Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 20. Februar 2008

Gde su,sta rade,sto ih nema...?

Temu pokrecem o aktivnim clanovima foruma kojih dugo nema a ponekad vam zatrebaju zbog necega,da ih pitate nesto,malo porazgovarate preko chat-a ili pm-a i dr.

Mene interesuje,ako neko zna da mi kaze,sta je sa Fahrom(nick Fahro) ,gde li je? :(

Takodje ako neko zna sta je sa galaksijom ,koja je bila nekoliko meseci medju najaktivnijim clanovima,gde je i sto je nema?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 20. Februar 2008

Shto se Fahra tiche, mislim da jedan od glavnih razloga moze biti Fahro Juniorka, poshto je proshirenje porodice obrnuto proporcionalno slobodnom vremenu. :)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 21. Februar 2008

Tashke, osim onog razloga u postu gore, nisam dugo vremena mogao da se prijavim na forumu, valjda dobar rad IT odeljenja u firmi :D tako da sam izgubio naviku...

Danas pogledah na forum posle duzeg vremena, opet se prijaviti mogu. Puno je novih slika ;)

Ako hoces kontakt, napisi pm, poslacu.

Citirano

Orginalno od Tashke

Mene interesuje,ako neko zna da mi kaze,sta je sa Fahrom(nick Fahro) ,gde li je? :(

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 21. Februar 2008

@ Sting Lady Hvala na brzom odgovoru :]

Fahro,kroz ovu temu sam upravo hteo da ptam zbog cega nema nekih clanova,a mene je u ovom trenutku interesovalo gde si ti,sto te nema na forumu.
Nema tvojih slika,naviko si nas na dobre slike ;)
a nema te na f1 temi... ;)
Pozdrav za tebe i javi nam se cesce ovde.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks