Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško
  • »Tulumba4All« je autor ove teme

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 18. Septembar 2002

Fujitsu hard diskovi !!!

U Japanu su pre par nedelja ucestali kvarovi na diskovima od 10, 15 i 20GB firme Fujitsu. Pre nedelju dana isto prijavljeno i u UK. Navodno u Japanu ima oko 2-3% losih diskova, dok je u UK procenat oko 30-50%.
Problem je ogleda u tome sto pri boot-ovanju system ne prepoznaje disk. Ovo zato sto su momci iz Fujitsu-a primenili netestiranu tehnologiju u mehanizmu za napajanje hard diska (citaj pregreva se).
Nadam se da u Pazaru nema ovih diskova ...
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

2

Lave,
Vidis ja imam taj jedan od 10GB i radi ko Doxa...Ce vidimo; ipak sam se malo trznuo , mada kontam da danas svako iole pametan ce pohraniti vazne podatke (neki i dva puta) na kasetu,CD,DVD a ako i disk crkne Fujitsu ce se znati adekvatno revansirati (bolji tvrdi disk plus neke beneficije koje moja firma jednom od Western-a dobi). E sad slazem se da u slucaju Pazara ce se tesko sta moci refundirati ali valjda ce i to vrijeme doci u nase krajeve.
Zivio
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško
  • »Tulumba4All« je autor ove teme

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od Giovanni
Lave,
Vidis ja imam taj jedan od 10GB i radi ko Doxa...Ce vidimo

Svi diskovi koji su crkli su 1-2 godine stari. Garancija je naravno samo godinu dana (uglavnom). Ali to ne umanjuje njihovu odgovornost. Ako im je rok trajanja godinu dana treba to da napisu ...
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 10. Novembar 2002

na zalost na nase trziset nisam naiso na njih a cim ih nema toliko znaci nisu nesto extra
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Social bookmarks