Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

1

Srijeda, 29. Septembar 2004

Gde izlaze nasi u inostranstvu?

Ovde mozete pisati gde kad imate slobodnog vremena rado ili cesto izlaz ili preporuciti mesta koja smatrate vrednim bar jednom posetiti onima koji su novi u sredini ili nameravaju doci u taj grad u posetu.

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 29. Septembar 2004

@Arhitetkinja

Namjeravam da posjetim Mannheim, pa htjedoh da te upitam, posto zivis u Mannheimu, sta je vrijedno od kulturno historijskih obiljezija posjetiti u tvom gradu?
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 30. Septembar 2004

Pozdrav za tebe Sandzak

Ja sam tek nekih 4 meseca ovde u Mannheim-u zelim time reci da nepoznajem u potpunosti ceo grad ali ovde postoji jedan vec sam sa njim izmenila privatnu poruku koji je sigurno kompetetni od mene i mozda ti moze dati potpunije informacije o znamenotistima ja iz pristojnosti nebih da pominjem njegovo ime javi ce se on sam Idem na rizik da necu mozda ti poredjati zanimljivosti po njihovom zancaju to je stvar subjektivnosti oprostices mi zbog toga.

Po meni lepo je posetiti Dzamiju,gradjevina pleni svojim spoljasnjim izgledom a iznutra odusevljava prostranoscu u monogome se time razlikuje od nasih dzamija na koje smo navikli sa tipicnim starim turskim stilom malo prozracnosti i skucen prostor.

Drugo kad si vec u Mannheim poseti obavezno i musej tehnike Bila sam tamo pre neki dan preporucujem iz izkustva bilo je izvanredno dobija se predstava kako se tehnika hronoloski razvijala zbog toga ovde za tebe mali predlog pocni sa razledavanjem od gornjeg sprata na dole stvari su tako istoriski poredjani.

SAD SAM TI DALA PREDLOG ZA NESTO STO VREDI POSETITI JEDNOM KAO STO JE MUSEJ REDBOVNO 5 PUT DNEVNO PRIMEROM DZAMIJE A AKO ZELIS,NEPADA MI NAPAMET DA KOKETIRAM,SAMNOM SE MOZES STALNO DRUZITI

:D Javi se kad budes dolazio da se upoznamo!

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Slabo se nesto javljate :(
Evo i konktetnih pitanja Gde su lepa mesta za izlazak u Frankfurtu? Cula sam za Madonu ili Sveti Stefan znali neko gde se to nalazi i sta je ovo diskoteka ili neki klub za okupljanje.

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

5

izlazak

evo kod mene ovde u Svaicarskoj ima vise Yu-diskaca i Restorana nego Svaicarskih mi se cini ali u zadnje Vreme se sve na lose promenilo tako da nista nije vredno posetiti.Ljudi nisu kao pre i Atmosfera je nikakva.
Sta je lepo ovde su:
Planine (Säntis, Matterhorn,etc)
Bodensko Jezero( doduse mi se nemacka strana malo vise svidja)
Zirich je lep Grad ko voli setnju i shoping
haj dosta je da ne bude da je sve lepo ;)
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
Slabo se nesto javljate :(
Evo i konktetnih pitanja Gde su lepa mesta za izlazak u Frankfurtu? Cula sam za Madonu ili Sveti Stefan znali neko gde se to nalazi i sta je ovo diskoteka ili neki klub za okupljanje.

Madona :

U madoni je fino otic, pod uslovom da niko ne gostuje, jer je inace prepune i nema sanse da se udje. Atmosfera je bas super, a i mala je prostorija pa se vocek nekako oseca ko kad izadje u pazar nedje u kafic :)

Sveti Srefan :

Sveti Stefan je jedna vrsta kafane :) tamo se vlasnik diskoteke bije sa gostima, zato izbegavam tamo da idem,
jos jedan razlog sto tamo ne idem je sto ima puno gostiju koji su iz sandzaka pa me nekako stid da vidim kako se ponasaju moji zemljaci :)

Maksim :

Fina diskoteka, sa mesanom publikom, srbi, hrvati, bosanci i sandjaklije, svi se tu okupljaju, sve u svemu fine mesto za izslazak

Oskar

Hrvatska diskoteka, u kojoj vecinom idu hrvati, meni se oskar najvise svidja, nekako su bre ovi hrvati civilizovaniji od ostalih gradjana bivse jugoslavije, puno su tolerantniji i nikog ne zanima dal se zoves vehbo, dalj Sinisa dalj Hrvoje :))

Inace ima jos nekolko nasih kafica po frankfurtu u kojim more da se izljegne :)

Social bookmarks