Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen
  • »Dusmanko« je autor ove teme

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 23. Maj 2004

Gde cete ove godine na letovanje?

Gde na moru dali crna gora turska grcka ili neko drugo mesto Sto se tice mene Herceg Novi a vi? o|

2

Nedjelja, 23. Maj 2004

@ Dusmanko : Cini mi se da na forumu vec postoji slicna tema. Izvinjavam se ako gresim. ?(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen
  • »Dusmanko« je autor ove teme

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 24. Maj 2004

Hehe

pa pink sto mi neprocita misli pa da kazes ranije da ne pisem kad je vec tu neka je o|

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

4

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja samo mogu reci da muslimani koji do svoje vjere drze ne idu na more i ne pokazuju svoje tijelo tamo pred velikim brojem ljudi. Oni se trude da svoje tijelo ne pokazuju nikako u javnost, a kamoli u kupacim kostimima pred masom.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Gerilac

Ja samo mogu reci da muslimani koji do svoje vjere drze ne idu na more...

Ne postoji mesto na svijetu gde muslimani ne mogu ić a da istovremeno drže do svoje vere .
Islam nije vera koja se može praktikovat samo u planinskim predelima, daleko od obale mora, jezera ili pak u pustinji.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Dobra ti ta Sanse, sta mislis da se upecam ha?

Konto sam se da se pravim lud, ko fol upeco sam se, ali rekoh neka mozda ce skontat da sam se stvarno upeco. :):):)

Taman tako u pravu si. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

7

ma gerilac burko pusti sansa on po obicaju trazi dlaku u jajetu.nego helem u pravu si sto se tice plaza i tako toga :)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Dobro si to primetio Bjorn... baš tako!

I uvek kontam, ako već ima dlake, bolje je vadit dok je u tanjiru.. nego kasnije- iz usta ...a najbolje kad je nema nigde

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Znas, Björne, sa Sansom sam razgovarao i dosli smo do zakljucka da ponekad u covjeku ima jedna zmija koju treba covjek da izbaci iz sebe, a ona se istjeruje samo motkom. :) A ta zmija tjera covjeka da se pravi lud i da ne skonta sustinu onoga sto se govori i pise, vec da trazi gresku u svemu tome, nebi li mozda sebe pokazao, a drugog unizio ili ti neciju neispravnost dokazao. :)

Osim ako je sa razlogom ukazivanje na greske. Dakle, osobina te zmije je da se pravi luda. :):):)

Jednom prilikom ja kazem mojim kolegama na poslu, ja kada bih poslao zenu na more i kada bi ona na moru se skinula u kupaci kostim, onda bih joj naredio da i u kuci u pazaru bude u kupacem kostimu. Pa fino dodju svojte, komsije, prijatelji, itd. a zena ih posluzi u kupacem kostimu. A kolege se pocese smijat. Ja rekoh pa kad nije sramota na moru pred onolikim svijetom, zasto bi bilo sramota i kuci. :) Kako to kuci sramota, a na moru nije?

Allahimanet.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

10

slazem se i za to posluzivanje u kupacem:) a sans brate ti znas da je gerilac u pravu ali eto kao sto rekoh hajes da trazis dlake tamo dje je nema :] ili to ili hajes da ti reknu da si pametan pa eto burko mlogo si pametan i niko na dunja nemoze da ti parira:)
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

11

ada cini mi se da ste vi samo sansa pogresno razumeli, covek rece da ici na more mozes i ako si musliman, on ne rece da se treba skidat
malo za promenu

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

12

Ma skontali smo mi Sansa odlicno, ali neznam zasto je ubacivao ovo sto je ubacio ovdje, kad je dobro znao o cemu sam ja pisao i sta sam postom htio reci. Ali hajd. On misli da treba na to da ukaze i mi smo shvatili, nije da nismo.

Dakle, Sans hoce da kaze da ima i muslimana koji zive i u primorskim gradovima, pa su ipak muslimani. Dakle, moze da se ide na more a da se ipak bude dobar musliman. Pod ovim naravno on misli da se covjek i tamo u tom primorskom kraju pridrzava Serijata i vjere svoje.

