Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško
  • »björn« je autor ove teme

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 24. Februar 2004

Gerilac vs. Fingersbroken

mislim da je stvarno postalo previse.samo nek neko pogleda bilo koju od tema npr.Lokalne Tv stanice pa ce mu biti jasno.to vise lici na privatne poruke izmedju njih dvojice nego na razmenu misljenja na forumu.moze li se to nekako ograniciti? mislim opomenom i slicno.jasno je da se to svima desava ali njih dvojica su poceli koristiti forum za dopisivanje.nikakve veze sa temom postovi nemaju.
p.s to je moje misljenje halalite ako gresim.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 24. Februar 2004

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Bjorn, mislim da si u pravu, te što je najgore, a to je da se njihova polemika proseže skoro kroz svaku temu, što veoma loše utiče na tok razgovora i kao po starom dobrom običaju svodi put rasprave u jednom pravcu, a što je još gore vodi pravo u njihov lični sukob...

Mene konkretno u opšte ne zanimaju njihove razmirice, te mislim da je najpametnije otvoriti posebno mesto za njihove međusobne rasprave, a i Sans bi mogao tu da uzme učešće, da ne znemiravaju ostale članove foruma, a ukoliko im publicitet treba, mi ćemo povremeno navratiti da vidimo kuda su u tom momentu... ;)

Šalim se, ali mislim da treba da se kontrolišu, ili najbolje da fokusiraju svoju raspravu na jednom mestu, kako nebi opterećivali ostale delove foruma...

Pozdrav

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško
  • »björn« je autor ove teme

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 24. Februar 2004

da, na to sam mislio.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 24. Februar 2004

Njabolje bi bilo da se rasprava nastavi putem privatnih poruka, al' posto vec bjorn otvori temu, nek' je ne brisu, jer se moze nastavit' i ovde ;) Sve opet zavisi do njih, da li zele da im ostali clanovi foruma citaju poruke ili ne...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

5

Utorak, 24. Februar 2004

Iako mi se ne svidja tema ova (naravno) kazem da je sa punim pravom pokrenuta. Ja se svima izvinjavam u svoje ime i slazem se da zasluzujem opomenu zbog ignorisanja svih ostalih clanova da bih ispravljao krive drine sa gerilcom. Ko je sta inicirao i kako je do toga dolazilo nije ni malo bitno.. u svakom slucaju je pogresno i vreme je da se prestane sa tim. Bjorn brate ti nisi imao prilike da vidis ali sam, prije nego si ti ovu temu pokrenuo, u moderatorskom cosku vec najavio da ja rasprave definitivno prekidam. Eto, pre nego si to mogao da vidis na delu ti si reagovao i napisao (sa pravom) sta si napisao. Hadzied je moju izjavu mogao da procita stoga ne razumem njegov apel da prestanemo kad sam vec rekao da hocu. :rolleyes:c.. al nejse.. I gerilcu samom sam u pm-u rekao da bi bilo bolje da sve nesuglasice raspravljamo privatnim porukama.. sto je tog dana i krenulo (on se meni tog dana pre nego sam to predlozio vrlo lijepim tonom sam javio), ali vec od drugog dana gerilac se vratio izjavom

Citirano

Orginalno od Gerilac
Trudio sam se maximalno da budem smiren tokom citanja ovih nekih postova. Ma koliko se to trudio, ne polazi mi za rukom. Da sam uspio da pobjedim osjecanja u meni ja navjerovatnije ne bih ovaj post ni napisao. ...

Tako da nije profunckionisalo.. i ne moze da funkcionise (ni na jednom nivou diskusije... a to je i razlog zbog kojeg sam mu spomenuo da sa njim ne bih mogao sedeti jer mi se ne mozemo sporazumeti.. te je bolje izbegavati susrete). Najradije izbegavam susrete sa osobama sa kojima se ne umijem sporazumeti, i susrete iz kojih dobro ne izlazi. Nisam jedino naucio kako na forumu to da radim te stvarno nista dobro nije nastalo. Jos jednom se izvidnjavam svima zbog preteranog otpisivanja jednom clanu i ponavljanja nebitnih stvari.

Sve to cini forum jedinstvenim i specijalnim, al nam ovakve stvari ne trebaju.. treba ih prekinuti kad se pojave gde god se pojave sa kim god se pojave. Pozdravljam.
mogu ja da se potpisem i bolje...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

6

Utorak, 24. Februar 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Meni je ova tema super....

Ali kad citam njihove postove vidim da je Slomljeniprstko previse prepotentan, nadobudan i gleda da svakom kontrira sa druge strane Gerilac cini mi se da to ne dozvoljava.....

Nista strasno na kraju krajeva....

Gledate li vi Prijenos republicke skupstine...Fingers i Gerilac su male mace za njih....

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 24. Februar 2004

Mislim da je suvisno da ponavljam da su pojave privatnih obracuna, zabranjene na ovom forumu.

Iz tog razloga cu zatvoriti ovu temu, jer tu ne postoji nista o cemu bi se diskutovalo i citirati deo statuta foruma za sve one koji ga ne postuju:

Citirano

Povreda pravila foruma povlaci za sobom opomenu. Dobijanjem tri opomene na forumu korisnicki nalog ce biti zatvoren na odredjeno vreme. Urednik foruma zadrzava pravo da trajno banuje korisnika koji po njegovom misljenju ne zasluzuje da uziva clanstvo na forumu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks