Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

41

Subota, 07. Maj 2005

Kako to mislis nema nista?
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

42

Subota, 07. Maj 2005

Disciplinski sudija FSSCG Nikola Latinović je zbog incidenata na meču Borac - Zeta udaljio iz fudbala sponzora Čačana Milenka Kostića na period od šest meseci. Saučesnik u neredima na terenu, Slobodan Ilić, funkciju direktora Borca neće moći da obavlja dva meseca.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

43

Subota, 07. Maj 2005

E vala ih nagrdio!!! Nas bi ugasili za takav incident!!!
o| o| o|
Halo Bing? Kako brat?

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

44

Subota, 07. Maj 2005

.....................

o nama bolje da ne pricamo,
jer bi nam bilo muka od
kazne koju bi dobili!
Zaboravite to,nego da mi
nadjemo reshenje za NASH KLUB!
Odosmo u propast!
U L T R A - A Z Z U R R O

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

45

Subota, 07. Maj 2005

Jedini izlaz iz svega ovoga: P-A-R-E!!!
I nista vise...Da budemo realni,dok ne udje krupan kapital u klub,do veka ce nam zamazivat oci!
Halo Bing? Kako brat?

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 08. Maj 2005

PARE...?

Pa dolazili su i ljudi sa parama,
al to nekom ne odgovara
kad nema da se ogrebe od "tog"
sa parama,pa covek brze ode,nego
sto dodje u klub!
Konkretno mislim na Cerima Semsovica!!!
On davo pare,a drugi hteli da komanduju!
Pa nije budala!
KLUB TREBA PRODAT!!!
TO JE RESENJE!
NA DOBOSH!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

47

Nedjelja, 08. Maj 2005

Nema josh ni jednog zakona u ovoj zemlji koji regulishe LEGALNU PRODAJU SPORTSKIH DRUSHTAVA!!
p.s. cheka se taj zakon.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

48

Nedjelja, 08. Maj 2005

Mislim da Fk Novi Pazar nije sportsko drustvo,tako da bi brzo mogao da se proda,sto nije slucaj sa Zvezdom i Partizanom,oni imaju i muske i zenske selekcije od Badmintona pa do fudbala.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

49

Ponedjeljak, 09. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Mislim da Fk Novi Pazar nije sportsko drustvo,tako da bi brzo mogao da se proda,sto nije slucaj sa Zvezdom i Partizanom,oni imaju i muske i zenske selekcije od Badmintona pa do fudbala.

Kad sam rekao SPORTSKO DRUSHTVO nisam mislio na zajednicu klubova svih sportskih klubova u NP sa tim imenom.
Mada i to jeste FK NP ,jer je svih njih vlasnik i osnivach opshtina.
Nego josh nije nadjena formula za TU VRSTU PRIVATIZACIJE jer tu ima mnogo problema oko svega.Npr. Stadiona???Tu su zaybni posedovno/vlasnichki odnosi .Jer, CHIJI JE PLAC nekada bio gdje je sada stadion??????Tom choveku(ili njegovim unucima) mora da se plati oduzeta imovina.
I tako to ima tu NIZ PROBLEMA.....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

50

Pa ja sam upravo mislio samo na FK Novi Pazar,a na konstataciju peppe da klub treba prodat i na tvoju da nije donet zakon za privatizaciju sportskih drustava.ja samo kazem da taj zakon nije potreban da bi se nas klub prodao jer on nije sportsko drustvo vec klub ciji je vlasnik opstina i opstina kao i mnoge druge lokale.parcele...,moze po ovom sadasnjem zakonu da ga proda jer nema takvi problema na koje nailzimo kada se radi o sportskim kolektivima.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

51

FK NP je kazhnjen 12. tekmi bez publike van NP-a.
Nazhalost TACHNO JE!!
Danshnji SPORT na naslovnoj strani donosi
NOVI PAZAR KAZHNJEN 12 UTAKMICA!
nA 7. STRANI
PAJOVICH UGASIO FUDBAL U PAZARU,
Pominje se josh 100 km. van Pazara ,ali ne pishe bez publike!!??
100 KM. VAN PAZARA JE PRISHTINA PA BIRAJMO NJU.
i to je Srbija.

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

• Poruku poslati

52

Utorak, 10. Maj 2005

100 km !

100 km nije daleko,
taman da se ljudi
naviknu na gostovanja! o|
Al se pitam shta ce kad
i "tamo" u nekom gradicu
bude napravljen problem?
Gde ce nas posle?Sta ce da urade?
Posle cemo da igramo u Vatikanu :D
verovatno,a Papa ce da nam bude
glavni sudija!
Prave posao tamo nekom!
Ima para krave da ih jedu! ;)
Dva sata voznje busom :P
i to pod pratnjom,kao TITO
nekada!
Ma shta znam,bezveze!
I vreme prodje,a rane zarastaju !!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

53

Utorak, 10. Maj 2005

Za polomljenu stolicu dva meseca zatvora

[SIZE=3]Huligan koji bude na sutrašnjem derbiju između Crvene zvezde i Partizana u okviru polufinala Kupa SCG polomio stolicu na „Marakani“ može da računa na šezdeset dana zatvora, a onaj koji se bude drznuo da se pobije na tribinama ili van stadiona ili eventualno napadne službeno lice reskira zatvorsku kaznu od šest meseci do pet godina u zavisnosti od težine učinjenog prekršaja. [/SIZE]
Ovi izgleda poceli od juce da primenjuju pravila pa prvo nas zakacise X(

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

54

Srijeda, 11. Maj 2005

Gradonachelnik Novog Pazara,Dr. Sulejman Ugljanin treba da izda naredjenje svim sportskim klubovima iz N.Pazara da napuste takmichenje u ovoj ZEMLJI!!
SAMO TAKO CHEMO SKRENUTI PAZHNJU UEFE I SVIJETA SHTA NAM FSS RADI!!??Za DS ne treba vishe glasati nikada dok ovog pajovicha ne izbace iz stranke i FSS.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

55

Srijeda, 11. Maj 2005

Imas pravo Tashke. Da je danas bilo nesto na derbiju pokaznjavali bi ih i automatski bi stvorili sebi opravdanje za nekaznjavanje za prethodni derbi. Usput, danas su policijski helikopteri prije i posle derbija nadletali ovu oblast oko marakane. Rijesili behu da im nabiju tutarak. U danasnjem sportu je izaslo skoro dvije stranice o drakonskoj kazni izrecenoj Pazaru.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

56

Srijeda, 11. Maj 2005

Novi Pazar osuđuje kaznu

Fudbalski klub Novi Pazar osudjuje kaznu od 12 mečeva igranja van Novog Pazara, koju je izrekao disciplinski sudije Druge lige Srbije Slobodan Pajović, ocenjujući je kao "igranje sa 80-godišnjim ugledom i tradicijom kluba".

"Niko ranije nije ovako kažnjen iako je na domaćim stadionima bilo i ubistava, ali isti aršini ne važe za sve", navodi se u današnjem saopštenju tog drugoligaškog kluba povodom kazne koju je izrekao disciplinski sudija posle incidenata po završetko prvenstvenog duela sa beogradskom Bežanijom, kada su napadnuti igrači i treneri te ekipe.

Čelnici novopazarskog drugoligaša saopštili su da žele da se obrate najodgovornijim ljudima u Srbiji, predsedniku i premijeru Borisu Tadiću i Vojislavu Koštunici, kao i ministru za prosvetu i sport Slobodanu Vuksanoviću i ministru za ljudska i nacionalna prava
Rasimu Ljajiću i upoznaju ih sa stanjem u domaćem fudbalu i pokušaju donošenja mera za njegovo ozdravljenje.

Novi Pazar će do kraja prvenstva igrati van Gradskog stadiona i to najmanje 100 kilometara od Novog Pazara, a kao mogući domaćini utakmica "plavih" pominju se Kragujevac, Ccačak, Lučani, Ivanjica i Kuršumlija.
www.b92.net
A tek komentari koji se mogu procitati,cela srbija je odusevljena kaznom,jer kako rekose treba da se odstrane nenormalni huligani sa stadiona.
za razliku od nas,grobari i delije su uzorni navijaci na koje treba da se ugledamo. X(

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

57

Četvrtak, 12. Maj 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan

100 KM. VAN PAZARA JE PRISHTINA PA BIRAJMO NJU.
i to je Srbija.

Hahahaha... Sandokane svaka cast za ovaj prijedlog. Ja sam ZA !
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

58

Petak, 13. Maj 2005

NP je izabrao Ivanjicu!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

59

Ponedjeljak, 16. Maj 2005

U Kuršumliji za prekid krive sudiju

Drugoligaška fudbalska utakmica Kosanica - Bežanija prekinuta je u nedelju u 11. minutu posle napada jednog domaćeg navijača na sudiju Veljka Beloicu iz Kragujevca.

U gužvi koja je nastala intervenisala je i policija, pa je prekinut taj meč 31. kola Druge lige - grupa Srbija. FK Kosanica ocenila je da je čitav dogadjaj "izrežiran". Klub je optužio glavnog sudiju Beloicu i delegata meča Mišu Ilića da su izazvali prekid meča.

"Glavni sudija i delegat na utakmici bili su potplaćeni i oni su izrežirali prekid utakmice. Već u prvih 10 minuta glavni sudija je pokazao dva žuta kartona našim igracima, a nakon što je u jedanaestom minutu pokazao i crveni karton našem igraču, došlo je do gužve i prekida utakmice", rekao je trener Kosanice Ivica Đorđević.

U FK Kosanica naveli su i da do danas u Kuršumliji nije bilo incidenata prilikom gostovanja drugih ekipa. Oni su najavili da će se žaliti predsedniku Fudbalskog saveza Srbije Zvezdanu Terziću.
Ocigledno Bezanija na sve moguce nacine pokusava da udje u prvu ligu a novine prenose da ako se to ne desi,postoji velika verovatnoca da se Zeleznik(koji vec igra u prvoj ligi)i Bezanija spoje u jedan klub!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

60

Petak, 20. Maj 2005

Kosanica kaznjena sa 6 utakmica igranja van Kursumlije najmanje 100 km(opet Bezanija)
Moguce da ce igrat svoje tekme ili u Pazaru ili u Pristini(to su celnici Kosanice izjavili)
Takodje,u sportskim novinama pise,da"dok je Kosanica realno kaznjena,Novi Pazar apsolutno noje zasluzio kaznu od 12 utakmica".
Zna li neko mozda jesmo li se zalili na tu odluku i ima li nekakvih sansi da nam se smanji kazna makar za 5-6 tekmi ?;(

Social bookmarks