČA BEZ PUBLIKE

NOVI PAZAR - Drugoligaški fudbalski klub Novi Pazar moraće da igra četiri meča na svom stadionu bez prisustva publike zbog nereda njegovih navijača na početku prolećnog dela prvenstva, piše danas list "Sport". Pozivajući se na odluku disciplinskog sudije Druge lige Srbije Slobodana Pajovića, list prenosi da je kazna izrečena zbog incidenata navijača Novog Pazara na utakmici protiv ivanjičkog Javora i u Nišu protiv Radničkog. Na utakmici protiv Javora meč je prekinut u 90. minutu i tada su na teren letele kamenice, upaljači i cipele, da bi posle 10 minuta utakmica bila nastavljena. U meču u Nišu protiv Radničkog navijači "Torcida Sandžak" skandirali su "Ubij, Srbina" i "Ovo je Turska, a teži incident sprečila je policija. Istovremeno, disciplinski organi Druge lige pokrenuli su i postupak protiv niškog Radničkog zbog propusta u organizaciji meča.

----------------------------------------------------
....i to je to o| o| o|

JuveTS

Početnik

(10)

• »JuveTS« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 25. Mart 2005

(o) (o) Sandokan (o)
Pozdrav navijacima Novog Pazara..
Ovo sto je bilo nece se tako LAKO ZAVRSITII
Dali cemo ici na tribine Novog PAzara sada na utakmici protiv Vozdovca...Sandokan 8) 8) 8) 8)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Petak, 25. Mart 2005

Mislim da ovo jeste pravda,jedino sto moze da bude diskutabilno jeste velicina kazne(4 utakmice),ali cinjenica je da smo za ove incidente mi krivi,niko nam nije kriv.mozemo da se vadimo na to sto su nas provocirali i sl.ali- i mi smo njih provocirali pa pa oni ipak nisu prvi preskocili ogradu(govorim o utakmici Radnicki-np) ;)
a jos ako se tu doda da oni jedva cekaju 'nas' da kazne za nesto,to objasnjava velicinu kazne.
I radnicki ce bit kaznjen zbog lose organizacije meca.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 25. Mart 2005

JOSH JEDNOM NAPISHI radnichki SA VELIKIM SLOVIMA A NOVI PAZAR SA MALIM ODMAH CHESH POPIT BANANU!! X(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 26. Mart 2005

Ja cu da pisem kako ja hocu.mahinalno sam to napisao,i mogao si lepo na to da mi ukazes,al posto nisi,namerno cu sad tako pisat.
Molim moderatore da reaguju na ove primitivne pojave(pretnje)oko pisanja.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 26. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Mislim da ovo jeste pravda,jedino sto moze da bude diskutabilno jeste velicina kazne(4 utakmice),ali cinjenica je da smo za ove incidente mi krivi,niko nam nije kriv.mozemo da se vadimo na to sto su nas provocirali i sl.ali- i mi smo njih provocirali pa pa oni ipak nisu prvi preskocili ogradu(govorim o utakmici Radnicki-np) ;)
a jos ako se tu doda da oni jedva cekaju 'nas' da kazne za nesto,to objasnjava velicinu kazne.
I radnicki ce bit kaznjen zbog lose organizacije meca.

Vidi taske;
misli ti sta hoces,al se seti kad su
radovci upali na teren u gostima,
koja im je bila kazna?
Verovatno se ne secas,a i briga te!
O kakvim ti cinjenicama pricas,i o
kakvom vadjenju,kad je sve to deo
navijanja.
Oni nama,mi njima,smao sto njih kao
sto se vidi iz prilozenog,mnogo vise boli o|
Da i mnije pazara,ni plate nebi primali
ti smradovi iz FSS.
A radnicki mogu da kazne,a znas kako:
10 000 dinara :D :D :D :D :D :D :D
(kako li ce i to da skrpe)
Jeste hajka na NP,a ti si dobar za gajret
to sto moze xx(
Idi lepo i navijaj za Radnicki,
ili jos bolje za Rad ?(
Patriota covek,nema sta :rolleyes:
Peppa je dodao/la ovu sliku:
  • 02.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

12

Subota, 26. Mart 2005

Peppa:procitaj ponovo moj post koji si citirao,nisi ga ni procitao,a tvoj mozak je vec spremio osidjujuce reci.
Kao prvo,ti si otvorio temu 'PRAVDA ILI...?",e sad nisam znao da ti ocekujes jedno jednoumlje u ovoj temi,znaci da sad svi placemo i krivimo druge za ono sto smo mi krivi.ja samo gledam istini i cinjenicama u oci.
A cinjenica je da smo mi prvi poceli i da su nas za to kaznili,ja ti opet ponavljam,DISKUTABILNA je velicina kazne i to nije pravedno.
I upravo vam pokusavam objasnit da se ne uporedjujete rad-om i radnickim i kaznama koje su oni dobili jer to nisu isti arsini.
znaci,za isti incident mi cemo uvek bit vise kaznjeni nego bilo koja druga ekipa iz Srbije,e kad to budete shvatili onda ne treba vise pravit takve gluposti na tribinama jer uvek ce klub ispastat.
i neznam sta ti ovo znaci,idi navijaj za rad,...,znaci ako kazem ono sto mislim i ono sto su cinjenice,odmah sam izdajnik,sto mi je to poznato iz neke druge branse.
P.S.ja sam samim cinom odlaska na utakmicu Radnicki-Np stavio svoju glavu u torbu,jer je pola mojih kolega bilo na toj utakmici i mogli su kazat:"aha,evo ga jedan njihov ovde,hajde njega da razbijemo posto ove ne mozemo ove u kavezu". ;) razmisli malo o tome kad budes sledeci put rekao da ja navijam za rad,radnicki,itd. ;)

JuveTS

Početnik

(10)

• »JuveTS« je muško

• Poruku poslati

13

Subota, 26. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Ja cu da pisem kako ja hocu.mahinalno sam to napisao,i mogao si lepo na to da mi ukazes,al posto nisi,namerno cu sad tako pisat.
Molim moderatore da reaguju na ove primitivne pojave(pretnje)oko pisanja.

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 27. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Peppa:procitaj ponovo moj post koji si citirao,nisi ga ni procitao,a tvoj mozak je vec spremio osidjujuce reci.
Kao prvo,ti si otvorio temu 'PRAVDA ILI...?",e sad nisam znao da ti ocekujes jedno jednoumlje u ovoj temi,znaci da sad svi placemo i krivimo druge za ono sto smo mi krivi.ja samo gledam istini i cinjenicama u oci.
A cinjenica je da smo mi prvi poceli i da su nas za to kaznili,ja ti opet ponavljam,DISKUTABILNA je velicina kazne i to nije pravedno.
I upravo vam pokusavam objasnit da se ne uporedjujete rad-om i radnickim i kaznama koje su oni dobili jer to nisu isti arsini.
znaci,za isti incident mi cemo uvek bit vise kaznjeni nego bilo koja druga ekipa iz Srbije,e kad to budete shvatili onda ne treba vise pravit takve gluposti na tribinama jer uvek ce klub ispastat.
i neznam sta ti ovo znaci,idi navijaj za rad,...,znaci ako kazem ono sto mislim i ono sto su cinjenice,odmah sam izdajnik,sto mi je to poznato iz neke druge branse.
P.S.ja sam samim cinom odlaska na utakmicu Radnicki-Np stavio svoju glavu u torbu,jer je pola mojih kolega bilo na toj utakmici i mogli su kazat:"aha,evo ga jedan njihov ovde,hajde njega da razbijemo posto ove ne mozemo ove u kavezu". ;) razmisli malo o tome kad budes sledeci put rekao da ja navijam za rad,radnicki,itd. ;)

E tek si sad
dosao do pravog odgovora (o)
Pa o tome sam i pokusavo
da ti objasnim!!!
O razlicitim arsinima
braticu.
A sranja ce biti uvek,
to ja mnogo dobro znam!
Nemoj odmah moje reci da tumacis
pogresno,jer sam hteo da ti malo drugacije
gledas na stvari oko navijanja!
Zvucis kao da te neko ovde mrzi?
Nikad sinovac!
To nemoj da pomisljas,samo gledaj na sve
dogadjaje u vezi FK iz posebnog ugla
pa ces biti blizu odgovora.
Svaka je tekma(utakmica)rizik
braticu,ali niko nikog ne tera da ide!
Srce ne pita.......
U svakom slucaju
SELAM! :)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

15

Srijeda, 30. Mart 2005

Midjo...