Pa ljudi to je svima jasno ko dan. Zar ne? :)

Ali, hajd neka je hairli. Unosi zivost u temu, lijepo je opet. :)

Allahimanet.

13

Citirano

Orginalno od Gerilac

Ja samo mogu reci da muslimani koji do svoje vjere drze ne idu na more i ne pokazuju svoje tijelo tamo pred velikim brojem ljudi. Oni se trude da svoje tijelo ne pokazuju nikako u javnost, a kamoli u kupacim kostimima pred masom.

Allahimanet.

Evo da ja tu nadjem jos jednu dlaku: ima lom ostrva i plaza na kojima uopste nema mase.. na kojima moze da se nadje kutak usamljenosti za uzivanje.. suncanje.. i kupanje.. Ja za sebe dobro znam da mogu da budem solidno obucen da nikog nije sramota da me pogleda i znam da mogu ici na more.. A i zenskih plaza nedje ima moj gerilac.. no ti to nisi cuo nikad... a ni video.. a cim nisi cuo ti mislis da nema.. Pa imaju i zene kombinezone za kupanje ako bas haju da se kupaju a nece da se otkrivaju. Pa ima hotela koji imaju zasticene plaze i sam svoje zemljiste na ostrvu na po nekoliko hektara..

Moj burko ti bi reko da zena ne moze ni u frizerski salon da ode jer mora da joj se vidi kosa.. A ne razmisljas da se to tako ne resava vec ima nacina da se sve regulise.. za one koji mozga imaju.. Nije svijet tvoj mali mozak gerilac i ono sto se nalazi u njemu..
Zivelo more!!! Welcome to Langkawi!!!
mogu ja da se potpisem i bolje...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

14

Vrlo lijepo receno i onako zustro reklo bi se. Bas mi je drago da svi ucesnici foruma onako fino ucestvuju u diskusijama, bez nekih hirova i huja. :):):)

Dakle, daju odgovor svoj bas smireno i lagano onako sa potpunim razumijevanjem posta svojeg sugovornika, bas fino.

Kupanje na moru, lijep je uzitak. Dje ce sad taj uzitak neko propustiti. Izvinjavam se onima koji iz medicinskih razloga moraju otici na neku plazu i bit u pijesku morskom ili slanoj morskoj vodi.

Dakle, taj UZITAK se mora nekako ispuniti, gdje sad to da se propusti. :):):) Moze to i da se taj uzitak ima, a da se ne prekrse pravila vjere. :)

Hajd, hairli nek je. Vise volim sto nemam mozga no sve. :):):) Bolje i bez mozga nego da mi smeta. :):):)

Allahimanet.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

15

haj sto imate pik na gerilca a bas covek nista nije rekao.vec samo da je lose da se skidaju i firikaju ljudi polugoli po plazi.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

16

ljudi nazad na temu...

Na odmor akobogda idem negde u septembru.
Al ne idem ni u Grcku ni u Crnu Goru:-D.
Ove godine insalah tamo nedje po Kataloniji.
Najverovatnije na obalama Costa Brave u gradic
LLoret de mar, pa skocim i do Barcelone jedno dva tri dana i tako.
8)
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

17

Ja cu ko i svako leto da provedem u Najnovi Pazar...

na more ne verujem da cu ic jer nemam dosta vremena...a ako budem iso onda verovatno do budve jer imaju fine nudisticke plaze...tako mogu kompljetno da se isuncam...bolje no da dem u solarijum:D

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

18

Pozdrav

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
..a ako budem iso onda verovatno do budve jer imaju fine nudisticke plaze...tako mogu kompljetno da se isuncam...bolje no da dem u solarijum:D

8o
Jesil mogo jos malo slikovitije da opises :)) dje ces i kako ces?

E sad se drzi dobro od brace :)) :))
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

19

ada burko mores i u ribarice golokrak pa him istovali se onde na plazu u pode i cosaj,ionaki nisi sramljif :))

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

20

Glje :D

Nemote me sad oko toga jos vi carkat...dosta mi je sto ce Gerilac da me iskomata kad dodje :)

Al stacu kad ne hajem kad imam neke bijele fruzge po tijelu...

Social bookmarks