Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 09. Juli 2003

Fuji Finepix 2600 Zoom 2.0MP Digital Camera

Lutam ja po netu.... Kad nista ti bog nedade, naidjoh na ovo . Jeftino a lijepo te ja neverovah da je ovaka cena , kad ono jes

http://www.overstock.com/se/Fuji_Finepix…tal_Camera.html
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 09. Juli 2003

Oprez! (iliti Mirko pazi metak!)

Citirano

Orginalno od Dado
Lutam ja po netu.... Kad nista ti bog nedade, naidjoh na ovo . Jeftino a lijepo te ja neverovah da je ovaka cena , kad ono jes

http://www.overstock.com/se/Fuji_Finepix…tal_Camera.html

U pravu si za cijenu izgleda zaista primamljivo ali si ispustio jedan vazan detalj prilikom citanja...

"This high-quality item has been factory reconditioned. Please click on the icon above for more information on quality factory-reconditioned merchandise."

A ovo moze da znaci tisucu cuda, od toga da je neko vratio proizvod nezadovoljan istim ili recimo da u toj seriji je neki dio bio falican ili sto se najcesce da procitati (a da zamaze oci raji) je da je prozivod poboljsan a zbog "Zastite covjekove okoline" i slicnih cuda.

Ja se obicno klonim ovakvih deal-ova jer imah negativna iskustva, i prva stvar koju uradim (a valjda je to neka balkanska zaostavstina koju vucem) je da provjerim "fine print" tj ono ispisano sitnim slovima sve zeleci da potvrdim da neko hoce da me opali po usima...

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 09. Juli 2003

Kamera o kojoj se govori ovde se na evropskom trzistu prodaje pod malo izmenjenim nazivom: FUJI Finepix A204 .

Inace posedujem ovu digitalnu kameru vec 8 meseci i mogu reci da sam prezadovoljan kako kvalitetom fotografija tako i njenom funkcionalnoscu.
Pre 8 meseci ista kamera je kostala oko 350 € a ja sam je u isto vreme kupio preko interneta za 250 €.

Prema testovima velikih svetskih casopisa koji se bave fotografijom ova digitalna kamera je bila najbolji produkt u klasi kamera do 350 €.
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • A204-3_400.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 09. Juli 2003

danas dodje chovek u art i dava mi je za 250 eura ja nemam para :(
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Srijeda, 09. Juli 2003

Prodat cu ti je ja Dado za 220 € ali bez cenkanja. ;) :D
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 10. Juli 2003

Citirano

Orginalno od Dado
danas dodje chovek u art i dava mi je za 250 eura ja nemam para :(

Vala, kad je prodaje u Artu, 150 mu je puna kapa!
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Social bookmarks