Midjo...

hoTe l` nas

puHchit` da navijamo protiv Rada...?

prichalo se neshto da su nam makli dvije utakmice kazne...

ne znam koliko je to tachno
ali voleo bi` da je istina...

tko zna...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 31. Mart 2005

Juche su nashi bili kod Terzicha ali nishta nije rjesheno.Ovih dana se cheka ODGOVOR odozgo o smanjenju kazne!!
Vjerovatno samo jednu che nam skinut,nevjerujem da che nam dat sa SMradOM da igramo uz prisustvo publike!!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 31. Mart 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi...vidi i ribe na grani

eh samo jednu...mater im jednu...

neshto se prichalo da che da nam maknu dvije utakmice...

a vidish to sad...

da je u pitanju Rad ili neko drugi...ne bi ih ni kaznili...
to je sigurno...ovako Pazar je u pitanju...

Al` hajd` nek` biDNe...
moramo se pomirit` s` tim...

JuveTS

Početnik

(10)

• »JuveTS« je muško

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 31. Mart 2005

vala brate skinuce 2utakmice ja mislim ?

A sto se tice njih nisu ispalli realnii...
nikada se necemo pomirit sa timm

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 04. April 2005

Izgleda ipak smo jednu!
Nije sigurno,ali ce se znati za dan dva!
Daj boze da bude,pa da nam ''mili''
smRADovci
navrate na kahvu :]

VESELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

20

Petak, 08. April 2005

BEZ PUBLIKE!

NOVI PAZAR–SREM UŽIVO NA RADIJU STO PLUS !!!

Udruženje drugoligaša Srbije zatražiće od Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore zaštitu zbog prenosa utakmica prve lige, odlučeno je danas na skupštini ove organizacije. Udruženje drugoligaša dobilo je danas i novog predsednika, a tu funkciju će ubuduće obavljati predsednik fudbalskog kluba Srem, Vićentije Petrović, umesto čelnika Javora Tome Savića, koji je podneo ostavku. Suspendovani klubovi igraće mečeve za vikend jer su počeli da plaćaju dugovanja, što je dovoljan razlog za automatsko skidanje suspenzije. Skupština udruženja odlučila je na današnjem zasedanju skupštine da FS SCG zaštiti klubove od prenosa mečeva prve lige tako što će uticati da se prenosi zabrane ili što će im plaćati obeštećenje. Poslednji predlog je i da se promene termini odigravanja drugoligaških utakmica da se ne poklapaju sa mečevima prve lige. Drugoligaši su se založili i za ukidanje četvrtog sudije od sledećeg kola, a kao razlog su naveli prevelike troškove za funkciju koja je "nepotrebna". Predstavnici klubova potvrdili su tu tvrdnju činjenicom da i UEFA ukida četvrtog sudiju sledeće sezone. Predstavnik Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore upoznao je klubove sa pravilom licenciranja za Prvu ligu. On je naveo da ekipama neće biti dovoljno da zauzmu jedno od prva tri mesta na tabeli, već će morati da ispune i finansijske, infrastrukturne, personalno-administrativne i pravne uslove. Licenciranje klubova za prvu ligu obaviće se do 15. aprila.

Fudbaleri Novog Pazara dočekuju Srem, u utakmici 23. kola Druge lige – grupa Srbija. Izabranici Ljutva Bogućanina su, u prvom delu prvenstva, protiv Srema, u gostima, igrali bez odluke, 2:2, iako su do poslednjih dvadeset minuta meča imali ubedljivu prednost od 2:0.

Ostali parovi kola:

Rad – Mladost Lučani

Bežanija – Voždovac

Spartak – Napredak

Proleter – Vlasina

OFK Niš – Mačva

Mladost Apatin – Jedinstvo

Kosanica – Javor

Radnicki Obrenovac – Radnički Niš

Novi Sad - Budućnost

Vodi Rad sa 47 bodova, ispred Budućnosti koja ima 46 i Javora sa 45. Novi Pazar je četvrti sa 38 bodova.
Utakmica Novi Pazar – Srem igra se sutra, na Gradskom stadionu, od 16 sati. Meč se igra bez prisustva publike.

Social bookmarks